Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) leslieke válasza chipi-85 (#6398) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van érdeklődő a Wave-re?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6402) chipi-85 válasza leslieke (#6401) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Nemigazán :(
Aki meg volt ilyen nevetséges összegért ( vatera 22e ft)

(#6403) TomWexX válasza szebev (#6400) üzenetére


TomWexX
addikt

Hmm ilyen bajom eddig nem volt, vagyis jobban mondva eddig semmi bajom nem volt vele. Na nem mintha mostanában sűrűn használnám, de mikor kell akkor működik. Neked még 1.2 van fent? Angliába sem jött még ki a 2.0?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#6404) Dhampir válasza chipi-85 (#6402) üzenetére


Dhampir
félisten

Tipp: Tornászd fel a Hardverapróra.

(#6405) consono válasza Dhampir (#6404) üzenetére


consono
nagyúr

Itt sincs nagy ugrabugrálás utána...

"In God we trust. All others must bring data"

(#6406) Dhampir válasza Aryes (#6396) üzenetére


Dhampir
félisten

Szeretettel látunk itt is: [link] :)

(#6405) consono

Előbb-utóbb biztosan lesz. Te is árusítod?

[ Szerkesztve ]

(#6407) szebev válasza TomWexX (#6403) üzenetére


szebev
senior tag

Sot, volt mar ilyen egyszer,akkor fel is kellett hivnom a supportot, h mit kell tennem. Ugy nezett ki , mintha eltunt volna a letoltott angol terkep a telorol. Meg , hogy vegyem meg ujra... De ez mar egy eve volt es most megint nem tudtam hasznalni, igaz vmi mas baja volt.
Igen 1.2 van meg mindig,de szerintem marad is ahogy olvasom a 2.0rol a hsz-ket. Nem tudok rola, h volna 2.0 angliaban . Ha nincs, akkor nem ertem miert nincs, mert az angol piac eleg nagy.

[ Szerkesztve ]

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#6408) Dhampir válasza szebev (#6407) üzenetére


Dhampir
félisten

Off-téma, de Skócia elszakadt már? :)

(#6409) Aryes válasza Dhampir (#6406) üzenetére


Aryes
nagyúr

Köszönöm a meghívást. :)

(#6410) consono válasza Dhampir (#6406) üzenetére


consono
nagyúr

Az túlzás, hogy árulom :) Tettem fel valamikor irreális árral egy hirdetést :) De rajtam nincs kényszer, hogy lecseréljem, mindent megcsinál (még ha nem is mindig tökéletesen) amire használni akarom, csak unom már... De sokat költeni sem akarok/fogok, ezért inkább elcserélni próbálom ...

"In God we trust. All others must bring data"

(#6411) leslieke válasza Dhampir (#6408) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6412) SeriouS_77


SeriouS_77
tag

Feltettem a 2.0-át. Az eddigi problémáim nagyjából megoldódtak.
Ha elindítok valamilyen alkalmazást, nem üvöltve indul el minden alkalommal.
A fényképező is működik, végre elfelejthetem azt a hulladék dedikált gombot.
A böngésző is vállalható lett.
Azt viszont eddig nem találtam meg, hogy tudom a google kontaktokat szinkronizálni.

(#6413) doctorur


doctorur
tag

Sokáig gondolkodtam azon, hogy leírjam-e a véleményem, mivel nem szívesen szítanám a kedélyeket, de már nem tudom megállni.
Nagyon sokáig használtam W1-et, gyakorlatilag a kezdetektől, kb 1 hónapja SGS2 és az asszonynak SE mini pro. A wavek a csemetékhez kerültek. Ég és föld a telók közötti különbség, de a 2 rendszer is eltér felhasználói szemmel. A W1 olyan, mint egy max 100km/h-ig leszabályozott AMG és ez a legrosszabb. Valaki a symbianhoz hasonlította, ami kiváló példa annyi kiegészítéssel, hogy annak fényévekkel jobb volt a supportja.
Azért váltottam, mert nem bírtam tovább várni a messiást, ami azóta se jött el, de valszeg már nem is fog. A W3 erősebb hardverével elsimították a szoftver még meglévő hibáit. Ha valakinek tetszik a bada, ne is gondolkozzon másban, mint a W3-ban.
Ha viszont van ennyi pénze (90K), de még tanácstalan, akkor várjon április/májusig, mert akkor számos olyan készülék jelenik meg, amely megeszi reggelire a W3+bada combót is.
Sokan piszkálják ebben a topicban a droidot, sajnos sokszor tudatlanul. Alap userként elmondhatom, hogy közel sem drámai a helyzet ezen az oldalon. Ha valaki marad a gyári romoknál, akkor a droid is atom stabil, a fogyasztása is elfogadható ( ua használat, mint w1: SGS2 1,5 nap, SE mini pro 2,5). A rendszer támogatása pedig nem összehasonlítható. Alapból is többet tudnak, mint a bada.
Én is várom, hogy megjelenjen hivatalosan (KIES) is a bada2, mert ezzel összeköthetném valamennyire a két rendszer olcsóbb kommunikációját (chaton), de lehet, hogy nem tudom kivárni. A csemetéim panaszkodnak, hogy az osztályban senkinek sincs bada telója és bezzeg a többiek....Ezen a szinten sajnos keveset jelent a szép külső vagy a szép videó felvétel, csak a szoftveres támogatottság, amiben a bada elvérzik. Bármikor elcserélnék egy galaxy minire, csak arra persze még rá kellene fizetni.
s4tch szerintem nézd meg a sony xperia p és u verziókat is a w3 mellett, mielőtt döntesz. Persze csak akkor, ha tudsz várni még 1 kicsit, mert még nincsenek a boltok polcain.

(#6414) chipi-85 válasza TomWexX (#6399) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Felraktam a JL2 + az általad linkelt CSCvel, preconfiggal átállítottam XAH-ra, a régiót, de KIES nem kínál fel frissítést... mit tegyek? másik régió kódot kell beállítani?

(#6415) Goldmen75 válasza chipi-85 (#6414) üzenetére


Goldmen75
őstag

Persze hogy nem kinál fel frissítést, hisz még nincs "hivatalos" kiesből frissíthető magyar 2.0!

(#6416) chipi-85 válasza Goldmen75 (#6415) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Tudom, 2.0-ról mentem vissza 1.2 JL2-re, csak TomWexX Itt azt mondta, hogy JL2 aztán meg kiessel KF2/3-ra és ezt nem ajánlja fel a KIES

(#6417) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Újdonságok az Appsról:

Star Chart, ingyenes, bada 2.0, W1-2-3
Mobile Scan, ingyenes, bada 2.0, W1-2-3
HDR Pro Camera, 840 Ft, bada 2.0, W1-2-3
SubPlayer, ingyenes, bada 2.0, W1-2-3

Játékok:
Nu, pogodi!, 560 Ft, bada 2.0, W1-2-3
Zum-Zum, 290 Ft, bada 1.2, W1-2-3
Magnetic Sports Soccer, 560 Ft, bada, W1-2-3

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6418) rizso válasza chipi-85 (#6416) üzenetére


rizso
addikt

Tedd fel a NAMI-féle OXDLJ1-es CSC-t, preconfiggal XEH, majd frissülni fog. Nálunk így frissített.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#6419) chipi-85 válasza rizso (#6418) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Ezzel a CSCvel raktam fel, de nem ajánlott fel semmit!
mindegy ma még megpróbálom!
1.2re nem csinált senki CFW-t? :( samu hibáit kijavítva?

(#6420) rizso válasza chipi-85 (#6419) üzenetére


rizso
addikt

Ezzel próbáld ki! JL2-t rakd újra multival, és ezt a CSC-t tallózd be.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#6421) gelbelex válasza TomWexX (#6383) üzenetére


gelbelex
őstag

ajánlom ABal blogját, ugyanis szóról-szóra ez a véleményem nekem is!

Ami nekem fáj, hogy még a hibákat sem javítják ki... (Bővebben.)

(#6422) gelbelex válasza leslieke (#6417) üzenetére


gelbelex
őstag

Köszönet az infóért!

Star Chart, Mobile Scan, HDR Pro Camera,

A Kies keresője nem találja. A web-Apps viszont átküldi Kies-re... :F

(#6423) Goldmen75 válasza gelbelex (#6422) üzenetére


Goldmen75
őstag

Ilyen van:D

(#6424) leslieke válasza gelbelex (#6422) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt már én is észrevettem, hogy a Kies a friss feltöltéseket nem találja meg. :F

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6425) TomWexX válasza chipi-85 (#6419) üzenetére


TomWexX
addikt

Ezt ollóztam ki a mysamsungwave.hu-ról:

Ha Kies-zel szeretnél frissíteni, de nem ajánlja fel, akkor a következőket hajtsd végre:
- ezt a patch-et futtasd a Kies indítása előtt: [link]

(#6421) gelbelex: Olvastam. :) És ezzel is egyetértek, tényleg hihetetlen hogy komoly hibákat 1 év alatt nem bírnak kijavítani. :(((

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#6426) chipi-85 válasza TomWexX (#6425) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Ez is regisztrációs tárhely? :F

(#6427) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Lehet kéne a nagyobbik lányomnak is egy wave :D

(#6428) TomWexX válasza chipi-85 (#6426) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem! Rányomsz a "Letöltés: Kies.Update.Patch.By.Nami.reg"-re és elindul a letöltés.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#6429) chipi-85 válasza TomWexX (#6428) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Oks sikerült! :R
Mindenhova kattintgattam, csak oda nem!

(#6430) leslieke válasza Goldmen75 (#6427) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van itt jelentkező, aki eladná. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6431) Goldmen75 válasza leslieke (#6430) üzenetére


Goldmen75
őstag

Azt tudom, ők tudják:D De előbb a lányommal kell egyeztetnem, no meg 210 km-re él tőlem, így nem tudok neki segíteni ha frissíteni akar vagy ilyesmi...bár nagylány, megmutatom neki, lehet simán menne:D:D

(#6432) leslieke válasza Goldmen75 (#6431) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Olyan sűrűn nem kell azért frissítésekre számítani. ;] Amikor meg találkoztok megcsinálod te, ha ő nem boldogul egyedül.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6433) TomWexX válasza Goldmen75 (#6431) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem kell ezt mindennap frissítgetni, felteszel neki egy stabil fw-t, és nincs probléma.
Egyik haverom wave-jén még mindig a T-s JF2 van fent.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#6434) Goldmen75 válasza TomWexX (#6433) üzenetére


Goldmen75
őstag

Nem is arra gondoltam hogy mindennap frissíteni:D Enyémet se nyúzom (csak ha jön új rom):DDDD

(#6435) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Samsung Mico SD-t használ valaki wave-ban? Ezeket az újakat? Érdemes kipróbálnom szerintetek?

(#6436) Dhampir válasza doctorur (#6413) üzenetére


Dhampir
félisten

A csemetéim panaszkodnak, hogy az osztályban senkinek sincs bada telója és bezzeg a többiek....

Mi még annak örültünk, hogy a Diolen Mobi köpenyünk zsebében egy frissen cserélt színes kártyanaptár csücsült, vagy LEGO-figurát, Matchbox kisautót toszogathattunk a pad tetején. Tanítás után meg indiánosdit játszottunk, vagy alternatív programként a lányokkal papás-mamást. :D

[ Szerkesztve ]

(#6437) Goldmen75 válasza Dhampir (#6436) üzenetére


Goldmen75
őstag

Régi szép idők...még nem volt ilyesmire gond! De jó is volt!

(#6438) chipi-85 válasza TomWexX (#6425) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Ájjj, valakit még megb*szok a Samsungnál... :(((
Felraktam a .reg fájlt, fel is ajánlja a fissítész, csak a gomb, vak gomb, nyomkodhatom én egész nap, nem csinál semmi :( :(((

Goldmen75: Igazad van, ne is vegyél neki olyan telefont amint állandóan, úgy 8-10 havonta frissíteni kell...

(#6439) Dhampir válasza Goldmen75 (#6437) üzenetére


Dhampir
félisten

(#6440) TomWexX válasza chipi-85 (#6438) üzenetére


TomWexX
addikt

Mit ír ki pontosan a Kies a fw információnál? Úgy van mint ezen a képen? (Persze nem KF3, hanem JL2)
Amúgy fontos KF3-ra frissíteni? Semmivel nem jobb mint a JL2.

(#6439) Dhampir: Ez a mai világban így néz ki. :D

És cikk is van hozzá...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#6441) chipi-85 válasza TomWexX (#6440) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Hát nem! de még alapon sem (tegnap is csak annyi volt hogy aktuális: és a JL2-es)
Már a munkahelyemen vagyok, nem tudom pontosan.
Valami szöveg, nem olvastam el, és mögötte jobb oldalon egy nagy Sárga gomb.
De asszem csak a KIES-t akarta először frissíteni, de azt sem engedte, hiába nyomtam a gombot!

Ha semmi újdonság nincs benne, akkor marad a JL2!!

Köszönöm a segítséged!! :R :R

(#6442) ABal válasza Dhampir (#6439) üzenetére


ABal
őstag

Csak vigyázat! Az új erkölcsi alapelvek szerint az ujjfeltartás valamint az arra húzott esetleg kondomra emlékeztető tárgyak elítélendőnek minősülhetnek, mert gerjesztik a kiskorúak obszcenitásra való hajlamát. Az ilyen képek és nézetek nyilvános terjesztése (pl. fórumokon) büntetendő!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#6443) aurel343 válasza SeriouS_77 (#6412) üzenetére


aurel343
tag

A gmail-es kontaktokat csak SHP-s verzióval tudod szinkronizálni. Abból viszont nincs magyar nyelvű.

(#6444) Aryes válasza Dhampir (#6436) üzenetére


Aryes
nagyúr

Biztos volt akkoriban is valaki, aki a legofigurák láttán azt morogta, hogy "bezzeg mikor nekünk csak üveggolyónk, kukoricacsuhé babánk meg cipősdobozból faragott kisautónk volt..." :D

(#6445) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Szóval Samsung memkarit senki se használ?

(#6446) wertigo1984 válasza Goldmen75 (#6445) üzenetére


wertigo1984
őstag

off: jó lett az avatarfejed... :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#6447) Goldmen75 válasza wertigo1984 (#6446) üzenetére


Goldmen75
őstag

Kössz, ez én lenni, a kedvenc sárga ingemben!:)

(#6448) formanekzs válasza Goldmen75 (#6445) üzenetére


formanekzs
tag

Én azt használok, semmi gondom nem volt még vele.

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#6449) Dhampir válasza ABal (#6442) üzenetére


Dhampir
félisten

Sötétségben minden tehén fekete.
Sajnos én még a régi erkölcsök szerint élek (próbálok), és a klasszikus világból szeretek meríteni, amely persze korántsem volt annyira prűd (sőt), de az ideákat fontosnak tartották megvalósítani.

A lényeg a Diolen Mobi köpenyen volt, és azt, hogy ki és hogyan értelmezi, azt az X-Aktákból megtudhattuk már, amikor Fox Mulder édesapjának barátját koholt vádakkal elhurcolták.

Aki volt már csillogó szemű Kiscserkész, Kisdobos vagy Úttörő, az tisztában van azzal, hogy nem minden zsinóros sípba kell belefújni. Ahogyan Donáth László evangélikus lelkész ma megfogalmazta egy élő rádióadásban, körülbelül így hangzott el: "Nem nevezem pedofilnak azokat a kollégáimat, akikről tudom, hogy azok."

(#6444) aryes

Igen. Játszópajtásom volt egy orvos házaspár fia, akik Németországból, pontosabban az akkori NSZK-ból a legmenőbb cuccokkal, többek között itthon sosem látott Matchboxokkal tuningolták fel a kölyküket, és nekünk csóréknak csak úgy csurgott a nyálunk. Akkoriban szoktunk rá a mihaszna álmodozásra a színes-szagos katalógusok, prospektusok lapozgatása közben. Körülbelül ma is ez a helyzet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6450) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Kérek ajánlatokat Wave-re! CSAK hibátlan, karcmentes érdekel!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.