Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5751) rizso


rizso
addikt

Srácok, szerintetek ez mitől van? Öcsém jön, hogy elszálltak az ikonjai, mondom mi a fene...és tényleg igaza volt. Valami orvosság a problémára?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5752) leslieke válasza rizso (#5751) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Programok elindulnak? Restart után is ilyen marad?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5753) SlyChocolate válasza rizso (#5751) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

A memókarira vannak telepítve a progik és azt nem látja a teló.
Persze ha arra vannak telepíve és ha benn van a kari...
;)

(#5754) bexinho23 válasza rizso (#5751) üzenetére


bexinho23
őstag

SD kártyára vannak telepítve? Ha igen, akkor nem olvasta be a microsd-t, így az ikonok ott vannak, de maga a program nem indítható el. Nekem így nézett ki, miután feldobtam egy új fw-t, és alapból a memkártyára telepítettem az appokat.

(#5755) SlyChocolate válasza Ranger^41 (#5749) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Kérlek vedd már ki a simet és nézd már meg, hogy nem-e sérült.?
Illetve egy tiszta, száraz ruhával töröld már le az érintkezési felületét.
Köszi.

(#5756) rizso válasza leslieke (#5752) üzenetére


rizso
addikt

Restart után is ez a helyzet, programok nem indulnak, egy felugró ablakban a következő fogad: "Nem lehet elindítani: xy. Érvénytelen alkalmazás"

Továbbá: igen, kártyára vannak telepítve a programok. Volt már kártya ki-be is, de nem segített. Továbbá a kártyát látja, a rajta lévő adatokat is gond nélkül beolvassa. Ja, és Samsung Apps, chaton, music hub, IM, stbstb sem megy.

Szerk.2: bocs, mégsem kártya volt beállítva mentési helyként, hanem a telefon.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5757) SlyChocolate válasza rizso (#5756) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

A memokari megjelenik a fájlkezelőben?

(#5758) leslieke válasza rizso (#5756) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ahogy előttem is írták: nem ismeri fel az memóriakártyát a telefon.

Így már más, ha a gyári programok se indulnak el: egy visszaállítást próbáljatok meg. Ha az se oldja meg, akkor multiloader és egy új firmware-telepítés.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5759) David3 válasza rizso (#5756) üzenetére


David3
őstag

Valamiért nem látja a telefonod a memóriakártyát, de erre már szerintem rájöttél. Ellenőrízd a memóriakártya tartalmát, hogy egyáltalán ott vannak-e a fájlok. Ha nincsenek, akkor formázd le a kártyát, és tedd újra a kívánt alkalmazásokat.

Na, már meg is előztek.

[ Szerkesztve ]

(#5760) Ranger^41 válasza SlyChocolate (#5755) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

Elhiheted, hogy ez volt az első dolgom. Más simmel se megy, és az én simem másik teloban gond nélkül működik...

Az a gyanúm, hogy elszállt a sim foglalat, asszem holnap lesz egy utam a tmobileba garanciás ügyintézésre...

[ Szerkesztve ]

(#5761) SlyChocolate válasza Ranger^41 (#5760) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Magába a sim foglalatba nem került be esetleg valamilyen kosz?
Mert az megakadályozhatja az érintkezést.

(#5762) Ranger^41 válasza SlyChocolate (#5761) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

2 hónapja vettem használtan, első bekapscolásko rugyanezt játszotta el, be is szartam, hogy beletenyereltem, de utána jó lett, azót anem volt vele baj. Tegnap előjött újra, akkor hívásindításnál indult újra, sim nélkül. Akkor akksi ki-berakás megjavította. Most semmi. Amilyen jó helyen van a foglalat esélytelen, hogy megnézzem, illetve kipucoljam, ha van is benne valami, ahoz le kéne szedni a burkolatot, az meg persze garanciavesztés...

(#5763) szimike79 válasza ABal (#5728) üzenetére


szimike79
őstag

A szerelem már nálam is megvan, ha minden jól megy, hárman leszünk az új fórumban. :))

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#5764) SlyChocolate válasza Ranger^41 (#5762) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Akkor mindenképp szeríz.

(#5765) rizso


rizso
addikt

Megy vissza egy XXJL2...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5766) David3


David3
őstag

Bizony, akkor ebből szerviz lesz. Itt találsz egy kis infót róla: [link]

rizso: A KF3 az újabb, és megbízhatóbb is, azt ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#5767) Ranger^41 válasza SlyChocolate (#5764) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

T-s garancia függ attól, hogy kinek a nevén van a számla?

Illetve Tmobileos garanciapapírral elhajtanak a samsung szervízből?

Mert inkább oda vinném, nem szeretném fölöslegesen túl sok emberen átfuttatni a telefont, ismerve hogy bánnak velük :)

[ Szerkesztve ]

(#5768) TomWexX válasza szimike79 (#5763) üzenetére


TomWexX
addikt

Azé' 3-nál csak több ember vesz majd Xperia S-t. :P

(#5766) David3: Én pont hogy azt tapasztaltam, hogy a JL2 megbízhatóbb mint a KF3. Legalábbis nálam stabilabb volt.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#5769) rizso válasza David3 (#5766) üzenetére


rizso
addikt

Nem gond, hogy az nem FULL? Arra gondoltam, előbb a JL2, aztán meg a KF3 (akár KIES-en keresztül).

Ranger^41: nem függ tőle. Felmutatod a garanciapapírt, és szervizelik minden további nélkül.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5770) rizso


rizso
addikt

Megvan a frissítés, de van egy kis gond. Innen szedtem le a JL2-t, de nincs benne magyar nyelv. Az OXDLJ1 CSC fájlt is le kell szedni, és fel kell rakni? Ha igen, akkor multival lehet csak CSC-t frissíteni?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5771) TomWexX válasza rizso (#5770) üzenetére


TomWexX
addikt

Igen, az a CSC tartalmazza a magyar nyelvet. Ilyenkor az egészet újra meg kell csinálni. (a boot-ot már kihagyhatod)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#5772) Dhampir válasza TomWexX (#5768) üzenetére


Dhampir
félisten

Az Xperia S megkapta a dedikált fotógombot is. Ekkora kijelzőn már élménydúsabb lehet a netezés. Nagyon jól néz ki. Drágább lesz az SGS 2-nél?

Erről a telefonról van szó?: [link]

[ Szerkesztve ]

(#5773) F-ECT$ válasza consono (#5720) üzenetére


F-ECT$
titán

Kicsit gagyi az igo, viszont annak a legjobb a térképe.

Dive ever, work never.

(#5774) TomWexX válasza Dhampir (#5772) üzenetére


TomWexX
addikt

Igen ő az. :K
Kezdő ára kb. 140k, de mire piacra kerül lehet olcsóbb lesz. Összességében mindenki azt mondja, hogy nagyon jó áron kezd majd.
Ezen a fórumon sok infó kiderült már róla. (Fórum témaindító írása)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#5775) consono válasza F-ECT$ (#5773) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, itthon még mindig verhetetlen a térképe, de mondjuk a Sygic Aura után nagyon fapados...

"In God we trust. All others must bring data"

(#5776) Aryes válasza Ranger^41 (#5762) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az a bizonyos utolsó névjegy mentés egyébként a simkártyára történt volna? Mert ha híváskor fagyott a telefon, az lehet akár halott végfok is.

(#5777) Aryes válasza consono (#5720) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az egyetlen Magyarországon használható navigációs program, amihez mindig van friss térkép és úgy navigál, ahogy szeretem. Mi ez a lenézés? :(

(#5778) consono válasza Aryes (#5777) üzenetére


consono
nagyúr

Félreértesz, nem nézem le. Egyszerűen androidra nincs hivatalos iGo, csak ilyen-olyan összehekkelt verziók... Windows Mobile-on azért más volt a helyzet.

"In God we trust. All others must bring data"

(#5779) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

Amúgy valami háttérben futó memóriakezelő program nincsen a Badára? Mert most a napokban nem egy játékot feltettem, vagy progit és kezd elegem lenni, hogy folyton kilépked memória elfogyás miatt...

(#5780) TomWexX válasza csibusz0314 (#5779) üzenetére


TomWexX
addikt

Csak a beépített feladatkezelő van (hosszan nyomd a középső gombot), vagy ilyen esetben újra kell indítani a telót.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#5781) ratam23


ratam23
aktív tag

Jelentem a spanyol vodafonos S8500BULA3 februári szoftver tud magyar nyelvet, viszont ami eddig feltűnt h ehhez már nem jó az eddig preconfigos kód.. További észrevételeket még később írok a S8500PMLB1 lengyel plus szolgáltatói változatot viszont mindenki kerülje böngészés közben nekem rengetegszer újraindult eddigi legrosszabb 2.0-ás tapasztalataim szerint, pedig már volt rajta sok féle..

(#5782) leslieke válasza csibusz0314 (#5779) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van gyári program. Menü gomb hosszan megnyom és kikapcsol, ami nem kell.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5783) radav válasza leslieke (#5782) üzenetére


radav
csendes tag

:) jelet lefelejtetted a végéről!

(#5784) Goldmen75 válasza ratam23 (#5781) üzenetére


Goldmen75
őstag

BULA :D Ez jó:D:D:D
Honnan szedted sammobile?

(#5785) consono válasza leslieke (#5782) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem nem erre gondolt, hanem automatikus task killerre :) Nem tudom ilyet lehet e, érdemes e csinálni Badára, mivel teljesen máshogy működik a rendszer mint az android. Sokkal inkább az tűnik a gondnak, hogy az alkalmazások vacakul vannak megírva és nem szabadítják fel a lefoglalt memóriaterületeket teljesen, vagy pedig nagyon fragmentálódik a memória...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#5786) leslieke válasza consono (#5785) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Óh, lehet. Olyan program viszont nincs. Szerintem nem is lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5787) consono válasza leslieke (#5786) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem sincs, a Bada nem Android. WP7-re sincs ilyen. Valami hasonlót elméletileg lehetne csinálni, mint Balckberry-n, hogy egy alkalmazás "defragolja" a memóriát, de hogy a jelenlegi SDK-ban van e erre lehetőség...

"In God we trust. All others must bring data"

(#5788) lesli.h


lesli.h
aktív tag

Létezik, hogy a másfél éves akkumlátor haldoklik?
Este 9-kor 100% reggel 8-kor 65%, háttérben nem fut semmi, nincs internet az előfizetésen,
processzor stabilan 1%-kon. Akku töltési idő teljesen normális. 100%-kon 4.15V mütatott a műszer, 65%-kon 3.91V. A teljes visszaállítás mit töröl?

(#5789) consono válasza lesli.h (#5788) üzenetére


consono
nagyúr

Én először áttenném a hálózati módot 2G-re, majd ha semmi nem változik visszatennék egy hivatalos 1.2-t, ha 2.0-n vagy, hogy lásd mi a helyzet ott, mert a 2.0 azért jobban eszi az aksit (11 óra alatt 35% még akár igaz is lehet, ha a 3G be van kapcsolva és olyan helyen vagy, ahol rossz a lefedettség, mert olyankor folyton hálózatot keresgél a teló, majdnem olyan, mintha telefonálnál). Persze a másfél év is bejátszhat, de az én telóm is 15 hónapos és nem vettem eddig észre jelentős változást...

"In God we trust. All others must bring data"

(#5790) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Tegnap jelent meg ez az időjárás előrejelző alkalmazás:

BestWeather and MapPro4All, ingyenes, bada 2, Wave 1-2-3
A leírása szerint tud magyarul is és több, mint 3100 magyar települést ismer.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5791) lesli.h válasza consono (#5789) üzenetére


lesli.h
aktív tag

Hivatalos 1.2 van fent mióta megjelent a Kiesen, természetesen 2G.
Idáig éjszakánként csendesre kapcsolva 6-7% elég volt neki.
A teljes vissza állítás mit takar?

(#5792) leslieke válasza lesli.h (#5791) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az én W1-em is 1,5 éves és éjszaka kb. 5-7%-ot merül. Egyébként az akksija még most is jól bírja: most hogy már kevesebbet használom 4-5 naponta elég tölteni. Előtte 2 napig bírta.

Teljes visszaállítás: mindent töröl a telefonról.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5793) lesli.h válasza leslieke (#5792) üzenetére


lesli.h
aktív tag

Eddig nekem is ugyan így volt. Mielőtt veszek akkut megpróbáljam a visszaállítást?

(#5794) leslieke válasza lesli.h (#5793) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem vesztesz vele semmit, ha megpróbálod.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5795) lesli.h válasza leslieke (#5794) üzenetére


lesli.h
aktív tag

A részlegest vagy a teljest?

(#5796) lesli.h


lesli.h
aktív tag

Most hogy nézegetem, 5percenként esik 1%-ot.

(#5797) anrab válasza lesli.h (#5796) üzenetére


anrab
addikt

vedd ki az aksit és várj vele egy kicsit. biztos hogy beragadt valami.

(#5798) leslieke válasza lesli.h (#5795) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Teljes visszaállítást csinálj.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5799) richies


richies
senior tag

sziasztok,

akkor 100% hogy bada 2-re nincs, nem lesz sygic?

ha ez igy van 1 honap tenyleg megy kukaba a wave-em...
s soha tobbet bada ;]

Rozsomak of Power

(#5800) lesli.h válasza leslieke (#5798) üzenetére


lesli.h
aktív tag

Megcsináltam, nem tudom segít-e.
Hol lehet beállítani, hogy SMS írásnál a hagyományos billentyűzet jelenjen meg?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.