Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) Aryes válasza TomWexX (#5349) üzenetére


Aryes
nagyúr

Iphone böngészőinfoval már nem adja, csak az eredetivel. :)

(#5352) consono válasza Aryes (#5351) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, nálam sem megy, logikus.

"In God we trust. All others must bring data"

(#5353) Fred23


Fred23
nagyúr

Tényleg van már magyar BADA 2.0 S8500-ra? A sammobile oldalán ezt láttam: "
S8500XXLA1 ## 2.0 2012 January S8500OXDLA1 Hungary" -mellette meg, h KIES. Szóval tényleg van hivatalos 2.0 Wave I-re?!

(#5354) consono válasza Fred23 (#5353) üzenetére


consono
nagyúr

Nincs, rosszul tudják. Még mindig a cseh vodafonos firmware az, amit multival fel lehet tenni és tud magyarul...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#5355) leslieke válasza Fred23 (#5353) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs! Az a firmware a cseh VDC verzió, de tud magyarul is. Kiesen keresztül nem telepíthető nálunk.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5356) Fred23


Fred23
nagyúr

Köszi a válaszokat!

Szerintetek 17-éig kijön a hivatalos 2.0?

[ Szerkesztve ]

(#5357) leslieke válasza Fred23 (#5356) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt lenne már az ideje, de biztosat nem tudni. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5358) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

Másnál is van olyan észrevétele, hogy az új 2.0 MAGYAR Wave-re. Szóval, wifire nem nagyon akar mindig csatlakozni.. Ilyen kis frissítési jel van a kapcsolat mellett.. és nem csinál semmit.. Újraindítás megoldja a problémát :/

(#5359) consono válasza csibusz0314 (#5358) üzenetére


consono
nagyúr

A frissítési jel az a push mail jele elvben, annak semmi köze a wifihez... Viszont nálam is vannak wifi problémák, gyakran kell lebontanom a kapcsolatot és újra kapcsolódni, mert csak ácsorog a browser, de ez szerintme a szutyok ezer éves SMC wifi-m miatt van...

"In God we trust. All others must bring data"

(#5360) csibusz0314 válasza consono (#5359) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Nekem új a wifi.. Eddig semmi baj nem volt.. Nem tudom miért csinálja, bár mindegy, mert nem halok bele az újraindításba, na de akkor is ^^ Na meg van most az a progi: TouchRetouch.. az meg folyton ki ki lép.. mikor már megcsinálnám amit szeretnék.

(#5361) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Google+ és Viber alkalmazás érkezhet

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5362) consono válasza leslieke (#5361) üzenetére


consono
nagyúr

Ez jól hangzik, főleg a Viber!

"In God we trust. All others must bring data"

(#5363) TomWexX válasza consono (#5359) üzenetére


TomWexX
addikt

Nálam meg egy zsír új cisco routerrel van baja, rengetegszer megakad betöltés közben, ilyenkor ketté tudnám törni ezt a .... :(
Úgyhogy ezekszerint mégis a wifi driverrel van gond... vagy valami ilyesmi. :F

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#5364) Dhampir válasza consono (#5362) üzenetére


Dhampir
félisten

Ezzel ingyenesen hívható a Vibériai-félsziget. :)

(#5365) wertigo1984 válasza Dhampir (#5364) üzenetére


wertigo1984
őstag

vazze :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#5366) consono válasza TomWexX (#5363) üzenetére


consono
nagyúr

Így már gyanúsabb a dolog... 1.2-vel nem emlékszem ilyenre, de az már olyan régen volt és sokkal kevesebbet neteztem rajta...

"In God we trust. All others must bring data"

(#5367) TomWexX válasza consono (#5366) üzenetére


TomWexX
addikt

1.2-n is előfordult megakadás, de nem ennyiszer. Viccesen hangzik, de az az igazság hogy 1.0-n volt a legstabilabb a wifi kapcsolat. Legalábbis nekem így rémlik.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#5368) consono válasza TomWexX (#5367) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem az szerintem sosem volt a gépemen :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#5369) Viktojka válasza leslieke (#5361) üzenetére


Viktojka
tag

Arról lehet tudni valamit, hogy 1.2-re is elérhetőek lesznek, vagy már csak 2.0-ra?
A Viber-nek nagyon örülnék :))

(#5370) consono válasza Viktojka (#5369) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem kizárt, hogy bármi új program megjelenik 1.2-re...

"In God we trust. All others must bring data"

(#5371) leslieke válasza TomWexX (#5363) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem TP-Link van. Ezzel nem akad meg a betöltés. Cserébe nekem a router szokott lefagyni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5372) consono


consono
nagyúr

Legfrissebb olegtől a Wave II android portjáról : Потерпите немного,думаю,за неделю будет доступна альфа-версия андроида для S8530 azaz türelem jövő héten várhatóan a Wave II tulajoknak is elérhető lesz az alfa állapotú android!

leslieke: akkor végül is a végeredmény ugyanaz :) Gondolom a nem akad mek, az a W3-ra vonatkozott, illetve az 1.2-es Wave-re...

Viktojka: addigra lehet, hogy a Kies is fogja már frissíteni a Wave-et, mire kijön a Viber.

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#5373) Viktojka válasza consono (#5370) üzenetére


Viktojka
tag

Szomorú...
Akkor ha jön a viber, jön a multi is számomra.
(#5372) consono: Ezt most nem érzem át, hogy optimista, vagy ironikus hangvételű akart lenni, vagy esetleg mindkettő... :DDD
Én tényleg remélem, hogy minél hamarabb érkezik a hivatalos 2.0 és a viber is. :DD

[ Szerkesztve ]

(#5374) leslieke válasza consono (#5372) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igazából nem ugyanaz, mert nekem W3-on rendesen megy a net, késő este mindig telefonról szoktam itt hozzászólni. A routert meg elég csak újraindítani, amikor meghülyül.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5375) consono válasza Viktojka (#5373) üzenetére


consono
nagyúr

Igen :) Kicsit ironikus, mert ki tudja mikorra lesz Kiessel frissíthető 2.0-nk, illetve mikorra készül el a Viber (és fut át a Samsung ellenőrzésein), meg kicsit optimista is, hogy LESZ addigra 2.0..

leslieke: fogtam én :) Sajnos a router reboot nálam is sokszor játszik... Utána mintha a teló is jobban működne, de persze lehet, hogy csak bebeszélem magamnak...

"In God we trust. All others must bring data"

(#5376) leslieke válasza consono (#5375) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem azt javasolták a fórumában, hogy cseréljem a router gyári szoftverét és megoldódik minden gondom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5377) Aryes válasza consono (#5375) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nekem TP-LINK routerem van, és azt is gyakran kell újraindítani, mert megáll a wifi adatforgalom.
Érdekes mód android alatt soha nem volt ilyen probléma, pedig az is samsung volt (galaxy spica), tehát nem samsung driver hiba. Előtte nokia e51-em volt, és az is a wave-hez hasonlóan küzdött a wifivel.

(#5378) leslieke válasza Aryes (#5377) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jó tudni, hogy ezzel a típusú routerrel nem csak nekem van bajom.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5379) PartyShan válasza leslieke (#5378) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Akkor elmondom, hogy nekem eddig soha semmi bajom nem volt a TP-LINK routerekkel. Otthon szüleimnél az megy 5-6 éve kifogástalanul. Itthon egy wifi nélküli ment 3 évig újraindítás nélkül. Most egy wifi-s van október óta. Beraktam a sarokba és szinte azt is elfelejtettem, hogy van. Hibátlanul megy.
Nekem a W2-vel nem rosszalkodik a wifi.

(#5380) Goldmen75 válasza leslieke (#5378) üzenetére


Goldmen75
őstag

Kiderült, hogy némely szolgáltató nem kompatibilis teljesen a TP-Link termékeivel!
Mi már szívtunk ezzel jó sokat, de már tudjuk a leckét. Nekem itthon 1043-as volt, na az csinálta a műsort, most 741ND van, mióta megvan megy megállás, akadás, fagyás nélkül! Jah Digi-netem van:)

[ Szerkesztve ]

(#5381) wertigo1984 válasza Goldmen75 (#5380) üzenetére


wertigo1984
őstag

nekem is digi van, és abszolút megbízhatóan működik ezzel a routerrel [link]

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#5382) leslieke válasza Goldmen75 (#5380) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

De jó. Nekem is Digi-net van itthon és a 1043-al vannak problémák .

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5383) Goldmen75 válasza leslieke (#5382) üzenetére


Goldmen75
őstag

Amíg ki tudtam használni a gigabites netet, meg au usb csatit addig jó volt, mármint addig is voltak gondok, de aztán feleslegessé vált a gigabit így lecseréltem egy 150mbites 741-esre, azóta tökéletes midnen!
Hazavittem még tavaly egy új szériás Cisco/Linksys-t, hát az meg olyan szar volt hogy hihetetlen...főleg a rejtett antennájával...Jók ezek a Tp-k...nálunk a vásárlók 98%-a ilyet vesz! S alig jön vissza belőle! 5 év gar..mi kell még?:D

[ Szerkesztve ]

(#5384) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Srácok, még valakinek esetleg eladó Wave? előnyt élveznek a T-mobilos, hivatalos helyen vásárolt mobilok!:)

(#5385) choler. válasza Goldmen75 (#5384) üzenetére


choler.
tag

Mi ez a nagy felvásárlási láz? :D

(#5386) Goldmen75 válasza choler. (#5385) üzenetére


Goldmen75
őstag

Párom belátta milyen telcsijei vannak...:) Azt mondta "elsimogatja" ha olcsón tudok szerezni neki:) Mert ugye műkörmös s rezisztív-et keresett, vett is de hót gagyi....:D

Jah, akárki akármit mond ír, ez egy nagyon jó teló! S hajlandó vagyok páromnak is szerezni egyet, na meg már ismerem minden csinját-binját:)
ha lehetne még kapni hivatalosan, akkor úgy vennék, de már lekéstem..

[ Szerkesztve ]

(#5387) Nimda


Nimda
addikt

Srácok miért nem akar a memóriakártyára telepiteni alkalmazásokat?..mindig azt irja ki,hogy kevés a memória,töröljek néhány alkalmazást...több Giga szabad helyem van :F

[ Szerkesztve ]

(#5388) leslieke válasza Nimda (#5387) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Telefonon is van elég szabad hely? Mintha a telepítőfájlokat először oda akarná másolni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5389) Nimda válasza leslieke (#5388) üzenetére


Nimda
addikt

Igen van,több száz MB,csak a gyári alkalmazások vannak telepitve...a névnap widgetet próbálnám telepiteni,de nem engedi...pedig ez csak pár KB...próbáltam Kies-en keresztül is,meg a telefonon a Samu bolton keresztül is...

[ Szerkesztve ]

(#5390) leslieke válasza Nimda (#5389) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez érdekes. Esetleg egy telefon és PC restart megoldaná.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5391) consono válasza Nimda (#5389) üzenetére


consono
nagyúr

Mintha valaki járt volna úgy, hogy 16GB-s vagy nagyobb kártyát nem szerette volna a Wave, de lehet, hogy rosszul emlékszem... Persze eddig működött, akkor most mitől marhult vajon meg?

"In God we trust. All others must bring data"

(#5392) Nimda válasza leslieke (#5390) üzenetére


Nimda
addikt

Master reset óta nem engedi...volt restart nem is egyszer...8GB a karim...:(

(#5393) consono válasza Nimda (#5392) üzenetére


consono
nagyúr

Bent volt a kártya a master reset alatt a telóban? Hátha az okozott valami törést a lelkében... Formázni próbáltad már a kártyát?

"In God we trust. All others must bring data"

(#5394) Nimda válasza consono (#5393) üzenetére


Nimda
addikt

Igen benne volt és formáztam utána...

(#5395) duvi válasza Nimda (#5392) üzenetére


duvi
nagyúr

"Master reset óta nem engedi"
Reset után újra beállítottad a telepítés helyét? A resetnél ugyanis minden visszaáll alapértelmezett célhelyre (telefon belső memória). Neked kell manuálisan átállítani (ráadásul több helyen is), hogy a külső memóriakártyára telepítsen.

(#5396) Nimda válasza duvi (#5395) üzenetére


Nimda
addikt

Természetesen átállitottam...erre mindig figyeltem :) összesen 3 helyen lehet átállitani...viszont csak ezt az egy alkalmazást nem engedi telepiteni a memkarira :DDD (névnap widget) egy több megás játékot meg simán :F ez noormális? :) egyébként mire jó az USB hibakeresés?

(#5397) Xerix


Xerix
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődnék mit jelent a bal felső sarokban lévő kék jelzés? A felhasználói kézikönyvben nem találtam erre vonatkozó utalást.

Köszi, Xerix

http://www.kephost.com/view3.php?filename=q7qai22r8f5q98aujwg8.jpg

[ Szerkesztve ]

(#5398) duvi válasza Xerix (#5397) üzenetére


duvi
nagyúr

Exchange szinkronizálás jele.A leveleidet szinkronizálja a teló a szerverrel.

(#5396) Nimda
USB hibakeresés egy szoftveres ellenőrzés, amit a lehetséges hibákat nézi végig és javítja ha tudja. KIES-ben mennyi szabad memóriát látsz?
Pl:

[ Szerkesztve ]

(#5399) Nimda válasza duvi (#5398) üzenetére


Nimda
addikt

(#5400) leslieke válasza Nimda (#5399) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na ez a vicc kategória. Ennyi szabad hely minden telepítésére elég.

Egyéb widgetet se tudsz telepíteni?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.