Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) TomWexX válasza consono (#5950) üzenetére


TomWexX
addikt

Persze, azt még akkor amikor rájöttem hogy az lehet a bibi. A böngészőben azóta működik is rendesen, csak a facebook for bada alkalmazás nem hajlandó belépni. Múlthéten kollégám wave-jére is feltelepítettük, ott elsőre bejelentkezett, enyém meg servie unavailable-vel meghal.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#5952) leslieke válasza TomWexX (#5949) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Most hogy mondod, beugrott az eset.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5953) TomWexX válasza TomWexX (#5949) üzenetére


TomWexX
addikt

Telepíthetem* bárhová ez nem indul el. Most nincs kéznél adatkábel, így nem tudom letörölni a fájljait, de holnap mindenképp kipróbálom.

*: Természetesen már egy egyszerű alkalmazás telepítése sem megy hiba nélkül. :W Az apps úgy laggol mint ha crysis-el játszanék rajta, elfelejt elindulni a letöltés, csak a telefon újraindítása után bírt feltelepülni. Ilyenkor frankón szúszáznom kell, nehogy ketté harapjam ezt a "tökéletes készüléket". :O

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#5954) Aryes válasza Ranger^41 (#5947) üzenetére


Aryes
nagyúr

Biztos félreolvasták a munkafelvételi lapot, a "sim" szót "hangszóró"-nak olvasták. :D
(Mennyire kell ehhez balf*ßnak lennie egy szervizesnek?)

[ Szerkesztve ]

(#5955) sphe


sphe
senior tag

Kérdés: A telefonom miért akar idle állapotban felmenni a netre? Csak úgy néha esténként felvillan és kiírja, hogy a csatlakozához rádiókapcsolat vagy csomag alapú kapcsolat szükséges. Választási lehetőségek: wi-fi, csomag alapú, mégse. Ez valami widget lehet? Csak a gyári widgetek vannak rajta. Mit lehet tenni? Felülemelkedni rajta és tanta filozófiával elfogadni a világot olyannak amilyen? :))

(#5956) Ranger^41 válasza Aryes (#5954) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

facepalm... muszaki ember letemre sikerult forditva beraknom a simet, es mivel ugyan azokat a tuneteket produkalta egybol arra gondoltam h vmit elbasztak. egett a pofam rendesen :D

(#5957) leslieke válasza Ranger^41 (#5956) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:D Ez tényleg ciki. De előfordul.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5958) csibusz0314 válasza leslieke (#5957) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Nem tudjátok, hogy mikor lesz normális android rendszer a telóra? Esetleg hol lehet nyomon követni? a developers.com-on?

Bocsi, nem válasz üzi akart lenni ^^

[ Szerkesztve ]

(#5959) jahsd válasza leslieke (#5932) üzenetére


jahsd
csendes tag

Hú nagyon köszi, végre siker koronázta törekvéseimet! Elsőre ugyan valami errort írt a Multiloader, de aztán még egyszer rányomtam a frissítésre, és akkor szépen végig csinálta.Nagyon tetszik ez a 2-es verzió (nekem 1.0 volt fenn eddig), és egyelőre nincs is gondom vele. Még egyszer köszi!

(#5960) jahsd válasza leslieke (#5932) üzenetére


jahsd
csendes tag

Hú nagyon köszi, végre siker koronázta törekvéseimet! Elsőre ugyan valami errort írt a Multiloader, de aztán még egyszer rányomtam a frissítésre, és akkor szépen végig csinálta.Nagyon tetszik ez a 2-es verzió (nekem 1.0 volt fenn eddig), és egyelőre nincs is gondom vele. Még egyszer köszi!

(#5961) consono válasza csibusz0314 (#5958) üzenetére


consono
nagyúr

Nehéz pontosat mondani, Rebellos és oleg_k dolgozik rajta, de lassan haladnak. Itt a topic a developerek infóival:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1459391

Ennél kicsit előrébb tartanak, de többet nem mondhatok. Mindenesetre senki ne számítson arra, hogy holnapután kész lesz. Lehet, hogy hetek, lehet, hogy hónapok...

"In God we trust. All others must bring data"

(#5962) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Bostjan Mrak alkalmazások ingyen

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5963) SirDöme


SirDöme
tag

Sziasztok! Az a kérdésem lenne, hogy mennyiért tudnám kb eladni a Wave-emet, ha független, 1,5 éves, de a kijelző be van jócskán repedve (két nagy repedés végig, a bal szélén kb 3 cm hosszan jobban), viszont a kijelző tökéletesen működik? Egyáltalán érdemes-e? Gondoltam arra, hogy ez lesz a "buli-telefonom", mert már nem gond, ha leejtem :DDD :P

SAMSUNG Wave I

(#5964) TomWexX válasza SirDöme (#5963) üzenetére


TomWexX
addikt

Szerintem tartsd meg bulitelefonnak, mert így esélytelen eladni. :N

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#5965) leslieke válasza SirDöme (#5963) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tartsd meg, így eladhatatlan. Max. alkatrésznek aprópénzért menne el.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5966) SirDöme


SirDöme
tag

TomWexX, leslieke: Oké, én is erre jutottam, de azért megkérdeztem :) De egyébként ez jellemző, mindig nagyon vigyázok rá, egyszer kellett, hogy leessen, azóta persze soha sem történt meg ismét...mindenesetre köszi a megerősítést!

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG Wave I

(#5967) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

Én cserére adtam a fejem, hátha befut valami igazán jó:) Reménykedek, hogy megszán valaki egy Omnia 7-el. Valamiért nagyon bejön az a teló.. Viszont azt szeretem, hogy írok egy PÜ-t. És választ nem kapok ^^

(#5968) Dhampir válasza csibusz0314 (#5967) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem épp a minap válaszolt egy másik topikból megszólított kolléga a tavalyi pü-re. Kiderült, hogy megváltozott a levélcíme, és csak most olvasta el az üzenetemet. Lehetséges, hogy te is így jártál.

(#5969) consono válasza csibusz0314 (#5967) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem ne nagyon reménykedj, mindenki fél a Wave-től... :D Én próbáltam futni pár kört csereileg, de még sokkal gyengébb gépekre sem kaptam pozitív választ...
Az Omnia 7 viszont tényleg jó darab, azt én is bevállalnám helyette!

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#5970) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Újdonságok a Samsung Appson:

bFTP, ingyenes, bada 2.0, Wave 1-2-3
CameraFX Live Effects, 560 Ft, bada 1.2, Wave 1-2-3
Text to Speech, ingyenes, bada 2.0, Wave 1-2-3
Need for Speed: Hot Pursuit, 1120 Ft, bada 2.0, Wave 1-2-3

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5971) duvi válasza leslieke (#5970) üzenetére


duvi
nagyúr

Kiegészíteném még egy fotós alkalmazással a listát:
PanoSphere 1400 Ft (van ingyenesen kipróbálható verziója is) / 1.2 kell / Wave, Wave II, Wave 3 kompatibilis.

(#5972) csibusz0314 válasza Dhampir (#5968) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Nem, már válaszolt, természetesen negatív ^^
Consono: Nem tudom miért félnek tőle, pedig jó kis telefon, csak éppen a rendszer az ami kifogásolható :D
Omnia 7 pedig épp amiatt kéne, mert küllemre legalább olyan masszív mint a wave.. És volt már Androidom, IOS, BADA, Symbian, régebbi win. Most már ideje egy WIN7-es telónak.
De úgy érzem az lesz, hogy áron alul eladom, amikor lesz normális vevő, aki nem nevetséges ajánlatokkal bombáz... És ki kell majd pótolnom.
Még mondjuk reménykedek a srácokba, ha megcsinálják az androidot.. Akkor még lehet megtartom.. De az még a messzi messzi jövő..

(#5973) csibusz0314 válasza csibusz0314 (#5972) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Húú dupla hsz bocsi... A wines telóm egy Acer Neotouch volt. Az a teló tudott valamit... De hányingert kaptam külsejétől. Gyér műanyag, könnyű, olyan mintha nem is lenne semmi a kezedben.. Viszont gyönyörű kijelzője volt. 1Ghz proci, azt hiszem abban már 512 Ram.. És eléggé áron alul adtam el... Mert én is úgy cseréltem egy Szifonra, de nem volt hozzá csak egy töltő (alcateles xD).. Viszont így visszagondolva, kevés volt az a 28 ezer érte -.-'

(#5974) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Srácok, videót miért nem enged "publikálni" a facebook-on????

(#5975) TomWexX válasza Goldmen75 (#5974) üzenetére


TomWexX
addikt

Nekem youtube videót sikerült. Te hogy próbáltad?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#5976) gelbelex válasza leslieke (#5970) üzenetére


gelbelex
őstag

Ez a Text to Speech felolvasás helyett újraindítja a Wave II-met (nexus LA1, XEZ-csc). :F

(#5977) Goldmen75 válasza TomWexX (#5975) üzenetére


Goldmen75
őstag

Saját felvételt akartam a facéra...1 másodpercre megjelent egy hosszú lista, majd az eltünk s maradt a youtube, meg két ismeretlen, face sehol a listán. Képet minden gond nélkül tudtam...

(#5978) TomWexX válasza Goldmen75 (#5977) üzenetére


TomWexX
addikt

Ja, úgy nem próbáltam. Képet valóban simán meg tud osztani.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#5979) leslieke válasza gelbelex (#5976) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akkor ez megint egy jól sikerült program.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5980) TomWexX válasza gelbelex (#5976) üzenetére


TomWexX
addikt

Nálam működik rendesen, az más kérdés hogy számomra teljesen haszontalan egy alkalmazás. ;]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#5981) leslieke válasza TomWexX (#5980) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ráadásul - szerintem - van jobb is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5982) TomWexX válasza leslieke (#5981) üzenetére


TomWexX
addikt

Reméltem is, mert ez igen gagyi hatást kelt. Melyik az a jobb app?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#5983) leslieke válasza TomWexX (#5982) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

transl8

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5984) TomWexX válasza leslieke (#5983) üzenetére


TomWexX
addikt

Köszi! Hát igen, ez kicsit komolyabb és jobb mint a másik. :K

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#5985) leslieke válasza TomWexX (#5984) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bizony az.

Egyébként célegyenesben van az angol-magyar szótárprogram jóváhagyása is, azaz ha minden jól megy, akkor hamarosan megjelenik a Samsung Appson is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5986) David3


David3
őstag

A szótár programunk már átment a "Device test"-en, hamarosan megjelenhet az appson is!

(#5987) F-ECT$ válasza David3 (#5986) üzenetére


F-ECT$
titán

Fizetős lesz?

Dive ever, work never.

(#5988) leslieke válasza F-ECT$ (#5987) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, 290 Ft.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5989) Dhampir válasza F-ECT$ (#5987) üzenetére


Dhampir
félisten

Remélhetőleg igen. A fejlesztőknek sem adnak ingyenes kenyeret a bótban. Tisztes munkáért jár a megérdemelt fizetés. :)
Léteznek olyan alkalmazások, amikért nem nagyon érdemes pénzt kiadni.

(#5988) leslieke

Nem is drága. :C

[ Szerkesztve ]

(#5990) leslieke válasza Dhampir (#5989) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem a nyerészkedés a cél, ezért lett a legkisebb egység választva.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5991) Goldmen75 válasza leslieke (#5988) üzenetére


Goldmen75
őstag

ha jó lesz tuti megvesszük!:D

Már eccer kérdeztem de asszem nem jött válasz:) Mekkora a progi maga? Gondolván offline szótárra, nem kicsi?!

[ Szerkesztve ]

(#5992) leslieke válasza Goldmen75 (#5991) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A következő linkeken kapsz bővebb infót a szótárprogramról: [link], [link], [link]

A pontos méretét nem tudom megmondani, de a régi - már nem elérhető program se volt túl nagy, néhány MB volt csak mindössze.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5993) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Egy kis fotó: Naplemente azé még ott van a szeren a kicsi wave:D

(#5994) anrab


anrab
addikt

ezzel találkozott már vlki?
[link]
hiába lépek tovább, nem tudok semmit csinálni. idáig működött.
2.0 Badaturkiye van rajta. KOR

[ Szerkesztve ]

(#5995) leslieke válasza anrab (#5994) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Melyik fw alatt jött elő?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5996) anrab válasza leslieke (#5995) üzenetére


anrab
addikt

alant. csak kicsit késve. azt hiszem a VDA magyar CSC-vel.
tegyem fel a Nexus-t? nem emlékszem hogy abba benne van e sochub p.

[ Szerkesztve ]

(#5997) consono válasza anrab (#5994) üzenetére


consono
nagyúr

Nem fogod tudni megoldani, flashelhetsz új firmware-t... Az xda-n pár napja, hete beszélgetnek róla, de feloldás nincs. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1503609

A nexusban XEH-re nincs SHP...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#5998) anrab válasza consono (#5997) üzenetére


anrab
addikt

köszi! tehát akkor mehet a Nexus. nem kell preconfm, jó nekem a KOR.
abba is mehet cseh vodás CSC?vagy az Angol? bár tökmindegy a nyelv. a telóba már megszoktam a többi bétánál az Angol-t.

[ Szerkesztve ]

(#5999) consono válasza anrab (#5998) üzenetére


consono
nagyúr

Asszem nekem is a cseh vodás CSC van fent vele. Mondjuk a nagy esküt nem teszem le, majd Goldmen75 megmondja :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#6000) anrab válasza consono (#5997) üzenetére


anrab
addikt

elolvastam köszi.
viszont nem írja hogy akkor melyikkel jó. vagy átsiklottam felette. bár google-val szörnyű. :)
folyt.
nem tudom Ő mikor jön, úgyhogy neki állok. csináltam már eleget. a mentések meg nem nagyon izgatnak.
nálam csak kipróbálás szinten mennek fel az alkalmazások. nagyon kevés amire szükségem van.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.