Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) consono válasza richies (#5799) üzenetére


consono
nagyúr

A készítők szerint ez a helyzet... De mi a gondod az NDrive-val?

"In God we trust. All others must bring data"

(#5802) leslieke válasza lesli.h (#5800) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A földgömböt nyomd meg hosszan. Ha jól emlékszem, akkor ott lehet állítani.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5803) leslieke válasza richies (#5799) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sygic nem megy bada 2 alatt, de az ndrive igen. Az nem lenne jó?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5804) lesli.h válasza leslieke (#5802) üzenetére


lesli.h
aktív tag

Köszi szépen.

(#5805) ratam23 válasza Goldmen75 (#5784) üzenetére


ratam23
aktív tag

:K igen onnan szedtem. Preconfigra nem tud valaki más kódot? mert nem akar működni ezzel: *#5239870*# mármint beírom ezt a kódot és nem jön be a menü.

[ Szerkesztve ]

(#5806) TomWexX válasza ratam23 (#5805) üzenetére


TomWexX
addikt

[link]

Alakult már ki benned valami vélemény a BULA-ról? :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#5807) consono válasza ratam23 (#5805) üzenetére


consono
nagyúr

Ez is branded fw, azért nem él a kód... Amit TomWexX írt az jó!

"In God we trust. All others must bring data"

(#5808) Gabócza válasza richies (#5799) üzenetére


Gabócza
senior tag

A hivatalos válaszok szerint soha nem lesz sygic bada 2.0-ra...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#5809) Aryes válasza lesli.h (#5793) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mielőtt meggondolatlan dolgokat tennél, próbáld ki ezt a kódot, és figyeld meg alaposan, mit ír ki.
*#8740#
Ha CP-t ír ki, akkor írd be mégegyszer, mert jó üzemmódban volt.
Ha AP-t ír, akkor rossz módban volt a telefon, most pedig jóban. Ez esetben hagyd így.

(#5810) consono válasza Aryes (#5809) üzenetére


consono
nagyúr

Igazából nincs jó meg rossz beállítás, ez azt változtatja, hogy az alkalmazás-processzor (AP) vagy a call-processzor (CP) lesz rákötve az UART-ra. A tapasztalat viszont tényleg az, hogy CP módban tényleg gyorsabb a gép, cserébe jobban merül, AP módban viszont lassabb, de kevésbé merül.

"In God we trust. All others must bring data"

(#5811) bulbaa


bulbaa
tag

Német appson találtam néhány ingyenes játékot, megosztom, hátha érdekel valakit:
Das (fast) unmögliche Spiel ügyességi játékok gyűjteménye (bada 2.0 feltétel!)
Panzergeneral, a régi Tank Warshoz hasonló játék, sajnos erősen lebutítva, de így is jó!
Alles muss rein Tetris szerű alakzatokat kell egy négyzetben elhelyezni.

Érdemes egyébként a készítő egyéb alkalmazásait is megnézni, elég sok van és ingyenesek is.

[ Szerkesztve ]

(#5812) Aryes válasza consono (#5810) üzenetére


Aryes
nagyúr

Köszi a magyarázatot, már régóta keresem ennek az értelmét de még így sehol se olvastam leírva. Ha azt is leírnád mi az az UART még hálásabb lennék. :)
Amúgy legutóbb amit olvastam, vmi driverről írt. Nekem használat közben nem merül jobban tőle, és nem is tűnik gyorsabbnak, csak kikapcsolt kijelzővel, idle módban.

(#5813) rizso


rizso
addikt

Eladó lett öcsém készüléke, ha esetleg érdekel valakit :R Van még rá garancia, gyönyörű állapotban van, semmi hibája, rengeteg tartozék van mellé!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5814) ratam23 válasza TomWexX (#5806) üzenetére


ratam23
aktív tag

Köszönöm :R XEH ugye nincs de KOR van benne de erre preconfigolva is megmaradt a vodafone indulási animáció meg a böngésző ami egyébként nem zavar meg ugye ez vodafone-os firm.. Nagyon nem volt még időm nyomogatni, kicsit böngésztem telefonálgattam stabilnak gyorsnak tűnik újraindulás még nem volt de nem akarom elkiabálni :) más újdonság nem tűnt fel meg vszinű nincs is benne..

[ Szerkesztve ]

(#5816) leslieke válasza David3 (#5815) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez meddig lesz ingyenes?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5817) David3 válasza leslieke (#5816) üzenetére


David3
őstag

Kies-ben szerettem volna megnézni, de nem írta sehol. Minél előbb töltsétek le, az a biztos!

(#5818) consono válasza David3 (#5817) üzenetére


consono
nagyúr

Done :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#5819) ABal válasza David3 (#5817) üzenetére


ABal
őstag

Nálam június 30-át ír, de valóban az a legbiztosabb, ha mindenki gyorsan a magáévá teszi. :)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#5820) Firka30


Firka30
tag

LA1-el akadt már valakinek olyan gondja,hogy ujra indul a telefon?
A héten kezdte,kb. 2-3x történt eddig meg,teljesen random...
Délután feloldom a képernyőt,jééé 1 sms,(hangjelzés nem volt),majd rá kb.10 percre elkezdte a zenét,hogy sms érkezett.
Picit megkésett vele :D

(#5821) David3 válasza ABal (#5819) üzenetére


David3
őstag

Tudnál róla csinálni egy fotót, hogy hol írja? Valahol megtaláltam egyszer, hogy hol jelzi az akció végét, de már nem találom...

(#5822) TomWexX válasza David3 (#5815) üzenetére


TomWexX
addikt

Köszi az infót. :R
Játékról:
Az a baj ezekkel a játékokkal, hogy nem telefonra valók. Szeretem az ilyen jellegű game-ket, de akkor inkább előveszem a skyrim-ot PC-n és ott nyomom, mert telón ez az Earth & Legend elég gagyin néz ki. :U

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#5823) David3 válasza ABal (#5819) üzenetére


David3
őstag

Közben megvan a hivatalos megerősítés, hogy meddig ingyenes. Mindjárt frissítem vele a cikket.

(#5824) Aryes válasza consono (#5778) üzenetére


Aryes
nagyúr

Akkor mondj jó navit badára? Sygic nincs, de 1.0 alatt fent volt és nem sok köszönet volt benne. Ndrive? Másfél éves a legfrissebb térkép. A 11et még érdemben nem teszteltem, de a 10 is elég gyalázatosan irányított. R66? Ha eddig nem fizettem érte már nem fogok, erre a fél évre, amíg talán meglesz a wave, nem veszek life licenszet. :)

(#5825) consono válasza Aryes (#5824) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem a Sygic-kal sem volt bajom 1.2-n és az NDrive 10-11 is eddig teljesen jól bevált. Amerre eddig jártam vele nem hibázott, ráadásul az a másfél év is kicsit csúsztatás, mert 2010.12.29. a magyar térkép dátuma ;)
Sorban jön ki a Navme, Navfree is minden országra, talán a magyar is hamarosan megjelenik, akkor megint 3-ból lehet választani.

"In God we trust. All others must bring data"

(#5826) szebev válasza David3 (#5815) üzenetére


szebev
senior tag

Meg jo,hogy csak 2.0-ra van ! Majd legkozelebb...

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#5827) SlyChocolate válasza David3 (#5815) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Köszi az infót.

(#5828) Ranger^41 válasza Aryes (#5776) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

Nem, telefonra, és igaz, hogy újraindult a telefon, de a névjegyet elmentette, szóval a mentés utáni pillanatban indult újra.

(#5829) David3


David3
őstag

DVide Arts játékok promóció keretében ingyenesek korlátozott ideig!

Nem ígérhetem, hogy mindennap ilyen jó hírekkel jövök. :DDD

(#5830) bexinho23


bexinho23
őstag

Bada 2.0 XLA1 (magyar) : itt nem megy folyamatosan az Earth and Legend. Nálatok hogy megy? (wave1)

(#5831) leslieke válasza David3 (#5817) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Érjek haza, akkor már le tudom tölteni. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5832) leslieke válasza szebev (#5826) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Telefon csatlakoztatása nélkül, de bejelentkezve töltsd le, aztán ha lesz 2.0 már csak telepíteni kell.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5833) Aryes válasza bulbaa (#5811) üzenetére


Aryes
nagyúr

Fél napja próbálom leszedni a Panzergeneral-t, mire végül rájöttem, hogy android program, azért nem adja ki a kereső... :D
A többi tippet viszont köszi! :)

(#5834) sagit válasza consono (#5102) üzenetére


sagit
addikt

semmi

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5835) kenand válasza leslieke (#5832) üzenetére


kenand
veterán

Ez sem üdvözítő akkor, ha 2 Badás telefonod van és az egyikre már letöltötted. (Betöltöttem wave II-re, majd akartam KIesen kersztül Wave I-re is) A másikra a h.. KIes nem engedi telepíteni, de letölteni sem, ha ugyan azt az accountot használod!
Nagyon primitív a Kies, és még az iTunesnál is több benn a korlátozás...

(#5836) leslieke válasza kenand (#5835) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, ezzel a problémával már én is találkoztam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5837) kenand válasza leslieke (#5836) üzenetére


kenand
veterán

Egy ígéretes telefon és platform hiábái ellenére, de a Kies teljesen tönkre teszi

Android markettől fényévekre van.
Ott a marketben a weben megvásárolok egy alkalmazást, ha bekapcsolom az Androidos táblámat és bejelentkezek az accountommal, azonnal letölti rá.
És a gyenge terjedést megfejelik plusz korlátokkal...

Na nem bosszankodom végül is nem az alkalmazások miatt választottam a wave I és II-t.

[ Szerkesztve ]

(#5838) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Nekem az nem világos, hogy a kies-ben s a telón a letöltött alkalmazások néha totál mást mutatnak, több felhasználónév esetén is vagy csomó nem jelenik meg s vagy csak a telón vagy csak a kiesen tudom letölteni, visszarakni.....nem tudom ezt miért nem tudják szinkronizálni?!...Volt olyan, hogy a telón pl megjelent vagy 5 oldalon keresztül a letöltött alkalmazás hegy....most pl csak 2 van:)

(#5839) kenand válasza Goldmen75 (#5838) üzenetére


kenand
veterán

iTunes sem magyar embernek való, és a Kies egy rosszulk sikerült iTunes utánzat.

(#5840) leslieke válasza Goldmen75 (#5838) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kiesben mindet alkalmazást látsz, bárhonnan is szedted le, mobilon csak azt, amit a magyar appsról.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5841) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Ez most ugye csak vicc, hogy a HIVATALOSAN megvásárolt Sygic (5400ft) nem működik (és nem is fog) BADA 2.0-n :(((
Nevetséges...

(#5842) consono válasza chipi-85 (#5841) üzenetére


consono
nagyúr

Nem kötelező frissíteni ;) A viccet félretéve tényleg szomorú, hogy az amúgy is kevés alkalmazással küzdő Bada platformot így támogatják... Ha én lennék a Samsung, tutira fizetnék is nekik...

"In God we trust. All others must bring data"

(#5843) chipi-85 válasza consono (#5842) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Hát megy is vissza az 1.2!
De akkor ez elég elkeserítő, hogy aki kiadott ennyi pénzt egy ilyen alkalmazásra (valószínűleg azért tette mert kellett neki, nem azért mert volt fölösleges pénze) az nem tudja használni frissítés után (gondolom 3.0-nál, valamikor 2045 környékén, sem lesz majd használható)
Szerinted kifizeti a kárt a samsung...ugyanmár.. :(((

(#5844) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Gépen a kies nem tud az appshoz csatlakozni bárhogy próbálom... (2.1.1.11124_17)
Amúgy ingyenes az asphalt 6 csak azért próbálom mert bugzik mint az atom a telon az apps.

(#5845) ABal válasza leslieke (#5840) üzenetére


ABal
őstag

Talán inkább arra gondolt, hogy tényleg nem szinkronizál a telefon és a KIES a letöltött tartalmakat illetően, mert amit a KIESen keresztül töltöttem le, azt a telefon nem mutatja a letöltések között, csak ha megpróbálom telefonon újra letölteni. Ilyenkor kapok egy "telepítve" státuszt, de egyébként nem szerepel a listában. Valamint ha több különböző PC-n használom a KIES-t, akkor azok is csak az oda letöltötteket mutatják, nem frissül a fiókod tartalma a gépek között. Ez elég nagy szívás, mert több különböző helyről kell összeguberálni az alkalmazásokat, ha netán újrarakod a telót. Arról meg már ne is szóljunk, hogy (a nálam több mint három)ezer letöltött alkalmazás között megtalálni azt amelyiket keresem, nem kis feladat, mert betűrendben keresni még véletlenül se lehet közöttük... :U Már többször gondoltam rá, hogy csak magamnak tettem keresztbe azzal, hogy ennyit letöltöttem.

(#5841) chipi-85: Ahogy consono is mondja, szomorú, de világossá teszi, hogy hogyan viszonyul a samu a badához. Bármennyire jóindulatú, elnéző vagy türelmes valaki itt már annyi a baki (és még finom voltam), hogy szinte kikényszerítik a platformváltást. :((

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#5846) leslieke válasza ABal (#5845) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

nem szinkronizál a telefon és a KIES a letöltött tartalmakat illetően, mert amit a KIESen keresztül töltöttem le, azt a telefon nem mutatja a letöltések között,

Ezzel nem értek egyet: ma reggel töltöttem le az Earth and Legend játékot a Kiessel, telefon csatlakoztatása nélkül. A telefonon a Samsung Apps mégis mutatja a letöltések között.

Valamint ha több különböző PC-n használom a KIES-t, akkor azok is csak az oda letöltötteket mutatják, nem frissül a fiókod tartalma a gépek között

Ez viszont valóban így van.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5847) ABal válasza leslieke (#5846) üzenetére


ABal
őstag

Nálam nem mutatja. Egyiket sem. Ebben a hónapban csak a KIES-en keresztül töltöttem le, és EGYIK SINCS a telefonos listában. A telefonos apps szerint az utolsó letöltésem január 23-dikai.

Két napja vettem meg a The Enchanted Kingdom-ot, aminek híre-hamva sincs a telefonon. Ez pont 1.2-re készült.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#5848) F-ECT$ válasza chipi-85 (#5841) üzenetére


F-ECT$
titán

Válts androidra és kapsz a sygictől egy ingyen kulcsot hozzá ;)

Dive ever, work never.

(#5849) leslieke válasza ABal (#5847) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Amiket letöltöttél 1.2-re vagy 2.0-ra készültek? Előbbit látni kellene a telefonon is, utóbbit majd akkor, ha 2.0 lesz a telefonodon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5850) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Ennek a biztonsági mentésnek hogy kéne működnie? 10 perc "előkészítés" után kiírja, hogy az üzenetek nem menthetőek a készülék memóriakezelési problémái miatt, majd fél óra múlva kiírja, hogy nincs elég hely a számítógépemen. 20 giga mire nem elég?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.