Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) TomWexX válasza gzbotii (#5600) üzenetére


TomWexX
addikt

Látom nagy hírneve van a mi Lajosunknak. ;]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#5602) gzbotii válasza TomWexX (#5601) üzenetére


gzbotii
veterán

Akkor ezek szerint O ;] Volt alkalmam osszefutni vele forumokon es hat..egyedi az allaspontja azt kell mondjam

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5603) duvi válasza gzbotii (#5600) üzenetére


duvi
nagyúr

bokrosolajos
Néhanapján kicsit felborzolta a kedélyeket itt is ;]

[ Szerkesztve ]

(#5604) gzbotii válasza duvi (#5603) üzenetére


gzbotii
veterán

Igen, ra gondoltam :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5605) leslieke válasza duvi (#5603) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

De finoman fogalmaztál. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5606) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ezt az AppsBox 2.0-t próbálta valaki?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5607) Dhampir válasza duvi (#5590) üzenetére


Dhampir
félisten

WEP-et ne, baromi könnyű feltörni! :(

(#5609) gzbotii válasza David3 (#5608) üzenetére


gzbotii
veterán

Csak most jott oda a 3as:F
Az ember azt gondolna az elso szamu piac..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5610) Dhampir válasza gzbotii (#5609) üzenetére


Dhampir
félisten

A telefon paramétereiben megegyezik az európai változattal, egyetlen apróságot leszámítva, mivel a koreai változatot T-DMB (Terrestial Digital Multimedia Broadcasting) vevővel is felszerelte a gyártó. A T-DMB-vel földi szórású digitális műsorok vételére is alkalmas a készülék.

Eléggé akkugyilkos lehet. :)

[ Szerkesztve ]

(#5611) gzbotii válasza Dhampir (#5610) üzenetére


gzbotii
veterán

Hat nem tudom, lehet ott van erre igeny, leven a kinai csodak is tobbnyire kihuzhato TV antenaval jonnek.. De nallunk nem erost :DDD Nem tudom, hogy sokkal tobbet fogyasztana mindha simman videot nezne telefonrol valaki

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5612) radav válasza David3 (#5608) üzenetére


radav
csendes tag

Ez a frissítés ismét jól sikerült.
Írja hogy frissítés elérhető a Firmware managmenttel kapcsolatban. Elindítom, belefagy, soha többet nem indul. Kies uninstall, újrarak, másodszorra a frissítés is felmegy. Firmware verzióban Pc név nem szerepel, XEH igen, mégis a nem támogatja a frissítést szöveget írja ki. Nami féle patch után már frissíthetőnek látja, de továbbra is csak KF3-ra.

(#5613) Fogash válasza Goldmen75 (#5534) üzenetére


Fogash
tag

kösz a tippet, de az 55000 hozzászólásból képtelenség megtalálni a pozitívumokat és negativumokat amik a hivatalos, nem buhera, nem béta, nem mozambiki 2.0-ra jellemzőek.

A "tedd fel és majd meglátod" meg pont az, amit szeretnék elkerülni. Mintha egy (idegen) étteremben csak annyit mondhatnál, hogy "csirkét" kérek, de hogy csirkeláb-salátát, rántott csirkét vagy Bresse-i csirkét kapsz azt nem döntheted el... :( Pont ezt lehetne megspórolni, ha az 1. hsz.-ba valaki volna kedves összeszedni, mint is tud és mit nem a 2.0...

(#5614) Goldmen75 válasza Fogash (#5613) üzenetére


Goldmen75
őstag

Pedig a tedd fel s meglátod a lejobb lehetőség, itt már vagyunk jópáran akik végig telepítgettük az összes bétát, tanulva okulva belőlük, de ha jól emléxem nem sokan tértek utána vissza 1.2-re... 1-2 alkalmazás lehet elvész, de a zöme újra letölthető, a többi meg menthető...stb .stb...:)

(#5615) consono válasza Goldmen75 (#5614) üzenetére


consono
nagyúr

Így van. Ez a mostani Nexus, vagy akár bármelyik LA1-es firmware már teljesen vállalható, sok országban kijött kiesen keresztül is (nem tekinthető már bétának).

"In God we trust. All others must bring data"

(#5616) duvi válasza consono (#5615) üzenetére


duvi
nagyúr

A Nexus vagy LA firmekben a fényképek és videók minősége változott a 1.x szoftverekhez képest? Ha igen akkor milyen irányba?

[ Szerkesztve ]

(#5617) Nimda válasza duvi (#5616) üzenetére


Nimda
addikt

Ha a kamera által készitett fényképekre és videókra gondolsz,akkor sajnos romlott a minöség :( a HD filmek lejátszásánál is látok némi különbséget,sajnos szintén nem pozitiv irányba...

(#5618) consono válasza Nimda (#5617) üzenetére


consono
nagyúr

Én nem vettem észre változást, de én nem is vagyok hardcore fényképész...

"In God we trust. All others must bring data"

(#5619) lesli.h


lesli.h
aktív tag

Wave 8500-am van, ma reggelre megbolondult, 5 perccel később ébresztett,
az akku töltöttség 69% leesett 36-ra, aztán vissza 51-re. Kérte a házi routerhez a kódot.
Mi lehet vele ilyenkor? 1.2 szoftver Kiessel frissítve. Másfél éves a teló nem piszkáltam sosem.

(#5620) Goldmen75 válasza lesli.h (#5619) üzenetére


Goldmen75
őstag

Kikapcsolod néha ? Vagy mióta megvetted non-stop megy?:) Akksi-ki be..pl...2.0 fel:D

(#5621) duvi válasza Nimda (#5617) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi a választ neked és consono-nak is. Nekem nagyon fontos a képek és videók minősége. Ezért is választottam a Wave II-t anno. Ezek alapján még mindig várakozó állásponton maradok a 2.0 frissítéssel kapcsolatban.

(#5622) leslieke válasza Fogash (#5613) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nehéz megmondani, kinek mi a pozitívum és a negatívum, mert ez egyéni ízlés, igény kérdése. Ezért is érdemes a "tedd fel és majd meglátod" utat követni. ;)

Amiben eddig mindenki egyetértett, hogy a hívásnapló úgy sz@r, ahogy van. Sokan hiányolják még a zenefelismerés funkciót is. SMS-nél csak egyféle, a beszélgetésnézet van. Böngésző jobb lett az 1.2-höz képest, de bizonyos oldalakkal és flash tartalmakkal még mindig gondjai vannak.
Pozitívum, hogy az ikonok mappázhatóak és kitehetőek a kezdőképernyőre.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5623) Nimda válasza leslieke (#5622) üzenetére


Nimda
addikt

Ha már sms...hogy lehet a simre menteni öket?...nem találtam ilyen opciót...pedig a "könyvtár" ott van...

[ Szerkesztve ]

(#5624) leslieke válasza Nimda (#5623) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Fogalmam sincs. Nem találtam ilyen beállítási lehetőséget.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5625) Nimda válasza duvi (#5621) üzenetére


Nimda
addikt

A kollégámnak is van egy wave-je,amin még az 1.2 fut...nekem ugye már a 2.0 nexusféle...a kettöt összehasonlitva bizony van különbség...kicsit bánom,mert én is ez miatt vettem a wave-t anno,de mégsem raknám vissza az 1.2 firmet...tisztán emlékszem,hogy az enyém is szebb képeket csinált frissités elött...hát ez van :) talán majd jön egy javitás vagy valami buhera rom..:)

(#5626) taschner


taschner
aktív tag

hali.honnan tudom milyen 2. szoft van az enyémen nem én raktam fel.

A motorozás egy élmény!!!

(#5627) Goldmen75 válasza taschner (#5626) üzenetére


Goldmen75
őstag

Beállítások - általános- a telefon névjegye s ott a verzió...

(#5628) gelbelex


gelbelex
őstag

(#5629) taschner


taschner
aktív tag

bada 2.01112281650liss8530xxkl6
ez most eredeti vagy buhera.
amugy nincs semmi gond vele igaz a video kicsit szar az 1.2-hoz kèpest mert az is van egy wave1-es.

A motorozás egy élmény!!!

(#5630) kacsuszka


kacsuszka
aktív tag

hogy áll az androwave? :)

(#5631) David3


David3
őstag

A készülő szótár programunk megkapta a "Commercial distribution seller" jogot, így pár nap múlva elérhető lesz!

(#5632) Goldmen75 válasza David3 (#5631) üzenetére


Goldmen75
őstag

Királyság! Mivel offline? Mekkora mérete van?

Olyan jól néz ki két Wave egymás mellett:D:D:D:D:D

[ Szerkesztve ]

(#5633) gzbotii


gzbotii
veterán

Olvasom, hogy a kepek minosege romlott. Valaki, akinek beleferne az idejebe nem lo par fotot vele es toltse fel valahova. Nekem is eleg fontos lenne a kepek minosege :(
Valamint, kivetel nelkul minden Wave1-re fel lehet rakni a 2.0?

Vasarnap lenne az uzlet amikor beszereznek egy ilyen keszuleket, de most elbizonytalanodtam..rossz kamerakepek vagy 2.0 kozott kell valasztani..hmm :(((

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5634) leslieke válasza gzbotii (#5633) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mindegyik W1-re fel lehet tenni a 2.0-t.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5635) Nimda válasza gzbotii (#5633) üzenetére


Nimda
addikt

Engem csak az nyugtat meg,hogy nem a telefon kamerája szar,hanem az azt kezelö szoftver/driver :D tehát,még változhat a dolog :)

(#5636) gzbotii válasza leslieke (#5634) üzenetére


gzbotii
veterán

Az jo, mert valaki linkelte a Multiloderes leirast, es ott maskepp remlett a dolog..

(#5635) Nimda: en tudom, h a nem hivatalos szoftok miatt altalaban a kamerak minosege uszik (meg FM radio, videoflvetel, hasonlok..) csak az a kerdes meddig kell egyutt elni evel :DDD

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5637) leslieke válasza gzbotii (#5636) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ja igen, ez az: [link]

SIM Lock-os telefont ne frissíts multiloaderrel -> Simlock nem egyenlő a hálózatfüggőséggel. (A SIM Lock ellenőrzése: Üsd be a gyorstárcsázóba, hogy: *#7465625# Majd az 5. menüpontnál a SIM Lock mellett -nak kell szerepelnie)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5638) gzbotii válasza leslieke (#5637) üzenetére


gzbotii
veterán

Igen, ez remlett. Akkor ez hogy is van? Mire erti azt, hogy SIM lock? Az, hogy szolgaltatofuggo (pl nem megy csak Vodaval)???:F

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5639) Nimda válasza gzbotii (#5636) üzenetére


Nimda
addikt

Hát magyar hivatalos még nincsen én úgy tudom,de ha lesz,mindenképpen kipróbálom :) az LA1 már nem béta,mégis gyengus lett alatta a kamera :(

(#5640) s4tch válasza gzbotii (#5633) üzenetére


s4tch
veterán

http://dl.dropbox.com/u/37340188/20120217_132220.jpg
http://dl.dropbox.com/u/37340188/20120217_132356.jpg

Telefonhoz képest vállalható, ebben a borús szar időben ennyire telik.

(#5641) leslieke válasza gzbotii (#5638) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A szolgáltatói telefonok frissíthetőek. Itt a legtöbb T-s tulaj már rég függetlenre cserélte a telefonon a szoftot.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5642) Goldmen75 válasza leslieke (#5641) üzenetére


Goldmen75
őstag

Bizony bizony:)

(#5643) gzbotii válasza s4tch (#5640) üzenetére


gzbotii
veterán

Koszonom szepen :R Neked melyik fajta van fent?

leslieke:akkor mire erti a SIM lock-ot :F

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5644) leslieke válasza gzbotii (#5643) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezekre az esetekre: SIM lock

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5645) gzbotii válasza leslieke (#5644) üzenetére


gzbotii
veterán

Ha jol ertelmezem, akkor ez felenk nem tul valoszinu, hogy lenne ugye?
Meg lattam olyan i4-et, hogy at&t sim volt benne de nem lehetett kiszedni mivel nem is volt meg neki az ajto :DDD Na az aztan sim-lock

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5646) s4tch válasza gzbotii (#5643) üzenetére


s4tch
veterán

Török LA1. Korrekt, nagyon stabil, sokkal jobb, mint a KK5 volt. KK5-öt nem ajánlom, az LA1 nekem nem jelent különösebb kompromisszumot: 2 napig elmegy az akksi (kikapcsolt 3G-vel, gmail push azért megy 7-22 között), minden funkció működik, netezni bőven elég napi pár oldal erejéig a gyári böngésző (ami sokkal jobb, mint az 1.2-é; régebben inkább opera minit használtam, LA1 alatt a gyári elfogadható), futnak a játékok, nem fagy, stb. Két dolog zavar: a szar hívásinfó és az, hogy a mail kliens valamiért nem eszi meg a freemail beállításokat.

Képeket töröltem, volt idő.

[ Szerkesztve ]

(#5647) lesli.h válasza Goldmen75 (#5620) üzenetére


lesli.h
aktív tag

Köszi a gyors választ. Havonta kiszoktam kapcsolni. Az akkut most vettem ki először.
Nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki megjavul. A 2.0-val megvárom a hivatalost, bár lehet fel sem teszem annyi negatívumot olvastam már itt róla.

(#5648) Goldmen75 válasza lesli.h (#5647) üzenetére


Goldmen75
őstag

Ez olyan mint a számítógép:) Ha nem használod, (éjjel) kapcsold ki:) Nagyon sok szervert is néha érdemes újraindítani....

(#5649) consono válasza Goldmen75 (#5648) üzenetére


consono
nagyúr

Én ettől megyek a falnak Microsoftnál :D Nem akarok szervert újraindítani! Főleg nem valami frissítés miatt...

"In God we trust. All others must bring data"

(#5650) Aryes


Aryes
nagyúr

Nekem juszt is tetszik a hívásnapló. :D
A fényképek minősége is javult nálam, írtam korábban, hogy szerintem mitől. Aki elégedetlen a fotókkal kipróbálhatna egy régebbi bada 1-es kamera fw-t a 2.0 mellé.
Ami szerintem nagy pozitívum a 2.0ban, hogy a telefonhívások elején megszűnt a 3mp néma csönd a vonal túloldala felé. Nekem már ezért megérte feltenni.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.