Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#528) ethrnz


ethrnz
csendes tag

Sziasztok,

Karácsonyra masszívan beújítottam szüleimnél. Újrahúztam a laptopot amit eddig én használtam. Windows 7 fel, otthoni csoport létrehoz, minden ami kell megoszt, médiaadatfolyam stb. beállít, csak a legalapabbak, de el voltam vele egy jó darabig... A végén örültem a TV látja a PC-n megosztott cuccokat, lejátszta. Új HTC Desire S... életemben nem használtam Androidot, de viszonylag gyorsan összehoztam a kapcsolatot, minden megosztott cuccot eszközt lát, akár elindítom egy olyan film lejáccását a telefonról a TV-n ami egyébként a gépen van. Győzelem, király! A Galaxy Tab 10.1 (GT P75120 csak wi-fi) maradt a végére, eddigre már kicsit megfáradtam, nem jöttem rá hogyan kapcsolódokj a DLNA hálózatra. A netet böngészve nekem elég homályos hogy most akkor Allshare vagy Kies, vagy lehet hogy teljesen banális csakúgy mint a HTCnél, csak én nem jöttem rá. Mivel a készüléket a szülők fogják nyúzni, a legbanálisabb megoldás kellene, nem akarok felesleges szuperprogramokat telepíteni
Szóval aki tudja, hogy hogyan tudom a Galaxy TAb-ot legegyszerűbben összekapcsolni a DLNA hálózatban levő egyéb eszközökkel, kérem segítsen. ELőre is köszönök minden segítséget!
Kellemes ünnepekt mindenkienk!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.