Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6801) csabám válasza HardRic (#6800) üzenetére


csabám
addikt

Rendes csatlakozás sincs benne (usb hibakeresés, pcre dug, redőny le, stb.)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#6802) zack válasza HardRic (#6800) üzenetére


zack
nagyúr

Vagy görget, de a nyelvével. :DDD

Még az lehet, hogy aki elégedettebb, az nem találkozik a hibákkal, mert ugye mindenki másképp nyúzza a telóját és másképpen teszteli az új ROM-okat.
Valószínű aki több hibába is belefutott már, az már kicsit rutinosabb ebben.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6803) ha3fis


ha3fis
tag

Azért kíváncsi lennék, hogy a HTC-re kiadott ICS is ilyen gány vagy csak mi érdemeltük ki a "tesztalany" címet? Mindjárt jól megkeresem a topikjukat...

(#6804) p87


p87
senior tag

Én is felraktam a hivatalos ICS-t. Wipe-oltam és Odinnal csináltam, KK5-ről váltottam.
Én még egy beta ICS-sem próbáltam tehát nem tudom azok milyenek voltak, de ettől az ICS-től keresem az állam! :C Nagyon tetszik!
Semmi hibát nem tapasztaltam eddig, programok, játékok mind mennek amiket használtam. Play-ről, Samsung apps-ről települ minden.
Gyári böngésző is nagyon tetszik, jobb és gyorsabb lett. Nekem PH-nál és máshol is követi a szöveget pötyögéskor, görgetés lassabb lett, de nem rossz ez!
Sok apró dolog, változás van ami nekem újdonság és tetszik, szóval nekem nagyon bejön!

(#6805) ibenny válasza zack (#6802) üzenetére


ibenny
senior tag

Ezzel finoman amator felhasznalonak titulalsz, de sebej. :) Csak ugy mellekesen teszem hozza, hogy nagyon nem vagyok az. Az nem elkepzelheto, hogy van olyan (es feltetelezem, nem is kevesen), akinel tenyleg hibatlanul uzemel az uj rom? A forumok mindig azzal vannak tele, akiknek gondja van, de ez nem jelenti azt, hogy ok vannak tobbsegben.

(#6806) SzlobiG válasza HUTCHDB (#6793) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ezek közül a másik pc jött be.

Nekem így elsőre jónak tűnik, gyors, szép. De még csak most jön a java.

(#6807) zack válasza ibenny (#6805) üzenetére


zack
nagyúr

Neeem. :N Nem erről van szó. Csak te lehet más szokások alapján nyomkodod a telót. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6808) ForRedGlory válasza zack (#6791) üzenetére


ForRedGlory
félisten

zack baze, fussunk össze, és nyomogasd már meg a telefonom... ha ezen (nagy) bugot találsz, viheted a telefonom... :)

más: le tudnátok videózni milyen bugokról zagyváltok? Esküszöm este, ha barátnőmhöz érek, a Samsung Galaxy Ace-al levideózom hogy működik a telefon ezzel az LPQ ICS-el... biztosa szarul pakoljátok fel, ilyen a mesében nincs, hogy nekem szinte tökéletes, másoknak meg szarakodik. Privátban lehet(ne) emlékeztetni, mert tuti elfelejtem, rohangálós délutánom lesz. :D

(#6795) ibenny: Látom nem csak nekem szinte tökéletes... :K

[ Szerkesztve ]

(#6809) doctorur válasza mycso (#6718) üzenetére


doctorur
tag

Természetesen a legtutibb a tiszta odinos telepítés, de ebben az esetben buknám az összes progimat, beállításaimat. Ezért van a kies nem? Némileg javult a helyzet 4-5 újraindítás és 2 akksi kivétel után. Márcsak a sygic nem akar szuperálni, azt a néhány belassulást elviselem.

(#6810) Rotate


Rotate
veterán

nem tudom eldönteni, hogy legyek-e olyan hülye, hogy felrakom :D

egyrészt gyors a telóm, jó az aksi, minden zsír...

másrészt kipróbálnám az újat, kéne az új gmail/gtalk/lockscreen/böngésző...

nem tudoom, dilemma :D

(#6811) derrik válasza SzlobiG (#6785) üzenetére


derrik
őstag

Nekem sem latta.....a Samsung usb driver telepitese megoldotta

(#6812) ibenny válasza ForRedGlory (#6808) üzenetére


ibenny
senior tag

Bizony, nalam is! :) Mintha uj telefonom lenne, igazan boldog vagyok ettol az uj rendszertol. :D Ha kell, en is videozok bizonyitekul.

(#6813) smoli válasza zack (#6807) üzenetére


smoli
aktív tag

Azt is vedd figyelembe, hogy a hibák nagy része user error lesz.
A másik fele, meg hogy tökéletes sosem lesz, ez sem, mint ahogy semmi sem ezen a világon, mivel mindenkinek mást jelent a tökély.

(#6814) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Vastag betűvel írom, így tegyétek fel, utána mondjátok hogy szaré-e more' :)

A telefont recoveryben indítjuk

1., CWM főmenü:
- „wipe data /factory reset”
- „wipe cache partition”

2., CWM advanced menü
- „wipe Dalvik cache”

3., CWM "mount and storage" menü:
- format cache
- format system
- format data

4., "+++++Go Back+++++"

5., power off

Ezután telefon download módban indít, és Odinból telepít.

Megjegyzem, hogy az 1-es, 2-es és 3-as menüpont (nagyjából) megegyezik azzal, amikor Odinban repartal telepít valaki, szóval ki is lehet akár hagyni az első három pontot, de akkor újra kell húzni a partíciós táblát, vagyis tallózni kell a pitet.

Az 1-es hsz-t majd ápdételem, mert úgy látom van benne módosítani való.

[ Szerkesztve ]

(#6815) charlie1975


charlie1975
aktív tag

sziasztok most értem haza tudnátok dobni egy linket az új romhoz meg a cf root kernelhez köszi előre is

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#6816) knyitogato válasza ibenny (#6799) üzenetére


knyitogato
őstag

hehehe :) pedig mennyit hallottam itt, hogy Kiest soha :)

(#6817) Varszegig válasza HardRic (#6794) üzenetére


Varszegig
veterán

állítólag pár óra és beáll. várj egy kicsit

(#6818) smoli válasza charlie1975 (#6815) üzenetére


smoli
aktív tag

Lapozz vissza 1-2 oldalt minden linkelve van!

(#6819) Zsolaf válasza Varszegig (#6817) üzenetére


Zsolaf
addikt

Igen én írtam h kell neki kis idő és tartom is azóta pöpec minden sima :K

(#6820) Psytech válasza Rotate (#6810) üzenetére


Psytech
senior tag

Hasonlóban vagyok/voltam én is. Sokan írták, hogy a scroll még mindig nem olyan mint egy jó GB-n, de igazából most győzött a kíváncsiság, nem bírtam tovább, mobile odinnal felteszem :) bepipáltam a root-ot is, úgyhogy ha végez, akkor erről is tudok majd nyilatkozni :)) Nandroid mentés van az előzőről, szóval nagy baj nem lehet :D

(#6821) red6t6 válasza ForRedGlory (#6808) üzenetére


red6t6
tag

Nekem is tökéletes, még az agyon sajnált kínai TSF-fel is...

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#6822) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

XDA
Az innen leszedett romot hogy teszem fel? Hiába olvastam el párszor az első HSZ-t ez akár hogy is nézem.. 1 file de nem tar-ban van mint ahogy a Főzött romoknál.. Vagy ezzel nem foglalkozzak és download mód + Odin ba PDA részbe tallózzam be a zipet? és uccu neki?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#6823) ForRedGlory válasza Hobbbyt (#6822) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Így nézzen ki, de értelemszerűen a letöltött fájlt tallózd be: [link]... ha kész, utána ugyanígy rootold a rootolt kernellel.

(#6824) mycso válasza Hobbbyt (#6822) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Na, de miért onnan akarod??? :F
ITT van a KIES-es, Magyar független XXLPQ!
Kicsomagolod, és ezt tallózod az ODIN/PDA-ba:
I9100XXLPQ_I9100OXXLPD_I9100XXLPQ_HOME.tar.md5

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6825) HardRic válasza Varszegig (#6817) üzenetére


HardRic
addikt

majd hosszúhétvégén kísérletezek, akkor már lesznek főzelékek is.

(#6826) Hobbbyt válasza mycso (#6824) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Azért mert Telenoros vagyok. :B

Köszönöm! :R

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#6827) SzlobiG


SzlobiG
félisten

A bal felső sarokból hogyan lehet eltűntetni a szoft. frissítés ikont? Mer hiába megyek rá hogy elfogadom a feltételeket nem megy tovább.

(#6828) WaterWave


WaterWave
veterán

nah lányok
leírom a tapasztalatokat

ics-t ugy szabad felrakni hogy gyalulsz mindent, természetesen ha főzőtt rom volt rajta akkor célszerű felrakni egy régebbi 2.3.5 öst, majd szépen root, aztán jiggel kilövöd a számlálót, hisz ics alatt ezt még nehezen lehet, majd szépen gyalu és rá az ics

első benyomások..
lassúcska... bár én hozzávoltam szokva, hogy 1.7ghz-en használtam a telot, szóval ha azt nézem ez is elmebeteg:) de nem mondom lassúnak, csak a régihez képest picivel...

scrollozás: nah ez az amit nem tudok hova tenni, bár ez is furcsa hisz első percekben borzadáj, de után mintha beállna. Mondom ezt ugy hogy szerintem baromság az, hogy várni kell a telefonnal tízperceket, hogy minde a helyére kerüljön, mert nem kerül semmi se a helyére, csak furcsa mód, idő után valahogy nem akad annyira a scroll

kamera: nah itt csalódás ért, hisz semi változás nincs, bár hozzáteszem a régivel nagyon nagy problémáim sose voltak, szóval erről ennyit

lockscreen... ez azon SOK dolgok egyike amiért én állandóan főzeléket használtam, hisz komolyan nem értettem sose, miért nem tudják lagmentesre csinálni, de itt nincs lag, más a hangja is, egyelőre tetszik

gmail és e-mail app: ez is jobb, nekem tetszik...

böngésző: ez is jobb, de én maradok a (sz)operánál

market: hát ezt nem tudom hova tenni... működik de kiirja nekem, hogy az android market mostantól google play lesz... én értem hogy a google terjeszkedik, de ez azért már kicsit gusztustalan... de nem zavar sok vizet, más az ikon, de frissíteni, tölteni tudok lefelé...

játékok: nem szoktam játszani , de majd kipróbálom ezt is...

google+ és facebook: elöbbit nem használom, utóbbit teszteltem, kiválóan működik (tehát hogy facebook nem megy csak google+ cáfolom)

arcfelismerő képernyőzár: működik, nem fagy le mint a bétában, bár este ez egyenlő a nullával

dióhéjban ennyi

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#6829) ERPY


ERPY
őstag

DarkyROM HD Base XXLPQ for I9100

CWM Flashable ICS ROM!

What's inside:
XXLPQ -> duh
LPQ Modem
LPJ CSC -> international
SU (you need to download Superuser from Market)
Busybox
Nova Launcher (as primary, TWLauncher is on the SD for install with DarkyOTA)
Lots of apps moved to SD (67) if you miss anything, feel free to install them back using DarkyOTA
custom apns-conf
deodexed
zipaligned
more small stuff

LPQ Kernel:
Touch Recovery
su
bootanimation
init.d

[ Szerkesztve ]

(#6830) djapor96 válasza zack (#6791) üzenetére


djapor96
őstag

Jelzem, nekem tökéletesen hiba nélkül fut... . nem laggol ugyan olyan jó mint előtte a XWLA4 volt.... már csak egy Siyah kernel kéne BLN-el meg a JKAY és maximális lenne a boldogság....

:C

Az itt leírt problémákkal nem találkoztam 3 órája nyúzom.... :R

egyedül az zavar, hogyki a fenének volt útban a dial pad tetején a névjegy gomb.... :W

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6831) ForRedGlory válasza SzlobiG (#6827) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Titanium Backup és törlöd.

(#6832) WaterWave


WaterWave
veterán

bln és jkay engem is felkavar, mert most jön elő az hogy hiányzik
de majd várni kell aztán biztos okoskodnak azok is valamit :DDD
pár napot adok és jönnek ki a főzelékek...

amugy a CF-Root-SGS2_XX_XEO_LPQ-v5.3-CWM5.tar filel ha rootolom az ics-t az jó lesz neki? mik a tapasztalatok erről?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#6833) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

ismét feltettem elölről az egészet (kódos reset->kk5 reparttal, kódos reset majd lpq kódos reset)
semmi változás.
a scrollozás lassú, néhol akad, és ablakanimációknál laggol.
a kamera és a galéria első indítást követően azért nem volt nekem elérhető a korábbi feltétel után, mivel a médiakeresés kb. 6-8 percig tart.
aztán már működik.
a gyári böngészőt ismertem, nekem az opera jobb és nálam továbbra sem követi a beírást pl. az ide írásomkor.
a google chrome béta viszont szuper!
nagyon gyors, jól nagyítható, nem akad, nem lassul, viszont kb. 5 perc használat után megfagyott. :O
a rom és tw esztétikai megjelenése is számomra gagyi hatású.
ennyi a tapasztalatom és máris rakom vissza a korábbi romomat.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6834) Hobbbyt válasza mycso (#6824) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Hopp kicsit félre értettem... szóval azért azt, mert azt találtam leghamarabb.

Esetleg hozzá való rootolt kernert hol találok? Mééég esetleg valani TW mentes eredeti ICS? Eddig azért nem próbálkoztam vele.. mert ahogy tudom a Kernerek nem voltak a legjobbak, tehát vártam a hivatalosra.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#6835) SzlobiG válasza ForRedGlory (#6831) üzenetére


SzlobiG
félisten

:R

(#6836) djapor96 válasza HUTCHDB (#6833) üzenetére


djapor96
őstag

XWLA4-re gyalulás nélkül ment fel és úgy is hibátlan..... :)) szóval NO WIPE.....

Jaja és az irodánkban nagyon szar a térerő.... a GB folyamatosan visszhagzot épületen belül... de az ICS ugyan csak 3pálcát mutat a térerőnél, de hibátlanul hallom a túl oldalt..... A visszhabzás más GB-s telókon is jelentkezik (pl.: ACE, T-mobile ONE)

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6837) F-ECT$ válasza HUTCHDB (#6833) üzenetére


F-ECT$
titán

Én maradnék a wipeok + format kombónál, és úgy tenném fel. Btw ugyanazt a romot tette fel innen mindenki?

Dive ever, work never.

(#6838) ForRedGlory válasza HUTCHDB (#6833) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Tuti összeakad valami... Ha még van türelmed tedd már fel így. Amennyiben ez sem oldja meg, akkor passz. Egyébként miért pakolsz fel előtte GB-t? :U Komolyan nem értem miért kell ezt túlcicomázni, aztán csodálkoztok hogy szar. Eleve itt Android verzió ugrás van, amit "illik" repartal feltenni, ha előtte nem a feltenni kívánt androidnak egyik "elődje" (azaz ICS) volt fent.

(#6839) Psytech válasza Psytech (#6820) üzenetére


Psytech
senior tag

Na, elsőre baromira bejön :)) Féltem nagyon tőle, hogy a scrollozás rögtön vissza fog vetni GB-re, de nem így lett. Kicsit más, kicsit fura, de ha megvan a jó kézmozdulat, akkor ha megpöccinted akkor az aljáig szalad. Bár ez a böngészőben csak félig igaz, a megfelelő pöccre, kb az oldal felét gyűri le.. De ez még elfogadható (gyári böngészővel és ICS+-al tesztelve) Mobile odinnal toltam fel, rootolta is kapásból, tökéletesen üzemel ez a része is.
Összességében számomra kellemes csalódás, a leírtak alapján rosszabbra számítottam, eléggé háklis vagyok a scroll minőségére. Most tovább tesztelem, nem megy a kukába azonnal :))

(#6840) VD válasza ForRedGlory (#6838) üzenetére


VD
őstag

Te melyik ODIN verziót használod?

Már látom is a választ. Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#6841) djapor96 válasza ForRedGlory (#6838) üzenetére


djapor96
őstag

jaja én is PIT-el rootoltam.... de annyi....

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6842) ForRedGlory válasza VD (#6840) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Odin 1.8.5

(#6841) djapor96: sejtem mit akartál írni, de remélem nem azt csináltad, amit írtál is ;]

(#6843) Antares83


Antares83
tag

Nálam minden úgy működik ahogy kellene, egy dolgot kivéve. Az értesitési sávban folyamatosan kint van a szoftverfrissités jele. Odinnal raktam rá az Ics-t. Valami ötlet, h miért lehet ez?

Samsung Galaxy S 5 Mini

(#6844) djapor96 válasza ForRedGlory (#6842) üzenetére


djapor96
őstag

:D

A lényeg, hogy hibátlanul megy... nem? :D

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6845) djapor96 válasza Antares83 (#6843) üzenetére


djapor96
őstag

Redöny + töröl nem segít? :U

Bocsi a dupláért!!! :)

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6846) ForRedGlory válasza Antares83 (#6843) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Csak így tudod eltüntetni, így viszont tényleg végleg :K

(#6844) djapor96: ja ;] , lehet kipróbálom a módszered, hátha beválik :))

(#6845) djapor96: az nem jó, mert visszamászik.

[ Szerkesztve ]

(#6847) Zsolaf válasza Antares83 (#6843) üzenetére


Zsolaf
addikt

Ez nekem is így volt kell vele nézetni egy frissítést és eltünik, asszem ahoz kell a samsung fiók

(#6848) Antares83


Antares83
tag

Probáltan mindent. Kilöni se lehet. Ha meg elinditom akkor az eszköz regisztrálásánák megakad. Samsung fiok nem müködik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S 5 Mini

(#6849) Piwi


Piwi
addikt

jó reggelt mindenkinek :)

látom pörög a fórum, 300hsz reggel óta :Y
megy a kínlódás rendesen :DDD :DD :P

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#6850) fireman3 válasza ForRedGlory (#6846) üzenetére


fireman3
tag

Elég jegelni a TBP-ben, de két szoftver frissítés app van! Mindkettőt jegelni kell.

<Xiaomi MI 9>

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.