Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6701) kalapaacs válasza SzlobiG (#6693) üzenetére


kalapaacs
tag

de azt csak régi bootloderen, kernelen tudod ;) én nem találtam olyat ami az ICSen ment volna..

Vannak itt lányok akik a nagy őt keresik? Mert szólok nekik, hogy SHIFT és az ENTER-től balra kettővel.

(#6702) csutkaa válasza agabe (#6608) üzenetére


csutkaa
senior tag

igen a legfrissebb van fent :) és még nem használtam korábban

(#6703) ToMmY_hun válasza samui (#6675) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Tudnád kicsit részletezni a hibát? A GSM hálózatról dob le vagy minden vezetéknélküliről?

C programmers never die, they are just cast into void.

(#6704) Varszegig válasza VD (#6700) üzenetére


Varszegig
veterán

ez valami baromi régi rom, lehet a KIES nem ismeri. Tegyél fel egy XWKI4-et, az egyfileos, nem törölk semmit, onnan meg a KIES fel kell ismerje.

(#6705) HUTCHDB válasza mycso (#6694) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

akkor mi a különbség az odin-os LPQ és a kies-es LPQ között?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6706) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali.

Úgy látom vegyesek a vélemények az ICS-ről.

Ki akarom próbálni a haverjaim telefonján, kíváncsi vagyok nagyok, hogy milyen.
De bugos szoftot nem akarok rá tenni.

Gondolom Customokkal azért javulni fog a helyzet :U
Remélhetőleg már rajta is vannak a témán :DDD

ICS-el az elmenü és vissza "gombok" működnek?

(#6707) doctorur


doctorur
tag

Senkinek sem ajánlom ezt a Kiesem települő ICS verziót. Egy rakat program nem indul, ami az ad kártyán van, abból pl semmi. Sygic kifagy, beállítás kifagy, programot nem lehet törölni és magas a fogyasztása.
Mérges vagyok. Megy vissza a KI4.

(#6708) SzlobiG válasza HUTCHDB (#6705) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szvsz semmi mivel ugyanaz a verzió.

(#6701) kalapaacs Hát akkor várni a megoldásra.:)

(#6709) F-ECT$ válasza zack (#6621) üzenetére


F-ECT$
titán

36% van az akksi 11h 57p készenléttel 63% kijelző használattal.

A kijelző mennyi óra:perc-ben?

Dive ever, work never.

(#6710) kungzi


kungzi
veterán

most olvasva az ics-ről, remélem nem azt teszi fel a samsung szervíz :D

(#6711) Ironing válasza doctorur (#6707) üzenetére


Ironing
tag

Nem ugyanaz települ OTA-n mint KIESen? Vagy a telepítés módja bénább a Kiesen? :F

(#6712) knyitogato válasza kungzi (#6710) üzenetére


knyitogato
őstag

Szerintem nyugodt lehetsz :) :) Jól végzik a dolgukat, de nem hiszem, hogy ennyire naprakészek :)

Jahh, amúgy múltheti szervizes tapasztalatom:

- kijelző rendben van, kicseréltek, szuper.
- már nem világít ki a menügomb jobboldala :) :)
- kamerát is cseréltek, a rózsaszínfolt-probléma ha eddig 100 % volt, most 10. Fehér papírlapon továbbra is ott van, de már tudok fotózni szobában, fehér fal előtt, stb, nem lesz rózsaszínes. Ráadásul mintha jobb képeket/videókat készítene!
- úgyhogy Samu-szerviz: 5*, legalábbis nálam.

[ Szerkesztve ]

(#6713) Richard! válasza F-ECT$ (#6709) üzenetére


Richard!
addikt

a 12 órának a 63%-a :DDD számolj ;] asszem így kell... :U

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#6714) scapegt


scapegt
senior tag

A kódos reset segített, most már tudok tölteni a Play-ről.

(#6715) kungzi válasza Richard! (#6713) üzenetére


kungzi
veterán

:D

[ Szerkesztve ]

(#6716) HUTCHDB válasza SzlobiG (#6708) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

nyilván gyári független készülékről beszélünk, (nekem az van) nem szolgáltatósról, mert ugye ott más a helyzet..... ;)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6717) F-ECT$ válasza Richard! (#6713) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem így kell számolni ;)

A 63% az akksifogyasztás 63%-a, nem az eltelt időé.

knyitogato: a rózsaszín folt sosem fog 100%-ban eltűnni, volt már erről párszor szó.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#6718) mycso válasza HUTCHDB (#6705) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Közben látom, hogy írtad a tiéd gyári független. Akkor, ha szerencséd van és XEH csc-vel települ, igazából semmit nem kell tenned.
Szolgáltatósnál vagy, ha nem a megfelelő csc-vel települ, akkor meg ugyan az a dolgod, mint eddig.
Illetve számláló, 3szög, stb.

Tehát erre értettem, hogy lényegében semmi nem változott gyári rom vs szerviz tekintetben, most is ugyan azokat kell végignézni/végig csinálni mint a GB esetén. :R

(#6707) doctorur: mondjuk lehetsz is mérges, de csak magadra A KIES verzió ugyan az, mint az OTA, vagy az itt keringő ODIN, csak a "telepítés" módja más.
Egyébként nem hiába ajánlja mindenki a hard resetet rom rakás előtt és után is, pontosan ezen okból kifolyólag, hogy utána ne legyen probléma a programokkal, amiket nyilván újból fel fogsz telepíteni.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6719) Richard! válasza F-ECT$ (#6717) üzenetére


Richard!
addikt

tudja fszom :DDD csak írtam vmit,hátha :DDD :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#6720) Myair


Myair
tag

A gmail-es címtárómba vannak a névjegyzékek, azt hogy tudom visszamenteni a telfonra? valamiért nem engedi.. nem tudom hogyan kell

(#6721) HUTCHDB válasza mycso (#6718) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

igen, kimaradt a független a kérdésből.
egyébként most nem kínlódok vele, mert már így is elcsúsztam, nincs már időm feltenni a régi bootloadert, de majd megpróbálom mit mutat a számláló.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6722) scapegt


scapegt
senior tag

Bocs ha egetverően borzalmas baromságot kérdezek, de a rootnak el kell tűnnie firmware upgrade után? Azt hittem, az megmarad...így akkor még TBP-vel sem tudom visszaállítani a telómat és totál 0-ról kell kezdjek mindent...kellett nekem ICS-re való frissítés után resetelni :O

(#6723) F-ECT$ válasza Myair (#6720) üzenetére


F-ECT$
titán

Az elvileg magától vissza fog szinkronizálódni wifin/3g-n. Esetleg nézd meg, hogy a névjegyek megjelenítésénél is be van-e pipálva ez.

scapegt: persze, hogy eltűnik a root, de már van root az lpq-hoz is.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#6724) HUTCHDB válasza Myair (#6720) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

[link]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6725) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Asszem felteszem a XEH verziót most már nem várok tovább még úgyse volt egy béta ICS se fent.:D

(#6726) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Mi lehet a gond? Betallóztam az md5 fájlt a phone-ba, elindult, majd hibát irva megállt az odin...

(#6727) Gergőkee válasza zseko (#6696) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Megnéznétek a VDH product kódot. Az kellene majd nekem. (Vodafone)

(#6728) HUTCHDB válasza Grande Ale (#6726) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

PDA!!!!!!!!!!!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6729) samui válasza ToMmY_hun (#6703) üzenetére


samui
csendes tag

Gsm-ről A wifi müködik!

(#6730) Grande Ale válasza HUTCHDB (#6728) üzenetére


Grande Ale
őstag

Mekkora barom vagyok!!! Köszi!

(#6731) mycso válasza scapegt (#6722) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Igen a root eltűnik, újra kell rootolni.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6732) Zsolaf válasza Gergőkee (#6727) üzenetére


Zsolaf
addikt

Nekem nem volt benne a TMH sem, de míg nem adja ki a T addig át tettem XEH-re így a KIES sem ír hibát, majd ha jön a T-s vissza teszem.

(#6733) VD válasza Varszegig (#6704) üzenetére


VD
őstag

Jól tippeltél! Az egyik első ROM lehetett. Idáig nem bizgeráltam, mert nem volt vele bajom.
Felraktam a javasolt KI4-et és egyből felismerte mind FOTA-n mind KIES-en az ICS frissítést!

Köszi! :R

(#6734) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

no, hát ez szinte semmi...... (LPQ)
ugyanolyan lassú, mint a kk5 volt.
nálam nem működik sem a fényképező, sem a galéria. (fut a médiakeresés, majd kilép)
a szoftverfrissítésre a regisztrálás meghiúsul, nem tudom eltüntetni a notibárból a visszajelzését.
jó lesz nekem továbbra is a rossz kínai rom. :K

ja, telefonálni tudok vele.... ;]

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6735) zseko válasza HUTCHDB (#6734) üzenetére


zseko
veterán

Akkor nálad van valami gubanc. Nálam minden megy rendesen. Csak érdekesen megy a görgetés, ezért lassabbnak tűnik mint a KK5, az gyors volt mint a villám :)

HR24.hu

(#6736) Richard!


Richard!
addikt

nem minden telefon egyforma... :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#6737) zack válasza F-ECT$ (#6709) üzenetére


zack
nagyúr

Késő... :F
Töltőre raktam, mert rövidesen megyek el.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6738) Bilux válasza kalapaacs (#6681) üzenetére


Bilux
veterán

Nekem nincs, de masoknak sincs? Vagy valamit nem allitottam be... :F

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6739) WaterWave


WaterWave
veterán

ennek örömére, fel rakom én is, megnézzük mit tud az ics
anno a 2.3.4 is sok gyerekbetegséggel kezdte, jó csak a melegedésre gondolni, ami roppant kínos volt
most van ics-nk, ha tökéletes volna, nagyon unalmas lenne az élet.
majd javítják, javítgatják:DDDD

nah majd irok szösszenetet ha felment

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#6740) kalapaacs válasza Bilux (#6738) üzenetére


kalapaacs
tag

Nem. szerintem mindent yool csináltál, 1szerűen lehúzva a listáról, mint az SE-nél a CRT efect a képernyő kikapcsolásakor..
Lehet hogy egy javítás során megint benn lessz, de ez olyan mint a gyógyszerreklám (segíthet, hathat...)

Vannak itt lányok akik a nagy őt keresik? Mert szólok nekik, hogy SHIFT és az ENTER-től balra kettővel.

(#6741) Bilux válasza Bilux (#6677) üzenetére


Bilux
veterán

Ezt mas nem tapasztalta? Vegtelenitett lapozas van benne ami nem igazan tetszik...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6742) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Erdekesek ezek a velemenyek az ICS-rol... mar csak azert is mert abszolut semmi hibaja nincs eddig. A gorgetos problemat sem ertem, mindenhol poccre reagal, semmi lassusag... Ugy nez ki jo S2 pottyant le nekem a gyartosorrol... Vegre megy normalisan a Google Chrome Beta is.

Valaki le tudna vadaszni az apk-t? Atallitottam a dpit es market ezt nem szereti. A megoldast meg meg nem talaltam meg XDA-n, pedig multkor olvastam.

(#6743) ibenny válasza Bilux (#6741) üzenetére


ibenny
senior tag

Persze, ez már nagyon régóta így van korábbi gyári romoknál is.

(#6744) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Hamarosan megkapják más országok is.:)

Végre valamibe gyorsak voltunk.:D

(#6745) csutkaa


csutkaa
senior tag

hogyan tudom felrakni?? KIES nekem szar.. lefagy amikor frissíteni akarja :SS valami más ötlet??

(#6746) kalapaacs válasza Bilux (#6741) üzenetére


kalapaacs
tag

1ébként nem minden beta tartalmazta. Hol benne volt hol kivették..

[ Szerkesztve ]

Vannak itt lányok akik a nagy őt keresik? Mert szólok nekik, hogy SHIFT és az ENTER-től balra kettővel.

(#6747) Myair válasza ForRedGlory (#6742) üzenetére


Myair
tag

Nekem is minden ok az ICS-vel, szerencsére.

(#6748) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Akit érdekel!

Most már fenn van kb 3 órája. Az első másfél órában nekem is lassú volt mire mindent vissza telepített szinkronizált stb. most úgy látom kezd beállni és a sebessége is jobb lett sztem kell neki egy idő míg minden elfoglalja a helyét és nem dolgozza agyon magát a háttérben, de minden működik most már nem szaggat a menüknél (ez az én véleményem) :K

(#6749) Myair válasza F-ECT$ (#6723) üzenetére


Myair
tag

csak úgy jelzi hogy mögötte ott a "g " betű. azt nem tudom hogy kell kijelölni mind és átmásolni a telefon-ra

(#6750) zseko


zseko
veterán

Hogy lehet megoldani hogy működjön rendesen usb-n, lássam TC-ben is, ne csak a nyüves Intézőben??

Megoldva.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.