Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) kmiki20 válasza proci985 (#749) üzenetére


kmiki20
senior tag

Nekem semmi uplodom nem veszett el mikor bedobozoltam a dolgaim :) Ezt a pénzszerzési módot megpróbálom én is :D épp le vagyok égve. Nekem egy pisztoly (nem tom mien) és egy vintar van feltuningolva. Utóbbival egy golyó egy ellen, nagyon tetszik :D A gránátvetőt, hogyan lehet használni, mert egy másik fegyómon van gyárilag, de nem tudtam még működésre bírni :(

(#752) ateszm


ateszm
senior tag

hehh délután még simán játszottam (újrakezdtem a patch után), majd most indítanám,és a pálya betöltése előtt ez a hiba üzenet.erre létezik valami orvosság? vagy várjak egy "bolti" példányra? a válaszokat előre is köszönöm! :K

[ Szerkesztve ]

(#753) kmiki20 válasza ateszm (#752) üzenetére


kmiki20
senior tag

Ilyet még nem láttam :( De nekem pl. random dobálgat bugtrapet, olyankor kiveszem a képfile-t és megy, ha megint bugtrap akkor visszateszem a képfilet és megint megy :D (tiszta vicc).

(#754) ateszm válasza kmiki20 (#753) üzenetére


ateszm
senior tag

újrahúztam a játékot,felpeccseltem,ugyanaz. asszem részemről ennyi volt ez a játék.további kelleme időtöltést nektek vele,és remélem kevesebbet sz..tok vele,mint én.

(#755) kmiki20 válasza ateszm (#754) üzenetére


kmiki20
senior tag

Sajnálom azért :( (a mentéseket ne dobd ki, még jól jöhetnek)

Napokon belül jön sztem egy reloded verzió azzal már csak nem lesznek ilyen gondok :U

(#756) strebacom válasza proci985 (#749) üzenetére


strebacom
senior tag

Jó kis leirás, de látom nekem senki nem segit, gondolom te egésznap elötte ülsz....apropó ma ettél már valamit.... :DD :DD

(#757) proci985 válasza strebacom (#756) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

fenét, délután volt egy kis időm játszani órák után:) meg ha nekiindulok gyorsan megyek előre. nomeg idegesít is:)

akkor elindítod CSt, akkor a programok között kijelölöd, hogy négy magon fusson, asszem meg is jellenik mellette négy darab egyes. optionsba be, start at windows bootup, start minimalized. ennyi. de szerintem inkább szedj le 2.0ást.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#758) kmiki20 válasza strebacom (#756) üzenetére


kmiki20
senior tag

4 magos procinál elvileg ugyan azt kell csinálni, mint 2 magosnál:

CPU Control 2.0 - 1. install, program elindítása (jobbra fent állítsd manualra) 2. indíts stalkert, majd ugorj ki a windowsba alttabbal. 3. Keresd meg a xrEngine.exe (baloldal, lista alja elvileg) 4. jobb klikk rá, majd "All CPUs" --> 4 CPUs --> 1+2+3+4. 5. Elvileg hozzáadja a profil 1-hez, onnantól kezdve csak futnia kell a programnak a clear sky-al egy időben.

A 2.0-s linkje: [link] orosz oldal , lap közepén keresd-CPU Control 2.0 (0.6 MB, freeware).

[ Szerkesztve ]

(#759) VinoRosso válasza kmiki20 (#758) üzenetére


VinoRosso
veterán

ha jól tom 7 ft körül van a rubel...elég drágaság van ott az elvtársaknál, 4870x2 120k :( rampage extreme 84k, mondjuk az itt is annyi

(#760) west válasza VinoRosso (#734) üzenetére


west
őstag

2het sem sok :C
latom kepben vagy :))

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#761) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

1.504et rakjátok fel, megéri. bár kivételesen a hibajavítási jegyzék is bugos (nem, stamina bar még mindig nincs a hudon). akinek nagyon leesik a framerate, az nézze meg, hogy nincs e véletlenül bekapcsolva az AA. mivel a játék erőteljesen shader alapú, MSAAt nem is támogathatna... na igen ám, de rendes shader alapú AAt meg az NV kártyák nem tudnak, szóval marad ez. elvileg az megölheti ilyen szinten a teljesítményt. a nap még mindig fpshalál kategória pár helyen.

memóriát nem eszik kevesebbet, bár többet sem.

ami a legfontosabb: már nem lépdel ki fél percenként.

saved elveszik. nekem is elveszett. bár már előtte... nos, ennyit 1.503ról:)

na és akkor ami még kellhet, azaz [modok]. illetve pontosabban hibajavítások még nagyrészt. kisebb célkereszt, az idegesítő és folyamatosan villódzó loading jel eltüntetése, pakolás mod, "málhás" mod, nagyobb stamina, nagyobb ugrás, több lőszer, jobb célzás, trader mod (bár az még eléggé béta ahogy néztem), javított pittyegő mod... szóval egyenlőre az apró baromságokat irtják inkább az emberek. sajnos az ellenfelek pontosságát még nem rontotta le senki, nomeg a patch sem.

viszont eléggé panaszkodnak fórumok alapján, hogy pár helyen a kód kissé... khm... kaotikus. mindenesetre ha ilyen ütemben halad a "publikus béta", akkor október végére már akár egy egész szép játékunk is lehet (bugmentes, optimalizált, ilyenek). 1.504 hibajavítási listáját érdemes megnézni... impresszív. van egy olyan rossz érzésem, hogy a GSCnél az utóbbi 3 hétben nem sokat aludtak az alkalmazottak...

valaki mondta, hogy van már extractor... egy linket kaphatnék?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#762) Grifid válasza proci985 (#761) üzenetére


Grifid
aktív tag

Ehm, bár nekem nincs meg a progi. (Nem vagyok türelmetlen megvárom a magyart)

Mivel "gyárilag" nem kompatibilisek a mentések egymással, nem lehet hogy a szűz telepítésre kellene tenni az új patchet és kihagyni az elözőeket? :F
Volt már ilyenre példa...

(#763) MasterDeeJay

Észre vettem egy érdekes dolgot, rájöttem mi miatt nem "adja" be a lövéseket.
A ha az fps 30-40 alatt van akkor csinálja hogy meghülyül az AI és ha közelről lövöm akkor sem hajlandó még csak megtántorodni a lövéstől. :W
Most úgy állítottam be hogy csak "full dynamic"-on van és minden maxon, így olyan fps-t produkál mint a sima játék. Asszem nem halok bele ha nem látom a napsugarakat, cserébe nyilt terepen is felmegy 70-80-ra az fps. Így már jóval könnyebb játszani.
Lehet hogy fura, de hibái ellenére is kezdem megszeretni a játékot.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#764) subpixels


subpixels
tag

Elakadtam, sajnos. Beszéltem a Duty vezetőjével, hogy megnézek egy lyukat, ahol jönnek elő a monsták. Oda megyek szépen lelövöm őket, lemegyek a lyukba. Ott ilyen tűz csap ki a csövekből, meg egy-két ellen van. Fel jövök a lyukból egy létrán, lőszert és medkitet találok felveszem őket kiérek tágas terepre, a mögöttem lévő ajtó bezárdik. Nem tudok semerre menni, és van egy psi szörny, akit bármivel lövök, ami nálam van meg sérül. Próbáltam még gránáttal, de semmi. Hogy lehet őt megölni?

(#765) kmiki20 válasza subpixels (#764) üzenetére


kmiki20
senior tag

Odarohansz hozzá és beleeresztesz egy tárat az ak-ból, nekem ezzel a módszerrel megdöglött hamar :)

(#766) kmiki20 válasza VinoRosso (#759) üzenetére


kmiki20
senior tag

"ha jól tom 7 ft körül van a rubel...elég drágaság van ott az elvtársaknál, 4870x2 120k :( rampage extreme 84k, mondjuk az itt is annyi" - ezt mire írtad? :)

(#767) Szirti


Szirti
tag

Jó néhány óra játék és 2 végigjátszás után az a vélemény fogalmazódott meg bennem a CS-al kapcsolatban, hogy az eredeti játék az Oblivion Lost moddal feljaítva mérföldekkel hangulatosabb, és élvezetesebb, mint a CS. A CS legtöbb újítása negatívan bafolyásolja a játékot. Az átdolgozott kezelőfelület jobb nem lett, mint az alap játékban, csak átláthatalanabb. A régi PDA van akinek jobban bejött, van akinek az új megoldás tetszik (nekem mind1). A hitboxok bevezetése okos gondolat, csak erősen régi szorszos emlékeket idéz, amikor herén lövöd az ellent és kapja a fejest. A fejlesztett AI aimol és whzik. (gyk.: az aim az amikor látótávolságon kívülről kapod a fejest, a wh meg amikor falon át tudja, hol vagy) Arról már nem is beszélek, hogy az ellen pofátlanul átlő a fán, és egy diszkoszvető stílusában vágja alád a gránátot. (de legalább nem vérzik a busz). A grafikai újítások szépek, de a crysis-t is kenterbe veri a gépigénye. A küldetések egysíkúak, de legalább sok van belőle.
Úgy tűnhet, hogy nem tetszett a játék, de ígyis "tettem bele" 100 óra körül. Nem azt mondom, hogy rossz lett, csak kiforratlan. Az eredeti játék esetében még megbocsátható volt a kiforratlanság, de itt már eléggé nagy szálka az ember szemében. Minden esélye megvolt a CSnak hogy igazi klasszikus legyen belőle, de lecsúsztak róla. Egy zárt bétateszt és egy pár hónap bugjavitás után, pont ideálisan a Karácsonyi szezonra jöhettek volna ki egy kiforottab játékkal. Kár érte!

Köszi, hogy végigolvastad. :)

Ps.: Remélem a Fallout 3 ban nem csalódom ekkorát.

[ Szerkesztve ]

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

(#768) VinoRosso válasza proci985 (#761) üzenetére


VinoRosso
veterán

nekem nem volt még game crash az 1503-mal. Feltettem az 1504 shadereit is, tuti hogy nem az AA húzza le az fps-t, és nem is a beálllítások, hanem a shaderek, mert nekem is csökkent jelentősen az fps. Le is vettem, mert látványban nem jelent semmit pluszt. Lehet, hogy ezek már a "optimalizált" kódot tartalmazzák :C

kmiki20: Nézd meg a ruszki linket, hogy mennyiért vannak a cuccok és szorozd be 7-tel.

(#769) FinalCaleb válasza VinoRosso (#768) üzenetére


FinalCaleb
tag

Srácok, én 399 rubelért vettem a Stalkert és még könyvet is kaptam hozzá :D A többi cucc tényleg drágább talán...

Az embert a hitek vezérlik, de a tények mozgatják...

(#770) strebacom


strebacom
senior tag

Köszi a segitséget...müxik a cpu control... :R :R

(#771) kmiki20 válasza VinoRosso (#768) üzenetére


kmiki20
senior tag

Oké, most már leesett :)

(#772) remington2 válasza proci985 (#749) üzenetére


remington2
senior tag

Szerencsére nekem nem lépked ki, eddig egyeten fagyásom volt, azóta szépen megy. A lőszerbizniszre én is hamar rájöttem (írtam is valahol visszább), de mekkora lol már, hogy pályák közepén, stashben raktárnyi lőszer van, amit csak fel kell pakolni? :F
Gránát, aim, wh, meg sem lepődök. Ami fura az a gránátjelző, alig tudok belőle kimenni. Jelzi a gránátirányt, de akkor is, ha 10-15 méterre van tőlem. Mivel gránátdobás-100 méter számban az ukránok olimpiai bajnokok, ezért már csak a jelet meglátva is ugrok, és futás az ellenkező irányba. Aztán olykor árnyékra vetődök, mert alig hallom a durranást is.

Patcheket felraktad? Egy-két hibával én is találkoztam, de ennnyivel (főleg mennyiség -->kilépkedés) nem. Bár lehet, ez valami unique feature :DDD

Összességében bejövős, ha normálisan felpatchelik, bár ez erősen sztorifüggő + helyszínfüggő is lesz, mert nagy szívfájdalmam Rostok hiánya, kedvenc pályám volt :(.

(#767) Szirti
Szerintem is jobban megoldották a pluszokat az OL 2.2-ben (is), mint itt. A PDA hatékonyabb így, az inventory is, de utóbbi nem tetszik. Az egész kék szín ami uralja, fura ebben a környezetben (barna jobban illett), ráadásul már nem látod, ha felveszel valamilyen menő cuccot, mert nincs ott egész testes kép sem.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#773) kmiki20 válasza proci985 (#749) üzenetére


kmiki20
senior tag

Mennyi időközönként termelődik újra a ládákban a lőszer? :U

(#774) Szirti válasza kmiki20 (#773) üzenetére


Szirti
tag

Minden mapváltásnál, és úgy vettem észre, hogy talán naponta is. A benne lévő cuccok az azt a pontot uraló frakció erejétől függnek.

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

(#775) kmiki20 válasza Szirti (#774) üzenetére


kmiki20
senior tag

Közben megoldottam: összeszedem a cuccot, elmentem a játékot, majd kilépek. Vissza és kezdődik minden elölről :)

(#776) nike_


nike_
addikt

Melyik patchet érdemes felrakni a játékhoz?

(#777) kmiki20 válasza nike_ (#776) üzenetére


kmiki20
senior tag

1504-est.

(#778) nike_ válasza kmiki20 (#777) üzenetére


nike_
addikt

Értem, köszi.

(#779) strebacom


strebacom
senior tag

NAGY KÉRÉSEM LENNE!!! van valakinek mentése, arról a pályáról, mikor az öreg erdésszel dumálunk, mert nekem tegnap megbolondult a játék:
[link]

Kérlek ha van segitsetek, mindegy melyik verzió rus vagy eng csak legyen....

Köszi..... :R :R :R

(#780) kmiki20 válasza strebacom (#779) üzenetére


kmiki20
senior tag

Nekem talán van :) Elküldöm az összeset, hátha megtalálod közte :D

(#781) strebacom válasza kmiki20 (#780) üzenetére


strebacom
senior tag

Köszi dobok egy mail cimet pü-ben... :R :R

(#782) kmiki20 válasza strebacom (#781) üzenetére


kmiki20
senior tag

Már töltöm fel, csak lassú a net :)

(#783) remington2


remington2
senior tag

Még egy bug: az árakat furán kezeli a játék. Kiírja, hogy SEVA suit 18500 rubel, de amikor rákattintok kettőt és a "kosárba" rakom, akkor már 28000.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#784) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Kijött a Steamen a játék, már lehet futtatni, nem csak pre-load van, valaki megvette már? Tapasztalatok, mennyivel befejezettebb az orosznál?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#785) strebacom


strebacom
senior tag

Segitség...légyszi...mások is...
[link]

:R :R

(#786) remington2


remington2
senior tag

Agropromon hogy jutottatok túl? Le kellene menni a stash-hez mint az első részben, de el van zárva a nyílás, a többi szintén. Egyedül a duty bázis melletti szellőzőjáraton lehetne lemenni, de ott meg "engedélyt" kér, gondolom a dutytól. Viszont ők meg nem adnak se sidequestet, se semmit.

Szerk: van egy stalker az intézet mellett tartályok alatt, aki "vízenjáró", ergo át tud menni anomáliákon, stb. Megkér, hogy szerezzem meg egy másik hasonló stalker pda-ját, el is megyek, közben újabb sidequest, de utána - hiába van meg a pda - kiírja, hogy nem sikerült elvinni, majd hiába adom oda, nem ad érte semmit. +1 bug?

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#787) remington2 válasza proci985 (#761) üzenetére


remington2
senior tag

Amikor a nap bugot írtad, a fénysugarakat értetted rajta? Tehát olyan szép napfényt (persze megfelelően magas beállításokkal), mint ami swampban, a házból kilépve, a teraszán fogad? Csak mert most vettem észre agropromban, hogy bár esteledig, szép vörös minden, csak éppen nagyfény nincs sehol. Világít az égen, de olyan gyönyörű sugarai nincsenek.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#788) Béka86


Béka86
csendes tag

Este is kéne lennie? Nálam mindig reggel kb. 6-8ig indul be bármelyik pályán. Ebben a gameben már semmi se biztos :)

(#789) proci985 válasza remington2 (#787) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

jaja azt:)

a vízeffekt is bugos más pályákon.

sőt... 1.504, visszamentem swampba, mert nem tudtam sehol átmenni garbagera, pedig mindkét küldim oda szólt. erre már vissza se tudok jutni cordonhoz... zseniális.

a katonák meg az őrposztnál 1 perc alatt termelődnek újra... szóval ha pénz kell;]

az artifactek gyengék, de legalább ritkák, mint a fene. pitpitypitypitymegszületett. kész

ha amortizálódik a vérted, a bulletproofja nem csökken? bug?

a shader kóddal pedig lehetséges, hogy bajok vannak. mivel shadereket és MSAAt használni egyszerre pár effekt miatt, illetve az effektek feldolgozási sorrendje miatt _nem_ lehet, én valami nagoyn ronda haxolást érzek a háttérben.

we secured cordon... time to move forward onto garbage, köszi, hol, ha az összes átjáró inaktív... váááá.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#790) katt777


katt777
félisten

Hű de gagyi ez a játék! Grafikai beállítások egy részét (pl. élelmosás) nem alkalmazza, de ez még hagyján, tiszta Stalin Subway: A kerítés résein, vagy egy tartálykocsi alatt hiába lősz át (célkereszt persze jelez pirossal), az ellenség nem sebződik, ők bezzeg átlőnek, akár a falon is, ha a sarok mögé bújsz. Lehet, én már nem kínlódom el magam addig, hogy játékmenet-beli problémám legyen vele. Ez egy alig fél órás játék tapasztalata, de legalább nem titkolja az "engine", hogy szar. +1 grafikára kihegyezni próbált szemét, szerintem. Bocs, ha valakinek megsértettem az érzékenységét, de elfogult voltam az általam nagyra tartott előd miatt, így még nagyobb a csalódás. Nincs már olyan gyártó, amely törődne a játékosokkal, csak ilyen szemetet kapni. :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#791) proci985 válasza katt777 (#790) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ha még csak grafikára lenne hegyezve;> a program félkész állapotú, várj vele pár hónapot, addigra talán utoléri az elődjét. amit írtál, az viszont sajnos az engine állapota miatt igaz, hiába van meg benne ugyanúgy a bullet physics és egyéb nyalánkságok, ha az ellenfél átlát a falon és 100%al lő telibe. egyébként a grafika is hasonló bugokkal/glitchekkel van tele, csak az nem jön elő fél óra alatt... de aztán utánna...

jelentem, az 1.504ben leírt hibajavítások fele a leírás ellenére se lett javítva. clean install volt természetesen közben.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#792) remington2 válasza katt777 (#790) üzenetére


remington2
senior tag

Pedig palánkokon át lehet lőni, én már próbáltam :DD Fedezék mögé bújtak, én meg "na vajon én is átlövök-e a falon --> és igen, bár ez csak fapalánk volt, kinyúlt a delikvens.

Az más kérdés, hogy ez nem segít ki sok helyen (ha nem csak szimpa reaizmus volt, 1 centi vastag korhadt fadeszkákat átlőni karabélylőszerekkel nem nagy cucc), mert agroprom undergroundban is kidugom a fejem a fal mögül, és úgy lő le - lelő, szinte ledarálnak - két bandita, mint valami terminator. . . Apropó agroprom "ándergránd", elég gyenge egy eresztés volt, bár a víz alatti tartályok szépek, az egy darab kontroller nem igazán izzasztott meg, a tűzcsóvák sem, strelok >>búvóhelye<< meg lassan éjjel-nappali kocsma lehetne, kész átjáróház ;]

(#790) katt777
Olvastam - bár személyesen nem próbáltam - ezt a sztálinos játékot, de úgy tudom ez is simán mehetne a rossz pc játékok blogra. Azért a Clear sky nem egy kategóriában van vele, mert azt a következő millenáriumig patchelhetnék, se érne fel ehhez (sem), ugyanakkor a CS-ből még (remélhetőleg) teljesen kész és szuper játék is lesz :R

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#793) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Mikor fog kijönni ez angolul? ill magyarul? Elvinné a gépem? :F

(#794) Superman válasza Vasinger! (#793) üzenetére


Superman
nagyúr

Angolul? Már kijött 15.-én. Steamen vettem meg, nálam, egyelőre, lekopogom, semmi gond nincs vele. Igaz a gépigénye baromi nagy...1680x1050-ben nem lehet futtatni "Enhanced dinamic light" opcióval, mert 15 fps-t kapok, ha mindent maxra tolok. 16x anizotropikus filterezés mellett és 1x élsimítással (minden egyéb maxon, DX9, XP SP3) 1280x960-ban átlagban 45fps a frame. Persze van, hogy 80, van, hogy 27. Nagyon rosszul írták ezt meg.

Hogy elmenne-e a gépeden? A hozzászólásokból szerintem válassz, elmenni biztosan elmenne, de hogy hogyan, az más kérdés.

Viszont az SLI-t korrekt módon felismeri és kezeli, igaz a teljesítmény a béka feneke alatt van:

*NVidia MGPU: 2-Way SLI detected.
* Starting rendering as 2-GPU.

[ Szerkesztve ]

(#795) Vasinger! válasza Superman (#794) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ez nem túl bíztató, vhonnan nagyon ismerős......Honanna is??? Ja igen, Crysis :D

(#796) HolloW


HolloW
senior tag

Na végigvittem elég volt belőle meg a bugokből örökre... az utolsó pálya meg egy vicc, medkit nélkül masteren iszonyatosan nehéz ...

STEAM - KOBRA KAI!

(#797) kmiki20


kmiki20
senior tag

Fegyverekkel csencseltem, eredménye egy fullos páncél lett :P (a lőszerbiznisz nekem nem jött be :( )

(#799) west válasza Lauda (#798) üzenetére


west
őstag

nah ez ponnt jol jott 280oc vasarlas elot.
thx :))

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#800) kmiki20


kmiki20
senior tag

Újabb bug(ok): katona távcsővel kémleli a tájat, de nincs a kezében semmi :D, kiirtottam egy sátortábornál pár szörnyet, erre csak úgy a semmiből 5 bandita csöppent elém (picit meglepődtem :D)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.