Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1802) Matyó83 válasza pilóta (#1801) üzenetére


Matyó83
tag

köszi :W :W nem hiszem h kifutja egy eredetire... :( :( valami egyéb ötlet??

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#1803) Chrom válasza remington2 (#1795) üzenetére


Chrom
tag

Na figy, én egyedül nyírbásztam ki az összes zsombit... alig segített valaki is. Mire már oda jutottam full felvoltam szerelkezve minden jóval.
Segítettem én mindenhol ahol tudtam.
guide is volt ott rögtön a bázis bejárata mellett, de ő el is vitt bárhová, de oda senki nem vitt. Tehát Yantar-ba egyik guide se vitt oda, de onnan bárhová tudtam menni velük...
Nekem érdekes nem volt kihalva Army, mert ugyan úgy voltak mindenhol mint ahogy az első részben is. Nekem voltak már ott is emberek ahol átmentem az erdésztől, utánna a romos faluban, rögtön fölötte a dombon, ha elindultam a helikopter roncs irányába, ott is van 1 kis ház ott tele voltak, van egy útelágazás ott is voltak, sőtt ott még frakció háborúba is csöppentem.
Aztán meg voltak a pálya végén is, ahol a Monilitosok jöttek befelé. Szóval elég népes volt az a pályarész is. Csak nagynak tűnik...

(#1804) Mozso26


Mozso26
senior tag

HA VALAKIT ÉRDEKEL STALKER CLER SKY 1.505 HAMACHI KÉREM IRJON PRIVIT.

(#1805) remington2 válasza Chrom (#1803) üzenetére


remington2
senior tag

Akkor passz, nekem most még guide sincs, mert nem a stalkereknek történő segítéssel voltam elfoglalva, hanem bejártam a pályát, így egyrészt mind meghalt, másrészt az 1 négyzetméterre eső zombik száma is megnőtt :)

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#1806) ez_meg_emaz válasza remington2 (#1799) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Jaj köszi. Tényleg all users-t el is felejtettem. A kis sunyi hogy eldugta a screeneket. Thx. :R

(#1807) janos666 válasza Matyó83 (#1802) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem ment Vista x64 alatt crackelve. Bár csak az 1.54-es patch+crack, az 1.55-ös verzió nekem se működött. Patch nélkül meg se próbáltam elindítani.

Amúgy crack problémákra a DVD-emulálás a megoldás. Keress miniképfilet (bár én azt nem találtam, azért crackeltem), ha nincs töltsd le a CloneDVD verziót, és mountold a legfrissebb Daemon-tools-al, akkor nem kell crack...

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#1808) Etele1 válasza janos666 (#1807) üzenetére


Etele1
csendes tag

Pedig van mini image. Torrent. Én játékostul, patchestül húztam le annom, mikor kellett...most már szerencsére nincs szükségem rá. :)

(#1809) dangerzone


dangerzone
addikt

Még mindig bugtenger a játék? Vagy már javult esetleg?

(#1810) pilóta


pilóta
nagyúr

Limanszknál van valami kereskedő? A limanszk utáni pályán, ahol a mesterlövészt meg a géppuskást kell elintézni, már nullára ment a páncélom és nincs elsősegély csomagom se, de nem tudok venni sehol normális páncélt. Pénzem nincs, hogy megjavítsam a mostanit, csak 70 kiló szajré, de nem tudom hol eladni...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1811) pilóta válasza pilóta (#1810) üzenetére


pilóta
nagyúr

Kórház, vagy mi...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1812) Heavy D válasza pilóta (#1810) üzenetére


Heavy D
csendes tag

Limanszkban van fegyverjavító, de teljes értékű kereskedő nincs aki fegyvert + lőszert venne tőled :S
Amugy amerre te jársz onnét már nem lehet visszamenni Limanszkba ( a Kórházból ), mert nincs return point.

A géppuskást Wintarral ajánlatos leszedni a felső emeletről tiszta rálátással 1 lövés a fejbe, a mesterlövészt pedig bal oldalról szintén 1 skulóval és nem is kell elsősegélycsomag így :)
Nekem bevált.

A szajrét szerintem már ne nagyon gyűjtögesd....legyen nálad pár száz db lőszer mindegyik fegyverhez amit használsz, de kb 300 AP lőszer elegendő a Wintarhoz simán.

(#1813) ez_meg_emaz válasza Heavy D (#1812) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

És akkor onnantol(limanszk után) már a páncél se javíthato többet? :F

(#1814) pilóta válasza Heavy D (#1812) üzenetére


pilóta
nagyúr

Köszi, akkor kereshetek egy korábbi mentést...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1815) Chrom válasza ez_meg_emaz (#1813) üzenetére


Chrom
tag

Próbálj meg beszélni azzal a pár emberrel akiknek segíteni kel a korház elején. Hátha köztük van 1 javító...

(#1816) ez_meg_emaz válasza Chrom (#1815) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Még nemvok ott. Csak azért kérdeztem hogy ha igy van akkor előre tudjam. :)

(#1817) Matyó83 válasza janos666 (#1807) üzenetére


Matyó83
tag

értem!!! nekem az 1.5.04 peccsem van hozzá, meg a "bin" mappát át kell másolni,meg mountolni kell a képfájlt... de az istennek sem akar menni... igazándiból ugy gondolom minden lehetöséget megpróbáltam... csak mountoltam sem peccs, sem másolni... aztán csak másolni a többi nem... aztán pecs és a többi nem...aztán kettöt megcsináltam a 3.-at nem...eceteráeceterá... stb.. nem megy... de annyira nem, hogy még csak el se kezdi tölteni a gamét!!!! :W :W :W

XP alatt ment...de vista x64 óta semmilyen formában nem hajlandó elindulni... SEGITSÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉG!!! :DDD

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#1818) Heavy D válasza ez_meg_emaz (#1813) üzenetére


Heavy D
csendes tag

Lehet, hogy SPOILER valakinek:

Ahogy mondod, nem javítható utána.

(#1819) Matyó83


Matyó83
tag

Ezt irja ki hibaüzinek kb a klikkelés után 1percel...

mi lehet a gondja neki???

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#1820) Mozso26


Mozso26
senior tag

Senkit sem érdekel egy kis multi moka? :( Nemár , ha mégis irj privit.

(#1821) pilóta válasza Mozso26 (#1820) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ez miez?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1822) remington2


remington2
senior tag

A játéknak csak egyfajta befejezése van? Mert eljutottam a végére, és ebben a változatban (false ending?) elég béna a "finálé", ha annak lehet egyáltalán nevezni :(

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#1823) ez_meg_emaz válasza remington2 (#1822) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

:((( Hát nagyon remélem hogy nem egy vége van. De amit nagyon bánok a sima stalkert 1x toltam csak végig és false-t kaptam. A true-t azota se tudom milyen mert direkt nem néztem meg youtube-on mert ki akartam ugyis vinni, de aztán nem lett belöle semmi.

Amugy ez a cleat sky hogy kapcsolodik a Stalker-hez? Mármint elötte játszodik elvileg ha joltom, de erre semmi sem utal vagy csak nem vettem észre vagy csak nem tartok még ott.

(#1824) dangerzone


dangerzone
addikt

Még mindig bugtenger a játék? Vagy van már valami normális peccsL

(#1825) remington2 válasza ez_meg_emaz (#1823) üzenetére


remington2
senior tag

Pedig SoC-ban a true endinghez csak meg kell szerezni a dekódert, és kinyitni a lezárt ajtót, semmi mást nem kell hozzá csinálni. Az összes monolitos kívánságteljesítés "false" ending, bár nekem csak az aranyeső volt meg, utána mentem dekóderezni.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#1826) pilóta válasza dangerzone (#1824) üzenetére


pilóta
nagyúr

1.5.05-nél jár a peccs. Bugok nincsenek, csak sokat fagy :D Bár ahogy haladok a történetben, egyre kevesebbet...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1827) dangerzone válasza pilóta (#1826) üzenetére


dangerzone
addikt

Szánalom....Így elb*szni egy ilyen jó játékot...

(#1828) -=Lord Tom=-


-=Lord Tom=-
senior tag

A magyar verzsön fegyver upgrade-jénél pontosan miben segít ami a "laposság"-hoz ad hozzá?

(#1829) Sárpac válasza -=Lord Tom=- (#1828) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Pontosság.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#1830) BreakBeat válasza Matyó83 (#1819) üzenetére


BreakBeat
csendes tag

Nekem is ezt a hibaüzenetet dobta ki mindig, amikor el akartam inditani a játékot.
(Unhandled exeption in the Host Libary)

Próbálgattam a bin mappa tartalmát módositani (olyan torrentos félére :DDD ), próbáltam patchelni, de nem segitett semmi sem!

De végül rájöttem, hogy az a fránya Kaspersky Internet Security áll a hibaüzenetek mögött...
Tehát ha te is azt használod, akkor töröld le (ne csak a védelmet kapcsold ki, az nem segit)
Remélem tudtam segiteni! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1831) -=Lord Tom=- válasza Sárpac (#1829) üzenetére


-=Lord Tom=-
senior tag

Azt hittem az a "pontosság". Ennek ien két egymás felé mutató nyíl a jele és a lövedék kezdősebességéről papol de stat szerint se pontosságot se sebzést nem növel ha jól láttam.

Neten találtam: A laposság a golyó ballisztikus pályáját módosítja. gyakorlatilag a hosszabb cső nagyobb végsebességet ad a lövedéknek, így az hosszabb pályán tud közel egyenes vonalban repülni. Azaz, kevésbé kell fölé célozni, nagyobb távra.

A stalker pályák távolságain belül elvileg sok értelme nincs, de azért, hogy ne egy átlagos FPS lézer szerű lövedékei legyenek, minden fegyver lőszere rövidebb távon képes repülni mit a valóságban...

Köszi Sárpac

[ Szerkesztve ]

(#1832) ez_meg_emaz válasza remington2 (#1825) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Én nem voltam kapzsi :P Én ha jol emlékszem vmi olyasmit kivántam hogy tűnjön el a zona. Látszik hogy jo ember voltam és csak jot akartam :DDD Erre megvakított. Lestem is rendesen hogy ez nagyon komoly end lett. :)
Talán egy szép nap ujra nekiállok csak az end miatt. Ha szerencsém van a mentéseim is megvannak vhol. Direkt elmentettem mielőtt elindultam volna az atomerőműbe.

(#1826) pilóta:Akkor ott vagy vmeik hardvert, szoftvert nem bírja vagy user error. Az utobbit erősen kétlem, de hát az is benne van/lehet a pakliban. :)
Nálam 1x sem fagyott ki. :))

(#1833) Chrom válasza ez_meg_emaz (#1832) üzenetére


Chrom
tag

Hi!

A Soc-nak 5 rossz, és 2 jó befejezése volt. A 2-ből is az egyik volt csak nyerő, a másik pedig kicsit érdekes... Deha valaki követi a történetet, akkor tudja miről van szó!
De itt egy kis olvasnivaló:
[link]

Ja ha újra kezdenéd mindenképpen a OL 2.2-es MOD-al kezd !!! Most épp azzal játszok, de valami csúcsszuper.

SPOILER !!!

remington2-nek:
A CS-nek 2 befejezése van, vagyis tudtommal eddig ennyit tapasztaltam mind a 2 végigjátszásnál... Az egyik az amikor elbuksz, a másik meg az amikor elkapod Sterlok-ot. Ugyan is ha valakinek még nem esett le akkor Őt kell üldözni az egész játék alatt!
Vagyis úgy kapcsolódik az első részhez, hogy 1 évvel játszódik az ott történtek előtt.

[ Szerkesztve ]

(#1834) ez_meg_emaz válasza Chrom (#1833) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

OL 2.2? Az mi? Mert akkor megszerzem. :)
Eztis jol megmondtam :DDD

(#1835) Heavy D válasza Chrom (#1833) üzenetére


Heavy D
csendes tag

SPOILER!!

Nálam csak egyféle videóbejátszás jött be többszöri végigjátszás után is, az amikor pár stalker ül a földön egy teremben és Strelok is ott ül velük és sötétség...
...Streloknak amnéziája lesz és ezt követi a SOC ugye azt levágtam.

Hogy érted azt, hogy elbuksz? Ergo meghalsz azt Game Over nem? Vagy van másik befejezés/videóbejátszás is a végén???

(#1836) proci985 válasza Heavy D (#1835) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

igen, az a második befejezés.

OL 2.2 pedig megural. nem lépked ki, nem hal be, nem tojja magát össze az engine folyton, ki van egyensúlyozva, használhatóbb a faction wars, és legalább minden második pályán van egy teljesértékű trader (ok, kivéve agropomtól számítva, de pripatyba is beraktak egyet ami eléggé jó és fontos).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1837) Chrom válasza Heavy D (#1835) üzenetére


Chrom
tag

Igen úgy értem persze, mivel az is befejezés. Nem?! :D
Szerintem nincs másik videóbejátszás. Vagyis eddig én nem találtam más befejezést.
Ha lenne, akkor nem lenne értelme már a SoC résznek... de szerintem ez egyértelmű! ;)

ez_meg_emaz:
Olvassgass bele a SoC topikba ott minden le van írva róla. Ez egy MOD kiegészítés, mint ahogy azt proci985 is leírta. Nekem is Ő írta le. :R

[ Szerkesztve ]

(#1838) Chrom válasza proci985 (#1836) üzenetére


Chrom
tag

Nekem 1x kifagyott... Mégpedig yantar részen amikor kikell menni a tudóssal méréseket végezni és mikor az alagút részhez értem ott kifagyott (csak RESET segített :((( )! Csak nagysokára sikerült ott túlmenni, de azon a részen ha utána is mászkáltam nagyon akadozott...

[ Szerkesztve ]

(#1839) remington2 válasza proci985 (#1836) üzenetére


remington2
senior tag

SPOILER

Annyi, hogy 'hagytad meglépni strelokot', majd hulla összeesik, és vége a játéknak? :F
A "történetből" így szinte semmi sem derült ki, hiányzik a finálé: miért élte túl a zsoldos az első nagy kisugárzást (szerintem fontos, ezzel indít a történet, olyan, mint SoC-ban "Öld meg Strelokot"), mi lett a CS-vel (bár egy részük nyílván S.T.A.L.K.E.R-ként végezte), semmi. SoC-ban a hologram mindenre választ adott: az egész célt és értelmet nyert. Itt meg . . . abszolút semmi. Jah, hogy volt valami zsoldos valahol aki meghalt. Azt megérteném, hogy nyílván a C-tudat nem tart mindenkinek fogadóórát, de a szereplő egy olyan ember, aki túlélte azt, amit mások nem. Valószínűleg - biztosan - ők állnak az egész mögött, ők hagyták életben, hogy strelokra vadásszunk, de ebből a történet nem mond el semmit, csak én sejtem.
Legközelebb majd egy varjú képében játszunk (Corvin Sky), Fly Simulator stílusban, a főtörténethez meg annyiban apcsolódni, hogy abban a kisugárzásban halunk meg, ami strelokot is kiütötte :DDD

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#1840) Etele1 válasza remington2 (#1839) üzenetére


Etele1
csendes tag

LoL !

(#1841) Chrom válasza remington2 (#1839) üzenetére


Chrom
tag

én arra tippelek, hogy nem zárták le a készítők a story-t... Tehát lehet lesz majd egy 3. rész és abban utalni fognak a CS előzményeire! :DDD
SPOILER
Mondjuk tényleg elkeserítő, hogy nem tudjuk meg a játék végén, hogy mi történik a főszereplővel... :(((

(#1842) Matyó83 válasza BreakBeat (#1830) üzenetére


Matyó83
tag

nem kaspersky-t használok hanem eset smart security-t!!! azon engedve lett minden ami akar menni a játékkal együtt... majd megleskelödöm!!!

köszi! :R :C

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#1843) Chrom válasza Matyó83 (#1842) üzenetére


Chrom
tag

De ennek mi köze van a játékhoz?! Nem értem... :(((

(#1844) pilóta válasza Chrom (#1843) üzenetére


pilóta
nagyúr

Esetleg olvasd el, hogy mire válszolt, akkor majd érted...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1845) Chrom válasza pilóta (#1844) üzenetére


Chrom
tag

Elolvastam nyugi, sőtt nekem már az szemet szúrt amit elkezdett írni Motyó pár hsz-el feljebb, mert kicsit warez szaga van... :((( és rohadtul nem ide való, meg szerintem az sem, hogy kinek milyen vírusírtója van!!!

(#1846) GrooveHero


GrooveHero
addikt

sziasztok. Van egy két hang a játékban, ami nagyon bejön.Haverral mindig ezt nyomjuk.Segítséget szeretnék kérni, ezek a hangok kellenének. Tud vki segíteni? felvenni a hangot?

A hangok:
a játék elején.
"Hey Marked One-ez kellene, csak ennyi.
aztán amikor megölsz vkit: öööaööaöaöaö....pajjjúúúúú...valami ilyesmit mond:D

meg a stalkerok zokták mondani:

dabroj, muzsik...vagy vmi hasonló...:D

és a szarkofágban: Igyi kamunye....vagy vmi hasonló. érem, vki segítsen, nagyon fontos lenne.
előre is köszi a helpet

hja és ezek a hangok asszem a Shadow of Chernobylban annak, bocsi ha rossz helyre írrtam, későn vettem észre

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1847) pilóta válasza GrooveHero (#1846) üzenetére


pilóta
nagyúr

Vedd fel mikrofonnal...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1848) Matyó83 válasza Chrom (#1845) üzenetére


Matyó83
tag

kedves Chram! nem Motyó hanem Matyó! még olvasni sem tudol?? :D ;) történelem óra! mind1!

NEM warez hanem nem eredeti mert irtam h kicsit drága az eredeti és ha nem tetszik akkor nem is veszem meg. ki akartam próbálni de nem sikerül!!! a virusirtó meg elvileg blokkolja a gamét és nem indul! de nem azzal van a gond hanem a töréssel lesz valami!!!!

mindegy köszi az épitö jellegü Hsz-eket!!!!!!
szasztok!!!! :O

[ Szerkesztve ]

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#1849) GhostLead válasza ez_meg_emaz (#1832) üzenetére


GhostLead
tag

Hali! A SoC-nak van vagy 5 befejezése! Azért vakitott meg mert végig rohantál a pályákon!!

(#1850) GhostLead


GhostLead
tag

Sziasztok! A Clear Sky-ban, mikor a Duty-s fejlesztőnek kell szerezni pendrivokat a fejlesztésekről, hol találtátok meg őket??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.