Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) VinoRosso válasza katt777 (#1044) üzenetére


VinoRosso
veterán

"Szemetet rögtön kidobod, nem dühöngsz" persze, ha tudatában vagy annka, hogy az szemét, dehát vannak már kifnomult technikák arra, hogyan lehet eladni az embereknek a sz@rt is(szó szerint, tudtad hogy az ürülékben lévő illóanyagoknak nagy higításban pl virágillata van?). Szóval látszik nem látszik, attól még az. Ettől függetlenül én a stalkert csípem, szeretek vele játszani, csak egy elrettentő példának kellne szerintem felhozni, hogy na látjáktok, így nem szabad fejleszteni. Ja és én külön reklám adóra gondoltam, szerintem azon nincs áfa, és egész szép ki summa összejöhetne belőle, leglábbis ha abba belegondolok, hogy mindenhonnét az dől rám, ha bekapcsolom a tévét a gépet, elolvasok egy napilapot, ha megnézem jött e valami posta, ha kimegyek az utcára, szóval lehetne jattolni rendesen. Ilyen miért nincs? :F

(#1052) katt777 válasza remington2 (#1049) üzenetére


katt777
félisten

Tedd írásvédetté a régi mentéseket, esetleg iktasd ki a hozzáférési lehetőségekből a játékot. Vagy minden mentés után mentsd ki a régieket, azt is lehet. Nincs valami külön fájl (én még nem néztem), a mentésektől függetlenül, amelybe a hiba kerül, és ezért lesz hibás a többi mentés is? Ez lenne a logikus magyarázat.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1053) katt777 válasza VinoRosso (#1051) üzenetére


katt777
félisten

Értsd már meg, hogy a rabszolga fizet, nem az urai! :Y Ha ráraknak valamit, azt is továbbtestálják, mert mindig a rabszolga (fogyasztó) az utolsó. A szoftvercégek meg tudják venni a törvényhozókat, te meg nem. Ennyi. Vagy azt hitted, hogy a te képedet viselik a nagy csecse budiban a Duna partján? :F Az már feltűnt volna 20 év alatt... :DDD

Superman: Tiszta Magyarország! Hát mégis a világ élvonalában vagyunk! :C Csak nehogy elhidd, hogy véletlenül csinálják. :(((

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1054) Silenzio válasza GBX (#1042) üzenetére


Silenzio
addikt

Drop all. Jobb kattal a cuccon.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1055) Silenzio válasza katt777 (#1053) üzenetére


Silenzio
addikt

Azért ez kurva nagy túlzás. Attól, mert a Stalker Clear Sky egy alaposan elkúrt, ámde remek játék, a világ még nem teljesen szar, meg igazságtalan.

VinoRosso: tudtommal a hirdetéseket is adóztatják. Na ná, hogy.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1056) VinoRosso válasza Silenzio (#1055) üzenetére


VinoRosso
veterán

hmm és milyen adónemmel? akkor én most adót csalok, hogy nem fizetek az apróim után :DDD

(#1057) dangerzone válasza VinoRosso (#1056) üzenetére


dangerzone
addikt

Majd ha egy apehos jön megvenni a cuccodat, és nem adsz neki számlát...az lesz majd a vicces :D

[ Szerkesztve ]

(#1058) katt777 válasza Silenzio (#1055) üzenetére


katt777
félisten

Biztosan én láttam túl sokat a világból... :P :DDD :(((
Amúgy a hirdetések adóját is te fizeted, ne ess tévedésbe. :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1059) VinoRosso válasza dangerzone (#1057) üzenetére


VinoRosso
veterán

miért adnék, nem vagyok üzlet, és nem is üzletelek, ez használt cucc, drágán veszem olcsón adom így nincs rajt nyereség, adózni meg csak jövedelem után kell :DDD

katt: de milyen adót fizetsz már be utána :F rövid ám de tartalmas bölcsész pályafutásom során tanultam egy félév médiajogot, de nem hallottam "reklámadóról". Igaz azóta már sok víz lefolyt a Dunán de közbe se hallottam, hogy bevezettek volna ilyesmit.

(#1060) Silenzio válasza VinoRosso (#1059) üzenetére


Silenzio
addikt

Ha közvetlen módon nem is, de közvetve állam bácsi mindenhol leakasztja a jussát... A cégeken és a vásárlókon is nyerészkedik, sőt, a médiamogulokon is, ha mást nem, a jövedelmük után.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1061) VinoRosso válasza Silenzio (#1060) üzenetére


VinoRosso
veterán

igen, de az olyan cuccokra, amiknek negativ hatása van, szabályozó jelleggel ki szokott ám vetni adókat meg díjakat(lásd jövedéki termékek, szerencsejáték, útdíj, parkolási díj stb..). Ha baj volt a vizitdíjnál, hogy túl sokszor jártak orvoshoz az emberek, és baj, hogy sok az autó a belvárosban, sok a tüdőbeteg, alkoholista, szenvedélybeteg, akkor az miért nem baj, hogy soktízmillárd forintnyi szennyben fürdetik az emberek agyát évente :F Egyébként sejtem hogy miért nem, visszaemlékezve a tanlmányaimra médiajogon elmondták, hogy a sulinetet sem lett volna szabad akkor reklámozni, mert az általános reklámtilalmak(lásd médiatörvény) alá esik az adókedvezmény reklámozása, mégse perelte be senki az államot, mert nem lett volna ügyvéd, aki vállalja...

(#1062) remington2 válasza katt777 (#1058) üzenetére


remington2
senior tag

Szerintem nézz szét a rossz pc játékok blogon, ott vannak "nehéz" esetek, amely játékok cd-it/dvd-it ketrecbe zárva, gázmaszkban kellene körbehordozni elrettentő példaként :DDD

Azokhoz képest a CS egy álom, és patchekkel helyre is rakják a kis anomáliáit . . .

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#1063) VinoRosso válasza remington2 (#1062) üzenetére


VinoRosso
veterán

olyan hogy rossz fejlesztők blog olyan nincs?

(#1064) remington2 válasza VinoRosso (#1063) üzenetére


remington2
senior tag

A kettő szerintem együtt jár, bár kérdés, hogy mennyire a fejlesztők sara az, ami arrafelé elhangzik. Lehet, hogy eléjük dobnak egy a4-es lapot egy ötlettel, és "három hónap" felkiáltással becsapják a pinceajtót. . . :W

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#1065) VinoRosso válasza remington2 (#1064) üzenetére


VinoRosso
veterán

ja de a GSCnél hiába csukták rájuk, ők így is becsempészték a voceszt a laposüvegben. ;] nem véletlen az a cossacks vodka easter egg sem.

(#1066) Silenzio válasza remington2 (#1062) üzenetére


Silenzio
addikt

Nincs igazad. :) Mondok egy ügyes parabolát, hogy megértsd: tegyük fel, 2 nőt hasonlítunk össze. Az egyik buta és nem túl szép, unalmas társaság. A másik gyönyörű, csupa izgalom vele az élet, csak defektes és képtelen vagy elviselni. Természetesen az utóbbi a CS. Természetes, hogy semmi keresnivalója abban a topikban, ezért nagy kár érte. Nem vagyok derűlátó a peccsekkel kapcsolatban sem. A SoC nálam még a legújabb peccsekkel is elfelejtett abszolválni nekem taskokat. Hiába csináltam meg, nem történt semmi. 3x öltem meg a zombikat a mocsárban, de sosem fogadta el nekem... Amúgy, nézzünk szembe a tényekkel. Szerintem, ahogy a Gothic 3 is, ez is otromba nagy bukta lesz, és megmarad rétegjátéknak, mert egy botrányos állapotban kiadott stuffként marad majd meg az emlékezetünkben. Mert az eladási mutatók sajnos nem kedveznek az utólagos fejlesztéseknek, és a budget kategóriában ritkán lesz valamiből klasszikus. Olyan, mint a Boiling Point: szép volt, tele volt rengeteg lehetőséggel, valódi úttörő ötletekkel - nyitott játékmenet, frakciók, hatalmas területek, autóvezetés (nem ismerős a koncepció? jaa... de, ezt ígérték az első Stalkerbe!) - 2005-ben (!), csak éppen nem volt túl játszható a bugok miatt... Ez van most is, amennyire a kommentekből kiszűrhető. Én csak holnap állok neki komolyan, majd akkor számomra is kiderül.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1067) konas


konas
senior tag

Lehet hulye kerdes.
De kint van mar a jatek?
Ugyertem uzletben is megveheto??

(#1068) Bluegene


Bluegene
addikt

lehet hülye kérdés: XP alá van látványjavító patch? :R

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1069) VinoRosso válasza Bluegene (#1068) üzenetére


VinoRosso
veterán

látványjavító patch? az milyen? mod talán van, bár még eléggé korán van a jó modokhoz.

(#1070) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

sokminden volt e majd két nap alatt, szóval sorban.

AMK sleeping mod: nem vagy fáradt, mert energiaitalt toltál. energiaital tolás után olyan 2-3 óráig nem tudsz aludni (ez emberek nagyrészénél reális, én képes vagyok fél littyó redbull után aludni).

Stalker azért nem annyira macho... a Crysis az már alapul (bár inkább B movie), Duke3D és SiN eszméletlenül. meg esetleg a Deus Ex "mmm... black leather... i wan't you, to dance around the girls like a dog"@Red arrow base, Hong Kong;>

az engine tud már global illuminationt is (ez 10.1es effekt), ellenben a kódolás nem jött mindig össze.

SoC static shadows mellett egy x800gtoval very highon hozott vagy 50-60 framet;> és az már nem egy mai gyerek...

ellenfelek lőtávig el tudnak lőni, pontosan. tehát master fokozaton ha a fegyvere lőtávja 20.1 méter, és 20méterre vagy, minden második lövéssel eltalál. a swampban ezért veszélyesek a viperes banditák. meg a shotgusok, mert míg a q3aban eltalált a spelnikből X, addig a CSben eltalál mind.

a sérülésmodell bugos. illetve a banditák azért vannak lódenkabátban, mert ők trinity és charles bronson törvénytelen gyermekei. és igen, torzítják a teret, mint songoku/akira, mert ők a nagybátjyaik/nagynénjeik. konkrétan a fák ágaiban még 1.504ben is elakadnak néha a páncéltörő lövedékek.... meg néha csak úgy a levegőben is. hála égnek hattori hanzo nem volt a rokonaik között...

magyarul: az ellenféle csítelésének mértéke már majdnem olyan durva, mint volt a heroes2ben. hála égnek viszont a taktiaki érzékük se múlja felül azt.

és tényleg durvábban szét van szkriptelve, mint a HL2. ez pedig nagy szó.

pkm... hol lehet pkmet szerezni?:DDD

wolf3d... szóval nem csak én kezdtem azzal az fpsezést....;]

és végére érve:
(#1062) remington2 : először fordul elő velem 19évnyi gémerség (2 platformon leginkább) után, hogy úgy kezdem negyedszer nulláról előről a programot, hogy még a harmadik pályán se vagyok, mert ennyiszer omlott össze továbbvihetetlenül a program. az amúgy élvezhetetlenül elrontott -tervezési hibák garmadája, pár csak idegesítő pár meg a játékélményt kinullázó- NFS:pr0n streetnél nem volt ilyenre példa. így folytatódik, megvan az idei év csalódása, de előtte csakazér is végigviszem... mert hallok valami monolitot, hogy puzdersájsze i gyíkamunnye, és nem tudok ellenállni:DDD és már tudom is, mit kívánok... i want the zone to be bugfree;]

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1071) katt777 válasza VinoRosso (#1059) üzenetére


katt777
félisten

Nem külön adóra gondoltam, hanem bármilyenre (pl. szerzői jog-adó, most nem tudom, minek hívják pontosan, még vázára is), ÁFA, nyereségadó, iparűzési adó, stb. Rárakhatnak 80 adót, azt is te fizeted meg. Az adókat nem szabályozó jelleggel vetik ki, hanem harácsolni (ahol csak lehet), a többi duma. Nézd csak meg, egy autó miért kerül 2x annyiba, mint a papír szerinti értéke, még csak nem is az igazi. Ha meg azt hiszed, az emberek szórakozásból jártak annyiszor orvoshoz, akkor inkább sajnállak (nézz csak meg a magyar eü. helyzetről és a halálozási stat.-król beszámolókat). Azért nem mentek utána, mert rengeteg ember azt a 300Ft-ot sem tudja kigazdálkodni. Sztem kicsit sok marketinget hiszel el.

remington2: Van erre saját logoutom. Félő, hogy ha átnéznék oda, másra nem maradna időm. :D :((( Egyébként a fejlesztők sara, mert ha nekem ilyennel jönnek oda, akkor orrba vágom, mert ha jól fizetnek, sem adok ki szart a kezem közül. Ehhez persze kell némi igényesség a saját munkámra, ami az emberek 95%-ában nyomokban sincs meg.

Silenzio: Én anno 1.003 patch-csel nyomtam végig SoC-t, és egyetlen bugot találta: az északi tábornál hiába irtottam ki a kutyákat, az a feladat 2-odjára már nem teljesítődött (mert az is regeneratív küldi volt). Amúgy 1950XT-n (OC) toltam végig 1024-ben full-on.

proci985: Az kapitális baromság, hogy a spelnikből mind eltalál, mert éppen a fegyver jellegéből következően szétszóródnak (azért csak közelharcban hatásos). Más játékokban így is van.

Starship strooper is egy rakás csalás volt, főleg a végén, de legalább lehetett benne bug-okat irtani! :D

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1072) Lauda válasza proci985 (#1070) üzenetére


Lauda
félisten

Komolyan mondom, nem értem a programozókat. :U

Volt ugye a soc, tele hibákkal, amiket aztán többé-kevésbé kijavítottak a patchekkel. Namost, ha tudnak a hibákról, akkor miért adnak ki egy százszor bugosabb szemetet?
Ja hogy új motor? Pont abban kellett volna javítani a hibákat.

A soc-ot patch nélkül is lazán végig lehetett játszani, de ahogy elnézem, a cs még ebben is felülmúlta az elődjét.

(#1073) MasterDeeJay

Furcsa lesz amit mondok, de én eddig nem találkoztam akkora buggal ami jelentősen befolyásolná a játékot. Csak az az egy amikor nem tudtam pályát váltani.
Ellenben ha kevés az fps-em (30 alatt) akkor iszonyatosan bebugzódik az ai, hülyeségeket csinál és egyáltalán nem lehet eltalálni őket.

A területfoglalósdi annyira jól sikerült (miután rájöttem hogy az zöldek nem is freedom hanem stalkerek, hiába hasonló a felszerelésük és ki kellet őket nyiffantani) hogy egyből eljutottam a Duty bázisig és qva nehezen ugyan de 3. elfoglalásra sikerült kiirtani őket. Azért 3.-ra mert hiába írta hogy duty base destroyed, mindíg visszajöttek és újabb 30-40 Duty-st kellett kinyírnom tök egyedül. Kikopott a nyorsmentés gomb mire végeztem. Pötyögtetve ellőttem kb 1700-2000 skullót a sig550-ből és 4 szer javítottam meg. Még mindíg maradt Duty, visszaspawnolnak a bázisuk épületébe kb 6-8 emberke és ott kempelnek, nem csinálnak semmit.
Eddig:
Fegyóm (freedomtól)
Mellénykém (freedomtól)
Pinyó (talátam és kimaxoltam)
Terület (és itt van a bug hogy mindíg ott spawnol a duty, pedig már régen ki kellett volna halniuk)
War eredmény
Hogyan lehet befejezni ez a nyomorult war-t? Már a banditák ellen szeretnék vonulni, és a Duty-t kiírtani véglegesen. Addig nem viszem a főküldiket.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#1074) katt777 válasza MasterDeeJay (#1073) üzenetére


katt777
félisten

Elsőre ez is jó tervnek hangzik, mint a kaktuszbokorba ugrás. ;]
Azért respawnolnak, mert a területre mindig érkeznek új kalandorok, bármelyik frakcióba. Ez már SoC-ban is így volt.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1075) MasterDeeJay válasza katt777 (#1074) üzenetére

Tőlem jöhetnek, de ne az elfoglalt bázisuk 2-3 emeletére amikor az egész bázis már tele van freedomossal. Az összes bejárat, torony, minden védve van.
Teleportálnak vagy mi?

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#1076) Superman


Superman
nagyúr

A kutatóintézetes pályán, amikor a zombikat kell kiirtanom a mocsárban így segítve a Stalkereknek állandóan kifagy a játék. :( Csonttá fagy, csak a reset segít. Már mindent megpróbáltam, de mindig ugyanott szétfagy, vagyis azon a pályán. Úgy látszik ezt nem tudom így végigvinni...:(

(#1077) remington2 válasza Superman (#1076) üzenetére


remington2
senior tag

Nekem red forestnél kezdett - véletlenszerűen - fagyókázni. Akármennyire is gáz, meg érdekel, mi a történet, nem rontom tovább a játékélményt, inkább hagyom, és várok vagy fél évet . . . vagy megpróbálom gyorsan kijátszani, de az meg megint nem ér semmit. . . Új patchekről nincs hír?

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#1078) Brent válasza MasterDeeJay (#1073) üzenetére


Brent
aktív tag

Nekem is a Banditákkal van bajom..

A főküldi csinálása közben meg szerintem egy bugba ütköztem, Megyek át Dark valleyba és ugye ott van egy csapat freedomos, rámfogják a stukót és mondják, hogy dobjam el a fegyot , csak az a baj hogy nincs a kezemben semmi. Kicsit közelebb megyek és lőnek. Beszélnem kéne a parancsnokukkal de így nehéz lesz ha egyből osztanak... :((

(#1079) remington2 válasza Brent (#1078) üzenetére


remington2
senior tag

Azok tudtommal nem banditák, hanem freedomosok . . . őrzik dark valley ki-és bejáratait egy sztorielem miatt, amit inkább nem fejtek ki. Bár az, hogy lelőnek akkor is, ha lerakod a fegyvert és nem mozdulsz, lehet hogy tényleg bug. Jobb kéz felé van egy szikla, arra fel lehet ugrani, és kikerülni őket. A freedom bázison automatikusan completed lesz a küldi, szóval nem vesztel semmit :)

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#1080) Brent válasza remington2 (#1079) üzenetére


Brent
aktív tag

Szóval azt mondod hogy freedomnak öltözött banditák ? Akkor gondolom nem bánják a szabadságiak ha eltüntetem a "téglákat" ;] :D

(#1081) katt777 válasza MasterDeeJay (#1075) üzenetére


katt777
félisten

Nekem most az a gondom, hogy fejlesztettem a fegyókat, és hiába van több 100 beléjük való lőszerem, csak párat érzékelnek, és ha elfogynak, nem is tudok újratölteni. Ugyanakkor megtartottam egy szimpla pisztolyt (100 lőszer), azt sem tudom tölteni. Így kicsit gázos lesz visszafoglalni a visszafoglalt északi tanyát... :U Tipp? :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1082) katt777


katt777
félisten

Egy kis okosság, miért NE HASZNÁLJUNK CPU-Controlt x64 VISTA ALATT:


Vista CPU-kezelés: 100/5-17%


CPU-Control CPU-kezelés Vista: 0-4/100%

x86 Vistát nem tudom, de x86XP-n viszont pont fordítva van, CPU-C nélkül 100+1%, és azzal 70-80/10-20%. :U

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1083) Brent válasza katt777 (#1081) üzenetére


Brent
aktív tag

A lőszereket kidobni a földre és újra felvenni próbáltad már ?

(#1084) remington2 válasza Brent (#1080) üzenetére


remington2
senior tag

Úgy tudom, nem banditák, a parancsnokuknak is szuper kis military hacukája van, vele kellene beszélni, és ő küldene el a bázisra. De működik a sziklás megoldás is, és 10-ből 9 alkalommal én is azt hittem, hogy banditák, neki is álltam írtani őket :DDD

Red Forestben kivédtem strelok csapdáját, és most egy stalker segít - elvileg - eljutnom az erdészhez, aki ismeri a limanszkba vezető utat. Viszont, az emberke kb. 50 méter után az erdőben haverokra akad, és onnantól nem mozdul. Az erdő hatalmas, merre van az erdész? Északon van valami kis épület, körülötte úttal, az lenne az?

(#1086) MasterDeeJay : igen, alapesetben úgy van, de én esélyt sem adtam nekik, bennem volt a kirablós drukk még ;]

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#1085) MasterDeeJay válasza katt777 (#1081) üzenetére

Fejlesztéskor nem raktad át esetleg más lőszertípusra? Shotinál pl nem mindent fog megenni ha pontosságra fejleszeted.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#1086) MasterDeeJay válasza remington2 (#1079) üzenetére

Engem átengedtek, csak el kellet rakni a fegyót és nem mozdulni. Odajött az egyik és pofázott.
Nekem ugylátszik szerencsém van a játékal mert az itt leírt bugok negyedét sem tapasztalom.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#1087) Brent válasza remington2 (#1084) üzenetére


Brent
aktív tag

De akkor ugye nem lesznek ellenségek a freedomok ha kinyírom ezeket az álfreedomokat ? Egyelőre elég a Lonereknek a banditák elleni háború, nem jönne jól még1 haragos.

Strelok milyen frakcióhoz tartozik ?

(#1086) MasterDeeJay : Akkor lehet, hogy én egy kicsit türelmetlen voltam, megpróbálom majd újra és várok 1-2 percet hátha odajön valaki hozzám.. hát ha nem .. akkor jön ratatatata meg dirr-durr :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1088) katt777 válasza Brent (#1083) üzenetére


katt777
félisten

Nem, de megnézem.

MasterDeeJay: A géppuskát 9x18-asra, mert abból van egy rahedli lőszar, a pisztolyt viszont hagytam 9x19-en, éppen azért, mert hátha éppen a másik lőszar fogy ki. Hát, azért így is kibasztam magammal. Viszont, mint írtam: a sima pisztolyt sem tudom megtölteni 9x19-esekkel. :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1089) katt777


katt777
félisten

Pár kép csak kedvcsinálónak, még mindig 1280x800, alacsony saját árnyék, és fele AF/AA. Szép a víz és a part, és a magasabb AA/AF-nek sem érzem hiányát, pedig amúgy érzékeny vagyok erre, Obli-topicosok mesélhetnének róla. :DDD








A 2x2D (RedNeck Rampage, ha valaki emléxik még rá) bokrokat viszont már a Timeshiftben is pofátlanságnak tartottam eladni, játékba betenni meg szén cikinek:

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1090) MasterDeeJay válasza katt777 (#1088) üzenetére

Az már érdekes. Én még nem állítottam át semilyenre egyik fegyót sem. Nincs ötletem.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#1091) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Húúú, fully dynamic enhanced iszonyat jól néz ki, de sajna szaggat, mint állat. Egyel lentebb már jó a sebesség. Néha viszont az árnyékok/textúrák villognak. Ez nem jó hír.

I am having fun staying poor.

(#1092) Superman


Superman
nagyúr

Egyre durvább dolgokat lehet olvasni a steam STALKER topikjában: az egyik pasas kicserélte a processzorát és újból aktiválni akarta a játékot, amikor a TAGES védelem közölte vele, hogy lejárt az összes aktivációja, vegye meg újra. :( :(

Írt mindenhová, sehonnan nem jött válasz. Az egyik orosz srác elvállalta, hogy ír a fejlesztőknek a próul járt pasas nevében oroszul, meg is történt, semmi válasz. :(

Azt hiszem ezek után át kell értékelnem a warez és a torrent jelentőségét és etikusságát....

Nekem változatlanul kifagy a mocsárban a kutatóintézeti pályán, de csak ott. És amint előveszema fegyveremet. Az előbb azt hittem már megúsztam, de nem. Még volt egy zombi, aki a mocsár mellett tántorgott, elővettem a fegyvert a mocsár szélén, azonnal lefagyott. A feladatkezelő szerint "nem válaszol". Még próbálkozom, de azt hiszem feladom....

(#1093) Silenzio


Silenzio
addikt

Terveztem megvenni eredetiben, a SoC-cal egyetemben, de ezek a svindlis szemétláda fejlesztők egy petákot se érdemelnek. Elnézést, de így gondolom. Pláne, mivel a játékprogramok esetében, mint fentebb is kitárgyaltuk, rohadtul nem működik a fogyasztóvédelemnek nevezett, amúgy is kétes intézmény...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1094) $p@rr0w válasza katt777 (#1037) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Nem bánom menjünk gyújtogatni... :(((

(#1050) Superman: Valami hivatalos forrás, ahol leírják hogy csak 5-ször lehet telepíteni?

(#1055) Silenzio: De igen... :(

(#1092) Superman: OMFG :W

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#1095) Superman válasza $p@rr0w (#1094) üzenetére


Superman
nagyúr

Nincs, viszont a steam fórumán a STALKER topikban csak ezzel foglalkoznak. és hát, amint látod egyre többeknek "jár le" az aktivációjuk, még akkor is, ha másodszorra akarják aktiválni a cuccot. és senki sem felelős semmiért. Az egyik próuljárt írt a valve-nak és visszakérte a pénzét, de a szemébe röhögtek (ekkor már írtak neki mailt, de semmi tech support nincs) és kerek perec közölték vele, hogy nem adnak vissza pénzt.

(#1096) proci985 válasza katt777 (#1089) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

végre, csillog megint a fegyver mint az alfában (bár a tükröződés még mindig nem az igazi, ott szebb volt)... spelnik pedig már a doom2ben is szóródtak...na itt nem;> egyébként dfull dinamicon swamp tényleg eszméletlen jól néz ki... asszem jövök is vissza 38x0 topikba, van kedved segíteni/biztatni -inkább utóbbi kéne- a szerencsétlen gyári OCs 3870 tulajnak némi OCzásban?:DDD avagy olyan nincs, hogy dualslotos 3870ből nem hozok ki 865öt (bios extraktoláson gondolkozom, tippre a reffelépítés ellenére valami tutymákolás van, de ez itt már nagyon off).

steam meg... nos ezekután még lehet bajuk, figyelve a Bioshock felbojdulást.

ötödik újrakezdés, noviceon mert úgy nem kell a quaicsavet használnom, elegem van.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1097) katt777 válasza Drizzt (#1091) üzenetére


katt777
félisten

Lásd följebb (vagy lejjebb, de mindenképp elébb), milyen beállításokkal OK, a képeknél.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1098) katt777 válasza Silenzio (#1093) üzenetére


katt777
félisten

FVF-et ne szidd, nekem soxor segítettek, lásd emitt. De szoftverekkel és gyártóikkal szemben lényegében tényleg tehetetlenek vagyunk. Nekem is van egy kupac drága szemetem a padláson. :(((

proci985: Hajrá! - Remélem, ez elég biztató. :P :DDD De nem pont a sokezredeik fórumtárstól fogom megtagadni a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1099) remington2 válasza katt777 (#1098) üzenetére


remington2
senior tag

Huhh, az is kemény eset az LG-vel . . .
Nekem egy számtech boltos 50k-s monitort akart eladni számla nélkül, csak úgy a vakvilágba (persze boltban). Amikor kérdeztem, hogy garipapír v. valami, azt mondta, hogy ha baj van, dobozban becsomagolva vigyem vissza, és a dobozon lévő valami 4 milliméteres matrica alapján majd legarizzák . . . már eleve a hangsúly, amivel ezt mondta, felhúzott, amolyan "ha elromlana, és vissza merném vinni" dolog volt benne. A gari meg arcra, meg a dobozon lévő fél centis cetli alapján. Jah, és idézet: számla? Az minek? :W

Szerk: de persze adott, bár ez külön történet már, mert azzal a hurcával sokat tanultam.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#1100) Superman


Superman
nagyúr

Na kérem, nem a gépemben, illetve a mentéseimben van a hiba. Egy korábbi, nem Kutatóintézeti mentést töltöttem vissza, nem fagy ki. Mellékküldetéseket csinálok, már beértem magam, a gond csak ott van, hogy előbb-utóbb át kéne menni a kutatóintézetes pályára, de az nálam hót bugos. Emberek nincsenek ott, ahol lenniük kéne és a mocsárban annyi, mint sósnak a perec....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.