Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) west


west
őstag

az lehet hogy minden highon pach el xarabbul fut mint a Crysis :F

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1452) MasterDeeJay válasza PH 5.5 (#1448) üzenetére

Azért mégiscsak jó hogy nehezebb a stalki mint akármelyik mai játék. És ez sztem nagyon jó dolog. Hiányoltam már ilyen vért izzadós játékot. (jó,jó, persze vannak idegesítő dolgok benne, de nekem nagyon bejön hogy ilyen nehéz)

Cod 2/4 egy trágya realitás terén, de nem is kell reálisnak lennie hiszen egy arcade lövölde pont azért hogy mindenki tudjon vele játszani. (különben nem lenne ennyi eladás)
Cod 1/uo azért reálisabb mint a 4 de messze nem éri el a stalker szintjét ilyen téren.
Reklám: :)
Ajánlom az Operation flashpoint-ot mint egy modern kori hadviselés szimulátort (régi ugyan de el lehet vele lenni), vagy 2. vh témában a Red Orchestra-t. Utóbbi játék igazán egyedülálló. Kicsivel a Cod:uo után jött ki, jóval szebb graffal UT motorral (modként először) kizárólag multis, baromi nehéz játék.
Videó: Danzig (a legkissebb pálya) 15 perc gameplay mp44-el.
Akciósan steamon 700-1400Ft között van.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#1453) thenew0ne


thenew0ne
csendes tag

Új patch még sehol? Egyáltalán hol írtak róla hogy lesz? :D

Az igazat megvallva minden előttünk van csak nem látjuk!

(#1454) zsák válasza west (#1451) üzenetére


zsák
tag

Nekem is kevesebb az fps-em úgy átlagosan 10-el.
Mind a kettő DX9 Ultra grafika 2xAA 1024x768.
Crysis WarHead --> 50 FPS átlagosan
Stalker Creal Sky --> 40 FPS átlagosan

(#1455) west válasza zsák (#1454) üzenetére


west
őstag

jaja...en is ezt vettem eszre. ;)
viszont a chernobil meg 6600gtn is szepen futott.
ez ugyanaz az engine nem?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1456) katt777


katt777
félisten

Van valakinek magyar változat? Az melyik verzió?

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1457) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

valaki játszott az eredeti magyar szinkronos STALKERel? mi a véleménye? köszi:)

(#1458) west válasza katt777 (#1456) üzenetére


west
őstag

csak magyarithatoval talalkoztam.
ProEvoFan:este tuti megnezem.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1459) thenew0ne


thenew0ne
csendes tag

Új patch(asszem' hivatalos :D ):
Sima
Retail
Nem próbáltam még, kíváncsi vagyok rá. :C
Ahogy látom megpróbáltak sokmindent javítani, de lehet, hogy nem sikerült. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az igazat megvallva minden előttünk van csak nem látjuk!

(#1460) PH 5.5


PH 5.5
aktív tag

Hú, megnyugodtam: "1.5.04 saved games will be compatible with patch 1.5.05."

- Where are you from? - Budapest. - Bucharest? - No, Budapest, Chain Bridge, Gulash... - Ah, Viktor Orban! - No-no, Bucharest

(#1461) zsák válasza west (#1455) üzenetére


zsák
tag

Nekem ezek a grafikai értékek HD4870-el. :D
Amúgy ez az első részben használt engine, de tovább van fejlesztve, nem is kicsit. :D
Szóval, kicsit erősebb hardver háttér kell a Clear Sky-hoz.

(#1462) frame>24 válasza thenew0ne (#1459) üzenetére


frame>24
addikt

Oszt látom mindenki nagyban várja a fix-et hozzá :DD :P

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1463) west válasza zsák (#1461) üzenetére


west
őstag

koszi.mar azt hittem a gepemmel van valami :DDD

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1464) mert_csokis


mert_csokis
senior tag

Ez nagyon off lesz...
Az új patch már megérkezett, de egyenlőre nem találok hozzá fixet. Igaz, csak a saját jól bevált oldalamon néztem, szal ha valaki már találkozott vele az dobja már át privin a linket
Nagyon köszönöm, offnak vége :B

[ Szerkesztve ]

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#1465) euforia


euforia
tag

heló!
elakadtam az első "komolyabb" küldetésnél:D a legelején mikor kijövök a táborból az a küldi címe h: segíts a helyőrségnek vagyis válaszolj a mittoménhonnan érkező segélyhívásra elindulok van egy nagy torony fent egy tag lödözi a "kutyákat" melette egy bódé, tetején antennával és a bódé melett egy rádió de nemjön segélyhívás és énsem tudok vele mit kezdeni... valaki ötlet?

(#1466) thenew0ne válasza mert_csokis (#1464) üzenetére


thenew0ne
csendes tag

Én se talátam még. Szólok ha lesz. Én is a jól megszokott oldalamon szoktam: gmcpywrld-ön. :D

Az igazat megvallva minden előttünk van csak nem látjuk!

(#1467) mert_csokis válasza thenew0ne (#1466) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Hehe, én is ott... :U

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#1468) mad1


mad1
veterán

ejnye bejnye ;]

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#1469) euforia válasza euforia (#1465) üzenetére


euforia
tag

mondjuk azt elég furcsának találom h a torony tetején lévő taggal abszolut nemtudok kommunikálni semmit hiába nyomkodom az f-et

[ Szerkesztve ]

(#1470) Kampone


Kampone
tag

configs
sounds

Ezeket hova kell másollnom?mert nem tudom magyaritani.
pls help :))

nem irok ala

(#1471) mad1 válasza Kampone (#1470) üzenetére


mad1
veterán

xml,re és az ogg fileokra keress ra a telepitett helyen...egyböl meglesz

Ne szemetelj ! = Steam

(#1472) thenew0ne


thenew0ne
csendes tag

Hozz látre egy új könyvtárat a főkönyvtárban gamedata néven. :DD

Az igazat megvallva minden előttünk van csak nem látjuk!

(#1473) zotya80


zotya80
csendes tag

Szevasztok!

Vki tudna nekem küldeni 1 mentést (1.504-ws verzió van fennt). A Kordonnál az alagútból ahogy kiérek sehogy sem tudok továbbmenni.

Üdv: Zotya

ATI, AMD POWAAA!!!

(#1474) zotya80


zotya80
csendes tag

Szevasztok!

Vki tudna nekem küldeni 1 mentést (1.504-es verzió van fent). A Kordonnál az alagútból ahogy kiérek sehogy sem tudok továbbmenni (leszednek). Előre is kösz.

Üdv: Zotya

ATI, AMD POWAAA!!!

(#1475) proci985 válasza zotya80 (#1474) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

optionsba vedd le a nehézséget novicera. úgy lazán menni fog. és balra fuss;>

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1476) remington2 válasza proci985 (#1475) üzenetére


remington2
senior tag

Ha azt tanácsolnám neki, amit a korábbi hsz-emben idéztem "nagyotmondópistától" (fedezékről fedezékre, pontosan időzítve), szerinted mennyi ideig tartana neki átmenni? ;]

szerk: jó, tény, hogy kissé túlmisztifikált már az a hely, de attól még kemény, főleg első alkalommal, éjszaka másodjára is. És utána sem sétagalopp, engem minden egyes alkalommal megzavar a tájolás, az az egyszerű tény, hogy az alagút nem kelet-nyugat irányban, hanem kicsit DK-nek nyílik. Körülötte húzódik a kerítés, jó nagy ívben, persze csak a "szigorú" helyeken rövidre vágva, hogy véletlenül se kerülhessem ki a lövészt :DDD

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#1477) zotya80 válasza proci985 (#1475) üzenetére


zotya80
csendes tag

Köszi szépen.

Már megpróbáltam elfutni, de mindig hátbalőttek a toronyból. Lelőni nem lehetettt. LEhet h túl nehéz a nálam lévő cucc? Fullon van mindig 360 töltény, stb

ATI, AMD POWAAA!!!

(#1478) remington2 válasza zotya80 (#1477) üzenetére


remington2
senior tag

Ha sikerül elég gyorsan lefutnod, majd át a fa alatt, és van nálad néhány medikit, amelyket közben "adagolsz", akkor átérsz.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#1479) zotya80


zotya80
csendes tag

Nincsen mentése vkinek. Nagyon megköszönném. Az a rész maga a pokol.

ATI, AMD POWAAA!!!

(#1480) thenew0ne válasza zotya80 (#1479) üzenetére


thenew0ne
csendes tag

Ha csak az idegesít szedjél le trainert és örökélettel menj át rajta. Utána nem kell már használni a trainer. :D

Az igazat megvallva minden előttünk van csak nem látjuk!

(#1481) katt777 válasza zotya80 (#1479) üzenetére


katt777
félisten

GCW-ön mentések is vannak. De az azért nem igazi játék, ahogy a god mód sem. Gyakorolni és tanulni kell.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1482) mad1 válasza thenew0ne (#1480) üzenetére


mad1
veterán

neked volt igazad a magyaritással kapcsolatban ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#1483) proci985 válasza remington2 (#1476) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

:DDD én minimum 25-30szor estem neki, de inkább többször legnehezebb fokon. lejjebb nincsen probléma, de egyszerűen meglő, vérzel mint állat, meglő mégegyszer, és ha nem is talál el tökéletesen, akkor is márcsak a vérzéstől is meghalsz, mire reagálni tudnál.

fedezékről fedezékre pedig fenntartom, hogy megcsinálhatatlan. elméleti esély ugyan van rá, ugyanis a gép minden lövésre dob, és 50%os eséllyel talál el. két lövéstől halsz ezen a fokon, a fegyver sebességét nem ismerem, de olyan 250-800 között kéne percenként lennie. mivel a többi fegyver is lassabban lő, vegyük csak 250nek, az kb másodpercenként 4nek. majdnem egy egész másodperced van, amíg a katona meghúzza a ravaszt/első golyó eltalál. az átfutás min 4-5 mp, másodpercenként 1/16hoz az esélyed, hogy nem talál el (hacsak nincs a kódban olyan, hogy ha x lövés nem talált a következőre automatán beviszi a találatot, de nem hinném), ez 3-4 másodpőerc alatt 1/16^3 vagy 1/16^4, ez olyan 1/4096 illetve 1/65536. de ugye ez csak az az állapot, hogy ne találjon el. asszem 1/4 az esélyed, ha jól számolom, hogy csak egy golyót kapsz be, így ha azt vesszük, hogy gyors vagy medkitekkel, és mpnként csak egy golyó jön, akkor 1/64 ill 1/256 esélyed van. ezekhez még hozzá kéne venni, hogy mi van, ha nem minden másodpercben talál el egy golyó, hanem csak1-2 ill 1-2-3 golyó talál el, ezek szignifikánsan nem javítják ezeket az arányokat. és itt jön a második problémás rész, avagy addig se találhat el, amíg nem pont a fa takarásában vagy, hanem kilógsz, és ez megint egy 3-4 mps bújkálós jelenet. ott már valami lőszereltérülés is beleszól a dologba elviekben, de szvsz még nagyon ügyes medkithasználattal is 1/100 alatt marad az esély az átjutásra legnehezebb fokon (ami még mindig nem azt jelenti, hogy 100adikra már biztosan átjutsz!). a gyakorlatban ez ugye a vérzés brutális nagysága miatt lényegesen kisebb, valamint ha meglőnek, akkor megszakad a sprint, tehát tovább tart a dolog, ameddig további golyókat is bekaphatsz. szóval matematikai esély van rá, de a gyakorlatban ez az esély szvsz elhanyagolható.

könnyebb fokozaton nincs a hellyel semmi probléma (több lövést élsz túl, valamint kevesebb eséllyel is talál el), de legnehezebb fokozaton egyszerűen megcsinálhatatlan (3madikon talán még gyakorlatilag is megcsinálható jópár alkalomból, ott nem próbáltam). kicsit olyan a dolog, mintha a főellenfél rontana rád a második pálya elején, amikor még te alapcuccal rohangálsz, és gyakorlatilag arról is van szó (kilőhetetlen számodra, és szinte azonnal öl).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1484) pityeszka


pityeszka
őstag

Felraktam a játékot és már sírva is fakadtam!!Maximum beállításokon 1280*1024-ben kemény 4fps-t produkál :DDD :O .

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1485) fdisk


fdisk
őstag

A fejlesztéseket hol kell keresni? :F
Már van 3 rendelésem,de nem tom hol keressem. :W A térkép nem jelöli a helyet ahol megtalálhatnám,csak a "mérnököt" aki adta a megbízást.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#1486) proci985 válasza fdisk (#1485) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

sehol, bugos 1.504 alatt. egy idő után semmit nem fogsz megtalálni. 1.505 alatt elvileg javított.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1487) PH 5.5


PH 5.5
aktív tag

Ha felteszitek az 1.5.05-ös patch-et és esetleg nem egészen eredeti a játékotok, akkor előtte mindenképp helyezzétek biztonságba a mentéseiteket, mert kitörlődnek! Legalábbis az én esetemben ez történt, szerencsére számítottam valami hasonlóra. Utána visszamásolva minden rendben, működik.

- Where are you from? - Budapest. - Bucharest? - No, Budapest, Chain Bridge, Gulash... - Ah, Viktor Orban! - No-no, Bucharest

(#1488) lsc


lsc
nagyúr

Üdv
Megvettem a magyar verziót, a stalker után elég érdekes . A patcheket amit linkeltetek a magyar verzióra fel lehet tenni ? Relikviákat hogyan lehet "szerezni" ? A magyar szinkron nem rossz /igaz láttam/hallottam már nála jobbat /, maga a játék elég érdekes, néhol marha nehéz /újonc/, néhol nagyon könnyű, ezzel még el kell "molyolni" egy kis időt mire belejövök .

Az élet kegyetlen .

(#1489) fdisk válasza proci985 (#1486) üzenetére


fdisk
őstag

Akkor meglesem az új peccsel.tegnap éjjel 11 körül szedtem le,de már nem volt lelkierőm kipróbálni.ill. kipróbáltam(vna),de a töltésnél a szinkronizációnál kifagyott. :DDD
Jól +csinálták a peccset! :DDD
Köszi az infót!

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#1490) bergusz


bergusz
tag

Sziasztok!

A Bolhapiac mögött kellene megtalálnom AGYAR-t, de amikor belépek a kérdéses helye, akkor valami robbanás hallatszik és már csak a PDA-ját és néhány cuccát találom. A küldetés viszont nem jelez, hogy teljesítve, vagy megszakítva, vagy bármi. Rakjam fel az 5-ös patchet, vagy mi?

Előre is köcce... :R

Laptop javítás és alkatrészek! 06304370507

(#1491) thenew0ne


thenew0ne
csendes tag

Szia!
Felrakhatod, de akkor a robbanás után sajnos elvesznek tőled mindent, a pénzt teljesen elveszted. Az elsődleges feladatod az lesz, hogy visszaszerezd a cuccaidat, amit jelöl is a térkép(a roncsteleptől jobbra), ha jól emlékszem a másodlagos feladatok közé fogja besorolni, de ebben nem vagyok most biztos.

Az igazat megvallva minden előttünk van csak nem látjuk!

(#1492) Madárpók válasza PH 5.5 (#1487) üzenetére


Madárpók
aktív tag

Nekem is gondjaim vannak az új patch-el, a mantéseimet nem tölti be, merthogy más a verzió :Y :((

(#1493) fdisk válasza Madárpók (#1492) üzenetére


fdisk
őstag

Nálam dettó ua ez a helyzet. :(((
De talán öröm az ürömben,h vmivel simábban fut a gém.Jóval kevesebbszer akad meg menet közben.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#1494) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

"továbbfejlesztett teljes dinamikus megvilágítás" esetén itt sem működik az élsimítás hiába kapcsolom be?

(#1495) Madárpók válasza fdisk (#1493) üzenetére


Madárpók
aktív tag

Mondjuk nekem az a gyanúm hogy az angol verzióhoz feltett orosz fix okozza a galibákat :DDD

(#1496) horvathkrisz válasza Madárpók (#1495) üzenetére


horvathkrisz
addikt

nekem angol verzió van, magyar szinkronosítottam + felraktam mindkét peccset is, semmilyen probléma nincs eddig a játékkal, mentéseket betölti, bár még nagyon az elején vagyok, lehet később jönnek a bugok... :DD

(#1497) Madárpók válasza horvathkrisz (#1496) üzenetére


Madárpók
aktív tag

Hogy érted a két patch-et? 1.5003+1.5004? Mert ha igen akkor másról beszélük, nekünk az 1.5005 ös patch-el vannak gondjaink.

(#1498) horvathkrisz válasza Madárpók (#1497) üzenetére


horvathkrisz
addikt

1.)feltettem a játékot (angol verzió)
2.)1.5.04 patch
3.)magyarítás+szinkron
4.)1.5.05 patch

Vista 64bit oprendszer + catalyst 8.10 beta driver, gond nélkül szaladgál! ;)

(#1499) Madárpók válasza horvathkrisz (#1498) üzenetére


Madárpók
aktív tag

És a 04 es mentéseidet betölti? Vagy most kezdted és nincs olyanod?

[ Szerkesztve ]

(#1500) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

:F nekem kifagy...kilép bugreportal amint rákattintok egy régi mentésemre!
és nemtom mért
patch fentvan...magyar verziós eredeti!legujabb katalist(nem béta) és XP 32bit!
nem értem miért....! :W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.