Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) proci985 válasza katt777 (#1297) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

... az az, hogy a nap effektek a földig vannak húzva a kép alapján. ez olyan, mint a Crysis very highon, medium árnyékokkal, egy 3870es is lazán elbírta 1280ban.

na a Warhead után már mindjárt már csak szép a CS. komolyan, felüdülés, hogy látom a gránátot repülni, lehet lopakodni, az ellenfél nem lát át a bokron/falon, az ellenfél nem lő mesterlövészeket megszégyenítő pontossággal, az AI nem akad be, nincsen a pálya tele láthatatlan falakkal, és eddig még egyszer se kellett újrarakni és újrakezdeni, pedig már a negyedik pályán vagyok. ja és játszhatóan nehéz legnehezebb fokozaton is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1302) katt777 válasza MasterDeeJay (#1300) üzenetére


katt777
félisten

Megnéztem a "tényleg fullos" beállításokat a végén, de sztem azok sem fullosak, nyilván ezért nem raktak be képet a beállításokról és a játékokról. Mert a 4850 nem gyorsabb ennyivel a 3870-től. És persze régi karikat sem raktak be valamiért... :U :P
Azért, ha megnézed a képmentéseimet a toronyból, nagyon nem rossz ám a max látótáv! Vagy amikor éjjel bóklászom a sötét vadonban, és qrwa messziről is látom, merre égnek a táboraink tüzei, a távoli villámlások meg még jobbak. Szóval szerintem a hangulathoz minimum a max látótáv. Inkább mást veszek lejjebb kicsit, pl AA egyáltalán nem feltűnő, ha csak a felén van, nagyon jól kezeli a játék. Oblivionban lazán kiszúrja az ember a 4xAA-t vs. 8xAA.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1303) katt777 válasza proci985 (#1301) üzenetére


katt777
félisten

Lehetne is ez egy Warhead vs. Clear Sky topic... :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1304) proci985 válasza katt777 (#1303) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

bocsánat, kijött belőlem. a CSnél a végén már az újrarakások/újraindulások/bugtenger/egyéb bajok miatt gyakorlatilag rohantam előre egy assault modded Grozával, és le...tam mindent (természetesen lőttem/gránátoztam jön a ... helyére) leggyengébb fokozaton, mert ha nem mentek/loadolok, nem is száll el. a kikapcsolódásból meg idegbaj lett. fura volt megint egy retail állapotú fpssel játszani, hogy jé, ezt akár még élvezni is lehetne:)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1305) katt777 válasza proci985 (#1304) üzenetére


katt777
félisten

Semmi baj, nem te sírsz először bánatodban a béta miatt, majd örömödben egy minimum elvárható minőségű (készenlétileg) játék láttán. Tiszta katarzis, és ezt bizony a Clear Sky "fejlesztőinek" köszönhetjük! :C

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1306) frame>24 válasza MasterDeeJay (#1300) üzenetére


frame>24
addikt

hm, én úgy vettem észre, ha a "sun rays" opciót medium alá veszed, nem lehet látni a csodaszép, hajnalban a fákon, ablakokon átszűrődő napsugarakat
:F

Egyébként letettem a lantot, ez a mennyiségű hiba alapjaiban rengette meg a játékba vetett bizalmamat és az idegeimet.
Pár javítás után adok neki egy esélyt.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1307) MasterDeeJay válasza frame>24 (#1306) üzenetére

Dehogynem!
Lehet azt fákon, bokron mindenen. Videjó1, Videjó2

(#1308) frame>24 válasza MasterDeeJay (#1307) üzenetére


frame>24
addikt

őő, nemszótam...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1309) feka007 válasza katt777 (#1305) üzenetére


feka007
nagyúr

Első résszel nekem semmi gondom nem volt, nem fagyott, akkori viszonylatban a látvány is tetszett, maga a játék is nagyon bejött (mondjuk a végére már eléggé eluntam). Ez a közelébe sincsen hangulatilag sem... Amikor tavasszal kikerült a netre a 2007-es E3 beta, megnéztem és biztosra vettem, hogy a fullnak köze se lesz ahhoz az állapothoz. Ehhez képest komolyan mondom, hogy nem sokkal jobb a full... :(

(#1310) Grifid válasza VinoRosso (#1287) üzenetére


Grifid
aktív tag

"A Stalkerban lévő fizikáról meg ne is beszéljünk, mert olyan-egy két alapvető dolgot leszámítva- sajnos nem nagyon van."
Ezt részleteznéd?
Pont a stalkerben van még a kilőtt lőszerre is ható fizika. Már rohadtúl untam a többi fps-ben hogy 2-300 méterre lévő célpontnál fejre kell célozni simán, és nem a haladási irányának megfelelően elé vagy két vonással.

(#1311) frame>24 válasza Grifid (#1310) üzenetére


frame>24
addikt

ez eléfogás rendben, de pl. az, hogy pár méterről leadott lövéseknél biccenés nélkül továbbrohan, az rémálom, a valóságban a taknyán kéne végigcsúsznia...
(legalábbis, ha a clear sky-t nézzük, az eredetivel nem játszottam az 1.0002 patch óta)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1312) katt777 válasza Grifid (#1310) üzenetére


katt777
félisten

Arra gondolsz, hogy ha elfutsz, utánad mennek a folyók meg a gránát? :F :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1313) katt777 válasza feka007 (#1309) üzenetére


katt777
félisten

Én 1.0003-assal végeztem SoC-ben, mindössze 1 buggal találkoztam, pedig igyekeztem mindenfelé menni, minden küldetést megcsinálni, jó párat többX is. Az északon, a bázis előtt kiirtandó kutyák nem irtódtak ki 2-odjára, miután mindet kiirtottam.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1314) remington2 válasza frame>24 (#1294) üzenetére


remington2
senior tag

Teljesen igazad van, mert bár a játék a 60-as évek elején (1960?) játszódik, tényleg a 30-as évek világa árad belőle. :R

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#1315) katt777 válasza remington2 (#1314) üzenetére


katt777
félisten

Mert a 30-as években olyannak képzelték a sci-fikben a 60-as éveket. Részemről átvágtam a gordiuszi csomót. :P De 60-as évekbeli amcsi filmeket, reklámokat nézve én inkább az 50-60-as évekre tippelnék akkor is, inkább a zene régi. De hát a víz alá vonulva nem hallhattak Elvisről és a többiekről... :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1316) remington2 válasza katt777 (#1315) üzenetére


remington2
senior tag

Értettem, mire gondol. Én kevertem össze a játékbeli jelent a játékra jellemző korszakkal. A 60-as években van a játék (azt hiszem 1960-61), ugyanakkor a 30-as évek korszaka jellemző rá, persze megöntve egy nagy adag utópiával. Ami írtál tényleg találó rá: "Mert a 30-as években olyannak képzelték a sci-fikben a 60-as éveket". Mondjuk ez kicsit hamis, mert nem egy 30-as évekbeli "sci-fi" álom, inkább egy érában élt generáció elszakítása a civilizációtól, és külön utakon fejlődése. Olyan, mintha egy kalitkába zárnánk a 30-as évek világát, és azt függetlenül, a "kinti" világ befolyásától mentesen hagynánk fejlődni (gyakorlatilag ez lett Rapture). Mindenesetre nagyon jó cucc, engem teljesen le tudott kötni :R

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#1317) Brent


Brent
aktív tag

Sakharov profnak kéne megtalálnom egy PDA-t és azaz info kéne, hogy holvan mert a célkereszt a gyárépület (vagy micsoda) nyugati sarkába mutat. Bekéne mennem a sok snork meg a zombik közé ??? Ezmég nem is lenne baj csak ottvan még a Psi-emission ami elég szépen viszi le az életem mire a gyárterület közepére érek... vegyek egy Seva suitot vagy mit javasoltok? Ráadásul ezek a vadultzombi stalkerek még a Clint Eastwoodos banditáknál is jobban görbítik a teret, komolyan mondom csak a headshotra reagálnak..

A páncélom most tuningolt Sunrise a lövedékek és karmolások ellen van főleg feltupírozva. De láttam a profnál egy military stalker páncélt olyan mint ami a veteran Dutysoknak van, nagyon fullos és csak 25K lehet olyat kéne inkább..

(#1318) Brent válasza Brent (#1317) üzenetére


Brent
aktív tag

Semmi, már megtaláltam.

Viszont nagyon rácsesztem mert átmentem redforestbe és alig van lőszerem a yantari buli miatt, a banditák lőnek a mutánsok jönnek... eszem f@szom megáll :DDD

(#1319) Brent


Brent
aktív tag

Valahogy át kéne sprintelnem az erdőn armyba ott már biztonságban lennék és lőszert is tudnák vásárolni, de mivel büdös pseudokutyák vannak az erdőben akik kicsivel gyorsabban futnak nálam ezért a kivitelezésen még gondolkoznom kell.

(#1320) enerdzsájzer


enerdzsájzer
tag

Át kellene mennem a szemétdombra kiirtani a fosztogatókat a raktárépületből de nem enged át!!SEGITSÉG!!!!! :O :W

(#1321) VinoRosso válasza remington2 (#1293) üzenetére


VinoRosso
veterán

60--as? az inkább ilyen 930' gotham city feeling, legalábbis nekem arra hajaz. Jah hát ez embere válogatja, hogy kinek mi jön be, de mint mondtam én igazából nem szeretem az fps-eket, a fegyókat meg azért írtam a Bioshockban, mert azok ott kb olyanok, mint a Stalkerban a járművek, szóval nem éppen a játék ékkövei...igaz a Bio-ban illik a kicsit rajzfilmes környezetbe, de nekem pont ezért tűnik egy kicist "dedóak" az egész játék. A stalker "metafora" meg bőven elviseli szerintem a CS-t mint második részt, sőt még egy harmadikat is, mert egy csomó ötlet van benne, amire lehet építeni. Ez kb azon látszik, hogy mennyit változtak a SoC pályái a CS-hoz képest, egyszerűen szembetűnö, hogy nem volt elég idő kidolgozni a pályákat a SoC-nál, és hogy hosszú idő alat mennyi tartalmas dologgal fel lehet tölteni őket. És akkor még nem beszéltünk a be nem épített pályákról, le merném fogadni, hogy alapjaiban a CS pályái is megvoltak már mikor a SoC kijött, csak nem tették bele, mert akkor még most is csinálnák a játékot. És kb ugyanez lehet a helyzet a CSból kimaradt pályákkal, szóval lesz ebből stalker 3, van hely még azon a térképen...

(#1322) VinoRosso válasza Grifid (#1310) üzenetére


VinoRosso
veterán

no igen, a ballisztika az egyetlen pozitívum ebből a szempontból. De ami pl az ütközéseket, a tereptárgyak kölcsönhatásait, és a gravitációs bugokat illeti a játék röhejes. Főleg hogy átlőnek a falon meg ilyenek, így aztán sokra mégy a ballisztikával. Ja és akkor még nem szóltam a járművekről, amit ugye bele sem tesznek szánt szándékkal ...

(#1323) Hitman


Hitman
aktív tag

Az miért van, hogy 169.44 után 175.19-es nv driverrel kevesebb fps-t tol a game azonos beállítások mellett :F vagy az lehet a gond, hogy a physx drivert is feltettem ?

(#1324) VinoRosso válasza Hitman (#1323) üzenetére


VinoRosso
veterán

nem tudom, talán a kód amit fordít nem fekszik annyira a stalkernek.

(#1325) Brent válasza Brent (#1319) üzenetére


Brent
aktív tag

Na, hát ezt is jól benéztem... nincs is trader armyban.

Pedig nagyon durva dolgokon mentem keresztül, átrohantam redforesten egy késsel a kezemben a pálya túloldalán szerencsére volt pár kolléga a frakcióból, elvállaltam nekik valami küldetést azthittem, hogy elkisérnek egy átjáróhoz vagy valami :D Nem, egy alagúthoz mentünk aminek a végén bejött vagy 6 darab snork. Késsel a kezemben aztse tudtam mit csináljak mind1 amikor a snorkok megtámadták a lonereket szépen odarohantam mögéjük és kicsit megszurkáltam a hátukat :DD 3 darab snorkot sikerült így ledöfni. Utána kocogtunk tovább, egy kis táborhoz értünk ahol ott volt az a dobbantós csirke 2 snork haverjával. Snorkok hamar eltávoztak az élők sorából de a csibétől paráztam. Elkezdte szabdalni az egyik stalkert én meg őt kezdtem el szurkálni oldalról, nem tetszett a dögnek, elkezdett üldözni, ott rohangáltam a tábortűz körül körbe-körbe mint akinek km hiánya van csirke utánam a többiek meg sorozták :DDD 2 percnyi körözés után kidőlt a kotlós de nagyon nagy volt :C

[ Szerkesztve ]

(#1326) enerdzsájzer


enerdzsájzer
tag

Segítsen valaki!Miért nem enged át a szeméttelepre?

(#1327) feka007 válasza katt777 (#1313) üzenetére


feka007
nagyúr

Ja, Crysisban is van mondjuk néhány új bug (inkább csak gyakoribb .exe típusú hibák, de az se mindenkinél), de sokat ki is írtottak, nem csak megtömték kétszer annyi buggal...

(#1328) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

:DDD

Ó te hatalmas, ezerkarú Isten
Mi tévő legyen, kinek pénze nincsen?
Nem adhatsz nekünk évente Half Life kettőt,
Hogy maxon se lassítsa be ezt a vasteknőt?
Inkább adsz nekünk kínt, Clear Sky-t és bugot,
Crysis-t, Spore-t és PR maszlagot!....

by Béka86
(van tovább is aki akarja elolvassa a logouton)

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1329) feka007 válasza Shkiz0 (#1328) üzenetére


feka007
nagyúr

Olvastam, odab@sz :C

(#1330) katt777 válasza Brent (#1325) üzenetére


katt777
félisten

Nem megmondtam, hogy bontott csirkét... bontott csirkét... bontott csirkét... bontott csirkét...
:)) Ez tetszett. :C
Turok végjátékra emlékeztet, csak ott a kör "4 sarkában" volt egy-egy rakétavető. :U

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1331) proci985 válasza VinoRosso (#1321) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

gotham city (ha már az első, burton félékre gondolunk) inkább gót volt... illetve a gót horror ötvözete némi glampunkkal.

ami nektek kell, az a metropolis cimű fritz lang film. neten streamelhető, ne tántorítson el senkit, hogy fekete/fehér és némafilm, valami egészen zseniális. na abban lelhető fel először a gépies akkor még utópisztikus világ, ami később még sok más helyen előjött. gyakorlatilag a steampunk, mint irányzat (és ami a Bioshock látványvilágát adja) abból származtatható.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1332) VinoRosso válasza proci985 (#1331) üzenetére


VinoRosso
veterán

hát én ennyire nem vágom, a lényeg hogy úgy éreztem magam abban a víz alatti városban mint anno batman kiskorában, mikor hazafele menet a gengszterek a lomos sikátorban megmurderták a szüleit, és akkor elhatározta hogy ő lesz a sötétség durci hercege, és leszámol a gaz fosztogatókkal. Tőlem akár lehetet az akár szittya hun is, én nem értek hozzá, a lényeg, hogy abban volt ilyen forgó dobos alkapónés géppisztoly, meg olyan western colt, tisztára úgy néztem ki vele, mint valami jenki kavboj a harmincas válság idején.

(#1333) Grave Digger


Grave Digger
csendes tag

Hi
Végre megjelent itthon is, a cdgalaxisban kapható. Nem tudja vki, hogy fel lehet-e telepíteni angolul, nem igazán vagyok kíváncsi a magyar szinkronra.

(#1334) VinoRosso válasza Grave Digger (#1333) üzenetére


VinoRosso
veterán

moddal biztos, de akkor tegyél fel inkább oroszt. Viszont ha nem kell a szinkron, akkor nem értem, miért vártad a magyar verziót, angol már van egy ideje.

(#1335) kmiki20


kmiki20
senior tag

A Crysis topikban olvastam, h Hamachi nevű progival lehet multizni. A kérdésem az lenne, hogy Clear Sky-al nincs kedvetek multizni?!?! (gondolok itt azokra akik már esetleg végigvitték, de még nem ment el teljesen a kedvük a játéktól :) ) Várom a visszajelzéseket ez ügyben!!

[ Szerkesztve ]

(#1336) frame>24 válasza kmiki20 (#1335) üzenetére


frame>24
addikt

én szívesen kipróbálnám multiban, talán ott kevesebb a bug (elvégre nem kell questeket csinálni :-] ), de a hamachiról, amilyen sokat hallottam már, annyira nem tudok róla semmit (hogy kell beállítani, stb.). Közben utánanézek akkor, eddig nem volt mi miatt kipróbálnom.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1337) Silenzio válasza remington2 (#1293) üzenetére


Silenzio
addikt

Igazat adok neked, a S.T.A.L.K.E.R. a modok által lett élvezetes és játszható, és ez, hogy is mondjam, szomorú. Egy apróság: az art deco-nak semmi köze a '60-as évekhez. Csak annyira utópikus a játék, amennyire egy víz alatti város eleve az kell legyen. De a belső terek és az építészeti megoldások a '30-as '40-es éveket idézik.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1338) kmiki20 válasza frame>24 (#1336) üzenetére


kmiki20
senior tag

Én is utánanézek, mert nagyon érdekelne a multi (közben multis pályákat már találtam). Egy jelentkező tehát már van, így ketten vagyunk eddig :)

(#1339) frame>24 válasza kmiki20 (#1338) üzenetére


frame>24
addikt

Na, én közben installáltam a progit, nem tűnik megfejthetetlenül bonyolultnak. Estefelé szoktam ráérni (6 után). Remélem lesznek még páran.

verzió: 1.0.3.0. A nick-em az itteni, csak ">" nélkül

ó, látom gebasz van a verzóval.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1340) kmiki20 válasza frame>24 (#1339) üzenetére


kmiki20
senior tag

Nekem is fenn van már. Te melyik verziót teddel fel? (jó lenne, ha egyezne.) Nekem 1.0.2.1.-es van fenn, magyar.

Megpróbálom leszedni a Te verziódat! :) - Közben le is szedtem, fel is telepítem!!

[ Szerkesztve ]

(#1341) remington2 válasza Silenzio (#1337) üzenetére


remington2
senior tag

Az SoC gondolom ugyanilyen "élvezetes" volt a megjelenése után, mint ez most. Csak azt nem éltem át, mert már 1.005-ös patchel / utána játszottam vele, így nekem az a játék szép, stabil és élvezetes emlék marad. Az SoC modok nélkül is jó volt, és szerintem ez is az lesz (egyszer), a modok csak plusz ráadást jelentenek. Nem azt akartam írni, hogy anélkül semmi az SoC. A Bioshock 30-as évekbeli stílusát meg utána a hszekben tisztáztuk.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#1342) Silenzio válasza frame>24 (#1294) üzenetére


Silenzio
addikt

Jött... ;]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1343) Norbi14


Norbi14
senior tag

Ha valakinek már megvan a magyar változat, tehetne fel youtbe-ra egy rövid videot a szinkronról :)

(#1344) katt777


katt777
félisten

Mi hír a javítócsomagról?

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1345) remington2 válasza katt777 (#1344) üzenetére


remington2
senior tag

Imába foglaljuk :DDD . . . de szept. 26-ot írtak becsült dátumnak.

Ha az kijön, újrakezdem, és buzgón remélem, hogy nem fogok bugtengerben úszni. A "vízszintet" ha csak a bokámig le tudják szorítani, az már elegendő lesz. :R

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#1346) frame>24 válasza remington2 (#1345) üzenetére


frame>24
addikt

jah vazze, amint kijön (mondjuk holnap má' 26.). már megy is föl. Én megelégednék azzal, ha csak a quest-eket kijavítanák, nem kell minden pixel-en a koreai változatnak is helyesnek lennie, csak legalább TENNI legyen érdemes vmit benne... :U :W

utólag belegondolva sok patch kell még ennek....

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1347) Brent válasza frame>24 (#1346) üzenetére


Brent
aktív tag

utólag belegondolva sok patch kell még ennek

Sztem nem, ha jobban belegondolok nekem nem is volt olyan bugos. Jóformán csak a küldetések "újrakiadása" volt idegesítő és azt is csak a bandita bázissal csinálta. Voltam már Yantarban, Redforestben és nem bugzódott. 1 hete játszok vele lassan és eddig csak 1szer dobott ki és abban sem vagyok biztos, hogy az a játék hibája volt...

A banditák meg, hogy ilyen sokat bírnak meg nem bug hanem így csinálták meg...szarul. Emlékszek a Shadow of Chernobylban(alap) is mennyit mondták hogy milyen sokat kell belelőni egy emberbe, hát ez itt is megmaradt.

(#1348) proci985 válasza remington2 (#1341) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

én próbáltam 1.00val is... asszem 3 percen belül fagyott ki/haltam éhen egymás után ötször, utánna felraktam 1.005öt, és hirtelen játszható lett (ott már csak pár apróság volt, fizika 5 óránként egyszer kidobott a térképről, meg a mercek és kutyák kicsit gyorsan lespawnoltak.. ja meg az electrok ontották magukból az artifactokat, de kb ennyi).

viszont SoCban konkrétan egy lövés egy halál ment. az AI ott is csalt, de azért nem ennyire. falon kevésbé látott át pontosabban. és lényegesen pontatlanabbul is lőtt.

nekem nem csak a questeknél halt folyamatosan, hanem teljesen random. asszem 4 óra alatt lett a második leggyakrabban elindított program a gépen a jetaudio után, ami azért eléggé nagy szó...:DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1349) enerdzsájzer válasza enerdzsájzer (#1326) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Még mindig nem tudok átmenni a szeméttelepre.Segítene valaki?

(#1350) MasterDeeJay válasza enerdzsájzer (#1349) üzenetére

Megoldás ITT

Ha látszólag elvesznének a mentéseid szólj, mert nem vesznek-el csak egy elérési út változik meg.

(mivel ez kezd már egyre gyakoribb gond lenni, lehet hogy be kellene rakni az első hozzászólásba)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.