Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) feka007 válasza Vistaboy (#100) üzenetére


feka007
nagyúr

Azt a kezet már igazán átcsinálhatták volna normálisabbra... Olyan, mintha egy nyomorékkal mennénk

(#102) Vistaboy válasza feka007 (#101) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát ja. Amúgy nagy bőszen hirdetik, hogy a játék fel lesz fejlesztve DX10-támogatással. Nem nagyon venni észre. A HDR elvakít, de ez inkább árt, mint használ. ;]

S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky gameplay movie.

Amúgy itt egy újabb videó a játékból, amelyben egy ingém fegyveres harcot nézhetünk meg.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#103) feka007 válasza Vistaboy (#102) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem mostmár nem nagyon tetszik a játék... Eddig azt hittem, tényleg sok újítás lesz benne, de ahogy közeleg az augusztus, vhogy kezd romlani a képek minősége... Nameg mondjuk a Bad Company mellett most amúgyse fog tudni sok újat mutatni, hacsaknem lehet majd ebben a téglát is fellehet vágni szeletekre...
Mostmár nem a Crysis lesz az etalon, hanem a Bad Company Frostbite engine, meg a Far Cry 2-é

[ Szerkesztve ]

(#104) keIdor válasza feka007 (#103) üzenetére


keIdor
titán

Frostbite jobb lenne PC-n. Meg ha minden igaz az elhozza az AMD féle igazi DX10-et magával. (BF3)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#105) feka007 válasza keIdor (#104) üzenetére


feka007
nagyúr

100%, hogy lesz PC-n, direkt DX-re írták [link] Nagyon jó motor szerintem

(#106) Vistaboy


Vistaboy
veterán

10 új kép a játékból.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#107) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Valaki tolhatna egy teszetet egy HD4850-el :DDD

All Black...

(#108) Vistaboy


Vistaboy
veterán

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky gyűjtői kiadás.

"Az alap kiszerelés negyven euró környékén lesz fellelhető, a gyűjtői változat pedig ötven euróért lesz megvehető. Utóbbi alumínium dobozában megtalálhatóaz alapjáték, egy 288 oldalas S.T.A.L.K.E.R. kiskönyv Apokalipszis alcímmel, egy DVD-lemez, amin helyett kapott pár artwork, exkluzív kép, a játék zenéje, és egy kisfilm, amelyben a Clear Sky fejlesztéséről beszélnek a készítők, végül egy DIN A2-es poszter, amin a S.T.A.L.K.E.R.-világ térképe látható."
Forrás: Gamekapocs.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#109) Vistaboy


Vistaboy
veterán

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky Atmosphere Trailer.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#110) $p@rr0w válasza Vistaboy (#102) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Ez az alapjáték első pályája... Vagy fake videó, vagy visszatérhetünk a helyszínek korábbi változataira...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#111) Gyusz


Gyusz
őstag

Gépigény link

Minimum:
* Microsoft Windows 2000 (SP4) / XP /Vista
* Intel Pentium 4 2 GHz / AMD XP 2200 +
* 512 MB RAM
* 10 GB szabad hely a merevlemezen
* 128 MB DirectX 9C kompatibilis VGA

Ajánlott
* Microsoft Windows XP /Vista
* Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200 +
* 1,5 GB RAM
* 10 GB szabad hely a merevlemezen
* 256 MB DirectX 9C kompatibilis VGA

[ Szerkesztve ]

(#112) $p@rr0w válasza Gyusz (#111) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Kérdés hogy az ajánlott a magasabb grafikához ajánlott vagy csak az éppen hogy mediumon ne szaggasson kategória? :F Mindenesetre remélem hogy legalább annyira lesz optimalizált mint az első rész, és ha az ottani max grafot állítom be, tahát a dx10-et, ill. az új effekteket kihagyom akkor úgy is fog futni mit az első rész... "* 256 MB DirectX 9C kompatibilis VGA" - a vga elég sarkallatos pontja a játéknak, mégis ilyen tág fogalommal illetik... :(((

[ Szerkesztve ]

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#113) proci985 válasza $p@rr0w (#112) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hát, Q6600on 4g rammal és egy x800gtoval static light mellett (vidkari dinamikus fényeknél szó szerint meghalt) tökéletesen ment 1280xUltrán. kapott egy 3870et a rendszer, 25%OCt a proci, azóta 1280XfulldynamicXultrán is tökéletesen megy. 2.66os CerkaD giga rammal és egy x1600pro@512vel is majdnem minden maxonnal vitte a statikus fényeket tökéletes sebességgel. szóval egyáltalán nem nagy a belépő gépigénye, és remekül skálázódik.

valszeg CS is hasonló lesz.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#114) $p@rr0w válasza proci985 (#113) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Köszönöm, az alapjátékot végigvittem kb háromszor, láttam más gépeken is futni, és először én is 2,8-as cerka+512ddr+9600pro-val toltam, tahát kb te is annyira tudod a CS gépigényét mint én. :)

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#115) feka007


feka007
nagyúr

Nem sok van már hátra! ;]

(#116) Vistaboy


Vistaboy
veterán

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky végleges dobozborító:

"A GSC Game World kiadta a S.T.A.L.K.E.R: Clear sky véglegesített boxartját. A meglepően sikeres és brutálhangulatos S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl előzményeit taglalja, az eddigi múvik és krémek alapján még izgalmasabb tálalásban. A 3D motor szupereffektjeivel mindenesetre bámulatos munkát végeztek a fejlesztők!"
Forrás: Hardwired.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#117) proci985 válasza $p@rr0w (#114) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hát... én már láttam alfát is működés közben;>

az alapján picit lassabb OLhez képest is, viszont az egy alfa. szebb lesz (valós tükröződések eszméletlenül jól néznek ki), textúrákon reszeltek, és az alapján hogy csak pár új effektnél röccent meg, valszeg akinél eddig jól ment, annál ezután is jól fog.

viszont dx9.0c kell neki paperon, most ez kérdés, hogy az legyen fent, vagy támogatás is kell a kártya alá. mert a staticot elvileg dx8.0ában renderelte ki... ha pedig 9.0c, akkor marad a full dynamic lightning, ami kb azt jelenti, hogy x1950pro alatt semmin nem fog futni:( viszont mivel abból nem volt 128mbs verzió, így finoman szólva ötletem sincs... nézzük a kártyákat akkor (mobility/GO kategóriához nem értek).

nézzükcsak:

- ATI oldal:
dx9.0c kezdődött az x1xx0 szériával (x1300(?)-x1950xtx). 128 megával szerelték az 1300ast, talán mintha az 1600asból is lett volna még ilyen (256 volt a megszokott itt már). x1900tól felfele talán már a full dynt is elbírják a kártyák, de abból min 256os volt.

- NV oldal:
6x00ás szériától 7950GX2ig. 128megával volt a 6200SEtől 6600gtig (meg mintha lett volna egy agyonlassított 6800as is), 256al 6600tól 7950GTXig. olyan 7900GS/GTtől a full dynt bírnia kéne...

mondjuk 128mb vidmemóriába fogalmam sincs hogy férne bele a játék...:) a Stalker imádja a memóriát...

más kérdés, hogy a gyakorlatban ahhoz, hogy a SoC sehol ne akadjon be ultrán 1280on, kell egy kb 3.2-3.4es C2D (ld Bar töltögetés), minimum 2g memória (1.3-1.7et eszik gyakorlatban) meg egy 8800gts320/3850. szóval ha tényleg csak a dinamikus fényeket hagyják bent, akkor eléggé ugrani fog a gépigénye, bár szerintem a lelkes modder community az ilyen jellegű problémákat 1-2 hónapon belül megoldaná;>

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#118) $p@rr0w válasza proci985 (#117) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Én meg játszottam is vele. :DDD

"mondjuk 128mb vidmemóriába fogalmam sincs hogy férne bele a játék... a Stalker imádja a memóriát..." 9600pro-n játszottam vele...

Én a 256-os vga-t ídéztem a (#112)-ben mivel nem a minimummal van a gondom, nem tudom neked miért azzal van, mint mondtam 128as vga val megy a sima, és minimumon valszeg ez is úgy fog kinézni. Nekem az ajánlottal volt gondom, mivel ott túl széles a skála a (szűkszavú) leírás alapján...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#120) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Csinoska 5000x3490 pixel felbontású képicsek: [link] :Y

(#121) $p@rr0w válasza Kimmuriel (#120) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Kár hogy nem ingame...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#122) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Megnéztem ezt a 26 perces Gameplay-t, nagyon jók a pályarészek, sokkal hangulatosabb, mint a SOC-ban. Csak előtte még nem ártana végre normálisan végigvinni SOC-ot, de most vesztek el a mentéseim és elölről kezdeni az meg... :W

Gyűlölöm az elejét, olyan szar és unalmas, hogy az hihetetlen.

(#123) Jhonny06 válasza $p@rr0w (#110) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem fake, mert ott van a jobb alsó sarokban az a mérő, meg olyan soti nincs a SOC-ban.

(#124) west válasza Jhonny06 (#123) üzenetére


west
őstag

hat igen tegnap kezdtem,kispisztollyal eleg uncsi az eleje. :O

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#125) Jhonny06 válasza west (#124) üzenetére


Jhonny06
veterán

Meg a két lab-ot is utálom, azok a sötét alagutak. És főleg azért unalmas, mert már kétszer megcsináltam, egyszer rohanva végigvittem a játékot, másodszorra meg már más befejezést akartam és már Pripyat-nál voltam, aztán elbaszódott a Win és csá. :W

(#126) $p@rr0w válasza Jhonny06 (#123) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Az nem jelent semmit, modokkal meg lehet oldani...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#127) keIdor válasza Kimmuriel (#120) üzenetére


keIdor
titán

Nagyon várom már! Vajon mi van a jobb-alsó saroknál bent az ajtónál? :DDD (toronyban)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#128) $p@rr0w válasza keIdor (#127) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Mumus. :DDD Amúgy a kép neve alapján ez a bar terület, meg az alapjátékban fel is lehetett menni abba a toronyba. Lehet most az előzményekben megnézhetjük milyen volt "elmutánsosítva". :DDD

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#129) - = Zk = - válasza keIdor (#127) üzenetére


- = Zk = -
félisten

wáo..ezt jól kiszúrtad :C :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#130) Jhonny06 válasza $p@rr0w (#126) üzenetére


Jhonny06
veterán

Már egy csomó Clear Sky-os videó van, úgyhogy megnyugodhatsz, nem fake.

(#131) Jhonny06 válasza keIdor (#127) üzenetére


Jhonny06
veterán

LOL, tényleg! :DDD

(#132) idiot


idiot
tag

Alig várom már hogy megjelenjen addig is újra megyek Csernobilba aprítani :K :U

alter

(#133) $p@rr0w válasza idiot (#132) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Én tegnap voltam. Lehet ma is megyek... :DDD

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#134) VinoRosso válasza Jhonny06 (#122) üzenetére


VinoRosso
veterán

nekem az eleje a kedvencem...

(#135) Grave Digger


Grave Digger
csendes tag

Hi

Szerintem nem fog megjelenni augusztusban, ugyanúgy csúszni fog, mint az elődje. És mivel u a az enginet használja u o bugos is lesz.
Tehát rakat sz_r, kutyagumi, libazsír.

(#136) $p@rr0w válasza Grave Digger (#135) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Talán elmaradt a Mónika-show?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#137) VinoRosso válasza Grave Digger (#135) üzenetére


VinoRosso
veterán

jah láttam a 25min gameplayt, abban is volt hogy akadt egyszer kétszer, mint a régi motorral de annyira nem. Viszont valszeg tényleg bugos lesz, de erről a motor már nem sokat tehet. Csúszni meg nem fog, mert már most csúszott, ha jól tom május végén már ki kellett volna jönnie.

(#138) Jhonny06 válasza Grave Digger (#135) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ez hivatalos dátum, amikor régebben csúszott, az még nem volt az.

(#139) Vistaboy


Vistaboy
veterán

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky hivatalos gépigény:

Felkerült a S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky hivatalos oldalára a játék gépigénye. A GSC Game World játékához a következők lesznek szükségesek minimálisan:

- Microsoft Windows 2000 (SP4) / XP / Vista (SP1),
- Intel Pentium 4 2.0 GHz / AMD XP 2200+,
- 512 MB RAM,
- 10 GB üres merevlemez kapacitás,
- 128 MB DirectX 8.0 kompatibilis videókártya/ nVIDIA GeForce 5700/ATI Radeon 9600,
- Billentyűzet, egér,
- LAN/Internet a multiplayerhez,

Az ajánlott gép a következő:
- Microsoft Windows XP / Vista (SP1)
- Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200+,
- 1.5 GB RAM,
- 10 GB üres merevlemez kapacitás,
- 256 MB DirectX 9.0c kompatibilis videókártya/ nVIDIA GeForce 8800 GT/ATI Radeon HD 2900 XT,
- Billentyűzet, egér,
- LAN/Internet a multiplayerhez.

MOD: Bocs, utána olvastam vissza, már linkelve lett. Sorry még egyszer. :B :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#140) Jhonny06 válasza Vistaboy (#139) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ez elég baráti szerintem.

(#141) Rifleman10 válasza Vistaboy (#108) üzenetére


Rifleman10
csendes tag

Nagyon teccik! :D
Be kell szerezzek egy ilyent csak még nem tudom hogy honnan. :)

(#142) $p@rr0w válasza Vistaboy (#139) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Szerintem is baráti, és ne kérj elnézést mert az egy sokkal pontatlanabb leírás volt. Ezek szerint nálam úgy kellene futnia mint a sima Stalkernek, mivel annak is hasonló gépigénye van. :) Amúgy ajánlom a fejlesztőknek hogy rendesen optimalizáljanak, mert gyújtogatás lesz. :DDD

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#143) Vistaboy válasza $p@rr0w (#142) üzenetére


Vistaboy
veterán

Oké, köszi. Néha elég sok topikba linkelek dolgokat és nem mindig jut eszembe visszaolvasni... :DDD

Amúgy szerintem sem vészes ez a gépigény, bár azt hozzá kell tenni, hogy a grafika sem olyan kimagasló, ami megkövetelne egy atomerőművet. ;) Persze nem mondom hogy csúnya, de egy RAGE vagy Far Cry 2 videó után egy kicsit élettelennek tűnik. Persze azok meg sem fognak majd riccenni az említett minimum konfigon... :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#144) $p@rr0w válasza Vistaboy (#143) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Hát azért az ID software tud optimalizálni... :) A Far Cry 2-re meg nagyon kiváncsi leszek gépigényt illetően.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#145) Vladi


Vladi
nagyúr

Na mi van már emberek? Kiadás vagy valami? Elvileg a nyakunkon. Megyek informálódni. :DD

aug 29. Jön az. :D :R

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#146) $p@rr0w válasza Vladi (#145) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Mi lenne? Még majdnem egy hónap, én most tolom az alap gamet negyedszerre.
Itt egy kis hangulatfokozó éredekesség: Magyar dokumentum/útifilm Csernobil 2005

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#147) Vistaboy


Vistaboy
veterán

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky kedvcsináló.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#148) keIdor válasza Vistaboy (#147) üzenetére


keIdor
titán

MI-vel nem lesz gond ahogy nézem, és a hangulattal se... :C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#149) $p@rr0w válasza keIdor (#148) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Meg is lepődnék ha rosszabb lenne mint az első részben. :)
LOL most nézem hogy csak PC-re jön? Akkor muszáj lesz megvenni, nehogy anyagilag a fejlesztőknek bukás legyen.

[ Szerkesztve ]

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#150) Lauda


Lauda
félisten
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.