Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) feka007 válasza Stalker-2572 (#50) üzenetére


feka007
nagyúr

Hmm, kezdődik megint.. :U

(#52) Dr.Én válasza Stalker-2572 (#50) üzenetére


Dr.Én
veterán

Remélem azért karácsonyra kijön :D
De azért ez az idöpont halogatást kezdem unni :(((

WOT: kissio

(#53) Stalker-2572 válasza feka007 (#51) üzenetére


Stalker-2572
addikt

:D Bizony :K

Update:
Sticking to the old tradition of confusion surrounding the release dates, Deep Silver announced today that the yesterday's announcement has not been made by Koch Media, Deep Silver or GSC Gameworld. Once an actual release date is established, we will report it.

source

-.-

All Black...

(#54) Lauda válasza Dr.Én (#52) üzenetére


Lauda
félisten

Karácsonyra biztos. A kérdés, hogy melyik évben. :DDD

(#55) keIdor


keIdor
titán

Stalker DX10

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#56) Lauda


Lauda
félisten

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - 30 Screenshots 30.Mar.2008, 15:56 :[link]

(#57) feka007


feka007
nagyúr

Nagyon szép a játék, de ha megint késni fog... :( Az első résszel is az volt a baj hogy mire megjelent már elavult a játékmenet...

(#58) feka007


feka007
nagyúr

Remélem nem csúszik el jövőre, nekem az első rész nagyon tetszett, ezt is várom nagyon.

(#59) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A játék hivatalos megjelenési dátuma: Augusztus 29.

Egy pár infó és egy DX10-es videó.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#60) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Lehet hogy ugyanaz, de belinkelem ezt is.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#61) Hun'reeth válasza feka007 (#57) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Ezt a mondatot nem gondoltad végig szerintem. ;]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#62) feka007 válasza Hun'reeth (#61) üzenetére


feka007
nagyúr

Mármint? Ha arra céloztál akkor nem, a grafika nem avult el az első résznél, mivel jórészt azért késett, mert írtak hozzá egy DX9-es részt. Inkább a játékmenet avult el szerintem, mert azok olyan jó 6 éves alapokon nyugodtak.

(#63) Detox! válasza feka007 (#62) üzenetére


Detox!
senior tag

az agyamat eldobom,, mondj mégegy FPS-t ami akár csak megközelíti a S.T.A.L.K.E.R. játékmenetét kidolgozottságban, fantáziában, változatosságban, bármiben ! :D

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#64) Hun'reeth válasza feka007 (#62) üzenetére


Hun'reeth
őstag

A játékmenet hogyan avulhatna el? Ez az ami nem lehet. :) Nincs is igazából hasonló játék.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#65) feka007 válasza Hun'reeth (#64) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát például a beígért szabadon bejárható Zóna elmaradt, helyette beraktak pár elágazást, aszt csoki, amúgy tök lineáris... Oké, mondjuk ez minden fps-nél így van, de az RPG-s dolgok tényleg vackok voltak. Na persze nem a többi tavalyi fps-hez képest, mert pl Bioshockban se volt jobb, hanem az ígérethez képest, hogy minden szabadon bejárható lesz, meg élethű rpg elemek stb, de attól még jó lett a játék, nekem is tetszett, szerintem tavaly messze a leghangulatosabb játék volt, szóval nehogy azt higyjétek, hogy most ez fika...
Mod: egyszerűen csak túl sokat ígértek.

[ Szerkesztve ]

(#66) Grave Digger


Grave Digger
csendes tag

Kíváncsi vagyok, mit sikerül kihozniuk az ukrán srácoknak a játékból. Nagyon ígéretesnek hangzik a dx10 effektek alkalmazása, a video is meggyőző, de ha u.o. bugos lesz, mint az elődje, akkor nem sok értelmét látom. Remélem azóta megtanultak programozni. :)
Néhány leckét vehetnének az Infinity Ward-tól.

(#67) feka007 válasza Grave Digger (#66) üzenetére


feka007
nagyúr

A DX10-es enginere én is kíváncsi vagyok, talán ezért végre érdemes lesz Vistán nyomni. Elég széleskörű DX10 támogatása lesz a játéknak, DX8, DX9, DX10, bár az első részben a DX9-es enginet jó optimalizálatlanra csinálták.

(#68) Hun'reeth válasza feka007 (#65) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Amit te írsz a részben igaz de ez továbbra sem azt jelenti, hogy elavult a játékmenet. Mindegy hagyjuk.
Szerintem annyira nem rossz a helyzet természetesen a storyt követve linearitást kapsz nem is lehet ez másként. :) De nem vagy köteles elvileg a bejárt utat járni így tulajdonképpen szabadon bejárható a zóna. Már az elején megpróbálhatsz eljutni a CNNP-be de valószínűleg nem fog sikerülni. ;] Inkább következetes a játék semmint lineáris.
Nyilván nem egy BG sem Oblivion a játék de nem is kell.
Szerintem nagyon jó kis egyveleg lett belőle ha valami forradalmasította az fps világát - ez jó ideje divatos szöveg - akkor a stalker áll hozá a legközelebb.
A többet ígértek meg minden játékra igaz. Néha egy-egy Blizzard cuccra nem. ;)

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#69) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

AKi DX10-et akar az kösse fel a gatyáját :K A madarak azt csipogják, hogy a "godrays" elég gyilkos effekt :DDD

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#70) athomi


athomi
veterán

Próbálta már vki a próbaverziót? :)

[ Szerkesztve ]

(#71) Winner_hun válasza athomi (#70) üzenetére


Winner_hun
félisten

Honnan szedhető le?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#72) athomi válasza Winner_hun (#71) üzenetére


athomi
veterán

(#73) acura


acura
tag

Tényleg fent van a neten az E3on bemutatott bétaverzió. De aztán kitudja mennyire működőképes.

(#74) Winner_hun válasza acura (#73) üzenetére


Winner_hun
félisten

Teljes mértékben. Minden alapbeállításon, itt van néhány kép:

1 2
3 4
5 6
7 8
9 10
11 12
13 14
15 16

Ami zavart, hogy indítás után kb 1 perccel már játszhatatlan, annyira leesik az FPS szám. (24-ről 11-13-ra, aztán 4-6-ra még 1-2 perc után)
Gép az adataimnál.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#75) dante3 válasza Winner_hun (#74) üzenetére


dante3
addikt

Nálam 1024-ben minden maxon nem esett az fps 70 alá, és egy személyes észrevétel, hogy a célzás sztem pontosabb, mint az elődnél! :K

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#76) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

XP-alatt gondolom nem fut a DX-10 majd...
Ez teljesen különálló rész lesz akkor?Nem kiegésztő ?!Jólértelmeztem? :)

TDI POWER

(#77) Stalker-2572 válasza Süni 1985 F (#76) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Nem kiegészíő. Különálló rész. A SoC előzményeit dolgozza fel.

All Black...

(#78) athomi


athomi
veterán

Stabil 15FPS a konfigommal és nincs is max-on. :DDD

A grafika nem rossz, de hiába a tökéletességig való optimalizálás vmi olyanon ami már alapjaiban elavult. :(

(#79) Bj Brooklyn


Bj Brooklyn
aktív tag

Én is olvastam hogy kiszivárgott, ez és az; de mire mindig odaértem a szerverekről levették :((( Tudna valaki egy linket ajánlani privben?

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#80) Ősgyík válasza Bj Brooklyn (#79) üzenetére


Ősgyík
tag

Vki nekem is legyen oly szíves. :B

(#81) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

[link]

a gamestaron van kint link... éppen elszabadult a pokol a topikban;>

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82) wesker24


wesker24
senior tag

Na én is le szedtem ezt a próba verziót !!

A grafika fullon van és megy stabil 60 FPS-el !! :D

De ez a próba verzió iszonyú sok bugot tartalmaz !!

1. Nem lehet átkutani a monsterek holtestét (vaddisznó) mert BUG miatt kidob az asztalra
2. Nem lehet megközeliteni a banditák egyik rejtekhelyét mert amit elkezdek lönni rájuk BUG miatt kidob az asztalra !!

És ami a legidegesitöbb hogy nem jegyzi meg a grafika és a controls beállitásokat !! :(((

Szóval ha BUG miatt kidob az asztalra állithatsz be mindent újból !!

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#83) athomi válasza wesker24 (#82) üzenetére


athomi
veterán

Ez nem a demo. :)

[ Szerkesztve ]

(#84) wesker24 válasza athomi (#83) üzenetére


wesker24
senior tag

Sorry akkor beta próba verzió !!

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#85) Stalker-2572 válasza wesker24 (#84) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Még csak nem is próba :D

All Black...

(#86) feka007 válasza Winner_hun (#74) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát ez már így alapon is üti sok mai game grafját, pl. a víz már így is sokkal szebb a CoD4-nél.
amint hazaérek, töltöm :R

(#87) feka007


feka007
nagyúr

Na kipróbáltam, a motor optimalizálása sokal jobb mint az első részben, bár a grafikában csak itt-ott van javulás, de ez nyilván azért van, mert már lassan 1 éves verzió.

(#88) idiot válasza wesker24 (#82) üzenetére


idiot
tag

Felraktam vista32bitre egyszer sem dobott ki az asztalra.A holtesteket nyugodtan matattam találtam is náluk mindent.A graf. nagyon jó lett.Bár azér volt egy bug a tábortűz:
hang van láng nincs.Szerintem naon jó kis game lesz.Amúgy én azt hallottam aug. 29.
a megjelenés. :U :DD

alter

(#89) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a Sun shadows eszméletlen gyönyörű lett, a Bloom is bejön. viszont picit lassabb az alapjátéknál hasonló beállítások mellett. a textúrák megszépültek, bár a vízbe lemenni még nem lehet. úgy néz ki a pálya mérete nőtt, nekem legalábbis sikerült a térkép alapján pár dolog hűlt helyét megtalálni.

az állatok hulláját nem átmatatni, arra tényleg kiugrik. betöltésre is:). az AI... khm, bugzik.

dx10.1et remélem includeolják azért.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#90) feka007 válasza proci985 (#89) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem tudnátok elküldeni mentést vmi szép helyekről? Mert nekem még alig sikerült kitalálnom abból a mocsárból ahol kezdődik a game. fekaoo7@citromail.hu -ra küldjetek plz :)

(#91) Stalker-2572 válasza feka007 (#90) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Nem lehet menteni. ;)

All Black...

(#92) Mozso26


Mozso26
senior tag

oh embörök pls dobjatok meg egy kis linkmorzsával hol is találhatom meg ezen mennyei égi mana darabjait. :R (priviben)

(#93) proci985 válasza feka007 (#90) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a mocsárból nem lehet kijutni. az egész techdemo kb a mocsárt tudja, és ennyi. konkrétabban a fél mocsárt, én bejártam az egészet, de a térkép fele bár a térképen megtalálható, a cuccok (épületek, víz, stb) ki vannak szedve. ez egy techdemo egy prealfa build alapján, úgy is kezeljük;> szóval első ránézésre a végleges pálya negyede, ha bejárható (bár a végső verzióban is volt pár jóval nagyobb pálya, pl yantar és red forest is picurka a teljes bejárható részhez képest).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#94) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Bár elhiszem, hogy sokaknak a szíve ver most hevesebben, de azért nem szabad elfelejteni, hogy ez egy illegálisan kiszivárgott demó! :K

"A torrenteken és egyéb tiltott helyeken köröző demó természetesen nem tükrözi az ősszel megjelenő játék végleges formáját. A program letöltése illegális, így óva intünk mindenkit annak beszerzésétől, hiszen nem csak a játékélményt rontja el a félkész produkció, de maga a cselekmény is törvénybe ütköző!"
Forrás: Gamekapocs.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#95) Vistaboy


Vistaboy
veterán

S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky Day-Night Transitions Movie.
A napszakok változását követhetjük nyomon ezen a rövidke videón.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#96) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Lehet tudni valamit a várható gépigényről?
:))

TDI POWER

(#97) proci985 válasza Süni 1985 F (#96) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hát, az alfa nálam picit lassú volt, de még az előző ati driverrel néztem (a 8.5 50%ot javít a sebességén). remélhetőleg azért nagyon nem száll el a gépigénye.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#98) Lacoska


Lacoska
csendes tag

jónak jó lesz ha kész lesz , bár nekem mindig kifagy , de ez a béta sajna

(#99) VinoRosso válasza proci985 (#97) üzenetére


VinoRosso
veterán

és csek ez az egy alfa verzió van? Valami béta nincs? Abszolút nincsen más pálya a mocsáron kívül, vagy ,megvannak az adatai a file-ok közt csak nem lehet betölteni( estleg valami hack...)?

(#100) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Új screenshotok a Clear Sky-ból.

VinoRosso: Csak az van, és az is illegálisnak számít. Inkább várd meg a demót. Az alfa úgysem tükrözi a végleges állapotot, sok benne a bug.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.