Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) kmiki20 válasza remington2 (#700) üzenetére


kmiki20
senior tag

Te már merre jársz? Sokkal előttem vagy? Én is vintarra pályázom, de eddig csak a szövetségeseim kezében volt :( Előbb eladtam egy fejlesztést egy banditának - 12500-at kaptam érte :P + küldetésért, amiért előbb csak 500-at kaptam, most 4000-et :D

(#702) ateszm


ateszm
senior tag

azt hiszem ma vesztettem el végérvényesen a türelmem. a meghatározhatatlan időközönként hol 5perc,néha csak 1 óra után kilép. eddig úgy gondolom bug-mentes volt.vagy csak azt hittem,mert magával ragadott a történet,és nem figyeltem a részletekre. beküldtek valami iszonyú sugárzó helyre,ahol likvidálni kellett a zombikat.kiszedtem az összeset.de nem történik semmi.2 fickó,aki velem van,nézi a semmit...lehet ez is bug? már mindenfélét csináltam,akármerre megyek,kapok egy jó adag dózist,és game-over... valakinek ötlet? a patch megoldja ezeket a problémákat? a savegame esetleg menthető? köszi a válaszokat. :R

(#703) remington2 válasza kmiki20 (#701) üzenetére


remington2
senior tag

A vintart hullánál találtam . . . a military outpost és a stalker falu között az út mellett balra van egy kis tanya, ott nyírta ki egymást pár stalker + katona. Nem is voltam benne, én már csak a zsákmányt vittem :C

A fenti boar gyűlés szkriptelt volt, része a mentési akciónak :B

Szerk: fegyverfejlesztést szolgáló pendriveokat hol lehet szerezni? Swampsban kaptam kettőt, amit be is váltottam, de azóta sehol semmi, melléküldetésben sem :(

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#704) kmiki20 válasza remington2 (#703) üzenetére


kmiki20
senior tag

Akkor nekem sajna nem volt hullánál olyan fegyó, pedig mindig átkutatom az összeset :(

(#705) Vladi


Vladi
nagyúr

Hajaj... ennyire pocsék lett? :F
Akkor várok vele még egy pár hónapot. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#706) remington2 válasza Vladi (#705) üzenetére


remington2
senior tag

Ne, mert addigra kifosztják a Zónát . . . most is a híd alatt "csak úgy" (tiszta vicc, 100 méter légvonalban meg trader aranyáron méri) találtam a stashben egy rakat (25 kiló) lőszert. Nosza, Karácsony, öröm és bódottá, take all. Rosszul becsültem fel a súlyát, 95 kiló lettem. Mire visszahúzogattam volna a tárakat egyesével a másik oldalra (mert csak úgy lehet, kettőskatt nincs stashbe, csak onnan a sajátba), reggel lenne :W És ez még csak az ergonómiai probléma . . .

Mohó embert hamarabb utoléri a mérges boar falka, mint a :DD

Szerk: csak azért nem lopom el mindet és leszek milliomos, mert az bedöntené a játékélményt :W

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#707) mindfreak


mindfreak
őstag

Nekem angol verzió van. Van benne 1-2 bug, de összességében szépen megyen. Akkor ez most nem végleges verzió lenne? Akkor miért adtak ki hozzá patchot?

(#708) remington2


remington2
senior tag

Új anomália?

[link1] [link2] [link3]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#709) kmiki20 válasza remington2 (#706) üzenetére


kmiki20
senior tag

Találtam vintart, mingyárt 3db-ot :D (elesett 3om társam a csirkével való hadakozásban). Megpóbáltam megszerezni a tankon lévő géppuskát, de nem találom közben állandóan snorkok jönnek - kilöttem kb. 20at, de nem akartak elfogyni, végül belehaltam :( -.

Pontosan olyan anomalia van a tank felett, mint amit belinkeltél.

[ Szerkesztve ]

(#710) ateszm


ateszm
senior tag

valaki legyen olyan kedves és küldjön mentett állást. felraktam patchet,de nem akarom újra kezdeni. köszi :R

(#711) ateszm válasza ateszm (#710) üzenetére


ateszm
senior tag

1.5.04 patch telepités után,látszólag ugyanazon beállitás mellett fele fps. ez igeeeen. :C

(#712) HolloW válasza remington2 (#708) üzenetére


HolloW
senior tag

Én ilyen dologgal először a Vörös Erdőben találkoztam, de ott teleportként funkcionál.

STEAM - KOBRA KAI!

(#713) VinoRosso válasza remington2 (#708) üzenetére


VinoRosso
veterán

jaja teleportos

(#714) HolloW válasza kmiki20 (#699) üzenetére


HolloW
senior tag

Azt a mutáns valamit csak úgy lehet megölni, ha belelősz vagy 20 tárat. Nehéz menet lesz, good luck :D

STEAM - KOBRA KAI!

(#715) Lauda válasza ateszm (#711) üzenetére


Lauda
félisten

De legalább nem harmadakkora lett.... :DDD :C

(#716) Sonja válasza ateszm (#711) üzenetére


Sonja
veterán

Mondtam, hogy visszaesik a teljesítmény a az 1.5.04-es patch felrakása után, de senki nem reagált. :( Szóval igaz.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#717) ateszm válasza Sonja (#716) üzenetére


ateszm
senior tag

javítani szeretném magam,a játék szemlátomást szebb lett... tehát a patch előcsalt,engedélyezett plusz beállitásokat,vagy effekteket.(nemtudom). a magyarítás is sikeres lett. csak kezdhetem elölről... :K

(#718) VinoRosso válasza ateszm (#717) üzenetére


VinoRosso
veterán

a játék szemlátomást szebb lett

Nem lehet hogy csak feljebb tolt egy-két csúszkát? :F Vagy ha tényleg szebb lett akkor miben? Csinálhatnál egy két screenshotot

(#719) ateszm válasza VinoRosso (#718) üzenetére


ateszm
senior tag

lehet rosszul fogalmaztam,annyi lehet szerintem,hogy valóban a csúszkákat feljebb engedte húzni.az a baj,hogy a pontos beállítások elvesztek,mivel uninstall volt... este fotózok akkor,de a régi értékekre nem emléxem. de mintha a fények,az árnyékok is korrektebbek lennének,pedig a patch előtt is felhúztam minden csuszit,amit lehetett. dx9ben használom amúgy,az adatlapomon levő konfiggal,alap órajeleken.

(#720) kmiki20 válasza HolloW (#714) üzenetére


kmiki20
senior tag

Sikerült megölni + 4 társam is életben maradt a 6-ból :) Szóval azt mondod, hogy az a nagy gömb vmi teleportféle?! Elég csak beleugrani, de hova teleportál? :)

(#721) MasterDeeJay

Leírom eddigi véleményemet tapasztalataimat a játékkal kapcsolatban:

A grafikát nem érzem sokkal szebbnek az alapjátékhoz képest (XP64 alatt játszok, dx9). Csak pár extra effektet véltem felfedezni amik egész jók. DE mi a szarért ilyen lassú? Az alap játékot 2048x1536-ban játszottam AA/AF nélkül float32 moddal, majdnem minden maxon, ezt felraktam ugyanígy itt is, és elértem kemény 10-15Fps-t. Jól van gondoltam, akkor 1600x1200 levettem a látótávot és a füvet közepesre hogy játszható legyen. Gyakorlatilag fele akkora fps-em van mint a simában. (Ezzel kapcsolatban kérnék tippeket hogy mit kapcsoljak ki ahoz hogy nyerjek még fps-t de ne veszítsek a látványból.
Betöltési idők javultak és jóval észrevehetetlenebbül töltöget a játék mint a sima. (kb 2.2gb ramot eszik)
Lehet hogy én vagyok eszméletlen béna, de nehezebb lett a játék a simához képest. Megszokásból veteránra raktam a nehézséget, de nagyon durva amikor egy szál pisztollyal kellett megölnöm 17 banditát, csak mert a csapattársaim elkószáltak valamerre. Hogy nehezebb legyen a dolog nekem 1-2 tár egy ember, ők meg 2-3 golyóval kinyírnak. Néha olyan érzésem volt mintha vaktöltényt adtak volna. Totál felcsesz az amikor küzdök mint állat hogy kinyírjak valakit fedezékről fedezékre meg menekülök a granyózáporoktól (csapatársaim ilyenre képtelenek), ő meg 2 lövésből kinyír a nyílt terepen közben meg se érzi hogy lövöm.
Nem játszottam sokat, eddig ott tartok hogy kijöttem a mocsárból aztán a cordonon (asszem így hívják) át kellett menni a régi játék kezdőhelyére, persze itt is egy szaros pisztoly meg egy hosszú shoti van. Amint kijöttem egy alagútból azonnal lőttek rám a katonák valami folyamatos darával (PKM?), én meg csak futni tudtam mert a fegyverem el se vitt odáig. Most ugyan van egy Ak74-em, de azzal is csak durrogtatni lehet mintsem ölni.
Fegyverhangok undorítóak, skinjeik se szépek. A modellek túl nagyok és a fél képernyőt elfoglalják. Amikor a csavart dobálom akkora a keze a faszinak mint egy yetinek.
Az ellenfél újraéledése baromira idegesítő, kinyírok egy bandát és 2 perc múlva megjelenik egy másik. Futok a mocsár közepén és elém terem egy disznó, csak úgy a semmiből teleportál.
A Hud-on soha nem látom mikor vérzek, mert annyira beleolvad az a vérzésjelző.

Összegezve: A simához képest egy szégyen, látszik hogy még nincs kész (inkább adták volna ki késve rendesen mint így). A grafikus motort amiről eddig jó véleménnyel voltam most sikeresen elcseszték. Egyetlen remény lenne a cooperatív mód ha lenne (bár ilyen hibákkal?). Szóval reménytelen. (na azért mégsem, patch-ek modok rendbeteszik) Komolyan mikor lesz ez igazán kész?

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#722) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

Mint megmondták 2 giga rammal csak böngészgetni lehet ezért ehhez legalább 4 kell :D

Csak tudnám h. aki nem 64 bites rendszert használ az mit ér a 4 gigával... Ha a crysis 2 gigával tökéletesen megy akkor nehogymár ez a fos szaggasson...
Szóval ha a crysishoz elég a 2 giga akkor ennek még az 1-nek is soknak kéne lennie.

(#723) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Véleményem szerint erre a játéknak nevezett valamire 1 percet sem szabad pazarolni!!! :(((

(#724) Rossi


Rossi
addikt

Még nem telepítettem fel a játékot, mivel a hsz.-ekből és egyéb fórumokból az derült ki, hogy nagyon bugos. Mikorra várható normális patch?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#725) Rifleman10


Rifleman10
csendes tag

van olyan magyaritás amik a videokban is feliratoznak?mert ami nekem van az nem csinálja.Amugy nekem nagyon tetszik a játék, jobban megy fullon mint a Shadow of Chernobyl :DDD

(#726) dangerzone


dangerzone
addikt

Annyira vártam ezt a játékot. Gondoltam az előző rész bugjait, további hibáit majd biztosan kijavítják, okulnak a fejlesztők a felhasználók reakcióiból. Erre elénk dobják ezt a szart...Hatalmas csalódás...Nem értem hogy miért kellett így "béta-verzióban" kiadni. Egész játék optimalizálatlan, bugos, fagyogatós...Tényleg többet értek volna , ha várnak vele. Következő részt ezek után ki fogja megvenni?(persze ha egyáltalán lesz :) )

(#727) dangerzone válasza Rifleman10 (#725) üzenetére


dangerzone
addikt

Ha ez a véleményed, akkor szerintem te nem a Clear Sky-jal játszasz..a te játékod valami egészen más lesz :D

(#728) nike_


nike_
addikt

Remélem egy pár nap múlva már én is kipróbálom.

Pár patch után szerintem már jó lesz.

(#729) remington2


remington2
senior tag

Én azt nem értem, egyszerre hány frakciónak lehetek tagja? Elvileg csatlakoztam a Clear skyhoz az elején ( a sztori miatt), de most kordonnál nem vagyok egynek sem tagja (itt nincs clear sky). Ezt akkor területenként is nézi? Itt tagja lehetek a stalker-csapatnak úgy, hogy közben a szomszéd pályán meg clear sky tag vagyok?

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#730) dangerzone válasza remington2 (#729) üzenetére


dangerzone
addikt

Add fel...:D

(#731) kmiki20


kmiki20
senior tag

Én Clear sky tag és bandita vagyok egyben :D Közben megcsináltam a tankos küldetést. A fegyvert nem magán a tankon kell keresni, hanem az egyik hullánál van! Kb 1/2 órát kerestem, közben folyamatosan jöttek a snorkok :Y

[ Szerkesztve ]

(#732) RidDiCh


RidDiCh
tag

detektort hogyan kell használni ?

(#733) nike_ válasza RidDiCh (#732) üzenetére


nike_
addikt

remington nemrég írta: alapbeállítás: O

(#734) VinoRosso válasza Rifleman10 (#725) üzenetére


VinoRosso
veterán

olyan nincs még, mert ahhoz magukat a videoket kell feliratozni. Bár incs túl sok videó, és moddal be lehetne rakni, de én nem akarom megnézni a videókat mielőtt nem viszem végig a játékot, és ha midnen igaz, akkor ez is magyar szinkronnal jön, az meg 1-2 hét múlva itt van már.

RidDiCh: előhúzod a megfelelő gombbal,és figyeled a fényét, minél erősebben villog, annál közelebb van a kavics.

[ Szerkesztve ]

(#735) strebacom


strebacom
senior tag

Sziasztok, abban kérnék segitséget, hogy hogyan kell beálítani a cpu control progit a 4magos procihoz, mert olvastam már annyiféle verziót, de nálam nem megy, volt aki azt irta hogy azért, mert a jobb oldalon automaticra kell állítani és utánna az exe-n a 4magot kivélasztani...Kérlek segitsetek ebben nekem és ha lehet olyan szájbarágósan irjátok le....köszi..denagyon....

[link]
:R :R

(#736) remington2 válasza kmiki20 (#720) üzenetére


remington2
senior tag

Igen, teleportál, kipróbáltam ;] Mindössze az alagúthoz visz el, onnan meg gyalogolhatsz visszafelé. Érdekes, hogy ha bemegyek az alagútba, akkor is van egy villanás, de az nem visz sehová . . . szerintem ott így oldották meg a gátat, hogy ne tudjak kiszaladni a pályáról. Mindenesetre érdekes anomália, ötletes.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#737) kmiki20 válasza remington2 (#736) üzenetére


kmiki20
senior tag

Azóta már a labornál járok, ill. bennt a gyárban. Közben volt megint egy bug sztem. Az egyik katona adott egy küldetést, hogy hozzak vissza neki egy gyakorlógránátot, de küldetés közben meghaltam. Visszamentettem az állást, de a küldetést már nem ajánlotta fel a rendszer mégegyszer :(

(#738) remington2


remington2
senior tag

Ez nem lehet igaz . . .- némi SPOILER - Fang után eredtem, lementem a pincébe, akna robban, banditák meg elveszik mindenem . . . épp most értem vissza dark valleyből, végre volt normális fegyverem, szuper detektorom (bár anomáliát alig láttam még), Beryl M5 páncél, kétezer rubel, és most mindent elvettek tőlem :W :O

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#739) kmiki20 válasza remington2 (#738) üzenetére


kmiki20
senior tag

Nem tudod visszamenteni az állást? Én úgy oldottam meg, hogy ne vesszen el semmim, h előtte kipakoltam egy közelben lévő ládába, majd szépen visszaszedtem mindent.

Vörös erdőből, hogyan kell kijutni?! Már 1,5 órája bolyongok benne, felszedtem vmi mágnest (+7 vitality-t ad). Megszereztem a pda-t amit kérnek, de amikor vinném vissza zárva a kapu és nem tudok kijutni. Még arra gondoltam, hogy oké, megkeresem a tankot és kiteleportálok, de nem találom. + amitől idegbajt kapok, hogy ilyen láthatatlan szörnyek vannak, amikenek csak a szeme látszik, ijesztő a hangjuk és gyorsak (ja és vaksötét van, mert mért ne :D). Kb. egy pillanat alatt leszednek, mert nincs 1db medkitem se :(

(#740) remington2 válasza kmiki20 (#739) üzenetére


remington2
senior tag

Szerencsére meg lehet találni a banditákat, és vissza lehet szerezni a cuccokat. :R

Találtam én is egy-két bugot. Az egyik a frakciókkal kapcsolatos, visszatértem swampba, de nem voltam cs tag, sőt, a graynél felvett "technikai fejlesztés" jellegű küldetések sem voltak sehol, így van most egy 12000 rubeles flashem, amit senkinem nem tudok eladni. Persze, közben Lebedev úgy viselkedik, ahogy kell: mivel náluk vagyok, minden fő küldetésnél szól, mit kell csinálni.
A másik bug a missziók állapotával kapcsolatos: néha teljesített sikeres missziók esetén is cancelt (visszavonást?) ír, majd persze lehet felvenni a jutalmat :F A banditás stash-visszaszerzős küldetésnek nincs normális neve sem. Nem bug, hanem talán fejlesztési baki, hogy vaksötétben simán lekapnak, és hogy minden gránát 40 méterről is 1 másodperc alatt a lábam elé repül.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#741) kmiki20 válasza remington2 (#740) üzenetére


kmiki20
senior tag

Az a vicc, hogy én akkor szereztem vissza cuccot, mikor el se vesztettem :D Egyébként a sötét erdőre vmi tipp?!

(#742) M@nH. válasza kmiki20 (#741) üzenetére


M@nH.
aktív tag

Az gáz ha pont este értél oda. Mert akkor tényleg :Y De ha jól emlékszem úgy jutottam ki hogy a tank fölött lévő teleportba ugrottam.

(#743) Carvus


Carvus
senior tag

Hali!

most értem el condomba, sydoroval vagy kivel kéne beszélnem, de ahogy kiérek alagutból gépfegyóval szét lőnek...ezt a részt ti h csináltátok meg? :U

(#744) M@nH. válasza Carvus (#743) üzenetére


M@nH.
aktív tag

Én úgy hogy lesprinteltem a sziklákig majd a fatörzshöz és átbújtam alatta mert pont átfér a csákó majd rohanás 1000-el Sidorovich-oz. A katonák meg keresgéltek. :)

(#745) sakto


sakto
őstag

hali nálam van egy pár beállitás amit nem tudok használni (grafikai) nem engedi bekapcsolni.. :F

(#746) HolloW válasza sakto (#745) üzenetére


HolloW
senior tag

DX10-es beállítások, csak Vista alatt aktívak.

STEAM - KOBRA KAI!

(#747) sakto válasza HolloW (#746) üzenetére


sakto
őstag

igen..közbe rájöttem...

(#748) kmiki20 válasza M@nH. (#742) üzenetére


kmiki20
senior tag

Megoldottam. A tankot nem találta meg, de nagy kerülővel találtam egy olyan kisírőt aki a megfelelő helyre vitt, onnan meg megtaláltam a tankot ;)

(#749) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

képzeljétek, újabb bugokat találtam:DDD

rájöttem hogy lehet gyorsan sok pénzt szerezni. minél erősebb a frakciód, a támaszpontokon annál több lőszer lesz, ezek újratermelődnek. amit érdemes eladni: 45 hypdroshock, nato lőszerek, SVM lőszer, újszovjet lőszer (vintar, groza/thunder/AS val lőszer). figyelni rá, hogy csak a tanyán -lonereknél- veszik jó áron. így tényleg gyorsan megvan a pénz uppokra.

van vintorezem, én garbageon találtam.egyenlőre használhatatlanul pontatlan, meg a lőszert bele túl jó áron adom el...;]

és amikor a banditák kiraboltak... nos én ledobtam mindent a földre, azis gyorsabb volt, mint a dobozolós megoldás. dobozoláskor meg ugye uppolt cuccok elvesztik a tulajdonságaikat... és nekem csak a vértem olyan 50kba fájt, bár 60as lőszer elleni védelmem van.

durva bugok: nem lehet kiirtani frakciót. banditákból elegem lett, avagy szórakoztok ti az anyukátokkal, hogy rám mertek lőni... kiirtottam őket egyszer, aztán mégegyszer, aztán mégegyszer... aztán jött 4-5 freedom osztag, én meg nekiálltam lőni a banditákat, freedom meg volt az erősítés (bár ők erről nem tudtak). viszont: miután a banditáknak nemmaradt bázisuk, azután sem foglalta el a freedom a központjukat. gyász. az meg főleg, hogy a banditákhoz érve elrakjuk a fegyvert, és így nem tudom a maradék két ottlévőt (trader és upgrades arc) kilőni.a freedom meg nem akarja őket megtámadni. need rakétavető...

random kilépkedés. 10-15 percenként átlag egy.

jött a blowout... villan a képernyő... aztán megjelenik egy sugárzásikon, és eltűnik... vele együtt az összes npc. a nap viszont továbbra is süt, sugárzás nincs. nap verőfényesen süt. kevergek hármat, hol vannak az npck... eltűnt mindenki a pályáról. többi pályán még ottvannak... akkor ez ilyen helyi blowout a cordonnál? node, vörösödik az ég, elsötétedő képernyő, blowout vége... és jé, az npck egyszercsak a helyükre teleportáltak. ezekután valószínűsítem, hogy a blowout arról szól, h mindenki szörnyűségeket lát, és ettől mindenki annyira megrémül, hogy nem bírja az agyuk a sokkot. természetesen Scar kivételével, aki azt haluzza, hogy jé, süt a nap, és az a sok barom eltűnt. kicsit sajnáltam is, hogy vége.

a nap még mindig random módon van/nincs. de leginkább nincs.

az anomália/artifact/geigermüller használhatatlan. konkrétan utóbbi semmit nem jelez, ha benne állsz a sugárzásban sem. viszont belevezetett egy anomáliába, amikor artifactet kerestem. többet nem keresek artifactot. az anomáliák effektjei lejjebb lettek húzva... igen, veszélyesebb lett a zóna, mert úgy, hogy nem látom, nem pittyeg semmi és a detektor sem mutatja, úgy tényleg nehéz kikerülni... a random death nem nehezítés.

eddig azt hittem, az SoCben a ládák nagyrészének tartalma szemét volt. nos, ez egészen a CSig igaznak is minősült. most már minimum decensnek mondanám.

új rekord: egyszerre 5 gránátot dobott fel az ellenfél négy emelet magasra a lábam alá úgy, hogy egy palánk mögött álltam. mind oda érkezett. valószínűleg az olimpiai bajnok szertornászcsapatnak is dicsőségére válna ez a való életben.

a mutáns spawningpontok bázisok közepére rakása hatalmas poén volt. ja, nem nevetek.

szerintetek egy csapatnyi füves hippi mennyi ideig bírná ki a zónában? nos, a fejlesztők meglepően optimisták voltak ezügyben... főleg, hogy azt nem vették észre, hogy 30 méterre a bázisuk őrzött bejáratától már napok óta banditák tanyáznak... eszemmegáll.

susat scopeom van, FT300am van, Vintarom van, de AKhoz még nem láttam távcsőt... hm.

mellékküldetések jórészéhez nincs szöveg, quest itemekhez sem. néha pedig az arc, aki elküldött a cuccért, nem hajlandó azt átvenni.

ja és folyamatosan és rendszertelenül kilépked. bár már mondtam, de mire eddig eljutottál, stalkerezés közben már újra kellett volna a progit indítani, másodszor is...

és egy wtf: mit keres egy tűzszellem a dark valley SoC banditabázisának kijáratánál?:DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#750) redXIII válasza proci985 (#749) üzenetére


redXIII
senior tag

Még a mocsárban,az elején lehet találni vmeik tornyon.De csak az obokanra lehet feltenni.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.