Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#226) - = Zk = - válasza proci985 (#225) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem aug 29 a hivatalos dátum? :U

a szept közepe meg a full hd csilli-villi magyaré :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#227) proci985 válasza - = Zk = - (#226) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

jó kérdés, volt valami amcsi megjelenési dátum is amikor nézegettem... mind1, kiderül pár napon belül.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#228) - = Zk = - válasza proci985 (#227) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#229) $p@rr0w válasza - = Zk = - (#226) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Nem, eltolták egy héttel (steamen is). Amúgy oroszországban már megjelent, lehet is tölteni, csak nem érdemes, mivel nem működik. Én mindenesetre megvárom amíg mindenhol megjelenik, és ha jó a szinkron itthon veszem meg, ha szar akkor steamen.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#230) - = Zk = - válasza $p@rr0w (#229) üzenetére


- = Zk = -
félisten

voltaképp ja! :K
bár én mindenképp megveszem a hazait...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#231) VinoRosso válasza feka007 (#214) üzenetére


VinoRosso
veterán

meló+suli+ma kezdődött az öszi idény(foci)= 0 perc szabadidő

(#232) Lauda válasza - = Zk = - (#224) üzenetére


Lauda
félisten

Figy, nem értitek a viccet? A zagyatokra ment a zóna? :DDD

(#233) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

A hivatalos oldalon már van róla egy teszt is. Spoiler-veszély.

[link]

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#234) feka007 válasza Lauda (#232) üzenetére


feka007
nagyúr

Én értettem. :P :D

(#235) $p@rr0w válasza muxi-muxi (#233) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Csak 88%? Ebből gyújtogatás lesz... ;] :( :DD

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#236) Lauda válasza $p@rr0w (#235) üzenetére


Lauda
félisten

:Y :DDD :C

(#237) - = Zk = - válasza muxi-muxi (#233) üzenetére


- = Zk = -
félisten

..kiv leszek rá,nálunk kapható-e majd a Collectors Edition változat!..und persze was kosztet das! :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#238) feka007 válasza $p@rr0w (#235) üzenetére


feka007
nagyúr

Szerintem az teljesen korrekt.

(#242) west


west
őstag

vegre.mar nagyon varom.
emlexem majd 2evet vartam a csernobilra. ;)

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#243) Drizzt válasza $p@rr0w (#235) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Másik eddigi tesztben 68%-ot kapott.

I am having fun staying poor.

(#244) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Amíg itt nincs kinn [link]
Addig felesleges warezzel teleszórni a topicot, utána meg úgyis mindenki tudja, h mi a teendő...

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#249) Vistaboy


Vistaboy
veterán

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky. Nehéz Kezdet.

"Oroszországban és Ukrajnában augusztus 22-én hivatalosan is megjelent a S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky, míg nekünk szeptember elejéig kell várnunk a boltokba kerülésre."

"Ami még szomorúbb, hogy az interneten is fent van a játék. Tegnap óta háromfajta tört verzió tűnt fel, de a játék DVD nélküli indítása még nem járt sikerrel hála a StarForce védőprogramnak. A tört verziókhoz nemsokára pár crack is felbukkant, de ezek nem használnak és trójai vírusokkal fertőzöttek."
Forrás: Gamekapocs.

Srácok, szerintem hanyagolni kellene a warez-témát a topikban, Szeptember mindjárt itt van, azt a pár napot már ki lehet bírni. :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#250) Thrawn


Thrawn
félisten

Felhívnám mindenkinek a figyelmét arra, hogy az Alapelvek még mindig érvényben van! Ennek megfelelően ha bárki virágbolti verzióról, törésről, torrentről beszél az automatikusan banolva lesz! :(((

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.