Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#792) remington2 válasza katt777 (#790) üzenetére


remington2
senior tag

Pedig palánkokon át lehet lőni, én már próbáltam :DD Fedezék mögé bújtak, én meg "na vajon én is átlövök-e a falon --> és igen, bár ez csak fapalánk volt, kinyúlt a delikvens.

Az más kérdés, hogy ez nem segít ki sok helyen (ha nem csak szimpa reaizmus volt, 1 centi vastag korhadt fadeszkákat átlőni karabélylőszerekkel nem nagy cucc), mert agroprom undergroundban is kidugom a fejem a fal mögül, és úgy lő le - lelő, szinte ledarálnak - két bandita, mint valami terminator. . . Apropó agroprom "ándergránd", elég gyenge egy eresztés volt, bár a víz alatti tartályok szépek, az egy darab kontroller nem igazán izzasztott meg, a tűzcsóvák sem, strelok >>búvóhelye<< meg lassan éjjel-nappali kocsma lehetne, kész átjáróház ;]

(#790) katt777
Olvastam - bár személyesen nem próbáltam - ezt a sztálinos játékot, de úgy tudom ez is simán mehetne a rossz pc játékok blogra. Azért a Clear sky nem egy kategóriában van vele, mert azt a következő millenáriumig patchelhetnék, se érne fel ehhez (sem), ugyanakkor a CS-ből még (remélhetőleg) teljesen kész és szuper játék is lesz :R

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.