Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Grave Digger


Grave Digger
csendes tag

Hi
Én mondtam, hogy szar lesz. [link]
Nem tudnak ezek az ukránok programozni, egy ilyen remek játékot elbaszni ilyen pocsék programozással... GSC monnyon le. :DD Sztem az ötletet eladhatnák olyan játékfejlesztő stúdióknak, akik értenek a kódoláshoz. Így a játéklicenszből lenne pénzük, és nem borzolnák ilyen szarokkal az idegeinket.

(#452) FW190ace válasza Grave Digger (#451) üzenetére


FW190ace
csendes tag

Gratulálok...

"És mivel u a az enginet használja u o bugos is lesz."
SoC X-Ray 1.0
CS X-Ray 1.5

(#453) VinoRosso válasza Kimmuriel (#450) üzenetére


VinoRosso
veterán

én pontos számot nem tudok( de a Crysis esetében mintha milliósra emlékeznék) de nem az a lényeg hogy emnyni, hanem hogy hogyan fut.

FW190ace: Attól még hogy más verziószám a motor még ugyanaz. Nem javítottak rajra semmit, csak kibővítették pár funkcióval, ugyanazokat a hibákat produkálja mint a SoC-é. Szvsz írhatták volna Crytekre is a CS-t, szebb és gyorsabb lenne, igaz ahhoz nem lett volna elég 1 év... nekik.

(#454) feka007 válasza Kimmuriel (#450) üzenetére


feka007
nagyúr

"a Crysis grafikus motorja 500.000 poligont bír el, míg a Clear Sky-é 800.000-et..."

Múltkor futtattam Crysis benchmarkot, amiben kiírja az aktuálisan megjelenő polyginszámot is a képernyő sarkába, olyan 1,5 és 3 milllió között változott ha jól emlékszem. ;) Hihetetlen részletes benne minden. Persze a sok vérpistike elvárja, hogy 120 fps-sel fusson a 20ezres vga-ján... :U

[ Szerkesztve ]

(#455) $p@rr0w válasza remington2 (#446) üzenetére


$p@rr0w
őstag

A modok jelentőségére már sok évvel ezelőtt rájöttek a játékfejlesztők, valószinűtlennek tartom hogy most egyszerűen letiltanák...

(#448) proci985: Én biztos vagyok benne hogy nem lesz jó ha dühöngeni kell.
Lehet most meg fogsz ilyedni, de én már embereket is rajzoltam... ;] ÉS AKKOR JÖTT A HÜLYE HÓD! ÉS ELKEZDETT ORDÍTANI A MÁSIKKAL! TE HÜLYE HÓD TEEE...!!!

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#456) nike_


nike_
addikt

Nem lesz ez rossz. Megnéztem a videotesztet amit vki nem sokkal ezelőtt linkelt, és tetszik :K Főleg ez a frakciós dolog, hogy csatlakozni kell. :K

(#457) remington2 válasza $p@rr0w (#455) üzenetére


remington2
senior tag

Korábban valaki írta, hogy le lesz tiltva a moddolási lehetőség, kocsikat, szörnyeket, stb-t sem lehet majd modokkal sem visszarakni. :U

Én persze nem ennek szurkolok, isten ments :DDD , az csak jó, ha lehet bővíteni egy játékot, starcrafthoz is sok pálya készült, ms train simhez is rengeteg kiegészítő van
(pályák, járművek), gta-sorozathoz is többféle mod érhető el. :R

szerk: én is bizakodó vagyok. Ha nincs régebbi pálya (kedvenc sem), akkor nincs, majd lesz helyette másik. Vagy bug. Vagy mindkettő :C

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#458) Brent válasza remington2 (#457) üzenetére


Brent
aktív tag

Korábban valaki írta, hogy le lesz tiltva a moddolási lehetőség, kocsikat, szörnyeket, stb-t sem lehet majd modokkal sem visszarakni.

Ez is egy kibazott(joghurt)nagy baki tőlük, ha úgyis tudják, hogy kevés idő volt fejleszteni akkor miért nem hagyják a modderekre a végül belenem tett részeket, szörnyeket stb mint a socban. Komolyan mondom ők maguk ássák meg a saját játékuk sírját.

(#459) feka007 válasza Brent (#458) üzenetére


feka007
nagyúr

Arra azért jó lesz, hogy Far Cry 2, meg CoD5-ig elüssem vele az időt... :U

(#460) mandras81


mandras81
senior tag

Khm..., úgy látszik, hogy nálunk megint csúszik...

Egy másik fórumon pedig még ennél is durvábbat olvastam:

"Hello Mindenki! Felhívtam a CDPROJECT Kft-t, akik hazánkban forgalmazzák a játékot. A magyarítás és a hibák javítása miatt szept. 24 előtt nem kerül a boltokba előreláthatóan."

No comment...

Bár remélem, hogy ezek csak kamu hírek!

(#461) --Disztroj-- válasza Brent (#458) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Ez tényleg hatalmas öngól.... atyaég :(

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#462) VinoRosso válasza mandras81 (#460) üzenetére


VinoRosso
veterán

en megmondtam h oktober korul lesz legelobb

(#463) idiot


idiot
tag

Hát megvárom én így is.Mer a SOC-kal naon sokat játszottam.Storira ezerszer jobb
mint Crisys :K .Úgyhogy várom sok szeretettel.Kevésbé bugosan. :K

alter

(#464) FW190ace válasza VinoRosso (#453) üzenetére


FW190ace
csendes tag

"ugyanazokat a hibákat produkálja " az lehet de akkor sem ugyanaz.
egyébként meg a hangnem nem tetszett...

(#465) MaTTeS


MaTTeS
senior tag

[link]
megjelenés 09.11.-e

(#466) VinoRosso válasza FW190ace (#464) üzenetére


VinoRosso
veterán

jó valóban nem 100%ra ugyanaz, hanem csak 80% ha ennyire kukacoskodunk. Szóval lényegi változások nem történtek.

(#467) Lauda válasza feka007 (#393) üzenetére


Lauda
félisten

Az lehet, hogy szebb, de az fps a lényeg, mert a tesztek azt mérik és a legtöbb idiótának csak az számít. :)

(#468) Lauda válasza $p@rr0w (#402) üzenetére


Lauda
félisten

Mi fogyasztók csak annyit tudunk, amennyit a nagyok tudatni akarnak velünk.

Te sem gondolod komolyan, hogy a dollárszázmilliárdos kotyvasztásokról neked részletes kimutatást küldenek.... :DDD ;)

(#469) Kimmuriel válasza MaTTeS (#465) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Egy srác egy másik Stalker fórumon írta, hogy fölhívta telefonon a hivatalos magyarországi forgalmazót, és ők azt mondták neki, hogy a fordítások és a szinkron miatt a megjelenés csúszik szeptember 24-ére, úgyhogy az a szept. 11. egy baromi optimista megjelenési dátum! :(

(#470) mandras81 válasza Kimmuriel (#469) üzenetére


mandras81
senior tag

Meg én is optimista vagyok, amikor azt hiszem, hogy az emberek tudnak olvasni, és nem linkelik be ugyanazt az infót újra...

[ Szerkesztve ]

(#471) Sonja


Sonja
veterán

Most már "biztos" a késés, KATT! :(

"Kapható: 2008. szeptember 26. után"

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#472) konas


konas
senior tag

tiszta vizet ide....
megjelent amerikaba ugye?
europaba kesik?

(#473) mandras81 válasza konas (#472) üzenetére


mandras81
senior tag

Úgy néz ki, hogy csak nálunk késik a fordítás miatt...

Vagyis nálunk biztos, de nyugaton úgy tudom, hogy már kijött.

[ Szerkesztve ]

(#474) Sonja válasza konas (#472) üzenetére


Sonja
veterán

Jaja, ez csak nálunk késik a szinkronizálás miatt. :( A fenének kell a szinkron, a felirat legyen magyar, legalábbis számomra. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#475) VinoRosso válasza Sonja (#474) üzenetére


VinoRosso
veterán

hát az jovő hétre már lehet hogy lesz, igaz nem tökéletes, de végig lehet vele vinni a játékot

(#476) proci985 válasza $p@rr0w (#455) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hát, így is mondhatjuk. 3 végigjátszás mod nélkül (1.005 easy, 1.005 legnehezebb, 1.006 legnehezebb, itt derült rá fény, hogy 1.006 nem csak MP patch volt...), 1 OL 1.33, 1 OL 2.0 -erre vagyok a legbüszkébb:DDD, a miértre ott az SoC fóruma- 1 OL 2.2, 1 féligmeddig Priboi 1.0, mert bugzott oszt nem engedett tovább...

az jutott eszembe, hogy a két kedvenc jelenleg a Stalker:SoC és a Supreme Commander : FA. mindkettő THQ. lehet, hogy tudnak valamit a kiadónál...;>

ez a mi kincsünk:DDD -búvárruhában, a tusolóban-

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#477) $p@rr0w válasza Brent (#458) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Óvatosan kezeljük ezt, mert nem 100%!

Nem kellene kimutatás, mert nyilvánvaló lenne.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#478) MaTTeS válasza Kimmuriel (#469) üzenetére


MaTTeS
senior tag

na nem baj addig Crysis Warhead meg SW Force Unleashedozunk :) (egyiket pc-n a masikat psp-n :D)

(#479) remington2 válasza VinoRosso (#475) üzenetére


remington2
senior tag

A localization cuccokkal mi a helyzet? Majdnem 300 megásak, ezek is csak szimpla fanmade fordítások?

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#480) VinoRosso válasza remington2 (#479) üzenetére


VinoRosso
veterán

nem ezek ehte gyári fordítások de még csak most jött ki az angol, igaz már megvan:) és nem működik a data unpacker nálam valamiért, úgyhogy nem tudom kibontani a fájlokat, viszont szereztem egy normális angol fordítást, úgyhogy most gördülékenyebben megy sokkal a dolog. Nem kell fél órát gondolkodni, hogy mi lehet ott, meg a cirill betűs szavak is mind át vannak írva már. Ha sikerül öszzeolvasztanom az angol lokalizációt az orosz változattal, akkor még ékezetek is lesznek, plusz angol szinkron. Bár nekem az osrosz az valahogy jobban tetszik.

(#481) konas


konas
senior tag

az lehet most a kiralllyy.oroszul tudni...
nagyon sokat kavarnak ezzel a jatekkal..

(#482) Laraxior válasza VinoRosso (#480) üzenetére


Laraxior
titán

én is ilyen félorosz fél angol nyelvvel gamelek,de láttam van valami magyar is... :F

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#483) Lauda


Lauda
félisten

Hol lehet ilyet találni? :DDD

(#484) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Én ötször toltam végig összesen, moddal, anélkül, easy, master, stalker(2x). Más THQ-s játékot nem emlékszem hogy toltam volna, a CS pedig már nem is THQ-s...

-Nem gondoltál még arra hogy levágatod?
-Ez nem igazi, csak ragasztva van... Viccből... Ragasztottam... Magamnak...
-Jó akkor majd kikerülöm! :DDD

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#485) Lauda


Lauda
félisten

Találtam egy jó kis beállítást a GTS-hez. A középső csúszkát alulról a harmadikra, a felsőt pedig a legalsóra állítottam, így a fény-árnyék játék megmarad és elég fps marad a folyamatos játékra is. :D

szerk: 1280x1024-ben.

[ Szerkesztve ]

(#486) Madárpók válasza remington2 (#457) üzenetére


Madárpók
aktív tag

Majd meglátjuk...általában az ilyesmi csak idő és népszerűség kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#487) VinoRosso válasza Laraxior (#482) üzenetére


VinoRosso
veterán

magyar? én olyanról még nem tudok bár lehet hogy más is nekiállt már rajtam kívül :F Jó lenne ha már lenne akkro nem törném magam feleslegesen

(#488) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

steamen is halasztva... viszont elvileg megjelent az EUban

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#489) Gyúrma


Gyúrma
tag

Hy all!

Jó gamma, bár mikor shotival 2m-ről meglövök valakit és nem hal+ az érdekes :D

Ja és azt nem értem, h mikor kapok egy küldetéset épp tartok arra vagy már ott vok és írtom az ellent akkor miért vonják vissza a küldit :F Valaki feltudna homályosítani :F

Előre is thx :)

Gigabyte P35-DS4, Intel Core2Quad Q6600, Gigabyte 8800gtx, 4gb(2x2)ddr2 800Mhz(5-5-5-15) G.Skill, Chieftech 450w, Thermaltake Big Typhoon VX, Pov Turbine V54(25cm fan), Genius Ergo525.

(#490) VinoRosso válasza Gyúrma (#489) üzenetére


VinoRosso
veterán

A mellékküldetések a patch nélküliben nagoyn bugosak, a patcheltben már kevésbé, de azért ott is akad , de olvasd el hogy mit kell csinálni, lehet valamit nem jól csinálsz. Van mikor fedezni kell csak valakit, van mikor ki kell írtani az embereket mindig mást kell.

(#491) Gyúrma válasza VinoRosso (#490) üzenetére


Gyúrma
tag

Fönt van a patch, de a nyersforítás miatt elég nehezen érthető :D Amúgy most hol áll a fordítás? Nekem még elég kezdetleges nyersfordítás van.

Gigabyte P35-DS4, Intel Core2Quad Q6600, Gigabyte 8800gtx, 4gb(2x2)ddr2 800Mhz(5-5-5-15) G.Skill, Chieftech 450w, Thermaltake Big Typhoon VX, Pov Turbine V54(25cm fan), Genius Ergo525.

(#492) M@nH.


M@nH.
aktív tag

Helosztok!

Az miért van vagy mit csináltam rosszul, hogy megkapom az első feladatot majd a game kirak a mezőre hogy fussak el egy toronyig és mikor odaérek jön egy blowout és visszakerülök az ágyba ahonnan felkeltem. Vagy ez direkt van?
A másik az hogy itt nem tudok kimenni a "bázis"-ról anélkül hogy elvállalnék valamit?

(#493) $p@rr0w válasza $p@rr0w (#484) üzenetére


$p@rr0w
őstag

(#476) proci985-nak ment...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#494) M@nH.


M@nH.
aktív tag

Nah közben csak rájöttem itt a dolgokra :DDD
De ez a cordon :U csak annyit hallottam hogy "stalker detected, open fire!!!" aztán ratatatattatatttatatattaaat... :Y

(#495) M@nH.


M@nH.
aktív tag

Valaki help. Ott mit kell csinálni mikor a stalkerek elküldenek a híd alá(cordon) egy katonához aki besz@rik mikor meglát? Mert most a pda-jat kéne megtalálnom ami a vasúti alagútban van, de mikor odamegyek befehéredik a kép és vissza rak az alagút elé :F

(#496) VinoRosso válasza Gyúrma (#491) üzenetére


VinoRosso
veterán

holnap este teszek fel egy béta magyart, ami az UI illetve a mocsár és a kordon szövegeinek a fordítását tartalmazza. A többi dialógus kb jövő hét végére lesz kés, de folyamatosan fel fogom tenni őket, ahogy haladok előre a storylineban. Csak a megfelelelő fileoket kell felülírni majd, illetve visszajelezni, ha valami nem egyértelmű,vagy nem jól fordított.

(#497) Bordoi


Bordoi
őstag

Uraim egy 8800GT/e6550 párossal el lehet szöszmötölni a játékkal ? :R

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#498) VinoRosso válasza Bordoi (#497) üzenetére


VinoRosso
veterán

egy cerkával is el lehet szöszmötölni vele ha lehúzod a garfikát amennyire csak lehet

(#499) Bordoi válasza VinoRosso (#498) üzenetére


Bordoi
őstag

Igazából arra akartam célozgatni, hogy azért normál beállításokkal játszható ?
Gondolom van valakinek valami tapasztalata . :R

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#500) VinoRosso válasza Bordoi (#499) üzenetére


VinoRosso
veterán

dx10ben nem igazán, szarabbul fut mint a crysis, legalábbis 4850-en

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.