Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2260) remington2


remington2
senior tag

Micsoda izgalmakat tartogat ez a játék . . . éppen swampsból battyogtam "hazafelé", a kordonhoz, és amikor a stalker-tábornál lévő átjáróhoz érkeztem, találtam 1 szem, magányos hullát, amilyenekkel tele van a játék. Forgolódva picit bekavartam a minimapen, rossz irányban indultam el ( vaksötét ;]), amikor felvillant onnan északra egy néhány másik hulla (hármat láttam még akkor). Alapos lévén először megnéztem a magányost, nem sok cucc volt nála, de amikor elindultam a másik három felé, kiderült, hogy nem három, hanem egy egész rakás hulla hevert szerteszét. Ez a garbagebe vezető délebbi átjáró, amely pár lépésnyire van a stalker-bázistól, banditák és stalkerek hulláival borítva. Gondolom, rajtaütés lehetett, az egyikük említi is a stalker / katonaság konfliktust, meg azt, hogy csapdát állított nekik a hadsereg banditák felbérelésével. A talaj tele volt fegyverekkel, szinte szégyelltem összeszedni mindet :DDD Vagy háromszor fordultam vele a kereskedőhöz, 10 fűrészelt duplacsövő, ugyanennyi chaser, legalább fél tucat AK, két TR301, rengeteg "Martha", meg egyéb nagy erejű pisztoly, és nagy örömömre egy IL86-os is, amely most aktuális, majdnem fullra tuningolt szerelmem :DDD . 30k rubelem volt már akkor is, pedig még csak a kordonnál jártam, minden elérhető mellékküldetést végrehajtottam, szóval ennél a végigjátszásnál alapos vagyok, ez látszik a pénztárcán is. Bár nem voltam pénzszűkében, azért jó tudni, hogy a fejlesztésekkel / lőszervásárlásokkal akármennyi pénzt el lehet verni, így garantáltam nem borul a játékélmény, van hová költeni a pénzt :R

Minimapes hullapontok

Nála pedig már nincs fegyver (az inventory üres), de a külsején azért ott van a pisztolytáskában.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.