Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:40:46

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdésed a témában feltennéd, kérlek olvasd el az alábbi ÖSSZEFOGLALÓT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) sz_gabor válasza Headless (#7850) üzenetére


sz_gabor
tag

Jó ötlet csak a megvalósításhoz le kellene állítanom a kérdőívet, és akik eddig kitöltötték utólag nem tudnának a kérésre válaszolni (amiatt hogy ne keljen beírni emailt, és ne legyen elmentve a kitöltő IP címe).
Hogy gondolod?
Így?
Kopóalkatrész csereperiódus:
Szűrő
Főkefe
Oldalkefe
Feltörlő kendő

"Hány négyzetmétert takarított teljes lemerülésig" kérdésre csak azok írjanak választ, akinek van róla tapasztalata (akár úgy hogy több alkalommal porszívóztak csak közben nem töltötték (ezzel a gyári adatokat lehetne ellenőrizni)).
A %-al az a probléma hogy az akkumulátorok nem lineárisan merülnek.

Silent77: Semmi gond előfordul.
Lehetett volna mentés gombot aktiválnom a kérdőíven, pont az ilyen esetekre de akkor mint fent írtam több személyes adatot kellet volna hozzá kérni (amit nem akartam).
Lehet hogy nem kéne a nem teljes kitöltést (ez nem azt jelenti hogy mindent ki kell tölteni, csak a kérdőív végén az elküldés megnyomására vonatkozik) a statisztikába beleszámoltatnom (torzíthatja az eredményt, például nálad úgy veszi hogy 2 készüléked van).

[ Szerkesztve ]

(#7852) Silent77 válasza sz_gabor (#7851) üzenetére


Silent77
veterán

igazából kettő van. :D
Azt még hiányoltam, hogy nem lehet több készüléket kiválasztani. Mondjuk most 2 egyforma van, de volt ellenpélda is. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#7853) Headless válasza sz_gabor (#7851) üzenetére


Headless
őstag

Kopóalkatrészt igen így gondolom.

Módosításhoz elég lenne még egy azonosítási id, amit cookieba elmenthetsz mondjuk persze akkor kell egy cookie adatvédelmi. De egy jelszó is lehet, ha az megfelelően titkosítva van egy hash-el együtt. Utóbbi biztosabb megoldás.

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#7854) Bestspiler7


Bestspiler7
tag

Lenne egy kérdésem roborock s50-hez, mostanába mikor ki akkar kerülni egy tárgyat, egyszerüen túl nagy ívben teszi, esetleg ez másnál is elöfordult?
[kép]

(#7855) Indiant válasza sz_gabor (#7848) üzenetére


Indiant
addikt

Nem is csodálom.
Milyen mondat ez? "Saját most használt robotporszívó?" :Y

(#7856) ribarszki válasza Bestspiler7 (#7854) üzenetére


ribarszki
őstag

Oldalsó és első érzékelőt takarítsd meg. Jó eséllyel pókháló van előtte. Utána jó lesz.

(#7857) zsoika válasza Headless (#7850) üzenetére


zsoika
addikt

Igen az a kérdés fura volt , nekem sem merült le soha....én 0-t írtam oda ha jól emlékszem.
A gen 1-el csak zónatakarításnál van bajom a szőnyeg sarkainál elakad, mivel nem akar kimenni a kijelölt területről nem próbálkozik más irányból.

[ Szerkesztve ]

(#7858) sz_gabor válasza Indiant (#7855) üzenetére


sz_gabor
tag

Ez a kérdés azért lett beletéve a kérdőívbe, mert lehet már nem használt (eladott), vagy nem saját (rokon, ismerős) készülékének az adatait is felvinni és ezért kellet ez a kérdés?
Esetleg lehetett volna kicsit szebben fogalmazni, de nem hiszem hogy ezért nem folytatja valaki a kérdőív kitöltését.
Elég tisztességtelen egy mondatért bírálni, és pikírten megjegyezni hogy ezért nem folytatják a kitöltést.
Nem kevés időt és munkát tettem a kérdőív készítésébe, de úgy látszik valaki a kákán is csomót keres.

(#7859) WestBam válasza sz_gabor (#7851) üzenetére


WestBam
senior tag

"Hány négyzetmétert takarított teljes lemerülésig"
Arra a kérdésre akkor én hülyeséget írtam, mert nem tudom mikor merül le, beírtam amit takarít m2-t. Sajnos nem enged tovább lépni ha nem adsz meg mindenhol valami választ.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#7860) zsoika válasza sz_gabor (#7858) üzenetére


zsoika
addikt

Jó az a kérdés.
Sógornőmet is kikérdezem és dobom arról is a válaszokat.

7859) WestBam: Ha 0-t írsz szerintem továbbenged.

[ Szerkesztve ]

(#7861) sz_gabor válasza WestBam (#7859) üzenetére


sz_gabor
tag

Ezt nem értem, csak a gyártó, a típus és a felhasználónév kitöltése kötelező a többire nem kötelező válaszolni.
Az a kötelező ahol piros * van a kérdés előtt.

Ha valaki töröltetni akarja valamelyik kitöltését (nem fejezted be,rosszul töltötte ki) írjon nekem privátot és törlöm (felhasználónevet és ha tudja a kitöltés dátumát írja meg).

Ha a kérdőív kitöltését meg akarod szakítani a jobbra fent levő "Kilépés és a kérdőív ürítése" menjetek akkor nem kerül feldolgozásra a kérdőív (ha csak bezárod az oldalt akkor igen).

(#7862) Breki válasza WestBam (#7859) üzenetére


Breki
veterán

Én nem adtam mindenhova és engedte.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#7863) Bestspiler7 válasza ribarszki (#7856) üzenetére


Bestspiler7
tag

köszönöm, most már müködik :)

(#7864) Indiant válasza sz_gabor (#7858) üzenetére


Indiant
addikt

Ne vedd ennyire komolyan. Vagy nekem nem sikerült éreztetnem az élcelődést.
Az a mondat egyébként értelmetlen. ..hát még az igen-nem válasz rá.
De én legalább kitöltöttem a kérdőívet.
A jelzett "Hány négyzetmétert takarított teljes lemerülésig" szerintem csak paloták tulajdonosainak releváns. Nálam végez és megy a töltőre. Sosem merül le.

(#7865) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Ha valakit érdekel, 2 év garral 85k most a xiaomi gen1 a media marktban.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#7866) zolynet válasza CHIPman (#7865) üzenetére


zolynet
addikt

Gyorsan átírták 100k-ra.

Life is too short to stay stock!

(#7867) Breki


Breki
veterán

A Geekmall-on pedig most ennyi.

Ugye erről a boltról az kell tudni, hogy:

európai webáruház, így a szállítás majdnem olyan gyors, mintha egy magyarországi webáruházból rendelnél (pár nap tipikusan)
áfa és vámmentes szállítás, hiszen Európai Uniós országból érkezik
2 év garancia
PayPal fizetésre is van mód

A PayPal fizetés fontos, hiszen a PayPal elég jó vásárlói védelmet kínál (ha bármi gond lenne, de ez igen ritka).

Ja mielőtt valaki kitalálná, semmi közöm a webárházhoz.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#7868) sharp4 válasza Breki (#7867) üzenetére


sharp4
őstag

Banggood-ról olcsóbb volt, pár napja.

Más: S50hez mit érdemes tartalékba rendelni? Mivel kezdjem, ha kicsomagolom?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#7869) Breki válasza sharp4 (#7868) üzenetére


Breki
veterán

persze, csak az nem európai webáruház, direkt ezért írtam

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#7870) sharp4 válasza Breki (#7869) üzenetére


sharp4
őstag

és? ha baj van, ugyanúgy küldeni kell vissza, nem?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#7871) Breki válasza sharp4 (#7870) üzenetére


Breki
veterán

A GeekMall.eu két év garanciát ad minden elektronikai termékre. A gyártók általában 1 évet adnak, de a GeekMall azt meghosszabbítja 1 évvel a saját terhére.

És más visszaküldeni angliába meg franciországba pár nap alatt mint kínába, sokkal olcsóbb már a visszaküldés is.

mondom ezt úgy , hogy mindkét robotporszívőm kínából vettem

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#7872) CHIPman válasza zolynet (#7866) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A "gyorsan" valószínűleg a vasárnap->hétfő váltást takarja. Gondolkoztam rajta, de mivel nem volt beírva, hogy kuponnapos akció, ezért bíztam benne, hogy ma is tartani fog még (ugyanis csak a kuponnapoknak volt vége tegnap),

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#7873) wierra válasza sharp4 (#7868) üzenetére


wierra
senior tag

Kicsomagolod és beüzemeled, használod. Aztán kb. fél év múlva elgondolkozhatsz milyen kopóalkatrészt kell majd cserélned. A MiHome jelzi, hogy kb. mennyi van még a kopóalkatrészekben.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#7874) sharp4 válasza wierra (#7873) üzenetére


sharp4
őstag

Elég, ha play-ből töltöm le az app-ot, vagy már módosított is?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#7875) wierra válasza sharp4 (#7874) üzenetére


wierra
senior tag

Ha lokalizált MiHome kell, akkor goto Miui.hu.
Milyen régiójú az S50? EU vagy CN?

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#7876) sharp4 válasza wierra (#7875) üzenetére


sharp4
őstag

Ez lesz, ha megérkezik!

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#7877) wierra válasza sharp4 (#7876) üzenetére


wierra
senior tag

Aham..ha HK raktár, akkor EU (International). Ezek szerint majd 'Európa' régiót kell beállítanod az app-ban.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#7878) sharp4 válasza wierra (#7877) üzenetére


sharp4
őstag

Ennyi? Ennek örülök, magyarítás esetleg, vagy magyar hang?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#7879) wierra válasza sharp4 (#7878) üzenetére


wierra
senior tag

Write-only üzemmódban vagy?!?
#7875-be írtam hol tudod letölteni a lokalizált (magyar nyelvű) MiHome-ot.
A magyar hangok felrakása pedig sz_gabor topikvezér blogjában találod.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#7880) sharp4 válasza wierra (#7879) üzenetére


sharp4
őstag

Köszi, valóban elkerülte a figyelmem.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#7881) Kolondrum válasza sharp4 (#7876) üzenetére

TE mióta várod?

Szerk: :D Április 26, mára ígérte a GLS, de még németbe dekkol.

[ Szerkesztve ]

(#7882) sharp4 válasza Kolondrum (#7881) üzenetére


sharp4
őstag

Meg csak csütörtök-péntek..

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#7883) Kolondrum válasza sharp4 (#7882) üzenetére

Alsónémedi jeeee!

(#7884) Silent77 válasza Kolondrum (#7883) üzenetére


Silent77
veterán

juppii, akkor holnap takarítás! :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#7885) Kolondrum válasza Silent77 (#7884) üzenetére

Ma du :D Esztergom

(#7886) Kolondrum

[link]
5 perc alatt megtelt a tároló.... Szeretni fogjuk úgy látom. :R

(#7887) tomazin válasza Kolondrum (#7886) üzenetére


tomazin
veterán

kábeleket nem rágta meg? (mármint a porszívó)
gondolom, hogy teszt, de ennél sokkal jobban elpakolunk előle.

ui.: grat az új családtaghoz :)

[ Szerkesztve ]

(#7888) Kolondrum válasza tomazin (#7887) üzenetére

Elsőre? Örültem, hogy zúg. :D A fekete virtuális szalag fal működik neki? Mert bement a konyhapult alá (10cm épp elfért) és a kábel erdővel nem bírt, raknék egy csíkot ahonnan befelé majd én takarítok. 2.3cm-t mászik, nem kell rámpa neki.
4x ment ki, ebből 1* végig, de csak a teljes kör után volt elsőnek olyan, hogy félig volt a tároló, minden korábbi fél körnél már full volt. Az a sok szösz miegymás, pedig harapok ha kosz van.
2 perc beüzemelni amúgy, ha valaki tudja hogyan kezdjen neki.

Itt van kb dél óta, 47-es akku akkumulátorral jött, ment már 61 percet, töltött kicsit, DE az ember ennyi idő után rájön: korábban kellett volna megvenni! Asszony már melóból nézi merre jár kel, mondtam neki ne piszkáld, majd ha hazajöttél.

Kábelek nem rágta meg? Hogy érted?

[ Szerkesztve ]

(#7889) wierra válasza Kolondrum (#7888) üzenetére


wierra
senior tag

Zárd ki azt a területet, ahova nem akarod, hogy bemenjen a MiHome-ban.
No-go zónakijelöléssel vagy virtuális szalaggal.
Térkép mellett jobb oldalon felül 'Edit'.

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#7890) zsoika válasza wierra (#7889) üzenetére


zsoika
addikt

Ezt a kizárást sohasem értettem. Miért ne szeretném hogy minden elérhető helyen fel legyen takarítva? Persze lehetnek speciális esetek.

(#7891) Kolondrum válasza wierra (#7889) üzenetére

Jövőre való tekintettel szalag lesz, mivel van egy kályha amit télen nagyon pontosan kell majd kikerülni nem csak sacc kb.

(#7892) wierra válasza zsoika (#7890) üzenetére


wierra
senior tag

Pl. mert beakad a szekrény alá. Vagy pl. a szőnyegen nem szeretnék moppingolni. ;)

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#7893) zsoika válasza wierra (#7892) üzenetére


zsoika
addikt

És nem lenne jobb inkább a szekrényt kicsit megemelni? Csak annyira hogy ne ragadjon be.

A szőnyeget érzékeli nem? Gen1-em van, az nem tud felmosást, tehát nem tudom

(#7894) p00h válasza zsoika (#7893) üzenetére


p00h
tag

Nekünk pl a bárszék lába kúp alakú, nem látja az ilyenen sem a xiaomi sem a 360 sem hogy nem kellene rá felmennie, kaparnak rajta mint a hülyék, jobb kizárni.

(#7895) Kolondrum

Keresőknek: Roborock S50 banggood EU priority line

Rendelés Április 24
Feladás Április 26
GLS hozta, a követési szám Május 9-10 felé éled fel, onnan látod épp hol tart az EU-ban. Németeknél sokat dekkolt, a várható kiszállítás késett 1 napot. Végül május 14 lett.
Csomag: Eleve a porszívó doboza masszív vastag és gyárilag leragasztott. Ez kapott egy másik dobozt pluszban. Én minden biztoítást megvettem rá, valami közel 3000ft volt a 109k-s kuponkódos áron túl.
Csomag nem volt sérült, csak egy kis benyomás volt rajta.
Videón bontottam ki, semmi baj nem volt. 50-re töltött akkuval jön. Ha előtte olvasol róla akkor kettő és fél perc után már dolgozik.

Maga a kütyű: Imádjuk! Már vagy 6* ment körbe a házba, de mindig szed össze számottevő mennyiségű port. Hajat az elején rengeteget. Lassan beáll egy szintre. A szőnyegen látni a változást, pedig nem győzöm hangsúlyozni, tisztaságba élünk. Persze vannak észrevételek, de még semmi végleges.
Az első kör után tudja az ember: megérte!

[ Szerkesztve ]

(#7896) Steady74


Steady74
addikt

Sziasztok,

Használunk már vagy 2 éve egy ilife A6-os porszívót a kétszintes házunk alsó szintjén, ahol egy légtérben takarít kb 70nm-en, eddig teljesen bevált. A felső szinten 4 szoba, fürdő, gardrób, lépcsőház, közlekedő van, ide keresek szisztematikus takarítású porszívót, a random nem vált be, mert néha csak az egyik, vagy a másik szobában tekergett nagyon sokat. Az Ilife A8-at néztem ki erre a feladatra, van-e valakinek ezzel tapasztalata, vagy esetleg valami más ajánlása erre a feladatra? Előre is köszi.

(#7897) L4mie válasza Kolondrum (#7895) üzenetére


L4mie
veterán

mennyibe állt meg? Volt valami kódod? :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#7898) Kolondrum válasza L4mie (#7897) üzenetére

Breki mutatott egy kupon kódot, ha az nincs, ez sincs. 111k-ban állt meg minden létező biztosítással. Ez volt életem eddigi legdrágább rendelése külföldről.
130-160k-t itthon biztosan nem adnék érte.

(#7899) Breki válasza Steady74 (#7896) üzenetére


Breki
veterán

van kint most egy friss teszt (reflinkes szar:)

ide nem rakhatom ki, de

Dibea GT200 vs. iLife A7 vs. iLife V8S robotporszívó teszt –ezeket hasonlítják össze a keresőben megtalálod

Más

Xiaomi Roborock S50 robotporszívó most jó áron, 🇪🇸spanyol raktárból, azaz áfa- és vámmentesen.
💰 Ár: 358.99 USD (6$ Select kuponnal)
Általában csak fekete péntek környékén szokott ennyi lenni. Az akció május 15-ig tart vagy amíg el nem fogy az akciós készlet. 😉

[link]

Nem teszteltem, de azt írják működik.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#7900) Kolondrum válasza Breki (#7899) üzenetére

Az 104k. Én nem tudom, de vannak más márkák, amik ennél sokkal drágábbak és olvasom látom h 📷 meg távirányító mifene. Kérdem én: kell? Én pl kikapcsolva tartom a töltőt is. Ha kell lerakom a dokkoló mellé odamegyek ON és menjél. Az akkuját is 30-90% között tartom majd. Ezzel azt akarom mondani, hogy elég amit tud. Én ennyire sem számítottam. Sok felesleges dolgot tud sok porszívó.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.