Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:40:46

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdésed a témában feltennéd, kérlek olvasd el az alábbi ÖSSZEFOGLALÓT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) wierra válasza urobee (#8550) üzenetére


wierra
senior tag

Nem.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#8552) Cuccok válasza ITI-san (#8526) üzenetére


Cuccok
tag

Ezek az S5, S6 gépek csak a saját alkalmazásukkal kommunikálnak? Xiaomi Home alá nem lehet befogni őket?

(#8553) Revolit válasza urobee (#8550) üzenetére


Revolit
senior tag

Ejha, neked minden nap 2.5 orat megy? Jo nagy hazatok van ;] :P

(#8554) Ispy


Ispy
veterán

Ezt a szettet érdemes megvenni? [link]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#8555) Revolit válasza Ispy (#8554) üzenetére


Revolit
senior tag

Szerintem ez utangyartott, amiknek eleg silany a minosege (oldalkefe konnyen torik ilyenek). Ha viszont eredeti, akkor nagyon megeri!

szerk.: megneztem a kepeket, utangyartott. Nem tudom milyen a minosege, amit en egyszer rendeltem az jo szar volt.

[ Szerkesztve ]

(#8556) Ispy válasza Revolit (#8555) üzenetére


Ispy
veterán

Akkor honnan lehet rendelni tuti cuccokat s50-hez?

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#8557) Silent77 válasza Ispy (#8556) üzenetére


Silent77
veterán

Alin nézz szét szerintem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8558) urobee válasza Revolit (#8553) üzenetére


urobee
tag

Az egész utcát mi takarítjuk :DD :))

[ Szerkesztve ]

(#8559) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Gondoltam megcsinálom a Gen1-en a kínai->EU régióváltást. XVacuum-al fel akartam feltenni a 3468 fullos root fw-t, de valamiért nem tudom. Wifi visszaállítás megvolt, csatlakoztam hozzá, majd indítom az app-ot, tokent látja is, de ahogy kiválasztom a fw-t (belső memóriában van természetesen, amúgy sincs SD a telóban), 10 próbálkozás után call to the vacuum timed out üzenetet kapok. Mi a gond?

(#8560) pchris válasza Gabesz87 (#8559) üzenetére


pchris
tag

Jelenleg milyen fw van rajta?

(#8561) Gabesz87 válasza pchris (#8560) üzenetére


Gabesz87
addikt

Gyári, 3.5.0_003476

(#8562) Elux válasza jimmy5 (#8548) üzenetére


Elux
tag

Mi a tapasztalatod az új frissítéssel?
Tudtad már tesztelni?

(#8563) pchris válasza Gabesz87 (#8561) üzenetére


pchris
tag

Ebben a hozzászólásban benne van a lényeg. Csinálnod kell egy hard resetet (home gomb nyomvatartása mellett reset gomb lenyomása) és frissíteni, de csak a 3.3.9_00xxxx-es verziók egyikére. Utána minden szép és jó lesz... :D

(#8564) Gabesz87 válasza pchris (#8563) üzenetére


Gabesz87
addikt

Ahhhha, értem. Köszi. Jó, akkor nekifutok majd még egyszer talán. Amikor flash-elni akarom a fw-t az XVacuum appal (vagy akár PC-ről a programmal), akkor ugye a porszívó által adott wifi-re kell legyek csatlakozva, nem a sajátra!?

(#8565) pchris válasza Gabesz87 (#8564) üzenetére


pchris
tag

(#8566) forguet


forguet
senior tag

Sziasztok,

megérkezett a 360S7 porszívónk
Aug 30-án rendeltem és tegnap érkezett meg, tehát 13 nap volt a szállítás.
Egyelőre addig jutottam, hogy kinyitottam dokumentáltan.
Ha kipróbáltuk, majd megírom az első tapasztalatokat.

Feltöltöttem az unboxing videót youtube-ra ha valakit érdekel.
Magyar akcentussal, nem röhögni.

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#8567) L4mie válasza forguet (#8566) üzenetére


L4mie
veterán

Várjuk a tapasztalatokat :)

:D gearbesten megnéztem, most vinnyogok a magyarításon :D
Élvezze az otthoni kényelmetlenséget :C

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8568) Ispy válasza Silent77 (#8557) üzenetére


Ispy
veterán

Néztem, néztem, de okosabb nem lettem. :D

Valami link esetleg bevált cuccosról?

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#8569) maestro87 válasza wierra (#8551) üzenetére


maestro87
őstag

Nem tudom, nekem tegnap 28 perces porszívózás 67%-ra merítette az aksit balanced üzemmódban. Mintha az elején ennél 20%-kal több maradt volna benne. 150 percet így nem hiszem, hogy kibírna. Alig 1 éves és én nem porszívózok naponta kétszer.

(#8570) Silent77 válasza Ispy (#8568) üzenetére


Silent77
veterán

Általában jelzik ha eredeti, original jelzővel.
Megpróbálom majd megkeresni akitől én vettem, csak az lassan 2 éve volt. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8571) sly54


sly54
tag

11pro megrendelve

(#8572) Silent77 válasza sly54 (#8571) üzenetére


Silent77
veterán

az milyen porszívó? :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8573) L4mie válasza Silent77 (#8572) üzenetére


L4mie
veterán

Hát robot...:DDD

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8574) Revolit válasza Ispy (#8568) üzenetére


Revolit
senior tag

Neztem, mar nem elerheto ahonnan en rendeltem (Aliexpress). valaki itt linkelte korabban amugy, es en is berendeltem. Az tenyleg gyari volt, teljesen megegyezett eredeti alkatresszel.

Igazabol benne volt a neveben, hogy "Original Xiaomi roborock/s50 bla bla" es a dobozara ra van nyomtatva, hogy Xiaomi, nem csak ures feher doboz. Szoval ha azt irja Original, es a kepen esetleg latod dobozt, az adhat tampontot. Egyebkent szerintem is lutri, hogy mit kuldenek Aliexpressrol meg tarsaitol...

(#8575) #53667584 válasza Revolit (#8574) üzenetére


#53667584
törölt tag

Én is rendeltem már originalnak feltüntetett cuccot, aminek köze nem volt az eredeti termékhez. Dispute nyitás után az eladó azzal védekezett, hogy "original" mert olyan mint az eredeti, de nyilván nem "genuine".

(#8576) Silent77 válasza L4mie (#8573) üzenetére


Silent77
veterán

:O :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8577) ANOka válasza L4mie (#8567) üzenetére


ANOka
őstag

Miért gondolják, hogy (fizetett) tolmács helyett majd a Google fordítóval mindent megoldanak? :F :W

(#8578) tomazin válasza Ispy (#8568) üzenetére


tomazin
veterán

Most lusta vagyok megkeresni, de en linkeltem anno szettet, aki eredetit kuldott.

(#8579) L4mie válasza ANOka (#8577) üzenetére


L4mie
veterán

Délután végig olvastam, hát... elég vicces dolgokat "tud" a cucc:DDD

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8580) wjoe válasza Ispy (#8568) üzenetére


wjoe
tag

A könyvjelzőim között ezt a 2 bótot találtam:
MY ROBOT HUB
Perfection Technology CO., LTD
Ez utóbbinál vannak képek a feliratos dobozokról is.

(#8581) Ispy válasza wjoe (#8580) üzenetére


Ispy
veterán

:R

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#8582) sly54 válasza Silent77 (#8572) üzenetére


sly54
tag

Bocs,rossz helyre írtam

(#8583) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Sziasztok!

Nem tudom lehet-e itt ilyet, de ötetet kérnék, hogy milyen robotporszívót vegyek. A szoba ahova kellene elég zsúfolt, illetve nem nagy. Laminált padló van lent. Egy 1cm-es küszöbön lehet átmenni a másik térbe, ahol szőnyeg van (ilyen egyszerű, rövidszálas). Ami fontos lenne, hogy térjen vissza magától a dokkolójára, illetve a nap adott pontján kedzjen el magától tekeregni a szobákban. Van egy macskánk, aki előszeretettel dobálja szét az almot mindkét szobában a földre (két almos macsek). Próbáltuk már a fedett macskaalmot, de abba nem megy be, illetve van előtte alomgyűjtő szönyeg is, de nem vált be. Szóval ahogy kijön a cicus, a talpára ragadt almot random szétgórálja a szobákban. Erre kellene a kisgép. Amit eddig kinéztem, Sencor svc 9031, Navon Relax és a társa Delux. Bár feltőrlésre egyáltalán nincs szükség..
Tesla T10, Hoover RBT 001, illetve ami a legjobban tetszik, Ecovacs dslim2. Láttam van xiaomi is, ebben a random kategóriában, de a topikban visszaolvasván, nem valami javallot. :( Pedig vettem minap egy 2S légtisztítót tőlük, nem ártana a kollaboráció.

Lézeres térképezésre nincs szükség, sőt szerintem egy ilyen kicsi-zsúfolt szobában az egyenesen hátrány is. (Lehet tévedek.)

Várom az ajánlásokat, tippeket, ötleteket. Árban max 55k. Külföldi rendelés is jöhet, ha vámmentes. Köszi!

(#8584) ACE- válasza wjoe (#8580) üzenetére


ACE-
addikt

Perfection Technology CO., LTD

Én innen rendeltem a porszívót (S50) aminek az LIDAR motorja szállt el. 15$-ért akart küldeni másikat, mivel annyi a postaköltség... máshonnan 12$-ért is lehet rendelni, szóval vicc. Kíváncsi lennék mi lenne ha valami drágább alkatrész halt volna be, akkor biztos a postaköltség is drágább lenne... Nem szabad kínából rendelni garis cuccot, mert sosem fogsz jól járni ha behal... és még negatív visszajelzéssel sem tudsz fenyegetőzni...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#8585) Logicman86


Logicman86
tag

Sziasztok!

Egy ilyen Xiaomi porszívót nézegetek és érdeklődnék, hogy a fizikai mágnes szalag megvétele nélkül, tehát csak az app-ot használva, lehetőség van-e virtuális fal letételére?

A linkelt oldalon találtam a legkedvezőbb áron. Tudom kínából rendelve olcsóbb, de azt olvastam, hogy ilyen esetben nem igazán lehet garanciáról beszélni vagy nagyon körülményes és problémás. Esetleg van olyan magyar oldal ahol ennél olcsóbban hozzá lehet jutni?

Milyen hasonló tudású, de más gyártó készülékeit lenne érdemes még megnéznem?

Köszönöm szépen előre is a segítséget :R

Lehetőleg törekedj a feltett kérdésekre válaszolni...

(#8586) Headless válasza Logicman86 (#8585) üzenetére


Headless
őstag

szia!

virtuális fal gen1-es xiaomihoz nincs. zónatakarítást tudsz végezni, de csak az utolsó térképeden, nincs térképmentés funkció sem.

ellenben ha továbbra is ez a gép érdekel semmiképp sem ilyen boltokból rendelj, hanem a hivatalos hazai viszonteladótól... Vagy akár bemehetsz a lurdy házba és meg is tapizhatod és fizikailag megveszed :) A garancia csak ott lesz valódi.
[link]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#8587) wierra válasza ACE- (#8584) üzenetére


wierra
senior tag

A komplett LIDAR egység "postaköltsége" 70 USD lett volna ennél az eladónál. :DDD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#8588) ACE- válasza wierra (#8587) üzenetére


ACE-
addikt

Próbáltam nekik megmagyarázni, hogy ez így nem garancia, és hogy azt ígérték ingyen küldenek másikat, de Ők ezt úgy értelmezték, hogy a termék van csak ingyen, a postaköltséget nem vállalhatják be, mert nagyon nagy lenne a költségük, és nagyon kis árréssel dolgoznak, és nem érné meg nekik. Majdnem sírva fakadtam... Próbáltam megkérdezni tőle, hogy máshol hogy érheti meg ugyanezt ingyen postával elküldeni, de erre az volt a válasz hogy ők csak eredeti alkatrészeket forgalmaznak, és az biztos nem az (természetesen az). Végül lealkudtam 12$-ra, mert ugyan meg tudtam csinálni a motort, de biztosan hamar megint tönkre fog menni. Nagyobb összegű alkatrésznél állítólag érdemes az Ali support-al is felvenni a kapcsolatot, akkor el lehet érni az ingyen postát, de ezt csak egyszer-egyszer vállalják be. Vicc az egész... Lehetett volna még őket azzal fenyegetni, hogy valami magyar fórumot belinkelek, hogy ott le fogom írni a 10milliós magyar társadalomnak, hogy hogyan működik náluk a gariztatás, és onnantól senki nem fog tőlük rendelni, de végül nem tettem meg...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#8589) Leon77 válasza ACE- (#8588) üzenetére


Leon77
őstag

Amúgy mi baja annak a motornak? Elindítottad külső fesszel és jó lett? Nem lehet, hogy a szénkefe kopott el benne? Csak kíváncsi vagyok.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#8590) L4mie válasza Leon77 (#8589) üzenetére


L4mie
veterán

Hát személy szerint nagyon remélem, hogy egy szenzor mozgatóban nincsen kefe. Érteni nem értek a mini motorokhoz, ezért remélem.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8591) gorbep válasza L4mie (#8590) üzenetére


gorbep
senior tag

pedig ha egy áramlökéstől megindul és utána jól megy, akkor az sanszos hogy szénkefe körös bekopás... de ne legyen igazam...:(

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#8592) ACE- válasza Leon77 (#8589) üzenetére


ACE-
addikt

Nem tudom mi baja, nem értek hozzá hogy szénkefés-e, de amióta kicsit 9V-al megpörgettem, megint szuperál rendesen. Csak gondoltam hogy ezzel így sokáig nem fog menni... ezért inkább 12$-t szánok rá, hogy legyen egy tartalék.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#8593) tomazin


tomazin
veterán

jól gondolom, hogy ez már túl vastag lenne egy gen1nek?

(#8594) noicenoice


noicenoice
tag

Na megjött végre a Blitzwolf bw-vc1. Egy gyors próba után pozitív a véleményem róla. Egy biztos, piszok erős a szívóereje.Tesztelgetem pár napig és ha érdekel valakit, akkor írok egy bővebb beszámolót róla.

(#8595) L4mie válasza noicenoice (#8594) üzenetére


L4mie
veterán

Persze, hogy érdekel :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8596) qqzs válasza noicenoice (#8594) üzenetére


qqzs
őstag

ez nem egy xiaomi veletlenul feketeben picit erosebb motorral?

Eladó: GTS450

(#8597) Silent77 válasza qqzs (#8596) üzenetére


Silent77
veterán

:N

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8598) qqzs válasza Silent77 (#8597) üzenetére


qqzs
őstag

akkor biztos csak jo sok alkatresz hasznaltak fel belole

Eladó: GTS450

(#8599) capafog23


capafog23
őstag

Sziasztok, Roomba 960 vs Roborock S50-55 közül végül Roborock mellett döntöttem.
Plusz szívóerő (ami kell kemény padlón), valamint a 2 év garancia miatt.
Első porszívózáson vagyok túl, elégedett vagyok vele.
Két kérdésem láttam hogy zónát lehet 2x takaríttatni vele, de arra nem találtam beállítást hogy 2x takarítsa fel az egész lakást?
Feltörlés funkciót még nem próbáltam, szabad a vízbe rakni minimális padlótisztítót?

(#8600) Headless válasza capafog23 (#8599) üzenetére


Headless
őstag

Kétszer elindítod mondjuk két ütemezéssel persze tudnod kell kb mennnyi idő alatt ér végig...

Mosószert nem szabad tenni.

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.