Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:40:46

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdésed a témában feltennéd, kérlek olvasd el az alábbi ÖSSZEFOGLALÓT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19017) LordBurgur


LordBurgur
újonc

Sziasztok! Talán végső elkeseredésemben fordulok hozzátok. Sok helyről tájékozódtam a robotporszívókról, - azonban tapasztalat és olyan ismerős híjján, akinek lenne/lett volna ilyen gépe - továbbra is azt érzem, teljes a tanácstalanság.
Ami biztos: szisztematikus mozgású gépet szeretnék, mert az albérletben gyakorlatilag nincsenek ajtók :K és sok a helység. A másik: a lakásban gyakorlatilag terem a por, így gyakorta, akár naponta is használnám, gondolom ez fontos az aksi miatt. (60 nm). Szőnyegem van, de nagyon rövid "szőrű", öröm lenne, ha arra is fel tudna kapaszkodni és meg tudná dolgoztatni. (Talán ennek köze van a szívóerőhöz/teljesítményhez és a főkeféhez) Azt nem tudom, hogy a gumihengert érdemes-e, ha nincs háziállat, de mindenkinek hosszú és sok a haja. :D A vizes funkcióra, felmosásra nem tartok igényt. Felső plafon: ha ez reális, 150k
Nekem ami még nagyon fontos: szervizelés, reklamáció, visszaküldés, alkatrészcsere megoldható legyen magyarul, Magyarországon (még ha ez drágítja is) :B
Röviden: köszönöm!
Ui.: itt találtam olyan infót, aminek hatására letettem arról, hogy robzone-ról vásároljak. Azért is köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.