Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:40:46

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdésed a témában feltennéd, kérlek olvasd el az alábbi ÖSSZEFOGLALÓT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19351) TZMI


TZMI
csendes tag

Sziasztok,

11.11 kapcsán rendeltem egy VIOMI SE-t. Nagy bánatomra nem érkezett meg és visszakaptam a pénzemet is.
Közben tovább műveltem magam ezen a területen és hajlok a Roborock S5 Max vásárlása felé, mert kiváló és strapabíró készüléknek írtátok le. Most geekbuying-on 404 USD körül el lehetne vinni. Mit gondoltok, érdemes pár hetet még várnom, lehet ez az év elején még olcsóbb 380 USD alá benézhet valahol? Vannak év eleji nagy olcsósítások?

Válaszaitokat előre is köszönöm.

(#19352) Silent77 válasza TZMI (#19351) üzenetére


Silent77
veterán

Szia!

Mindenképp várj vele, majd kérek jobb kupont, de geek nem nagyon akar jelenleg 390 alá menni.
Szerdán kérdeztem, akkor $394.99 akartak adni, de az is sok.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19353) evitiguF válasza Silent77 (#19352) üzenetére


evitiguF
senior tag

Szia,

és a Viomi SE utolsó értékesítéséről nincs infó? Korábban írtad, hogy még lesz egy pár darab (jóáras), mielőtt megszűnteti az eladó a termék forgalmazását.

(#19354) Silent77 válasza evitiguF (#19353) üzenetére


Silent77
veterán

Sajnos semmi hír, pedig naponta nézem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19355) motrola


motrola
aktív tag

ILIFE V5S Pro ldőnként elakad akadálymentes helyen. Mi lehet az oka?

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#19356) Piedon


Piedon
tag

Mivel nem találtam magyar hangot Viomi SE-hez, ezért csináltam egyet hozzá.
Akar valaki segíteni nekem tesztelni? Olyan Viomi SE tulaj jelentkezzen, akinek magyar mihome-ja van és a Viomi plugin is magyar, mert akkor tudja hova kell és milyen fájlt másolni, így ezt a részt már nem kell elmagyarázni.
Nem kell bele mászni a porszívóba, nem kell törölni, simán mihome alól fel lehet rakni a hangcsomagot, csak a pluginban kell módosítani két sort, meg kell egy mini webszerver Windows alá a telepítésig, aztán már az sem kell.
Egyelőre nálam jól működik, de ha több gépen le tudjuk próbálni az még jobb. Garancia nem ugrik, mert bármikor vissza lehet rakni mind a kínait mind az angolt. Annyi történik, hogy más nyelvet választasz ki a mihomeban, csak éppen az elérési út nem a xiaomi szervere hanem a saját szervered. Drága orosz barátainktól vettem az ötletet a 4pda-ról.
Ha már van magyar hang hozzá, és csak én voltam a figyelmetlen akkor szóljatok és töröltetem ezt a hozzászólást a modikkal.

(#19357) 6120 válasza Silent77 (#19352) üzenetére


6120
tag

Rám is gondolj majd! Nekem is ez jött ki megfejtésnek, visszaolvasva a fórumot.

(#19358) CragON válasza kirkri (#19334) üzenetére


CragON
aktív tag

Indítottam egy teljes takarítást mop-pal és ezentúl én is csak akkor fogom feltenni a mop-ot, ha használom is az adott helyiségben.
Mop-pal felszerelve teljesen máshogy takarít, megcsinálja, de sokkal körülményesebben. Többször előfordult, hogy újra tervezte az adott rész takarítást vagy 3x, össze-vissza forgott és vannak olyan akadályos részek ahol mop nélkül simán halad, megkerül, mop-pal pedig szenved, rosszul oldja meg.
Az elkülönített szőnyeg kezelés se túl nagy extra, annyi hogy a szélein alaposabban átmegy, viszont nálam ez lassú folyamat ("le-fel billegtetve" megy végig) és sok energiát vesz fel.
Mop nélkül meg simán rámegy és megemeli a szívóerőt, teljesen jó.

(#19359) gyemipapa válasza Piedon (#19356) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Leírnád itt a magyarra lefordított mondatokat?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#19360) Silent77 válasza 6120 (#19357) üzenetére


Silent77
veterán

Rendben!
Banggodon S5 max várhatóan január, február. Reménykedjünk, hogy Geekbuying ad jobb kupont.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19361) daver88


daver88
aktív tag

Dreame F9 problémámra frenk74 által linkelt leírás jelentette a megoldást, kalibrálni kellett a porszívót.

A leírásból annyi hiányzik, hogy kínai nyelvre kell állítani a Mi Home-ot, csak ott aktív a kalibrációs menü.

Azóta tökéletesen működik, térkép is elkészült. :)

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

u.i.: Honnét érdemes most rendelni a kigészítőket? (összefoglalóban a link nem működik már)

[ Szerkesztve ]

(#19362) Silent77


Silent77
veterán

Sok változás nincsen, a Yeedi kapott jobb árat.

Allowance kuponnal további kedvezmény, használjátok ki amíg vannak!
[link]
[link]
8$ kedvezmény 100pontért!: [link]

Dreame F9 2 in 1 Robot Vacuum Cleaner!
EU raktárból, nagyon jó áron!‼
Kupon: BGHU1312
185.99$

Xiaomi Mijia MJSTS1 Pro Robot Vacuum Cleaner!
EU raktárból!
Kupon: BGCZPLXMPE
$389.99

Yeedi Mop Station Self cleaning Robot Vacuum Cleaner
EU raktárból!
Kupon: BGCZYEDM
559.99$

Dreame Bot Z10 Pro Robot Vacuum
EU raktárból!
Kupon: BGCZDEPY + allowance 10$ kedvezmény: [link]
Ár: 469.99$

Midea M7 Robot Vacuum Cleaner!
EU raktárból,!
Kupon: MIDEAM7
213.99$

Midea M7 Pro Robot Vacuum Cleaner!
EU raktárból!
Kupon: MIDEAM7PRO
269.99$

Roborock S7 robot vacuum cleaner!
EU raktárból.
Kupon: GKB21YES3
$515.99

Kiegészítők:
10PCS Main Brush Filter Side Brushes Replacement for Xiaomi 1S Mi Robot Roborock S50 S51 S52 S55 S5 MAX S6 Vacuum Cleaner!
EU raktárból!
7.99$ + posta

32pcs Vacuum Cleaner Replacement for Xiaomi 1S Roborock Robot S50 S51 S5 MAX S6!
EU raktárból!
Kupon: BGHUA06
$14.99 + posta

.
Roborock S7 tartozékok.

Aliexpress kuponok, nem mindenre működnek, próbálgatni kell.
3TOPD v 12DEC3 v 3AhmedGet — $3/25
7TOPD v 12DEC7 v 7AhmedGet — $7/50
12TOPD v 12DEC12B v 12AhmedGet — $12/80
16TOPD v 12DEC16 v 16AhmedGet — $16/130
25TOPD v12DEC25 v 25AhmedGet — $25/$200

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19363) frenk74 válasza daver88 (#19361) üzenetére


frenk74
tag

Én Alirol rendeltem 17 db-os szett 18 USD volt (6 oldalkefe, 5 mop, 4 hepaszűrő, 2 főkefe). A mopból 2 fajta van. Az egyik olyan mint a gyári, teljes felületén mikroszálas, a másik csak középen a fúvókák szélességében. Mindkettő használható, csak a gyári nagyobb sávot töröl.

(#19364) Silent77 válasza Silent77 (#19362) üzenetére


Silent77
veterán

Dhgate-n találtam jó áron S5 maxot.

Roborock S5 Max
EU raktárból!
Kupon: DHDEC24OFF +4$ store
336.04$

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19365) Silent77 válasza Silent77 (#19362) üzenetére


Silent77
veterán

Allowance kuponnal további 8$ kedvezmény: [link]
JIMMY JV53 425W Handheld Cordless Vacuum Cleaner with HEPA Filter 125AW 20KPa!
EU raktárból, nagyon jó áron.
Kupon: BGHU1403
109.99$

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19366) Bazsee71


Bazsee71
őstag

2 napja tesztelgetjük a Dreame Z10 Pro-t, eddig nagyon tetszik, olyan helyekre is bemászik, ahová nem gondoltam, hogy befér. :D

Azzal nem jutok dűlőre, hogy ha ráteszem a mop-ot, és visszahelyezem a dokkolóra, már indul is. Vagy ha bármi miatt leveszem és visszateszem, automatikusan indul. Ki lehet ezt valahogy kapcsolni? Mi Home-ban nem találtam ilyen opciót.

(#19367) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
A véleményetekre lennék kíváncsi, ti mit javasolnátok az alábbi paraméterekre.
-okos útvonaltervezés
-felmosás funkció
-porzsákos dokkolótorony
-150-200.000 ft.
-Hazai garancia (leginkább aqua.hu-t preferálom)
Eddig ezeket néztem:
irobot roombia 3 plus
Xiaomi Viomi S9
Xiaomi Roidmi EVE Plus
Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#19368) Silent77 válasza Silent77 (#19364) üzenetére


Silent77
veterán

Még jobb áron! :C

Roborock S5 Max
EU raktárból.
Kupon: DHDEC24OFF +4$ store
$321.07

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19369) Robertó79


Robertó79
tag

Olyan kérdésem lenne karácsonyra vettem egy robotporszivót dream f9!
Nem kezel két térképet úgy tudom. (szinteltolásos a lakás kb 30 cm különbség)
Úgy lehet használni, hogy nincs app letöltve csak elindítom az egyik szinten és csinálja magától?
Vagy az egyik szinten térképez utánna meg felrakom a másik szintre?
Illetve lehet csinálok egy rámpát amin fel tud menni és akkor egy térkép elég!

(#19370) frenk74 válasza Robertó79 (#19369) üzenetére


frenk74
tag

Rámpával egy térképpel megoldható. Rámpa nélkül a nagyobbik részt feltérképeztetném, azt elmenteni. A másik részbe átemel, ott kitakarit, majd ha visszarakod a másik oldalra, ott pozicionálja magát és ismét a térképet használja.

(#19371) TZMI válasza Silent77 (#19368) üzenetére


TZMI
csendes tag

Szuper, köszönöm. Azonban én tartok a dhgate-től. Megvárnám a Banggood, Geekbuying, Aliexpress hármasból egy hasonló ajánlatot. Vagy?

[ Szerkesztve ]

(#19372) Silent77 válasza TZMI (#19371) üzenetére


Silent77
veterán

Miért?
Nincs velük semmi gond, ezer éves bolt. Rengeteget rendeltem anno tőlük.
Ali kilőve, Geeket mai is kérdeztem, nem hajlandóak lentebb menni. Jövőre ugyan lesz BG-n, de nem hiszem, hogy ilyen áron.
Köv év mindig áremelést hoz.:(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19373) MC Pite


MC Pite
veterán

Sziasztok, tapogatózok a témában, és lenne pár kérdésem amikre még nem leltem választ :B
Mi Robot Vacuum Mop/1C modell can most a célkresztben.
-az 1C az nem eu piacos eredetileg? Ha így van, abból van hátrányunk?
-mop no go zónákat tud ez a gép (tesztből úgy tűnik nem tudja)
+1: Ha nem zárhatóak ki egyes részek a felmosásból (bárhogy), akkor milyen alternatívája lehet ami tudja; vagy ha az árban fentebb van(pl SE még nem tudja pl ha jól láttam), akkor nem mopos alternatíva lehet még érdekes hasonló kvalitásokkal.
:R

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#19374) TZMI válasza Silent77 (#19372) üzenetére


TZMI
csendes tag

Több fórumon is olvastam nem túl bíztatót róluk, illetve nincs PayPal, ami miatt kicsit bizonytalan vagyok. Tudom, hogy az Ali-nál sincs, de az már bizonyított, ott visszakaptam a ki nem szállított Viomi SE árát.

(#19375) spiderpig820 válasza TZMI (#19374) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Alinál van PayPal.

4B

(#19376) Gloob válasza TZMI (#19374) üzenetére


Gloob
addikt

Az Alinál már van PayPal. A Select payment metod-nál ki lehet választani a PayPal-t!

Samsung Galaxy A52S

(#19377) Silent77 válasza TZMI (#19374) üzenetére


Silent77
veterán

Pedig nincs velük gond, kb 1 éve vettem fel velük újra a kapcsolatot, azóta nem hallatom rosszat.
PP nincs ez igaz, de a kártyádnak is van védeleme. :) chargeback-nak hívják. Minden banknál van.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19378) A-Bag


A-Bag
tag

Sziasztok !
Viomi SE megér 90 ezret ? (Ipon) Per pillanat árukereső alapján ez a legjobb ár... (külföldről nem szeretnék rendelni)
Esetleg hasonló áron jobb alternatíva ?
Köszi!
A.

(#19379) pooty válasza MC Pite (#19373) üzenetére


pooty
tag

Viomi SE megkapta a "no mop" beállítási lehetőséget, "no go"-t eddig is tudott.

(#19380) amerigo válasza MC Pite (#19373) üzenetére


amerigo
aktív tag

Van "mopping restricted area" az 1C-nél

[ Szerkesztve ]

(#19381) daver88 válasza daver88 (#19361) üzenetére


daver88
aktív tag

Még érdekességképp annyit a sztorihoz, hogy a Banggood válasza az volt, hogy javítassam meg itthon a porszívót, és fizetik a költségét.

[ Szerkesztve ]

(#19382) MC Pite


MC Pite
veterán

Köszi srácok :R
Van amúgy alternatíva amit érdemes megnézni 60-75 körül, vagy 3 garival 1C az egy erős ajánlat? :R

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#19383) 3szli


3szli
tag

Sziasztok!
Xiaomi Vacuum-Mop Pro tulaj vagyok. Frissítés miatt érdeklődnék az interneten rengeteg cikk található hogy van új firmware (pl.:A Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P új frissítést kapott. További térképeket ment (xiaomiplanet.sk) ) másnak sikerült telepíteni ha igen én hogy tudom? (nekem a 3.5.8_0017 van fent és sosem frissített )

(#19384) Brandynew válasza 3szli (#19383) üzenetére


Brandynew
őstag

Szia,

Attól függ, milyen régiós a firmwared, én pl. kínaival 3.5.3_0047-nél tartok, és hülyeség, hogy eddig csak egy térképet tudott kezelni, a 3.5.3_0045 óta tudja ezt.

Elvileg manuálisan tudsz telepíteni bármilyen firmwaret, nem próbáltam: https://itooktheredpill.irgendwo.org/2020/rooting-xiaomi-vacuum-robot/

[ Szerkesztve ]

(#19385) 3szli válasza Brandynew (#19384) üzenetére


3szli
tag

régiót hol tudom állitani?
(a manuális én sem szeretném ennyire meg bontani a gépet)

(#19386) Brandynew válasza 3szli (#19385) üzenetére


Brandynew
őstag

Azt sehol, ha kínai fw van rajta, akkor ahhoz kapod a frissítéseket, ha eu-s, akkor ahhoz, és így tovább. Régiót cserélni fw cserével tudsz.

[ Szerkesztve ]

(#19387) kocsisdavid5


kocsisdavid5
aktív tag

Sziasztok!
A Xiaomi mi mop pro rendelkezik no mop zone funkcióval?

(#19388) 3szli válasza kocsisdavid5 (#19387) üzenetére


3szli
tag

Szia!

az én régi fw nem (frissítés ígéret régen láttam erre is) de "szobákra" tudod bontani a teret és ki tudod jelölni hol menjen felmosással

(#19389) Brandynew válasza kocsisdavid5 (#19387) üzenetére


Brandynew
őstag

Igen, virtuális falat is megadhatsz neki és konkrét zónákat is kijelölhetsz, akár szobákon belül is.

3.5.3_0047 a fw verzióm.

[ Szerkesztve ]

(#19390) megint én válasza megint én (#19367) üzenetére


megint én
őstag

Up, valaki? :B

(#19391) TZMI válasza Silent77 (#19377) üzenetére


TZMI
csendes tag

Sziasztok,

megrendeltem a roborock S5 max-ot az ajánlott kuponokkal. Köszönöm itt is Silent77 közbenjárását.

Sőt, a telefonos alkalmazáson még adott 1 dollárt pluszban, DE figyeljetek ennél, hogy valószínűleg jobban jártok, ha EUR-ban kezdeményezitek a fizetést, mert az USD alapú esetén egy erőltetett váltás történt, nem előnyös árfolyamon.

Nézzétek meg így is, úgy is, ne járjatok úgy mint én. Túlélem, de talán másnak ez segíthet! :)

(#19392) MBalu0001 válasza megint én (#19390) üzenetére


MBalu0001
csendes tag

Szeva!
Szerintem nézz teszteket a 3 gépről, nem hiszem hogy lesz akinek mindhárom gép volt, van..
Személyes véleményem, ugyan az irobotnak ezt a típusát nem ismerem, de szerintem túlárazottak, viomi még elég új, roidmi nekem volt, én meg voltam vele elégedve..
Többiek?

Volt: xiowa light, Xiaomi gen1 ,roborock s50, Mi mop pro, Lenovo X1(360 s7(pro?)) roidmi eve plus, 360 S7,Dreame Bot L10 pro. Jelenleg:s5max, Roborock s7, 360 S10.

(#19393) asdjunge válasza Silent77 (#19362) üzenetére


asdjunge
csendes tag

Sziasztok!
Köszi az összefoglalót. Az S7 szerintetek le fog menni újra 490-re? Lehet-e valamilyen garanciávak számolni az itt rendelt készülékre? Rendelt-e már valaki innen és volt alkalma gariztatni?
más:
Illetve fel tudok több kupont használni az oldalon? Nekem nem sikerült, és google találat sem volt a problémára.

(#19394) Silent77 válasza asdjunge (#19393) üzenetére


Silent77
veterán

Egy ideig nem valószínű, túl vagyunk már a nagy akciókon.
Fekete olcsóbb lett! $509.99
Roborock S7 robot vacuum cleaner!
EU raktárból. Fekete színre! fehér 515.99
Kupon: GKB21YES3
$509.99

Rendelni elég sokan, garis problémáról még nem hallottam. Ha bármi gond van, szólj és megpróbálok segíteni.
Nem lehet csak egy kupont. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19395) Luigi962 válasza asdjunge (#19393) üzenetére


Luigi962
őstag

Ha jó porszívót akarsz ne nyüglődj 10-20 dolláron,mert hidd el nekem a Roborock S7 megéri az árát. Én szerencsére megszabadultam a Mop protól és azóta vagyok happy. Ég és föld a különbség a kettő között. Nagyon jó robot az S7 minden téren/szőnyeg, parkett,járólap és még a "felmosás" is egész jó. A szoftvere pedig parádés csak benyögöm Alexának melyik helyiséget takarítsa ki és már nyomja is vacuum cleaner.

(#19396) Tonyk válasza Luigi962 (#19395) üzenetére


Tonyk
veterán

És most sikerült összahasonltanod egy 90e forintos és egy 180e forintos robotot. :C

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#19397) MC Pite


MC Pite
veterán

Az 1C mellett nézem a Dreame F9et is, ami hasonló ha jól látom, de előbbinél vannak/voltak panaszok a frissítésekre. És elvileg az F9 egész jó szőnyegen is.

A Viomi SE is tetszik, de az elvileg szőnyegen nem túl erős.
Keresném már mit honnan mennyiért lehet beszerezni, de meg kéne állapodnom végre a gépet tekintetében :C
Ez elsőre hasznosnak tűnik (sokkal hasznosabbnak mint a tudatosvásárlók teszt amit vettem :U ).
Tudtok esetleg irányt mutatni merre keresgéljek leírást/tesztet?
Kellene a több zónás/időzíthető takarítás, előny ha van felmosás is, és ha már túlléptük a 70k-t, akkor nem hátrány ha a közepes szőnyegekkel is boldogul tűrhető szinten. : :B

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#19398) frenk74 válasza MC Pite (#19397) üzenetére


frenk74
tag

Nekem F9 van. Jó kis gép. Idözithetö, zónákat is tud, felmosás is megy neki, szőnyeget is érzékeli ( megemeli a szivóerőt). Youtube tele van tesztekkel, ott is dicsérik.

(#19399) bandigno válasza MC Pite (#19397) üzenetére


bandigno
senior tag

S5 Max, nem nyúlsz mellé, nem jönnek elő nyűgök, teszi a dolgát, első alkalommal megszereted!

(#19400) gyemipapa válasza Piedon (#19356) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Én azóta is várnám, mik a magyarra fordított üzenetek? Mennyire érdemes lecserélni?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.