Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24801) Tocika


Tocika
aktív tag

Sziasztok!
Van egy mi a1 android pie-al felvértezve és egy garmin forerunner 35 óra.
A problémám az lenne hogy az óra folyamatosan fel , le csatlakozik a telefonra....dobálja a Bluetooth kapcsolatot...
Valaki találkozott már ilyennel ?
Mit lehetne ezzel kezdeni ?

(#24802) HoaryFox válasza Tocika (#24801) üzenetére


HoaryFox
őstag

Csak ezzel az egy eszközzel instabil a BT? Próbáld ki mondjuk egy BT hangszóróval pl., ha ott is instabil, akkor a telefon, ha nem, akkor az óra a ludas.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#24803) andHermann válasza Tocika (#24801) üzenetére


andHermann
tag

Nekem hiba nélkül csatlakozik, napi szinten használva, egy 3 éves Zebaze Crystal okosórához a kezdetektől fogva.

Próbáltad már elfelejtetni és újra párosítani az órát a telefonhoz?

(#24804) Tocika válasza andHermann (#24803) üzenetére


Tocika
aktív tag

Próbáltam... Nem hozott változást.
Ma megprobálom egy másik órával meg az órát egy másik telefonnal....
Meglátom mi lesz....
Írok a fejleményekről

(#24805) kokokka válasza Aurig@ (#24798) üzenetére


kokokka
őstag

Mindent külső apk-ból telepítek

És szerinted ez a normális? Mindenhonnan leszedett, ilyen-olyan appokat raksz csak rá, és azt hiszed ez így egészséges? Fizetős app-jaid nincsenek is? Ez bizony furcsa gondolat menet szerintem....

(#24806) kokokka válasza fery02 (#24790) üzenetére


kokokka
őstag

Akiknek hibátlan a telefon Pitével, azok csak simán OTA frissítették?

Igen. Gyári rendszer, a megjelenésük pillanatában engedélyezett OTA frissítésekkel. Az összes, általam használt Google app frissítése is engedélyezve van, ezzel sosem szoktam sz@rakodni. A ROM-olgatásból már rég kinőttem, ennél a telónál már meg sem fordul a fejemben még csak kipróbálásra sem. Minek is gondolnék rá, mikor teljesen hibátlan így...

(#24807) andHermann válasza kokokka (#24806) üzenetére


andHermann
tag

+1, annyi kiegészítéssel, hogy ha valamikor (minél távolabbi jövőben) a Xiaomi már nem ad ki biztonsági frissítéseket sem a telefonra, akkor szerintem átállok Custom Romra, lehetőleg olyanra, amivel lehet OTA-en frissíteni.

(#24808) Aurig@ válasza kokokka (#24805) üzenetére


Aurig@
őstag

Igen. apkmirror és a play áruház ahonnan leszedem, ami kell. De, playből is külső apk-ból telepítek (van rá mód), sosem belépve, így kiküszöbölhető az automatikus frissítésük.
Egy fizetős van a Nova Launcher Prime.
Nekem tökéletes, hogy nem kell belépnem emiatt, rühellem az ide-oda szinkronizálásokat és a háttérben történő frissítéseket. Így nem ér meglepetés. Lehet, hogy furcsa, de ez van.
Örülök, hogy másnak tetszik az, hogy magától frissít és szinkronizál, nekem egyáltalán nem.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#24809) Tocika válasza HoaryFox (#24802) üzenetére


Tocika
aktív tag

Szia!
Próbáltam egy másik garmin orával azzal is ugyan ezt csinálja.
Az óra jó mert másik telefonnal nem csinálja ezt.
Nem tudom mi lehet az oka.....
Valakinek valami ötlet ?

(#24810) darvinya válasza Tocika (#24809) üzenetére


darvinya
titán

Ne másik ugyanazzal órával próbáld ki, hanem másik fajta BT eszközzel.

Gyári app-ot használod Garmin -hoz?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#24811) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Léptem A2 6/128GB-ra. Viszlát! :R

Pixel 8 Hazel

(#24812) Fredy02 válasza mobilizmo (#24797) üzenetére


Fredy02
tag

Köszi, ez most nekem nem ér ennyit azt hittem hogy csak install aztán cső😁, van egyébként OTAt támogató hasonló rom?

S23U

(#24813) konzi


konzi
aktív tag

Sziasztok. Köszönöm a segítséget mindenkinek. Meg van az utodja.

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#24814) mttssz válasza Aurig@ (#24798) üzenetére


mttssz
senior tag

Nem kotekedni akarok, de akkor minek neked okostelefon?

(#24815) Aurig@ válasza mttssz (#24814) üzenetére


Aurig@
őstag

(#24808)
Én sem akarok kötekedni.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#24816) Tocika válasza darvinya (#24810) üzenetére


Tocika
aktív tag

Xiaomi Bluetooth fülessel nem csinálja ezt.
Viszont a Garmin órákat akkor nem szereti...
Vivoactive Hr-el is dobálja a kapcsolatot meg forerunner 35- el is.
Gyári appot használom.

(#24817) mobilizmo válasza Fredy02 (#24812) üzenetére


mobilizmo
addikt

Ha jól tudom a LOS-nak működik az OTA-ja, de majdnem mindegyik normális custom ROM csapata dolgozik rajta, a Havoc is (updateltem már OTA-n Havoc-ot). De azt is látni kell, hogy az is lemondásokkal jár, az OTA update mindenféleképpen törli a root-ot, a custom recovery-t és nagy valószínűséggel a gapps-ot is. Utóbbira lehet megoldás, hogy pl. az AOSP Extended-nél van gapps-os és a nélküli ROM package is. Viszont így nem te befolyásolod, hogy mi van benne a gapps-ba, én általában szeretem a google dolgait, de a fene tudja a nagy gapps csomagokba mi mindent raknak bele. Én mindig csak a pico csomagot telepítem. Ráadásul amit leírtam elsőre bonyolultnak tűnhet, de ha az első alkalmon túl vagy és látod hogy működik utána már a fájlok letöltésével együtt is kb. 15 percen belül megvan a frissítés és számítógép sem kell hozzá.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#24818) TFSi válasza mobilizmo (#24817) üzenetére


TFSi
őstag

Csak kíváncsi vagyok arra, miért éri meg ez a sok mókolás az eredeti oprendszerrel szemben? Nekem szerencsére alig van gondom a telefonnal, de valahogy egyre kevésbé érzem a késztetést custom ROM-ra történő váltáshoz. Abszolút elismerem a szakértelmed a témában, csak nem pontosan értem a váltás okát, azaz megtérül-e az elveszett garancia és a plusz meló?

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#24819) TFSi


TFSi
őstag

Kint van az áprilisi frissítés. 257,6 MB.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#24820) HDR123 válasza TFSi (#24818) üzenetére


HDR123
tag

Egyetértek. Én is gyárin vagyok, 9-es márciusin, most megy fel az áprilisi.
Nem tudok olyat mondani ami nem megy és hiányolom, minden működik.

(#24821) M@Db0Y válasza HDR123 (#24820) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Nekem is tökéletes volt a gyári, de kb 1.5 hónapja áttértem a LOS16-ra kíváncsiságból és a Gcam miatt.
Gcam miatt már megérte, de nekem a LOS16-al az üzemidő jobb lett, wifi 2,4Ghz-en gyorsabb lett (75Mbit helyett 150-el csatlakozik a routerre).

Összeségében nem rossz, és 0 korábbi tapasztalattal guide alapján elsőre sikerült felrakni kb. 15 perc alatt.

(#24822) mobilizmo válasza TFSi (#24818) üzenetére


mobilizmo
addikt

Alapvető igényem megismerni, tudást felszedni azokról a dolgokról amivel kapcsolatba kerülök. Korábban voltak rossz tapasztalataim gyári ROM-okkal és/vagy hosszabb ideig használtam a telefonokat így bőven belefutottam abba az időszakba amikor már nem volt gyári frissítés rá. Szóval régi motoros vagyok a témában, onnan ered. Ennél nem volt igazából problémám a gyári ROM-al, de gondoltam kitaposom itt az utat a topik azon felhasználóinak akik esetleg váltani szeretnének, mert nekik viszont vannak. Elég sokan voltak olyanok akiknek gondjai voltak, de kevesen álltak át, pedig ez valószínűleg megoldotta volna a gondjaikat. Egyébként én már úgy is választok telefont, hogy azt nézem milyen a támogatás rá. Jellemzően nem veszek aktuálisan megjelent készüléket, várok néhány hónapot. Flagshipet sem veszek, egyszerűen nem vagyok hajlandó 60.000 Ft-nál sokkal többet költeni erre és nem is igazán értem azokat akik hajlandók 200.000+ kiadni erre, pedig megtehetném én is. Ennek kapcsán azért van egy olyan vetülete is a történetnek, hogy olyan dolgokat is lehet engedélyezni, ami esetleg csak szoftveresen nincs engedélyezve a gyáriban (lásd camera2api).

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#24823) TFSi


TFSi
őstag

Egyetértek veled abban, hogy manapság 60-70eFt körül remek telefonok vannak, így már várom nagyon az A3-at. A gyorsabb netet és a jobb minőségű felvételeket is megértem, ha az eszköz tudja, miért ne lehetne kihozni belőle a maxot. Kár, hogy gyári körülmények között ez máshogy van.

Mindemellett hozza a készülék az elvárható szintet a maga kategóriájában.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#24824) huberpe


huberpe
aktív tag

akik gyári pie után telepítették a LOS16-ot, mi a tapasztalatuk a hívás közbeni hangerővel (ami ugye jelentősen lecsökkent pite alatt)?

(#24825) Zarbi válasza huberpe (#24824) üzenetére


Zarbi
tag

Én direkt kihagytam a gyári pitét és 8.1-ről tértem át LOS 16 ra. Nincs hangerő probléma az előző rendszerhez képest.

(#24826) HDR123 válasza M@Db0Y (#24821) üzenetére


HDR123
tag

Gcam teljesen hidegen hagy. Bőven elég a gyári camera, van amúgy tükrös gépem, tudom mi az hogy jó fénykép. A telefonban ami van a célját tökéletesen betölti.
Általában 5GHz-es wifit használok, de azt se méregettem hogy 75, 150 vagy éppen 900Mbit/s-el megy.
Nekem ezek teljesen feleslegesek amiket írtál.

Custom romokat azért nem szerettem (android 2.3-as időszakban kezdtem), mert nagyon sok gond volt velük, nem ment a hívás, nem úgy működött mint a gyári, még a 4.0-ás időszakban (ZTE Blade, LG P990).

(#24827) mobilizmo válasza TFSi (#24823) üzenetére


mobilizmo
addikt

Hétvégén ha lesz időm és kedvem lehet, hogy megpróbálom még a Havoc treble ROM-ját is telepíteni.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#24828) janes1976


janes1976
őstag

Megjött az áprilisi update :D

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#24829) Grecky válasza janes1976 (#24828) üzenetére


Grecky
senior tag

Üdv!
Kis segítséget kérnék!
Tegnap tunnigolni akartam kicsit a 8.1-et, hát FR lett a vége.
A camera low light fps fix miatt szerettem telepíteni a magiskot, minden szépen és jól haladt, de sajnos a twrp-be első bootkor FR lett.
Pedig fastboot alatt, bootloader nyitáskor a hangerő gombbal megkerültem az FR-t, de TWRP-be boot után egyből factory resetet nyomott a kötsög, még mielőtt telepíthettem volna az állandó TWRP-t.
Ezután gondoltam egyet, régóta szemezgettem ezzel a MIUI 10-es rommal, hát feldobtam.
Stabil a rom, de az értesítések valahogy hektikusak, gondoltam visszalépek a gyárira, úgyis csináltam FR után még egy full rendszer backupot a 8.1 novemberi stock romról.
Na, most ezt valamiért nem tudom visszaálltani TWRP alól, lemegy a restore, de bootloopba kerül az android one logónál... (20 percig semmi)
Mit rontok el? Lehet az a gond h stock oreo alatt úgy csinált FR-t a TWRP, hogy be voltam jelentkezve a google fiókommal?
Egyelőre marad fent a MIUI 10 így.
Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#24830) mobilizmo válasza Grecky (#24829) üzenetére


mobilizmo
addikt

A gacc szerintem nem jelent ilyen gondot, fiók készítésnél nem tudsz másikat csinálni először csak azt ami volt fr előtt. Ennyit okozhat talán. Ha jól értem most az egyik slot-on megy a MIUI és a másikon nem megy a stock oreo? Wipe volt (/system /data /cache) a visszaállítás előtt? Ha jól emlékszem az fr-t úgy tudod elkerülni ha a twrp bootnál is nyomod a gombot, de ebben nem vagyok biztos.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#24831) drdr válasza huberpe (#24824) üzenetére


drdr
senior tag

Teljesen jó, végre hallanak a másik oldalon. De ha ezt és a gps problémát kijavítaná az áprilisi frissítés, akkor visszatérnék a gyárira, ott még mindig jobbnak érzem az akku időt a Havoc és LOS16 után. Bár utóbbi eléggé közelít...

(#24832) drdr


drdr
senior tag

LOS16-on a google Photos nem működik. elindítom, azonnal leáll, elvileg minden jog megadva neki, töröltem a tára(ka)t alóla, letiltottam/engedélyeztem, de nem tudom rávenni, hogy működjön. Opengapps mini csomagból került fel....
Esetleg próbáljam az OpenGApps-ot újra letölteni és feltenni vagy egyéb javaslat?

[ Szerkesztve ]

(#24833) kokokka válasza mobilizmo (#24822) üzenetére


kokokka
őstag

gondoltam kitaposom itt az utat

Köszönjük mester :C

(#24834) Grecky válasza mobilizmo (#24830) üzenetére


Grecky
senior tag

Full wipe volt előtte, mondjuk az fura a TWRP enryption jelszót kért, visszaállítás után, amit nem tudtam, ezért átugrottam, és formáztam mindent. A B sloton van minden, váltsak slotot? Konkrétan, hogy is működik ez? Ilyen téren láma vagyok, utoljára G2-n romoltam. 😃

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#24835) TFSi válasza mobilizmo (#24827) üzenetére


TFSi
őstag

Hobbinak egész jó.:D Amúgy pedig átlagusernek tök elég a gyári ROM. Amúgy meg az Android Q-t is belengették rá. Ki tudja, hátha..:DDD

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#24836) trance89 válasza mobilizmo (#24817) üzenetére


trance89
őstag

LOS 16-on tökéletesen működik az ota, rendszeresen szoktam így frissíteni
A gapps pedig nem törlődik, azt csak 1szer kell felrakni első LOS install után és minden frissítés után megmarad
Mindenféle root-al kapcsolatos dolog ami hozzányúl a rendszerhez (mint pl magisk meg hasonlók) viszont törlődik

(#24837) Fall-N válasza TFSi (#24835) üzenetére


Fall-N
veterán

Én nem vagyok átlag user mégsem szánon az időm ROM-olásra, mert minek? Örül az ember ha jól működik valami és nem kell kísérletezni. Egyedül a személyre szabás, ami jó ezekben, magyarul van rá teljes rendszer témázás Pl. RRO. De az sem érdekel annyira, jó nekem egy jó Launcher + pár program, ami kényelmesebbé teszi a használatot (Pl. Popup Widgets 3.).

Egy idő után, az embernek a munka és család mellett amúgy sincs annyi ideje ilyenekkel szarakodni. Ha van is idő akkor mással tölti az ember. Én ezeket már lefutottam a húszas éveimben (nem mintha most idős lennék, 33 éves vagyok) PC-n és telefonnal is.

(#24838) HDR123 válasza Fall-N (#24837) üzenetére


HDR123
tag

+1

(#24839) kokokka válasza Fall-N (#24837) üzenetére


kokokka
őstag

Jogos. Használom mindenre, amire csak egy okostelefon ki lett találva (nem üzleti szinten), és mivel nincs vele semmi probléma, nem kezdek el ROM-olgatni mint a régi időkben. Lehet, hogy most is van, de akkor sokkal nagyobb volt ennek a létjogosultsága szerintem. Ha ez a telefon nem romlik el, akkor nagyon sokáig használni fogom, akár még pár évig is. Jelen állapotom szerint soha nem költenék százezreket telefonra, ár érték arányban nem is lenne értelme. Nova pro, meg több (nekem) hasznos program és egy mindenre jó telefon van a kezemben, nem is sz@r hardverrel. Tárhyely bőven, ráadásul most vettem 3db 32Gb-os meg 1db 64-es Micro SD-t, szóval erről is le van a gond. Természetesen nem török pálcát azok felett akik ennek ellnére is ROM-oznak, én is csináltam. Tetszett is, sokat is tanultam belőle, hasznos is volt. Akkoriban. Aki akarja csinálja, remélem én még néhány évig elégedett leszek vele!

[ Szerkesztve ]

(#24840) mobilizmo válasza Fall-N (#24837) üzenetére


mobilizmo
addikt

Fiatal vagy még. És én se ezzel töltöm az időmet, most pl. megyek ki a Hungarian Open ATP 250-re, csak hogy példát mondjak. Az volt egy kis időtöltés amíg megtanultam, de én azt se annak tartom hanem inkább tanulásnak.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#24841) mobilizmo válasza Grecky (#24834) üzenetére


mobilizmo
addikt

A gyári rendszeren az adatok titkosítva vannak, ez így teljesen normális, nem lehet mást kezdeni vele, mint full wipe.
Sajnos tegnap délután nem voltam itt fent, gondolom már nem aktuális a többi rész. De egyébként nem kell slot-ot váltani, illetve nem így. A ROM-ot automatice a másik slotra rakja, ha meg van a flash akkor utána rögtön egy twrp flash, ha nem CosmicDan van fent, ha az akkor csak reboot to recovery ez meg is csinálja a slot váltást.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#24842) Grecky válasza mobilizmo (#24841) üzenetére


Grecky
senior tag

Rendben, köszi a választ.
Annyit kérdeznék még, h stock 8.1-re twrp backupból hogyan tudok visszajutni?
A lépéseket le tudnád írni? A miui rom mindkét slotot felülírta, most slot B-n vagyok.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#24843) Fredy02


Fredy02
tag

Nektek nem csúszik ki gyakran a TypeC csati? Nekem kb 1 éves a telefon és elkezdte ezt csinálni, kocsiban is és az itthoni töltővel is. Kitisztítani próbáltam már, de mivel az akksi nem kivehető így nagyon nem merek ott matatni semmivel max a fogpiszkáló, de az meg vastagnak tűnik.

S23U

(#24844) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Valahogy be lehet azt állítani, hogy a telefon háttere pl 4 óránként változzon? Megadni egy adott mappát, és az abban lévő képeket cserélgesse bizonyos időközönként. :F

(#24845) kokokka válasza Fredy02 (#24843) üzenetére


kokokka
őstag

Enyém stabli. Én csak a gyári kábellelt haszmáltam eddig, csak pár kivétel volt, amikor autóban kellett tölteni.

(#24846) darvinya válasza MATEO6600 (#24844) üzenetére


darvinya
titán

Külső app-al igen, de ezt az Android alkalmazás topikba kérdezd, ott előbb kapsz hozzá app javaslatot.

Fredy02

Ez tipikus kábelen lévő USB C dugó hiba, mivel abban van rögzítő kapcsok, amik most már nem teszik dolgát.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#24847) TaylorPro válasza MATEO6600 (#24844) üzenetére


TaylorPro
addikt

[link]

Pixel 8 Hazel

(#24848) fluttershy válasza MATEO6600 (#24844) üzenetére


fluttershy
tag

[link] Muzei - live wallpaper amit a google egyik designer mérnöke készített jó régen. Szerencsére még mindig fejlesztik és egy elég kis erőforrásigényű viszont elég imádnivaló kis app. Alapból valami online art adatbázisból festményeket rak be háttérnek és azokat cserélgeti bizonyos időközönként; az időköz persze beállítható. Blurt is tesz rá hogy a rajta lévő ikonok jól láthatóak legyenek (ha rátapizol a háttérre akkor a blur megszűnik egy időre). A legjobb dolog az appban hogy le lehet cserélni a képek forrását. A te általad kiválasztott mappában lévő képeket alapértelmezetten tudja de a playből letölthető modulokkal lehet vele olyanokat is hogy redditről, tumblrről, natgeoról, google earthről, stbstb kiválasztott képeket tegyen be háttérnek és azokat cserélgesse.

Ez az egyik live wallpaper alkalmazás ami szerintem ér is valamit. A legtöbb ilyen app undorítóan giccses és erőforrásigényes. Hogy reklámozzak is egy kicsit; a másik nagy kedvencem a shader editor [link]
High lever shading languageben lehet bele shadereket írni és azokat meg is tudja jeleníteni, be is lehet rakni háttérnek.
Erről már nem feltétlenül lehet elmondani hogy kis erőforrásigényű, mert az attól függ hogy milyen kódot futtatsz háttérnek. Innen lehet érdekes kódokat összevadászni: [link]
Nem mind fog futni a telefonon :D

(#24836) trance89
Nálam a root is megmarad ota frissítés után. Legfrissebb magisk zipet telepítettem amikor a romot flasheltem és azóta probléma nélkül megy, nem kellett hozzányúlnom. Kb hetente frissítem mert a frissítés kb fél óráig tart (lehet közben használni a telefont) és utána egy újraindítással végződik. Szóval semmiben nem különbözik a gyári rendszeren megszokott ota frissítésektől csak itt picit gyakrabban jönnek az updatek. Konkrétan naponta.

Nálam sem volt semmi gond a gyári rommal, a halk hívás hangerő kivételével. Az volt a fő oka a custom romnak hogy rootot kaphat a telefon ami frissítéskor nem zavar be, rootnak köszönhetően egész rendszerre kiterjedő reklámblokkolás (Adaway StevenBlack host-al), gcam + camera2api, illetve az hogy érzésre nekem sokkal tisztább és beállíthatóbb a LOS a gyári romhoz képest. Azokkal a hibákkal se találkozok egyáltalán amikről itt sok más fórumozók írnak. Igazából meglep hogy van akinek problémája ven ezzel a telefonnal. De lehet az is hogy csak én vagyok szerencsés azzal hogy egy ilyen hibamentes darabot fogtam ki. Az android Q miatt nem aggódok :D LOS-al biztos megkapja a telefon előbb vagy utóbb.

(#24849) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

A CosmicDan féle TWRP támogatja az f2fs fájl rendszert? Állnék át Treblere, de ha bukom az f2fs-t akkor felejtős...

[ Szerkesztve ]

(#24850) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Üdv! Ha már itt van mindenki céges telefonként használom.Ha jól vettem észre a Pie után szarabb lett a térerőm.Volt már WFRT.Másnál is elöfordult vagy egyedi és hardveres lesz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.