Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24751) Speed® válasza kokokka (#24749) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Egyszerű, nálad hibátlan van, másnak meg hibás jutott. A közelségérzékelő nem ujdonság, sokan anyáznak miatta a kezdetektől, de eddig az aktív flip megoldotta, most már az is cseszik működni. Semmi változás nem történt, gyári naprakész sw, semmi piszka, minimális programhasználatra redukálva, szóval még az sincs, hogy le van lakva meg széthaxolva.
A mikrofonos/hangszórós mizéria meg azért is különösen "vicces", mert a rengeteg visszajelzés ellenére nem javítják, miközben egyértelműen sw oldali hiba, hisz a pite előtt nem volt gond. Vastagon tesznek a felhasználókra, a One plecsnit anno megvették kb., aztán ennyi volt a nagy hajrá, hogy elönthessék a nyugati piacot is a készülékeikkel.
Részemről elmehetnek a oda, remélem a héten megjön az A40el a nyugi.

(#24752) darvinya válasza Speed® (#24751) üzenetére


darvinya
titán

Rendszer frissítés után volt újraindítás (a telepítés alatti nem számít)?

lazac_

Ez az üzenet nem rendszer frissítés, hanem Play áruházhoz tartozik.
Ezt minden friss hivatalos Play áruházzal rendelkező eszköz megkapja.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#24753) kokokka válasza Speed® (#24751) üzenetére


kokokka
őstag

Ne hidd, hogy a Samuk hibátlanok. Nem azok. Mindensetre több sikert hozzá, mint a mostanihoz. Bár még mindig nem értem, hogy az enyém hibátlan másoké meg nem....

(#24754) Speed® válasza darvinya (#24752) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Persze. Azóta már volt teljes radír és újrahúzás is, nem segít. Ha megjön a váltó, kap egy gyalut és viszlát pite, melóra jó lesz oreoval is, kap brutitokot, oszt csá.

(#24755) Speed® válasza kokokka (#24753) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem írtam, hogy azok..de azért alapvető működésben nem jellemző ilyesmi, ez enyhén szólva blődség ugye. Lassan mindenre jó, csak telefonként KO.
Érted, nem érted..örülj neki :)

(#24756) darvinya válasza Speed® (#24755) üzenetére


darvinya
titán

Oké.

Amúgy tényleg ne hidd Samunál nem lesz ilyen. :)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#24757) Speed® válasza darvinya (#24756) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Mármint alapvető funkció hiba? Merthogy itt arról beszélünk, nem lehet érteni kb. csak kihangosítva, ill. ő sem hallja rendesen a másik felet. Közben néha elnémítja vagy épp tartásra kapcsolja vagy tárcsázgat füllel az elsötétedett kijelzőn..azért ez viccnek erős.

(#24758) darvinya válasza Speed® (#24757) üzenetére


darvinya
titán

Igen. :K

Szenzor takarásról.meg annyi, hogy csak bal fülhőz emelve működik, mivel azon oldalon van.
Jobb fülhőz emelve már nehéz takarni.
Hall szenzor pedig sosem tud elromlani, max. tokon elve rossz helyen van a mágnes, ami tok lazulással már végkép nem ér hall szenzor közelébe, emiatt már nem is kapcsol.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#24759) Grecky válasza kokokka (#24746) üzenetére


Grecky
senior tag

8.1-en vagyok, nem tervezem a frissítést még az ezen a szinten lévő (bugos) pie-ra.
Olyantól kérdezem, aki még szintén oreon van, az auto frissítés le van tiltva, ahogy a frissítési értesítés is, de újabban mégis ilyen formában zaklat a f*szságaival.
Vajon melyik folyamatot kell ehhez tiltani?

#24748 darvinya
Nem igazán értem mire gondolsz, kifejtenéd? 😊

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#24760) Aurig@ válasza Grecky (#24759) üzenetére


Aurig@
őstag

8.1-en vagyok én is. Sajnos nekem is dobálja a hülyeségeit. Mást nem tudok egyelőre csak azt, hogy "Emlékeztessen később". Minden frissítési és értesítési opció ki van kapcsolva, mégis megjelenik. Sz@rni rá, össze-vissza működő foshalmazra nem frissítem le, míg nem működik úgy, mint a 8.1!
Azért mert Android One rendszer van rajta, még simán használható régebbi rendszerrel! Nem törvényszerű, hogy azonnal frissíteni kell a legújabbra. ...és jönnek a meglepetések, hogy ez nem működik, az nem jó, régebben másképp volt stb. Frissít rá az ember, aztán meg várja a következőt, hátha rendbe rakják azt, amit elszúrtak. Így semmi értelme, használni vettem, nem kísérletezni!
Ha összeszednék magukat simán lefrissíteném Pie-ra, feltéve ha minden olyan lenne, mint most! Mert jelenleg - nekem - hibátlan a 8.1! Nem tudok olyat mondani, ami rossz lenne!

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#24761) aicon válasza Aurig@ (#24760) üzenetére


aicon
senior tag

Ezzel én is igy vagyok, agyamra megy, hogy jobban tudja mit akarok, megmondja a tutit...
Még több kémkedés, meg több adatgyűjtés :O

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#24762) Ricardo válasza Speed® (#24757) üzenetére


Ricardo
félisten

"ill. ő sem hallja rendesen a másik felet."

Én is ezt untam meg. Max hangerőn is alig lehetett érteni mit mond a másik fél ha volt egy kis környezeti zaj körülöttem.

(#24763) Baloo27 válasza Jabby (#24743) üzenetére


Baloo27
aktív tag

Kb. a 2 hónap alatt javították a mikrofon hibát, de simán elkèpzelhető, hogy nem csak a kijelző ès a szenzorok mások egyes kèszülèkekben,hanem a mikrofon is. Nálam is panaszkodtak 2 hónapig,hogy nem hallanak,azóta nincs problèmám ezzel.

(#24764) darvinya válasza Grecky (#24759) üzenetére


darvinya
titán

Mi nem érthető?

Ez a Play áruházhoz kapcsolódó üzenet, és annak frissítése.
Nem maga az Play áruház app frissítése, mert az automatikusan letöltődik és települ.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#24765) Zarbi


Zarbi
tag

Sziasztok!
A LOS 16-ban lévő gyári kamera app az milyen forrásból van? Ha Saomi gyári appját szeretném, akkor azt fel kell henkölni TWRP-vel?

(#24766) mobilizmo válasza Zarbi (#24765) üzenetére


mobilizmo
addikt

Annál talán kicsit összetettebb történet.
Nem próbáltam még ki (mert annyira nem vagyok oda a stock kamera appért):

To use stock cam PROPERLY in custom ROMs

- Install Camera hal module by Flex: https://drive.google.com/file/d/1p8jBpzIdTs8s-d5Yop5LUTbCd5pkzOiD/view
- Install Mi A2 camera from the Magisk Repo
- Open Mi A2 camera and try to take portrait shots, if it fails to connect camera then follow these steps:

1. Install terminal from play store
2. Open terminal app
3. Type as below:

su
setenforce 0

4. Now open Mi A2 camera.
5. Open portrait mode, it should work now but it will highly lag.
6. Then now open terminal again
5. Type as below:

su
setenforce 1

6. Open Mi A2 camera if it lags again
7. Reboot and try taking potrait shots again
8. Enjoy

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#24767) Aurig@ válasza darvinya (#24764) üzenetére


Aurig@
őstag

"Nem maga az Play áruház app frissítése, mert az automatikusan letöltődik és települ."

Biztos, hogy nem töltődik le automatikusan és nem is települ. Ha nem kattintok rá, még csak értesítés sincs, hogy frissülne. Sajnos az a probléma, hogy eddig (elmúlt másfél év) miért nem volt ilyen üzenet? Miért csak két-három hete van ez? Másfél évig friss volt neki, most meg észbe kapott, hogy no fene, frissíteni kéne, mert elavult! ...és miért kínlódik frissítéssel? Nem mindegy neki, hogy friss vagy nem? Attól nem lesz semmi hátrányom illetve előnyöm, hogy frissíteni engedném.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#24768) darvinya válasza Aurig@ (#24767) üzenetére


darvinya
titán

Nem a Play áruház app-ról van szó, hanem az új Play áruház app biztonsági része.

Már nem tudom másként leírni, hogy felfogható legyen.
Egyszerűen Play áruház app Beállításaiban nézd meg erre vonatkozó részt.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#24769) #56474624 válasza Aurig@ (#24767) üzenetére


#56474624
törölt tag

Hát nekem az előző telefonomnál mindig magától, a háttérben frissült a Play áruház app, de csak akkor vettem észre, mikor változott a felülete.

(#24770) Aurig@ válasza darvinya (#24768) üzenetére


Aurig@
őstag

Nincs új play áruház appom. Tehát ennek a biztonsági részét sem tudom megnézni, hogy miért kínlódik.

(#24769) Ba cy lus
Nem frissül, mivel ki van kapcsolva a frissítése. Nincs szükségem rá.

[ Szerkesztve ]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#24771) Viktor0610 válasza Aurig@ (#24770) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elvileg a Play Áruház appot nem tudod nem frissíteni.
Mi a verziószáma nálad?

Samsung Galaxy A54

(#24772) darvinya válasza Aurig@ (#24770) üzenetére


darvinya
titán

Play áruház frissítését nem tudod kikapcsolni, az mindig frissül, amint net-et kap.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#24773) Aurig@ válasza Viktor0610 (#24771) üzenetére


Aurig@
őstag

Jelenleg "11.4.16-all" a verziója.

[ Szerkesztve ]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#24774) darvinya válasza Aurig@ (#24773) üzenetére


darvinya
titán

Ha ezen van, akkor csak most adtál net-et tavaly augusztus óta a készüléknek.
Fel sem fog települni a biztonsági frissítések, ameddig nem frissül Play áruház, ami közel 50MB adatforgalomba kerül.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#24775) Aurig@ válasza darvinya (#24774) üzenetére


Aurig@
őstag

Ha így lenne, hogyan lehet a telefonon a novemberi biztonsági frissítés? Mert ez van rajta.
Non-stop mobil neten van. Havonta nagyjából 2-2,2 GB megy le. Ezen levelezek, Viber, GPS stb.
Tehát folyamatos a net kapcsolat. Sőt, Te segítettél beállítani a VoLTE módot, amihez szintén kell a net.
Ezek szerint mégis ki lehet kapcsolni! Én mondtam!

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#24776) darvinya válasza Aurig@ (#24775) üzenetére


darvinya
titán

Play áruház frissítését nem lehet kikapcsolni.
Ott más összetevő gondok vannak.
Ugyanis ha lelővöd Play áruházat és hozzá kötödő Play szolgáltatásokat, akkor semmilyen push(azonnali értesítés) nem fog működni.
VoLTE-hez nem kell net, mivel az 4G GSM hanghívás, nem internet.

Csinálj már egy képernyőmentés Play áruház-Beállítások-Play áruház számáról.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#24777) Aurig@ válasza darvinya (#24776) üzenetére


Aurig@
őstag

Viszont a Viber, GPS, böngészés és levelezéshez kell a net.

[ Szerkesztve ]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#24778) szabos válasza darvinya (#24776) üzenetére


szabos
tag

Szia, nekem is hasonló gondom van.
Képet mellékelek.

(#24779) kokokka válasza darvinya (#24768) üzenetére


kokokka
őstag

:) nem értik

(#24780) Speed® válasza darvinya (#24758) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Az első mondatodat olvasva beugrott az ájfon 4 fiaskó és az alma azon kijelentése, miszerint a user a hülye, rosszul tartja..hát persze. A tok egy másik A1el hibátlanul funkcionál, szóval sajnos nem azzal van gond. Ez ennyi volt, a konzekvenciát meg levontam..megbízhatóságot és minőséget nem ezen a szinten talál az ember. A hasonló áron szerzett hűdestrapa Armor 5 is megdöglött ~2 hónap után, végérvényesen letettem a kínai gagyikról ezzel..akinek van szerencséje, természetesen használja tovább elégedetten :)

(#24781) szabos válasza kokokka (#24779) üzenetére


szabos
tag

Már értem! :)

(#24782) Viktor0610 válasza Speed® (#24780) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Xiaomi nem kínai gagyi! :(((

:P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#24783) Aurig@ válasza kokokka (#24779) üzenetére


Aurig@
őstag

Miért is nem értem?

Azt mondja, hogy 8 hónapja nem kapott netet. Mégis hibátlanul megy minden kommunikáció: email, viber, nagyon ritkán messenger, gps. Havonta nagyjából 2GB adatkeretet használok, tehát megy a net a készüléken. Minden értesítés azonnal megjön. Szerinte még sincs net és nem jöhet azonnal értesítés.
Play áruház frissítése nélkül - szerinte - ezek nem működhetnek.

Ezek szerint működik.

Hibátlanul megy minden. Az Oreo-t is manuálisan frissítettem. Nem is jelzett, hogy van frissítés, ugyanis ki van kapcsolva (még szerencs) mert valószínű, hogy már rég' Pite lenne a telefonon.
Az a baj, hogy vannak, akik frissítés nélkül nem tudnak létezni, nem tudják elfogadni, hogy a nélkül is működhet minden. Ráadásul jól.
Egy egyszerű kérdést tettünk fel csupán. Erre minden féle szolgáltatások frissítését erőltetik. Miért nehéz elhinni, hogy ezek nélkül is működhet valami rendesen.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#24784) kokokka válasza Aurig@ (#24783) üzenetére


kokokka
őstag

Nekem például azért, mert nálam minden hbátlan a pitén is. GPS, hangszóró, mikrofon, közelség : minden amit itt felsoroltatok nálam tökéletes. Ezek szerint nekem egy olyan példány jutott a sorozatgyártásból, amibe nem lehet belekötni. Csak furcsa....

(#24785) Aurig@ válasza kokokka (#24784) üzenetére


Aurig@
őstag

Szerencséd van! Lehet nekem is az lenne, nem tudom, de azt se szeretném, ha épp a fordítottja lenne.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#24786) menpee válasza kokokka (#24784) üzenetére


menpee
aktív tag

Nekem sincs bajom semmivel, legújabb patch fent, play programok folyamatosan frissítve. Nem vagyok egy power user mostanában, de amire használom, abban még nem hagyott cserben az elmúlt majd 1 évben, mióta megvan.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#24787) darvinya válasza Aurig@ (#24777) üzenetére


darvinya
titán

Ja…hogy te tiltottad, amit nem lehet, s csak Alkalmazás adatok ír ki hibásan. :DDD
Nem furcsa, hogy 21.28MB április 24. óta volt az adatforgalma.
Feloldanád akkor rendes verziót írna.

(#24780) Speed(R)

Akkor ne vegyél semmilyen telefont, mert mindegyiken ott virít Made in China .

(#24778) szabos

Miben kellene segíteni?
Rányomni a frissítésre, vagy elolvasni További információ-ra, hogy megtudni Play áruházhoz tartozó frissítésról van szó.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#24788) Fredy02


Fredy02
tag

Hello!
AOSP írta hogy van frissítés letöltöttem és azt írja nem települ, mert duál bootos, és nekem kell telepítsem twrpből. Csak simán telepítem a zipet, nem töröl semmit, kell wipe?
A másik kérdés az aospban gcam van? Magiskbol telepítettem a gcam fix for mi A1-t de utána nem működött a fényképező, uninstalláltam a modult aztán megint jó gondolom valami hülyeséget csináltam.

S23U

(#24789) Grecky válasza darvinya (#24764) üzenetére


Grecky
senior tag

Ezt írtad:
"Nehéz engedélyezni Play áruházhoz tartozó frissítés.?"
Ez számodra egy érthető mondat? Sztem kapcsold ki a prediktív bevitelt, vagy olvasd át mielőtt válaszolsz valamire, mert nem mindenki érti meg az időnkénti rébusz szerű válaszaidat. Nem muszáj mindig a mennyiségre menni a minőség helyett, csak h mindenre te válaszolj először.
Amúgy már felfogtam mire gondoltál.

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#24790) fery02


fery02
addikt

Akiknek hibátlan a telefon Pitével, azok csak simán OTA frissítették?

Én asszonynak azokban a napokban adtam át az A1-emet, mikor bejött a Pite, le is frissítette magától, viszont tesztelgetni nem tesztelgettük, mert rögtön MiFlash-ből tisztán újraflash-eltem a Pitével (hogy azok a partíciók is módosulhassanak, amik OTA folyamatában nem tudnak ugye) és csak úgy adtam át neki és azóta is szereti a telefonját, nincs gondja vele.

Nem használ mondjuk GPS-t nagyon, meg flip tokot sem, de sokat telefonál, szóval már rég kibukott volna ez a mikrofonos hangerős hiba, ha lenne nála.

Sajnos nem tudjuk már meg így, hogy ugyanígy hibátlan lenne-e neki a telefon akkor is, ha nem foglalkoztam volna vele, hogy MiFlash-el újraflash-eljem Pitével.

(#24791) HoaryFox válasza fery02 (#24790) üzenetére


HoaryFox
őstag

Nekem 100% mókolásmentes a telefonom, jelenleg Pitével, minden frissítés OTA történt, semmi, de semmi bajom a telefonnal. :)

Igen, azért vagyok ilyen csendes a topikban, mert egyszerűen nem találkoztam ezekkel a problémákkal, amik előjönnek, ROM-olásról meg már rég lemondtam, nem azért vettem ezt a telefont.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#24792) fery02 válasza HoaryFox (#24791) üzenetére


fery02
addikt

Ez akkor egy újabb megerősítés, hogy valószínűleg a telefonálásért felelős komponensekből is több féle beszallítótól dolgoztak és egyikhez jobban igazodik a Pite, mint a másikhoz.

Akkor lehet nem lett volna fontos MiFlash-eznem a minél zökkenőmentesebb működés érdekében (bár akkor is megtettem volna, ha ezt már akkor tudtam volna:) ).

[ Szerkesztve ]

(#24793) HoaryFox válasza fery02 (#24792) üzenetére


HoaryFox
őstag

Igen, úgy néz ki, én az "OEM parts lottery" nyertese vagyok :DDD

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#24794) Aurig@ válasza darvinya (#24787) üzenetére


Aurig@
őstag

Ezt Te írtad, néhány kommenttel lejjebb:
"Play áruház frissítését nem tudod kikapcsolni, az mindig frissül, amint net-et kap."

Én annyit mondtam, hogy miért ne lehetne! Ezt ezek szerint elismerted.
Nem igazán érdekel, hogy milyen adatokat ír ki, ha maga a telefon tökéletesen működik! Abból ezek szerint semmi hátrányom sincs, ha nincs engedélyezve, legalább is az elmúlt másfél évben nem volt.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#24795) darvinya válasza Aurig@ (#24794) üzenetére


darvinya
titán

Ja…hogy te tiltottad, amit nem lehet, s csak Alkalmazás adatok ír ki hibásan. :DDD
Nem furcsa, hogy 21.28MB április 24. óta volt az adatforgalma.
Feloldanád akkor rendes verziót írna.


Csak ezt az egy mondatot nem vetted figyelembe, ami azt jelenti, hogy nem tiltottad.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#24796) darvinya


darvinya
titán

Asszony örökölte meg A1-et, inkább szemet vetett rá a piros színe miatt.

Viszont aprítja rendesen. :DDD
3. Ytaland üveg került rá, mert mai termése.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#24797) mobilizmo válasza Fredy02 (#24788) üzenetére


mobilizmo
addikt

Lehet dirty flashelni, de a következőkre kell ügyelni:
-a ROM flashelése után, ha nem CosmicDan twrp-t használsz, rögtön flasheld újra a twrp-t is, mert azt
elvileg törli, ezután rögtön reboot to recovery ekkor vált át a másik slotra
-gapps-ot is flashelned kell mert azt is törli, ha már így van akkor célszerű letölteni a legfrissebbet (kivéve, ha a gapps-os verziójú ROM-ot flashelted, de én nem tenném)
-ha volt magisk-ed akkor a végén azt is flasheld
-újraindítás előtt azért wipe cache/dalvik nem árt.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#24798) Aurig@ válasza darvinya (#24795) üzenetére


Aurig@
őstag

Bekapcsoltam tegnap 5-6 percre, mikor említettétek, hogy nézzek meg valamit, ezért van az az adatforgalom!
(Akart is frissíteni valamit, de még időben kikapcsoltam.)
Tehát tiltva van!
Bármit szeretnék letölteni, előtte mindig írja, hogy engedélyezzem a Play áruházat és jelentkezzek be, a letöltés csak utána indulhat el.
Mindent külső apk-ból telepítek, épp ezért, hogy minden féle szir-szart ne frissítsen le, mégcsak véletlenül sem.
Innen is következik, hogy ha nem lenne tiltva, figyelmeztetés és gond nélkül le tudna tölteni ezt azt.

[ Szerkesztve ]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#24799) Fall-N válasza darvinya (#24796) üzenetére


Fall-N
veterán

Vettél volna neki inkább egy stapa telefont. :D

(#24800) darvinya válasza Fall-N (#24799) üzenetére


darvinya
titán

Á…az már tropa, és nagyon fapados volt, s már szeretet volna használható készüléket.
Meg neki os nagyon tetszett a színe.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.