Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) huberpe


huberpe
aktív tag

megint előjött az a probléma, hogy a gmail nem hajlandó megjeleníteni/letölteni a csatolmányokat. eddig ha töröltem az app adatait meg a cache-t, akkor pár napig működött. most már ez sem segít. esetleg valakinek ötlete? :)

(#14002) Phae2bef válasza rzerge (#13979) üzenetére


Phae2bef
csendes tag

Nova launcher egyedüli csere, fényerő alacsonyan tartva. Netezés azért volt benne.

(#14003) darvinya válasza huberpe (#14001) üzenetére


darvinya
titán

Nálam tökéletesen működik.
Nem tiltottál le Készülék beállítások app-részében olyat ami ezt befolyásolja?

(#14000) Ricardo

Hát már ideje lenne, ha tényleg igéretet betartanák.
Kifogásnak sem jó, hogy MIUI miatt nincs erőforrás.
Augusztuskor, meg azért nem lesz erőforrás, mert piacon lesz A2.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#14004) st3v3np3t3r válasza darvinya (#13995) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Az android one project alapja a minimum 2éves sw support,ha nem tovább... ezt könyvelheted biztosra...
ha megszűnne az A1 support, a Gugli saját magát köpné szembe a projectel...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#14005) Gijjom


Gijjom
csendes tag

Segítséget kérnék: köbö 1 hete kezdte el szeretett MI A1-em, hogy nem megy el alvó állapotba. Inaktivitásban a kijelző csak elhalványodik, de nem kapcsol ki, így folyamatosan ebben a halvány állapotban marad. Ha nem nyomom ki a kijelzőt a power gombbal, a kijelző szívja az akksit és érintés-érzékeny marad (zsebben önálló életre kel). Van valakinek valami tippje, h mi a gebasz? Nagyon köszi előre is!

(#14006) darvinya válasza st3v3np3t3r (#14004) üzenetére


darvinya
titán

Csakhogy ez a készülék Xiaomi nem Google.
Más Aneroid One készülékek 8.1-nél vannak.

Gijjom

Újraindítottad készüléket?
Nincs fent olyan app ami jogosult képernyő fenntartásra?

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#14007) fatorzs válasza st3v3np3t3r (#13990) üzenetére


fatorzs
tag

Lehet hogy a xiaomi is a fake security update-eket tolja :))

(#14008) szabi__memo válasza darvinya (#13991) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ne izgulj. Nem lesz igazad.
De tény hogy lassúak

[ Szerkesztve ]

(#14009) Viktor0610 válasza fatorzs (#14007) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lecsekkoltam, gyakorlatilag is 04.01-es a security patch level a mai frissítés. :P

Samsung Galaxy A54

(#14010) Gijjom válasza darvinya (#14006) üzenetére


Gijjom
csendes tag

Igen, újraindítottam meg csináztam egy alapbeállítást is. Megnéztem az alkalmazásengedélyek között, de nem találtam olyan appot, ami kijelző fenntartásra jogosult volna.

(#14011) huberpe válasza darvinya (#14003) üzenetére


huberpe
aktív tag

nem tiltottam le semmit, ezért is fura, hogy szopat.

(#14012) Ricardo válasza darvinya (#14006) üzenetére


Ricardo
félisten

Kíváncsi vagyok mikorra ér el hozzánk a 8.1

(#14013) bepken válasza Ricardo (#14012) üzenetére


bepken
veterán

[kép]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#14014) Vanir


Vanir
veterán

RR telepítésnél az alábbi hibába ütköztem a flashelésnél:
Updater process ended with ERROR: 7
Error installing zip file 'elérési út, fájlnév, stb'

Wipe volt install előtt, Oreo-ra való TWRP-n próbálom, stock Oreo volt előtte, bootloader nyitva. Ötlet? Feltettem a legutóbbi hivatalos updatet, mielőtt nekiálltam.

(#14015) DroiDMester válasza Vanir (#14014) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem csak sima data wipe kell hanem FORMAT DATA

(#14016) Ricardo válasza bepken (#14013) üzenetére


Ricardo
félisten

Természetesen nem főzött formában gondoltam :U

(#14017) Vanir válasza DroiDMester (#14015) üzenetére


Vanir
veterán

Megvolt, most nem találja az internal storage-t, a terminál az alábbi üzenetet dobja pirossal:
Unable to mount storage
Failed to mount '/data' (Device or resource busy)

(#14018) Zsoleszhun válasza Vanir (#14017) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ugye sd kártyáról próbálod telepíteni?

¯\_(ツ)_/¯

(#14019) Vajdy


Vajdy
csendes tag

Miért nem érhető el a Lens funkció a Google fotókban?
3.17-es verzió fut nálam az A1-en (oreo 8.0), de még mindig csak az információ gomb ( i ) van ott, ahol a Lens-nek kellene.
Mi a megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#14020) Vanir válasza Zsoleszhun (#14018) üzenetére


Vanir
veterán

Nem, belső tárhelyről. Cserébe most már nem látja, így nem tudom, hogy mi legyen... Folyamatosan dobja a terminál a Failed to mount '/data' (Device or resource busy) hibákat.

(#14021) Vanir válasza Vanir (#14020) üzenetére


Vanir
veterán

Repair File System sem megy, Change File System ExFat2 és vissza ExFat4 sem akar működni, ezeket a fixeket találtam a neten. Tanácstalan vagyok... Valaki valami hasonlóval találkozott már esetleg?

(#14022) darvinya válasza Vajdy (#14019) üzenetére


darvinya
titán

Nálam is ez a verzió van fent, de ilyen Lens funkciót nem találok.

(#14010) Gijjom

Akkor szerviz, mert valami gond van fizikailag.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#14023) Vanir válasza Vanir (#14021) üzenetére


Vanir
veterán

Kár, hogy lejárt a prémium, nem tudok sokáig szerkeszteni, bocsi, hogy teleszemetelem a topikot... :P

Na, visszabootoltam a bootloaderre, betöltöttem újra a TWRP-t, most már látja a belső tárhelyet, cserébe az installáció még mindig nem megy. Ugyanaz az ERROR: 7, mint eddig.

(#14024) rzoli válasza Vajdy (#14019) üzenetére


rzoli
senior tag

Valamiért magyar nyelven még nem megy. Ha átállítod angolra akkor már megy. Bár nem stock androidon vagyok, hanem 8.1 AEX-en.

Google Fotók verzió: 3.18

Kipróbáltam a Lenovo tableten, ott is ugyanez a helyzet, angol nyelvre állítva van Lens.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#14025) Zsoleszhun válasza Vanir (#14023) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Egy sd kártyára másold fel a DroiDMester zip-jét, egy friss gapps-ot, twrp-t és a magisk-et. Így nem kell kínlódni a particiókkal, ha megvan akkor mehet rá a legfrissebb RR.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#14026) Vajdy válasza rzoli (#14024) üzenetére


Vajdy
csendes tag

THX!!! És valóban... o.O

(#14027) Vanir válasza Zsoleszhun (#14025) üzenetére


Vanir
veterán

Kipróbálom, köszi. Mindenképp SD kártyáról kell mennie?
Azt nem értem, hogy a telepítővideóknál, meg a hivatalos leírásnál miért nem mondanak semmit a partíciókról? Gondolom nem csak engem érint akkor ez a hiba.

(#14028) Gijjom válasza darvinya (#14022) üzenetére


Gijjom
csendes tag

Köszi a válaszokat!

(#14029) Vanir válasza Vanir (#14027) üzenetére


Vanir
veterán

Közben az eggyel előbbi (ápr. 13.) verziót megpróbáltam feltolni ezzel a metódussal, eddig nagyon úgy tűnik, hogy teljesen hibátlanul megy. Ezek szerint a legújabb verzió nem szeretne települni szűz rendszerre?

(#14030) overclockerr


overclockerr
tag

Héten ha minden igaz megjön a telefon. Milyen tokot érdemes venni hozzá? Fólia mennyire szükséges rá?

[ Szerkesztve ]

(#14031) petipetya


petipetya
nagyúr

Jött egy frissítés, utána az alsó képen látható verzió fogad. A frissítés során volt egy restart, utána pedig kétszer is újraindítottam a telefont. Kíváncsi leszek a RAM kezelésére.

"nincs rá lezsóidő"

(#14032) 4ron


4ron
senior tag

Srácok, váltsak nyugodt szívvel Nougat-ról frissebb verzióra, vagy kell majd valamit mókolnom rajta? (például ugráló ikonok meg miegymás)

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#14033) RetepNyaraB válasza 4ron (#14032) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Fogalmatlan barátnőmnek teljesen jól megy. Nincs értelme nugáton maradni.

(#14029) Vanir@ az a triviális verzió megvolt, hogy telepítés előtt mountolod a systemet kézzel?

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#14034) Aurig@ válasza RetepNyaraB (#14033) üzenetére


Aurig@
őstag

"Nincs értelme Nougaton maradni."

Miért is?

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#14035) RetepNyaraB válasza Aurig@ (#14034) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Mert az Oreo teljesen stabil. Kb ugyanolyan gyakorisággal jöhet elő rendszerhiba, mint a nugáton. De ezen össze ne vesszünk, kérlek. :R

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#14036) st3v3np3t3r válasza darvinya (#14006) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ez is kapufa... a 4.dik generációs Android One project csak a 8.0.0 verziónál jár [link], Nem keverendő a Nexus/Pixel Android OS verzióval!vaz android os is csak 8.1.0-nál jár, nem 8.1.2-nél :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#14037) Ispy válasza RetepNyaraB (#14035) üzenetére


Ispy
veterán

Én már a megvásárlás után rögtön áttértem oreora, egyedül az időzített ki-/bekapcsolás hiányzik, egyébként más instabilitást nem vettem észre.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#14038) Vanir válasza RetepNyaraB (#14033) üzenetére


Vanir
veterán

Nem, de amint írtam megoldódott a reboot után a mount probléma. Amúgy rájöttem, hogy konkrétan nem jó ROM verziót szedtem le eredetileg, mert ugye a szép zöld Latest Version gomb a hivatalos SourceForge linknél nem az A1-re vonatkozik (ostoba weboldal + hülye júzer = katasztrófa).

(#14039) rzerge


rzerge
aktív tag

Ami engem nagyon idegesít bár lehet hogy user error, hogy ébresztő lenyomaskor nem marad meg a következő napi ébresztés, hanem újra be kell állítani. Mit rontok el? Szundi és értesítések ki lehetőség van amikor ébreszt.

"Olyan szarul nézel ki! Iszol te rendesen?"

(#14040) donjohnson válasza rzerge (#14039) üzenetére


donjohnson
addikt

amikor beállítod az ébresztő időpontját, akkor pipáld be, hogy ismétlődés. utána ki tudod választani, hogy mely napokon ismétlődjön. nekem hétfőtől péntekig 6:30-ra van téve.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#14041) Karavik


Karavik
veterán

Tapasztaltatok már olyat, hogy telefonbeszélgetés közben a másik fél egyszer csak nem hall semmit. Nálam gyakran előfordul és nem térerő probléma vagy ilyesmi...újrahívásnál megint jó egy darabig azén a másik fél egy idő után megint nem hall semmit.... Gyári Oreo rendszer van rajta

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#14042) 4ron válasza RetepNyaraB (#14035) üzenetére


4ron
senior tag

Frissítettem, de baromira idegesítő ez a felvillanó nyilacska az állapotsoron. Felraktam Play-ből hozzá a leírásban található dolgod, hogyan tudom kiadni azt a parancsot, hogy eltűnjön?

Más: nem lehet visszacsinálni a régi típusú értesítési menüt? Színben már elég lenne, a többit megszokom.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#14043) Magnat válasza st3v3np3t3r (#14036) üzenetére


Magnat
veterán

Hmm, tudtam, h a Nokiák majdnem tiszta Androiddal jönnek, de azt nem, h 3 is a One projektben tag...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#14044) darvinya válasza Karavik (#14041) üzenetére


darvinya
titán

Nem takarod a közelség érzékelőt rendesen, emiatt felvillanó kijelzőnél megnyomod némító (mikrofon) gombot.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#14045) soldi3r válasza bepken (#13973) üzenetére


soldi3r
veterán

Emlekeim szerint a Moto tudta ezt a featuret. Na mindegy, megleszek azert nelkule. :) Thx.

E30 (oo=[][]=oo)

(#14046) Istju válasza mester1242 (#13998) üzenetére


Istju
senior tag

Van fullos mentésem, és mindenkinek ezt ajánlom.

[ Szerkesztve ]

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#14047) Szoszo94 válasza rzoli (#14024) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nálam RR 8.1-en, magyar nyelven megy. Szintén 3.18. :F

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#14048) Istju válasza Szoszo94 (#14047) üzenetére


Istju
senior tag

Csatlakozom. Szintén zenész. Nálam is új RR alatt megy.

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#14049) Karavik válasza darvinya (#14044) üzenetére


Karavik
veterán

Köszi. Van olyan beállítási lehetőség, hogy értesítések esetén ne villanjon fel a kijelző?

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#14050) clairvoyant válasza Karavik (#14049) üzenetére


clairvoyant
csendes tag

Beállítások=>Megjelenítés (Speciális)=>Környezeti kijelző

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.