Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10201) Vigyorka válasza Baryka007 (#10200) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Van másik... - a Thor-tmegszeretem! :K

Vigyorka

(#10202) NeverGone


NeverGone
tag

Nekem meggajdult az USB csatlakozó de már nem akartam szerelgetni, szóval a Thort inkább elteszem fejlesztős rootolt telefonnak, helyette pedig rendeltem egy ilyent:
https://www.banggood.com/Ulefone-ARMOR-6E-NFC-IP68-IP69K-Waterproof-6_2-inch-5000mAh-4GB-64GB-Helio-P70-Octa-core-4G-Smartphone-p-1458448.html?p=J828084472562201604Z&ID=513344521090&cur_warehouse=HK
EU Priority Line-vel is csak 60 rugó, viszont vízálló, strapabíró, meg fejlettebb hardver. A Vernee meg kb. kivonult a telefonfejlesztésből. :(

(#10203) gecsek


gecsek
csendes tag

Feltettem az EPIC 8.3 ROM-ot, de semmi Google App nincs. Sem Play, sem semmi. Hiába teszem fel ezt külön APK-ból (Google Play, Services), nem tudok belépni a Google fiókomba, mert nem történik semmi, ahol kattintok a Belépésre. Mitől lehet ez?

(#10204) gecsek válasza gecsek (#10203) üzenetére


gecsek
csendes tag

Meg is válaszolom magamnak. Nem tettem fel a GAPPS-ot.

(#10205) #56474624


#56474624
törölt tag

Most az idegbaj kerülgetne, ha még mindig ez lenne a fő telefonom. A telefon ugyanis ma rejtélyes módon kikapcsolt állapotba került. Aztán bekapcsolni sem akart. Töltőre tettem, így sikerült. Megnéztem, az akksi alig picivel 50% alatt zuhant egy meredeket 0-ig. Ezzel csak annyi a probléma, hogy tavaly október végén lett cserélve az akksi, februárban pedig lecseréltem a telefont, tehát ezt használom ugyan távirányítónak, hangszerhangoláshoz stb., de 3-4 naponta kerül töltőre. Előző akksi 2 év után lett csak ilyen, és akkor elsődleges telefonnak használtam.
Amúgy van még egy tartalék akksim hozzá, nem gondoltam, hogy ilyen hamar szükségem lehet rá. :U

(#10206) Baryka007 válasza #56474624 (#10205) üzenetére


Baryka007
őstag

Csak hogy megnyugtassalak, az én Thorom 2017 január óta van velem. De 2016 október előtti kiadás. És most kezdett két hete ilyet csinálni nekem is. De tovább megyek, barátnőmnek Aliról rendeltünk Thor-t mert van hozzá ezer alkatrészem bármi baja van megcsinálom és tetszik is neki. Szóval kb 5hónapos zsír új VOS -os Thor... És neki is kezdi csak 35 ről...

Szerintem ezeknek a ketyegőjébe lett ez kódolva... Rohadjak meg ha nem, ez nem konteó elmélet...

(#10207) Gyula196906 válasza Baryka007 (#10206) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Szerintem usb panel problémátok lehet...

(#10208) LámaZ válasza Gyula196906 (#10207) üzenetére


LámaZ
addikt

Megjött az aksi, de közben szétcsesztem ezt a telefont.
Sikerült szépen betenni az aksit, de közben kicsúszott a képernyő kábele, emiatt megint szét kellett szedni. Közben persze eltört az a középső keret, ami vékony műanyag.
A nyomógombokat már nem volt, ami a helyükön tartsa, próbáltam ragasztgatni, de egy nagy gány lett az egész. Két kézzel dobtam ki a kukába.

Veszek valami 100 euró körüli telót: Homtom, Leagoo vagy DOOGEE BL7000 van betéve a kedvencek közé, most a Homtomhoz húz a szívem, mert strapabíró. Vagy vegyek egy K-touch-ot?

Legyen minden jó!

(#10209) Baryka007 válasza LámaZ (#10208) üzenetére


Baryka007
őstag

Inkább add nekem :D Tele vagyok Thor alkatrészekkel, lassan már összeépítek még 1 et :DD

Szerk.: Vegyél Xiaomi Redmi 7 et... Qualcomm snapdragon CPU 8 mag. 3gb ram 32gb rom. Dual lens camera, 6,48 as képernyő ( ha jól emlékszem ) és 90% körüli a képernyő az előlapon. Van belőle gyöngyház kék színű is... És persze Miui10 oprendszert is kapott... 40 ropi az egész. Nincs ettől jobb most :))

[ Szerkesztve ]

(#10210) LámaZ válasza Baryka007 (#10209) üzenetére


LámaZ
addikt

Miért nem szóltál előbb?
Amúgy a Lenovo K910 is most ment a kukába, itt dekkolt egy dobozban már két éve.
A töltőket megtartottam. :D

Amúgy valamit mindenképp vennem kell hamarosan, mert a nagy strapabíróként hirdetett Nomu S30-asom sarokvédő gumija most így néz ki.
Megragasztottam pillanatragasztóval, de láthatóan nem fogja.
2 éves kb. 180 eurós telefon. Megutáltam minden kínait.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#10211) LámaZ válasza LámaZ (#10210) üzenetére


LámaZ
addikt

Bocs, € 234,54 volt a Nomu 2017-ben.

Legyen minden jó!

(#10212) Baryka007 válasza LámaZ (#10210) üzenetére


Baryka007
őstag

Szóltam volna, én régóta nézegetem. Csak az a baj, hogy annyi alkatrészem van a Thor-hoz hogy soha nem lesz okom leváltani. Majd egyszer ha tüzet rakok alatta esetleg... De akkor meg a lítium miatt fussunk amerre látunk mert kemény idegméreg :U :U :U

(#10213) KoryHu


KoryHu
aktív tag

A nejem Thor-ja 2016. júniusi és gyári minden. :D
Az esetleg miért lehet, hogy a képernyő feloldó, lezáró gombra van hogy 1-2 mp mire feléled a kijelző, max. ennyit csinál mostanában. Valami fogja? Ugyanaz a szokásos dolgok vannak fenn, Face, Messenger, Viber.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#10214) Baryka007 válasza KoryHu (#10213) üzenetére


Baryka007
őstag

Lassú a szenzor, és arra még rátesz az hogy minél több ujjlenyomatot adsz hozzá ( 1 ujjlenyomat 10x van bent ugye ) annál több variáción kell a szkennelt ujjat átvizsgálnia. Ha jól emlékszem összesen 5 ujjlenyomat fér bele, az 50db jegyzéket jelent.

Ha emellett még tele van applikációvan, vagy csak a cache memóriája van tele a telefonnak. Akkor az igencsak betudja lassítani a folyamatot.

(#10215) NeverGone


NeverGone
tag

A Vernee Thornak az egyik előnye, hogy bele lehet tenni két SIM-kártyát és egy SD-kártyát egyszerre. Sajnos a mai telefonok már a nyomorék kombinált kialakítással érkeznek, ahol a második SIM-kártya helyére tudod tenni az SD-kártyát. :(

(#10216) KoryHu válasza NeverGone (#10215) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Nem használ ujjlenyomatot, csak a sima gombbal néha nehezen éled. A cachet megnézem majd.

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#10217) Crim96


Crim96
lelkes újonc

Sziasztok! Elég különös problémába ütköztem, és őszintén szólva már nem sok tippem van, hogy hogy oldjam meg, ezért szeretném kérni egy hozzáértő segítségét.

Röviden, tömören: új romot akartam rakni a Thor-omra, viszont ez addig fajult, hogy jelenleg 3 lehetőségem van: tégla rom, elég rossz rom, kicsit rossz, de működő rom! Recovery-s telepítés offos, csak a flashtool-osat hajlandó elvégezni a teló, a gyári rom pedig a 3 közül a tégla!

Bővebben (tényleg nagyon bőven):
Amióta megvan a teló, volt pár kisebb hibája, de szerencsére olyanok, amik nem zavartak (a szokásos 15%-os aksi bug, hívásoknál csak ünnepnapokon jelezte ki a hívó nevét, 99%-ban csak telefonszámot írt, a névjegyek meghatszorozódtak, a viber pedig teljesen meghülyítette az egész telefont, így arról le kellett mondanom, mielőtt egyáltalán ki tudtam volna próbálni... viszont nem sokat használtam telefonálásra az eszközt). A héten meguntam így elkezdtem romokat keresgélni. Hamar meg is találtam a madOS 8.1-es Oreo verzióját, ami már csak az Oreo miatt is nyerő volt. Olvastam, hogy csak a 2016 október előtti verziókkal működik, amit először nem tudtam hova tenni. A telefon aksiján a szériaszám úgy kezdődik: 20160926... én pedig ez alapján arra következtettem, ez még benne van ebben az időszakban. Lehetséges, hogy tévedtem, de az is benne van a pakliban, hogy csak valamit nagyon nem jól csináltam! Próbáltam mindent a leírás alapján csinálni, ezért előző nap teljesen áttanulmányoztam (vagy próbáltam), hogy végül is mi mit jelent (nem értek hozzá...). Amit tudok: fejlesztői beállításokban feloldottam az usb hibakeresést, és az oem-et. Ezután megpróbáltam adb-vel feltenni az ahhoz való TWRP recovery-t, ami nem akart felmenni: azt írta, lezárt állapotban nem lehet. Lehet, hogy hülyeséget csináltam, de ezután találtam neten egy megoldást erre, ami úgy hangzik, "fastboot oem unlock". Ez működött, amint beírtam, a telefon indulásnál kiírta, hogy unlockolva van, ez veszélyes lehet, 5mp múlva bootol. Be is bootolt, és automatikusan minden adat nullázódott tőle (előző nap mindenről csináltam biztonsági mentést)! Örültem, mint majom a farkának, el is kezdtem az ott lévő xda-s leírás alapján feltenni az új recovery-t... sikerrel? Sikeresen feltette, viszont az istenért sem akart bejönni a recovery (semmilyen formában), a telefon pedig kapott egy szép bootloop-ot! Természetesen pánik, új recovery keresés, de hazugság lenne azt állítani, hogy nem számítottam rá, mert ekkor már a téglázás is átfutott az agyamon 😅 Ezután úgy a 8. recovery, amit próbáltam, egyszer csak működni kezdett (https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=71230010&postcount=661 pontosabban ezek... mind a 2)! Jobb híján ezzel próbáltam felrakni az Oreo-hoz való recovery-t (a leírás másik része alapján), de az nem tetszett neki, újra ez töltött be. Ekkor "egye fene" alapon megpróbáltam ezzel telepíteni az Oreo-t, természetesen sikertelenül (SD kártyáról próbáltam betölteni, ha ez számít valamit, bár ha emlékezetem nem csal, utána valahogy átvarázsoltam a telefonra is, és ott sem ment). Ekkor már fél napja nem tudtam bebootolni a telefonon egy android rendszert sem. Próbálkoztam más rendszerekkel is, ugyan ilyen sikerrel. Ekkor kilőttem, hogy ezt recovery-ből telepíteni tudom majd, és új megoldás után kezdtem nézni. Meg is találtam a flashtool-t, ekkor már az sem érdekelt, hogy a gyári rendszer megy-e vissza a telefonra, csak legyen végre valami... így hát elkezdtem a gyári romot keresni. Meg is találtam a K06TD-A.A.vR18.N0.160504 nevezetű kis aranyos valami személyében (amiről xda-n, itt, és még sok más helyen is írnak). Követtem az utasításokat (nem volt nehéz, csak 1 fájlt kellett betölteni, és feldugni a telót az usb-re), ekkor kaptam eredményül egy szép kis fekete téglát, ami semmiféle gombnyomásra nem volt hajlandó válaszolni (Egyébként ez másoknál is előfordult, mint később megtudtam. Volt rá panasz a NeedRom-on). 1 óra keresgélés után észrevettem, hogy 2 korábban leszedett béta verziós MIUI 10 is flashtool-os formátumban van! Megpróbáltam a frissebbet, és működött! Életre kelt a tégla! A nagyobbik bajom, hogy ez a két MIUI tényleg nagyon béta, a notification-ökre nyomva összeomlik az azt küldő alkalmazás, az ujjlenyomat olvasó használatára egyáltalán nincs lehetőség, kicsit akadnak is, a régebbi pedig hírből sem ismeri a magyar nyelvet, és mind a kettő Android 6 Marshmallow alapú (Egyébként ezek is K06TD romok). A TWRP recovery mindkettőn működik (gondolom... a régebbin még nem próbáltam), de romot telepíteni arról sem lehet. Olvastam itt az after october-es 7.1.1-ről, le is töltöttem, de nem értem a telepítését... mire gondolt a költő? "Unzip to the TWRP / BACKUPS / Thor folder and restore via recovery."... nincs Thor folderem :/ Az meg nálam ráadásul csak simán Backup. Mit tehetnék? Tud valaki egy működő flashtool romot, ami legalább Android 7 Nougat alapú, és nem bugos? Egyáltalán miket keressek? After october, vagy Before october? Fel fog erre menni a 8-as droid, vagy örüljek, ha stabil 6-osat találok? Mi lehetett a baj a recovery-s telepítés közben? (Egyébként ott a cache-re, meg a datára hivatkozott, pirosan kiemelte őket, de már nem emlékszem, hogy mit írt). Már belefájdult a fejem ebbe az egészbe :/ Valaki, help me!

(Azért még olvasgatom itt a dolgokat, hátha megtudok még pár hasznos infót, de ezt kiírom, mert annyival is közelebb kerülhetek a megoldáshoz.)

(#10218) Baryka007 válasza Crim96 (#10217) üzenetére


Baryka007
őstag

Nekem van gyári K06NTD (itt az N betű a Nougatot jelzi azaz 7.0 ) az mindig szokott működni... Scatter filehoz minden jár, szóval full le flasheled vele a telefont.

Ja de van Stable miui10 em is. 2 hónapja használtam egész idáig, egyetlen bugja van... Kb a telefon használati ideje 3-4 óra. És utána teljesen lemerül tőle.

Amúgy nekem minden működött rajta, nagyon tetszett.

Telefonra rátérve, nem mindegy hogy mire mit flashelsz. Főleg ha a scatter fileban nincs benne minden. Pl preloadered még marshmallowos ( 6.0 ) de te 7.0 alapú mados-t akarsz rárakni, akkor az nem fog elindulni.

Egyébként ha jól emlékszem Mados 8.1 et pont úgy kell telepíteni, hogy előtte a 7 es madost fel kell flashelni a gemini teamviewerével. És arra tudod rárakni az oreo féle madost. És úgy feltelepíteni. ( Régen csináltam már nem vagyok benne biztos )

Az after octoberrel meg az van. Ha cserélted a képernyőjét a telefonodnak, akkor az már after octoberinek számít. Én is cseréltem és így jártam, utánaolvastam és igaz.

(#10219) Crim96 válasza Baryka007 (#10218) üzenetére


Crim96
lelkes újonc

Köszi a választ! Egy működő, stock 7.0-t találtam pár oldallal visszább azbest kommentjében. Kétes eredetű orosz cucc, ahogy mondja, de sikeresen betölt, működik (eddig, bár a recoveryt véletlenül sem akarja behozni). Azt a MIUI-t viszont lehet, hogy kipróbálnám :D Tudsz adni egy linket hozzá? Az is flashtool-os?

Egyébként megpróbáltam a 7.1.2-es madOS-t feltenni ebből a 7.0-ból, az xda-n talált recovery-vel, amit az előző kommentben is linkeltem (azt se akarja betölteni, miután egyszer bebootol a rendszer, minden alkalommal újra kell flashelnem adb-vel, amikor használni akarom). Az eredmény: tökéletesen végigmegy a telepítés, egyetlen piros sor sincs, viszont reboot után csak a bootloop vár. Eddig háromszor próbáltam EXT4-en, egyszer pedig F2FS-en, ugyan azzal az eredménnyel. Ahogy észrevettem, valamit nem szeret az F2FS-ben, mert nem akarja mountolni, bár lehet, hogy ennek épp ez a lényege, nem értek hozzá sajnos :D Eddig recovery-ből még semmit nem sikerült működően telepítenem, de ez legalább már végigment! Eddig még ilyen sem volt! Telepítés elején ír egy olyan sort fehérrel, hogy "no MD5 file found", aztán skip-eli, lehet hogy ez is normális, de ha közelebb hozhat a megfejtéshez... Ezeket lehet amúgy flashtool-ból flashelni? Vagy kombinálni, hogy miket flashelek? Pl. más recovery-t, vagy ilyenek...

Nem tudom, mi az a gemini teamviewer, sajnos abba még nem futottam bele.

A madOS-nek egyébként van olyan app klónozó funkciója, mint a MIUI-nak? Mert az nekem nagyon jól jönne, mert a Play-es appok, amik erre a célra lettek kitalálva, elég gyengék.

Nekem miért nem akar semmi összejönni ezzel a telóval? 😂

[ Szerkesztve ]

(#10220) Baryka007 válasza Crim96 (#10219) üzenetére


Baryka007
őstag

Itt a Miui10 (flashtoolos) én ezt ha sználtam 2-3 hónapot. Nagyon tetszik, és nagyon szerettem. De sajnos 4000 mAh-s akksit érzékel mivel az eredeti oprendszer amire ez írva lett abban a telefonban akkora van... És ezért olyan 45-50% nál instant kikapcsol a telefon ( bár ez lehet hogy a telefonom akksi hibája volt ) de csak ennyit fűznék hozzá.

Tökéletesen működik magyar nyelvű, én nem észleltem bugot benne. Előre rootolt, és olyan featureok vannak benne ha youtubeot lerakod home gombbal, a zene folytatódik, és a zenelejátszódban mutatja a youtube előképét. stb...

Nekem egyszer volt, hogy nem ment fel rá semmi. Én Spflashtoolal leformáztam az egészet majd utána downloadoltam rá. De azzal vigyázz, mert az olyan dolog amivel végleg eltudod baszni a telefont. Mert ha úgy formázódik le, akkor nem fogja felismerni az ADB többet.

Szerk.: egy bugja mégis van. Hiába leszel wifin, az applikációk úgy fogják érzékelni hogy mobilneten vagy, és mindig megkérdezik hogy letöltöd -e azon keresztül is ( de amúgy wifin fog jönni )

Plusz a rendszer akar valami frissíteni és oroszul írja ki, és annak van egy értesítése, ezt egy rootolt applikációval sikerült letiltanom hogy ne jelezzen az értesítés fülön. Ha ezzel megvagy, onnantól kezdve tényleg semmi probléma nincs a rommal 3 hónapot ment nálam.

[ Szerkesztve ]

(#10221) Crim96 válasza Baryka007 (#10220) üzenetére


Crim96
lelkes újonc

Köszi. Feltelepítettem, de sajnos nem sok jó hírem van :/ Konkrétan ez a legviccesebb bootloop, amit valaha láttam :D Szerintem nem is bootloop, hanem a boot képernyő bugja lehet, mert miután újra lement, ott folytatódik minden, ahol abbahagytam. Első alkalommal bír úgy 10mp-et, de minden alkalom után egyre kevesebb, és kb. a 3. után már csak 1 másodpercet enged piszkálódni a telefonban. Vissza is flash-eltem a 7-est. Lehet, hogy tényleg hagynom kéne a dolgot. Végleg még nem akarom tönkretenni a telót, max. ha majd másodlagos teló lesz belőle. Kíváncsi leszek, hogy a régi bugokkal kell-e folytatnom, amiket már megszoktam, vagy azok megjavultak, és teljesen újak jönnek 😅 Mondjuk még olvasgatok itt, eddig sokkal több hasznos dolgot tudtam meg, mint pl. xda-n. Az biztos, hogy amiket eddig próbáltam, nem fogom újra (max. ha valami teljesen új megközelítését találom meg ugyan annak a dolognak, vagy esetleg valami sokkal részletesebb leírást az eddigiekről, amiből talán kiderülhet, mit nem vettem észre. Pl. The Goth TWRP leírása most elég érdekesnek tűnik, lehet kipróbálom pontosan az alapján, azt leszámítva, hogy én win-t használok :D).

[ Szerkesztve ]

(#10222) NeverGone


NeverGone
tag

Sziasztok!
A gyári 7-es rom van a telefonon. Hogyan tudnám tartósan rootolni úgy, hogy ne kelljen romot cserélni?
Köszi a választ!

(#10223) Baryka007 válasza NeverGone (#10222) üzenetére


Baryka007
őstag

recoveryt tedd fel, és ZIP fileként telepítsd fel recoveryből a Magisket SuperSu-t vagy amelyik root appot szeretnéd.

(#10224) Crim96


Crim96
lelkes újonc

Meguntam a telefon alapból nagyon gyenge hangzását, ezért én is rootoltam, és fel is tettem a viper4android-ot... a különbség szavakkal leírhatatlan! Sajnos rom téren semmit nem tudtam kezdeni, de azt már fel is adtam, sőt, a root óta értelmét sem látom. Lecseréltem az emojikat is Emoji One-ra (first world problem), már a youtube-on is hallgatható minőségben szól a zene az eddigi kritikán alulihoz képest (meg igazából mindenhol... ez az app egy csoda 😱). Nincs szükségem másik romra, bár ebben a verzióban az értesítések kicsit furán működnek. Viszont...

Új agymenésem támadt. Láttam, hogy fel lehet modolni az akksit 3350mAh-re... esetleg más alkatrészekből is van alternatív verzió? Gondolok én itt pl. a kamera modulokra. Az a baj, fogalmam sincs, mennyire variálható ez más telefonok szenzoraival, ezért inkább az ehhez készítettekről érdeklődöm. Öcsém telefonokat szokott szervizelni, és szerinte nem nagyon lehet variálni más készülékekével. Ha esetleg valamivel mégis, akkor mivel? Tekintve, hogy ezek nem saját szenzorok, és rengeteg telefonban van ugyan az, valószínűleg lennie kell valami megoldásnak. Igazából csak kíváncsiság, kíváncsi vagyok, hogy mennyit lehet kihozni ebből a telefonból :D Az is meglepett, hogy ilyen minőségű hangot képes kiadni magából!

(#10225) gecsek


gecsek
csendes tag

Berepedt az érintőkijelzőm. LCD hibátlan. Rendeltem Kínából touch panelt, de LCD nélkül. Le tudom ezt otthoni körülmények között cserélni? Tehát nem a teljes LCD+érintőpanelt, hanem csak az érintőpanelt)

(#10226) Baryka007 válasza gecsek (#10225) üzenetére


Baryka007
őstag

Szerintem nagyon nem éri meg bajlódni vele, kb 5k ft a komplett kijelző. Fémházzal max 7k...

Amúgy fel kell melegíteni, és úgy lefejteni róla a régit. Szinte lehetetlen küldetés.

(#10227) azbest válasza Baryka007 (#10226) üzenetére


azbest
félisten

a lefejtés még hagyján, de az üveget a kijelzőre vákuumkamrában szokták ragasztani.

(#10228) NeverGone


NeverGone
tag

Sziasztok!

Van valakinek olyan hibás, totálkáros készüléke, amelyik nála csak a helyet foglalja? Az USB csatlakozó miatt érdekelne engem. A ebayen/aliexpressen lehet venni free shippinggel bagóért, de nekem nem fontos, hogy vadiúj legyen, szóval egy sérült készüléket is szívesen átveszek ehhez.

Köszi!

(#10229) NeverGone válasza NeverGone (#10228) üzenetére


NeverGone
tag

Sehol senki?

(#10230) BandiHUN válasza NeverGone (#10229) üzenetére


BandiHUN
veterán

Úgy valahogy.Már senki nem küszködik,akinek jó volt,az meg lepasszolta a családban.Az árában mostanára ég és föld készülékek vannak,főleg nyűg nélkül,én is egy Mi A2 Lite-et nyúzok,azt is már egy éve,az asszonykám kapta meg a Thort,és semmit nem kellett csinálni vele 1 éve,6-oson hagyott készülék.
Látod,ha Alin megrendelted volna,már itt is lenne a cuccod....Senki nem fog egy 500ft-os tételért postával,stb.izélni.Plusz az még használt is.Ha meg annyi pénzed van,hogy tizenezret rászánnál egy hibás telóra,akkor inkább keress utódot!És garancia sincs,hogy az így szerzett USB modulod nem kattan meg ugyanígy...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10231) veressjanos válasza BandiHUN (#10230) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Ja, én meg wazézok a Thorral a kocsiban. Arra még tökéletes, 7-esre frissítve.

(#10232) Rómeó


Rómeó
tag

Megörököltem asszonytól,7-re frissítettem,gondoltam nem árt neki egy factori reset,de valamit elcsesztem,bejött egy tigriscsíkos macska képe,utána kínai betűk,gondoltam lesz ami lesz ,és találomra végig mentem a menükbe,örömömre újraindult felállt a rendszer,és kb 3 napos üzemidő lett belőle,csak lestem,asszonynál 1 napig se szokta bírni!

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#10233) NeverGone válasza BandiHUN (#10230) üzenetére


NeverGone
tag

Szia!

Utód már van, csak ezt is meghagynám, mivel programozó vagyok és jól jönne fejlesztéshez teszteszköznek, mivel teljesítményben még most is rendben van, ha átlagos, mindennapi feladatra használod.
Az Alival az a bajom, hogy nem lehet PayPallal fizetni, az AliPayt pedig nem sikerült összelőnöm.
Kösz a választ!

(#10234) c64fanhun válasza NeverGone (#10228) üzenetére


c64fanhun
tag

Szívesen adnék, mert van egy ripityára tört thor-om, de szerintem neked is az a problémád, hogy konkrétan a semmitől kicsúszott belőle a kábel:/

(#10235) RWhite


RWhite
csendes tag

Konkrét tapasztalata van valakinek arról, hogy VoLTE-képes-e a telefon illetve hogy működik-e rajta a VoLTE? Ugyebár, van egy olyan beállítási lehetőség, ahol be lehet kapcsolni az "Enhanced 4G LTE mode"-ot.

(#10236) zfer válasza RWhite (#10235) üzenetére


zfer
csendes tag

Sajnos nem VOLTE-képes a Thor E már igen.

(#10237) RWhite válasza zfer (#10236) üzenetére


RWhite
csendes tag

Köszönöm!
Akkor vajon mit jelent az "Enhanced 4G LTE mode - Use LTE services to improve voice and other communications (recommended)" a menüben? :F

(#10238) Gyula196906 válasza RWhite (#10237) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Továbbfejlesztett 4G LTE mód - Használja az LTE szolgáltatásokat a hang- és egyéb kommunikáció javításához (ajánlott)

(#10239) RWhite válasza Gyula196906 (#10238) üzenetére


RWhite
csendes tag

Nem az angol szöveg magyar fordításán tűnődtem (a szöveg jelentése teljesen világos), hanem azon, hogy ez a virtuális kapcsoló milyen szolgáltatást kapcsol be valójában a telefonon, ha nem a VoLTE-t, ugyanis az interneten rákeresve minden fellelhető helyen az a vélemény, hogy az "Enhanced 4G LTE mode" = VoLTE.

(#10240) csontosek válasza Rómeó (#10232) üzenetére


csontosek
csendes tag

Ez igen mázlistán meseszerű!

Pontosan melyik verzióra frissítetted?
Tudnád a linkjét is leírással?

(#10241) Rómeó válasza csontosek (#10240) üzenetére


Rómeó
tag

Azóta normál használat mellett általában 2-3 napig bírja.

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#10242) csontosek válasza Rómeó (#10241) üzenetére


csontosek
csendes tag

Nagyon jó!
Köszi a kimerítő választ!

(#10243) veressjanos


veressjanos
aktív tag

Tudnátok olyan oldalt ajánlani, ahol paraméterekre tudok keresni az összes kapható mobiltelefon között?

(#10244) zfer válasza veressjanos (#10243) üzenetére


zfer
csendes tag

pl kimovil.com

(#10245) veressjanos válasza zfer (#10244) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Thx!

(#10246) nicu71


nicu71
addikt

fantasztikus.A drága Tré-Home alkalmazás anyám telefonján ma közölte hogy nem indul el ,mert rootolt az eszköz...pedig természetesen nem az . :D
Közben megnéztem a play áruházas értékeléseket,a T -home nem győz magyarázkodni,nem egyedi az eset...majd javiccsák.

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#10247) zfer válasza nicu71 (#10246) üzenetére


zfer
csendes tag

nem kapkodják el már okt. 15-én írtam nekik

[ Szerkesztve ]

(#10248) NeverGone válasza nicu71 (#10246) üzenetére


NeverGone
tag

(#10249) The Goth válasza nicu71 (#10246) üzenetére


The Goth
tag

Valójában a gyári 7-es ROM részlegesen rootolt. Biztonsági programok is annak érzékelik. Persze nem teljesen az, így az olyan appok amiknek tényleges root jog kell nem futnak rajta, de ahhoz elég, hogy betegyen egy ilyen alkalmazásnak. Valószínüleg a kicsi kínai barátaink anno csak így tudták ráhegeszteni a hardverre. Így ezen a telón csak akkor fog futni a Telekom app legújabb változata, ha a Telekom kiveszi belőle az alkamazás rootolt telefonokon való tiltását teljes egészében.

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#10250) c64fanhun válasza The Goth (#10249) üzenetére


c64fanhun
tag

Ez miért fáj a telekomnak? Jó már nem ezt a telefont használom, de kíváncsi vagyok. Ha valaki fejlesztő, rootolt telefonja van, az már nem kezelheti kényelmesen az internetes-telefonos dolgait? Komolyan egyre jobban utálom amit néha leművelnek, nyáron is 2 hétig zarándokolt az éterben a telefonom, mire megérkezett...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.