Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#938) lacus83


lacus83
senior tag

Nem olvastam végig mind a közel 1000hszt de szerintem most nem fogom magam össze f@sni hogy csak I5 8400em van. Igen feljött az Amd az Intel re. De hol van a 60ks 8/16os Amd CPU? Jah sehol.
Az volt a naiv aki azt hitte, hogy ha az Amd új genje jól sikerül és beéri a csúnya drága Intelt akkor még olcsóbb is lesz.Az Amd utol érte az Intelt de árban is.
X570 sem olcsó, tudom van X470 is de ahoz meg várd a BIOS updatet, és vagy jó lesz vagy se.
Auto boost tehát tegyél ugyanúgy jó hűtőt az Amdre is.
A jó lap sem árt hisz akkor nem futja ki jól magát az Amd sem.
Szóval CPU ugyan úgy drága lett, a jó lap is, RAM jelenleg már nem olyan opció ami ronditana a helyzeten hisz már olcsó.
Szimplán szimpátia kérdése hogy kék vagy piros
De azért annyira naivak ne legyünk már hogy ami erős, jó is azt már olcsón is oda adják, ez már nem az első genes 1600,1700.
De azt az 1 évtized Intel hírnevet az Amd nem fogja hirtelen ledolgozni. Lehet jó az Amd, de aki nem jártas a témában még mindig az Intelt fogja kérni a boltban, és az Inteles laptopot veszi le a polcról és ez egy darabig így is marad

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.