Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) €uro válasza <Krissz> (#449) üzenetére


€uro
őstag

Szerintem négy-öt hónapon múlva ennyi lesz az új független Neo ára.

(#452) szmatyi válasza daniel909 (#447) üzenetére


szmatyi
tag

A gsmline-tol. Már kétszer vettem tőlük telefont,most harmadjára.
Magyarított, fullos, 3év garancia; 99000 forint
Nagyából a vivaz árszintje, és az most 55-60 e forint. Szóval 1 évbe is beletelhet mire 60 ezerért utánatok csapják...

[ Szerkesztve ]

(#453) #49227776


#49227776
törölt tag

ott csak 93.000 :D :DDD :DDD

(#454) papi77 válasza #49227776 (#453) üzenetére


papi77
addikt

De ő azt írja,h 3 év garival veszi :U

Az első: NOKIA 1611

(#455) adriano18


adriano18
tag

én a gsmline-n szándékozom majd venni, majd később csak menjen le az ára 5ezer ft-val vagy 10-el :D eddig X10-en gondolkoztam de kijött a neo :D és máris ez lett a favorit kicsit nem tetszik nekem az alján a kerekités de azért jól néz ki.. cska ott megzavart a 3. kép: http://www.gsmline.hu/kepek/20513_3_s.jpg

ez nem a neo hanem az új pro

mért a 93ezres hány éves garancia?

[ Szerkesztve ]

(#456) adriano18


adriano18
tag

meg a gsmhome-n 89ezer... csak az akciós árkategóriába mobilt+töltőt adnak mást nem

(#457) szmatyi


szmatyi
tag

Pontosan.
Bontott és csonka csomag 93, ráadásul vörös. Szerintem az undi.
97ért lett volna angol nyelven bolti garival.
Az enyémen 1 év teljeskörű és még kettő szoftvergari van, és full csomag.

(#458) skul0 válasza szmatyi (#457) üzenetére


skul0
aktív tag

Ha megkaptad a csomagot, írd már meg légyszíves, hogy mi a doboz tartalma, meg ezt a garanciát, hogy milyen garancia ez pontosan, gyári vagy bolti?
Na meg persze az első benyomásokat a telóról. :D

(#459) adriano18 válasza szmatyi (#457) üzenetére


adriano18
tag

mi a gsmline-n a 93 ezer az nem teljesen új és nincs bent minden tartozék?

és a mobilprofi akciós csomagáról nem tudtok semmit? mert ott is 89 ezer van irva... ott komplett minden?

[ Szerkesztve ]

(#460) szmatyi válasza adriano18 (#459) üzenetére


szmatyi
tag

Én is 93mal tettem a kosárba, csak amit mondtak,az alapján választottam.
Töltőfej 2db,adat kábel, memkari 8gb,füles.
Kircsi a cucc! A fényerőt villámgyorsan és fokozatmentesen állítja. Napfényben is jó. A zenei hangzása tuti. tegnap éjszaka vak sötétben 5 méterről csináltam fotót, és meggyőzőnek tűnik. Villámgyors,és az akku is bírja a kiképzést.

Viszont nincs benne: diktafon, fájlkezeleő, ékezetes betű. Képtelen vagyok beállítani az mms külsést. A számítógépen nem jelenik meg meghajtóként a telefon/totalcommanderben/, nem ismeri a wma fájlokat. Nem tudom bezárni az alkalmazásokat.

Egyébbként nagyon élvezetes a telefon. Szivesen piszkálgatom...

[ Szerkesztve ]

(#461) adriano18 válasza szmatyi (#460) üzenetére


adriano18
tag

szóval ha kompletten akarom venni az most nem a 93 ezres hanem a 95ezertől felfele? mindenhol? nincs ékezetes betü át sem lehet váltani?

[ Szerkesztve ]

(#462) fateless válasza szmatyi (#460) üzenetére


fateless
veterán

Android, azaz van diktafon, fájlkezelő, ékezetes betű, csak épp mindent össze kell vadászni a marketről. Előny és hátrány egyszerre.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#463) adriano18


adriano18
tag

partnerogsm:
Neo 93 ezer Ft (kék, piros)

A készülékek mindegyike ÚJ! Dobozos, Bontatlan Csomagolású Kártyafüggetlen. Gyártói vagy Bolt Garanciás. Magyar menüs és az összes Gyári hozzá tartózó tartozékot tartalmazza.

Ha kérik a használt mobiltelefont beszámoljuk!

Bolti Garancia: 1Év
SonyEricsson: Garancia 2Év

sztetek a Sony ericsson w810i-met beszámitanák?:D régi, de akkor nagy durranás volt, és imádom ezt a mobilt, csakhát haladni kell a korral :D

[ Szerkesztve ]

(#464) fateless válasza adriano18 (#463) üzenetére


fateless
veterán

Beszámítanák - talán 2.000Ft-ot is adnak érte. Többet kétlem, hogy szánnának rá. Nekik az emocionális értéke más, mint neked.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#465) Teaway válasza szmatyi (#460) üzenetére


Teaway
veterán

"A számítógépen nem jelenik meg meghajtóként a telefon/totalcommanderben/"

Háttértár módban kell rádugni az USB csatit.

Nincs itthon csokid??

(#466) szmatyi válasza Teaway (#465) üzenetére


szmatyi
tag

Igen. Közben rájöttem.
Voltam a marketen, és iszonyat mennyiségű program van, és ingyenesek!
Majdnem mindent beszereztem/diktafon fájlkezelő stb/, csak a magyar betűk írása nem akar sikerülni. Töltöttem le programot, valami beépülő bigyókát, de semmi. Valakinek tippje lenne?

(#467) Turbochiken


Turbochiken
csendes tag

Sziasztok!!
Valaki nem tudja esetleg, Magyarországon a T-mobilenál mikortól lesz kapható a kid üdvöske?

Nagyobb beleestem, Arcot akartam, de igazából minden diferrenciálban jobb: kisebb (nekem az Arc már túlnagy volt kézben :D), formája is bejövős, és ami a legfontosabb hogy olcsóbb, és csak még olcsóbb lesz :D

a választ előre is köszi (és bocsi ha debil/egyértelmű dolgot kérdeztem :D)

(#468) adriano18


adriano18
tag

sztetek melyik jobb tudásra és kinézetre?

HTC Desire S / HTC Desire HD / Nexus S / Sony Ericsson Xperia Neo

Ezek közül vacilálok milyet vegyek Xd :D árban kb. ugyan az

(#469) €uro válasza Turbochiken (#467) üzenetére


€uro
őstag

Ugyanígy szerettem bele én is a Neo-ba. Az Arc nagyon szép, de már nekem is túl nagy. Akkor már inkább egy tablet bőrtokban...

(#470) skul0 válasza adriano18 (#468) üzenetére


skul0
aktív tag

A DHD-t és a desire S-t én is nézegettem, de egyenlőre mindkettőt a süllyesztőbe vetettem. A DHD 4,3 colos kijelzőjéhez mindössze 1230mAh-s akksi dukál, ami szerintem kevés, meg maga a készülék is túl nagy. A desire S már sokkal kompaktabb, az összeszerelése is biztos előny lenne, de én rádió mániákus vagyok, és mivel nincs benne, ezért ezt is felejtősnek találtam. Meg persze a szokásosan jó HTC fényképeket sem kell elfelejteni. (Bár így tesztfotók alapján a neo se sokkal jobb.)

(#471) szmatyi


szmatyi
tag

Sziasztok.
Mivel profibbak vagytok, így szivesen vennék tőletek néhány ötletet offline navigációra. Nem találtam semmi normálisat. Nokia után csak ez az egy dolog hiányzik.
Bocs ha már vagy százszor kérdezték tőletek.

[ Szerkesztve ]

(#472) €uro válasza szmatyi (#471) üzenetére


€uro
őstag

Ez engem is fog érdekelni! Illetve már érdekel.

(#473) papi77


papi77
addikt

Újabb teszt

Az első: NOKIA 1611

(#474) Vovi1 válasza papi77 (#473) üzenetére


Vovi1
aktív tag

A GSM Aréna marhaságokat írt!
Divx támogatás kevés Androidos gépben van alapban beépítve, jellemzően a millió és egy player szoftveresen tudja.
Mem kártya nem az akku alatt van, hanem fölötte, a SIM kártya mellett, elég buta módon nem is rögzített rendesen.
A kihangosítója éppenhogy jobb, mint a többi telefoné!

Egyébként ma összeomlott az egész rendszer, fagyott, hülyeségeket csinált, magától indított programokat stb. Gyári alaphelyzet segített. Adatvesztés nem gond, csak fényképezésre használom, ma is sikerült néhány érdekes képet csinálnom, most makrókat. A HD videó egészen komoly.
Amin folyamatosan kiakadok, az a fényérzékenység, egészen kicsi fénynél is működik a kamera. Más telónál csak fekete folt, itt színesben látható ugyanaz és nem is annyira raszteres, mint gondolnánk.
Próba, ugyanazon sötétben - a szobámban : LG 2x semmi, WII itt-ott foltok - Neo teljes kép, elmosódott kontúrok, de a könyvek borítója is kivehető. Befókuszál és csinál értelmezhető képet, ott ahol más teló nem. Villanót letiltottam. Előfordulhatnak olyan helyzetek, ahol ez a tulajdonság fontos lehet.

(#475) skul0 válasza Vovi1 (#474) üzenetére


skul0
aktív tag

Akkor most kinek higgyen a user?? Szerinted mi volt az oka az általad tapasztalt bebolondulásnak?
És Te hol vetted, mennyiért, milyen tartozékokkal, milyen garanciával? Előre is köszike! :)

(#476) adriano18


adriano18
tag

am egyes helyeken mért irják hogy Qwertly-s miközben nem is ?

(#477) Vovi1 válasza skul0 (#475) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Ilyesmit még nem tapasztaltam telefonnál. Szerintem valamelyik app veszett össze a lelkével. Utolsó telepítések a Camera360, ma reggel meg a YouTube downloadert és letöltöttem egy klippet. (Wolf Katit) Az egyik régebben jól telepített navit (nem a 3 betűs) már egy ideje nem futtatta, hibaüzenettel kilépett. Nem foglalkoztam vele, nem használtam.
A pontosabb hibaleírás: jelentős lassulás, majd kapkodó program váltások, nehezen értelmezi a tapiskolást, többször kell érinteni. Hívást nem tudtam felvenni, nem élesztette fel a kijelzőt, csak a csengőhang volt, nyomkodtam össze-vissza, mire sikerült fogadni. Egy program indításra több teljesen mást is elindított. Nem tudta értelmezni a felvett saját videót, nem találta, nem játszotta le. Akku ki-be segített. Mintha vírusos lett volna.

A PC companion jelzi, hogy van szoft frissítés, de nem fut végig.

Egyébként megjavult a reset után, szóval nem nagy gond, szerintem én bénáztam el valamit.

(#478) skul0 válasza Vovi1 (#477) üzenetére


skul0
aktív tag

Ilyen volt nekem is vivazon, de ott valószínűleg az érintőképernyő makacsolta meg magát, nem szoftveres gond volt, még ha elsőre annak is tűnt.
A minap próbáltam ki egy motorola defyt, és az is produkált ilyen érintőképernyő pontatlanságokat, amikor rádugtam a töltőre, de láttam már videót neten neoról is, amikor a töltőre csatlakoztatva kevésbé érzékeny a képernyője.

Azt még elárulnád, ha nem titok, hogy te hol és mennyiért vetted, milyen tartozékokat kaptál hozzá és hogy milyen a gari??

[ Szerkesztve ]

(#479) rtzmp


rtzmp
aktív tag

Sziasztok

Egy kérdés tulajdonos(ok)hoz: lehet google dokumentumot szerkeszteni a böngészőjében?

előre is köszi

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#480) Gergő24


Gergő24
csendes tag

En nem szerkesztettem meg, ékezetes billentyű nincs rajta,de ha bekapcs a t9et meg az automata kiegészítést akor lesz...nekem a gép is felismeri a telefont,ja es ezt is neoról irtam:-D

(#481) szmatyi


szmatyi
tag

Sziasztok!
Én is a Neóról írok, és van ékezeres betüm is már.
:-) Közben magtanultam csatlakozni is :B
A teló nagyon gyors, és stabil. Semmi fagyás, vagy akadozás. Viszont vagy 50 másodpercig bootol:-) :-)
Kollégàk! Mms beàllítàsokra Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#482) €uro válasza szmatyi (#481) üzenetére


€uro
őstag

Hosszú ű-d is van? :)

[ Szerkesztve ]

(#483) szmatyi


szmatyi
tag

Megnemtudàmnekedmondanimennyinemtudommilyenbetümvan
:))
űŭû īïï âãåą đ ĝ ę ôœō satöbbi... :F

(#484) skul0 válasza szmatyi (#483) üzenetére


skul0
aktív tag

Próbálkozz ezzel!

Bár sok videót láttam már, és azok alapján szinte megkaptam a választ, de mégis megkérdezem, hogy az alkalmazások menüben lehet létrehozni mappákat, pl játékoknak vagy ritkán használt alkalmazásoknak? Vagy marad az, hogy kézzel rendezed és átteszed azonos oldalra azokat, amiket egy mappába szerettél volna rakni?

Szerk.: Itt a fizetős Market, örülés! :)

[ Szerkesztve ]

(#485) szmatyi válasza skul0 (#484) üzenetére


szmatyi
tag

A főképernyőn lehet mappákat csinálni, és bármit beledobálni, a menüben nem.
Milyen fizetős market???

[ Szerkesztve ]

(#486) skul0 válasza szmatyi (#485) üzenetére


skul0
aktív tag

(#487) szmatyi válasza skul0 (#486) üzenetére


szmatyi
tag

yaaa?!
Vágom. Ennek is lehet örülni?
Már vagy 20 programot töltöttem le ingyen.
Köszi a beállításokat, mindjá' kipróbálom.

(#488) szmatyi


szmatyi
tag

Nem sikerült a beállítás. Olyan opciók nincsenek is,amik a táblázatban vannak, amiket a telefon kér, olyan meg a táblázatban nincs.
Valami androidos MMS beállításokat kerestem volna, de semmi. :( :(

(#489) badacsony válasza szmatyi (#488) üzenetére


badacsony
őstag

Beállítások / Sony Ericsson / Beállítások letöltése

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#490) szmatyi válasza badacsony (#489) üzenetére


szmatyi
tag

Köszönöm kedvességed,de azzal a ltöltöttel se megy. Ezértagyok beparàzva...

(#491) skul0 válasza szmatyi (#490) üzenetére


skul0
aktív tag

Vidd be a szolgáltatóhoz, ha épp jó a kedvük akkor beállítják.

Egyébként most mindenhol pirosban van csak neo, sőt, van ahol kék készülék piros hátlappal. Meg persze bolti garis mind. Érdemes várni még a vásárlással, megéri megvárni a gyártói garanciásokat, vagy a bolti is jó?

(#492) szmatyi válasza skul0 (#491) üzenetére


szmatyi
tag

Nem tudom, hogy mi a különbség.

(#493) Turbochiken


Turbochiken
csendes tag

Hali!
Valaki nemtudja esetleg, hogy a neo mikortól lesz kapható a T-mobile-nál?
Előre is köszi!

(#494) aggleány


aggleány
addikt

Hol van piros? Hol van piros? Mennyiért? Indulhatok most???

Én azt hittem, hogy még nagyon sokára lesz Neo, erre már van is. Ráadásul piros! :C

Segítsetek, légyszi! Holnap már mennék is érte, ha tudtok mondani egy beszerzési helyet.

Teaway:

Képes voltál poénkodni a másik fórumban a piros Neóval, amikor tudtad, hogy meg vagyok érte veszve, és nem mondtad, hogy már van??? Hát milyen dolog ez??? Egy jól megérdemelt negatív pontot utalok ki Neked. :DDD

(#495) Teaway válasza aggleány (#494) üzenetére


Teaway
veterán

"amikor tudtad, hogy meg vagyok érte veszve, és nem mondtad, hogy már van???"

Nem kérdezted...

Nincs itthon csokid??

(#496) aggleány válasza Teaway (#495) üzenetére


aggleány
addikt

Elhittem azt, amit több helyről hallottam, hogy leghamarabb júliusban lesz itthon :W

Szóval egy hetes Defy eladó :DDD

Tudsz olyan helyet, ahol van piros magyar nyelvvel? Tudom, jó kérdés, de mire benéztem ide, már elég késő volt.

Kicsit sok érte az a 90K körüli összeg, nem?

(#497) szmatyi válasza aggleány (#496) üzenetére


szmatyi
tag

Nem sok érte. nagyon tutter cucc.
Mindig SE telefonjaim voltak, aztán a 3 éves W800 után vettem egy LG arénát. Nem kellett hozzá egy hét, bántam mint a kutya. Lecseréltem egy Nokia n86 ra, az jobb volt, de most eladtam fél év után. Félve vártam az Xperiát. Nem csalódtam, hanem le vagyok nyűgözve. Pont olyan flesh, mint az előző se vásárlások után. Viszont mindent előről kellet tanulni az androidos menü miatt...

Kínaiul szólt hozzám a telepítővarázsló- hát néztem eggyet/meg mondtam is.../
Elkezdtem görgetni, Látom hogy: MAGYAR. Kiválasztottam, és már magyarul ment tovább.
A magyar billentyűzetet meg ingyen töltöttem le a marketről.

[ Szerkesztve ]

(#498) aggleány válasza szmatyi (#497) üzenetére


aggleány
addikt

A Mobile Meetingen már megtapogattam, és nekem is nagyon bejött.

Nekem már nem kell tanulni a menüt, legfeljebb majd kicsit keresgélni kell az SE felület miatt (nézd meg az aláírásomat :DDD ). Komplett kis összekészített csomagom van, ami egy az egyben mehet is fel a telefonra - mindenféle alkalmazások, zenék stb.

Hol vetted? Mikor? Mennyiért? Én pirosat szeretnék, úgy láttam itt a fórumon, hogy az nem olyan népszerű, de nekem nagyon tetszik. Anno piros W995-öm volt.

A gsmline-t és a gsmhome-ot láttam, de máshol nincs?

(#499) szmatyi válasza aggleány (#498) üzenetére


szmatyi
tag

:B
Gsmline 99ezer. Még nincs egy hetes se. kékesfekete, de közel se gyűjti úgy az ujlenyomatokat mint gondoltam!
Szerintem nem piros, hanem valami megybordó lehet. Valószínű, hogy a valóságban szebb mint a képeken, és egy csajnak még bejövős is lehet. -De egy heterosexuális krapeknak?!
Így is gyakran kóstolgatnak...

(#500) €uro válasza szmatyi (#499) üzenetére


€uro
őstag

Mások "kóstolgatása" miatt nem vennél meg egy mobilt?!

Egy tűzpiros Ferrari-ba sem ülnél be?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.