Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Edween válasza GTaylor (#150) üzenetére


Edween
őstag

Ez már igen, így nekem is tettszik a végeredmény, vannak színek, kellően kontrasztos.

kaller1, természetesen az N8 komoly előnnyel rendelkezik, a neohoz viszonyítva!

(#152) Vovi1 válasza Dave1984 (#143) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Nem tudom, az X-8-asé milyen. Telefonnál szerintem másodlagos a saját hangszóró, - nyilván ne recsegjen és tisztán szóljon, de az igazi minőséget csak fülessel, vagy külső erősítővel lehet elérni. Alap dolgokra megfelelő, a beszédhangot jól adja vissza. Zenében gyengébb, mint egy Sokol rádió.

(#153) daniel909


daniel909
addikt

minek van rajta fényérzékelő rajta ha nem automatikus a fényérzékelés?:) youtube videoban láttam hogy nincs automatikus mód. valaki megerősítene?

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#154) Brutális eb válasza crey (#104) üzenetére


Brutális eb
addikt

"Az SE Xperia család ellen egy HTC Desire kameráját tesztelni kb. olyan, mint Usian Bolt-nak indulni a paralimpia 100m-es számában, egyszerűen nem fair.

A Desire topikban is elismerik, hogy a HTC-be (jelzem az összes létező HTC telefonba) szerelt képérzékelő egy hordó fos."

Gratulálok elvakultságod gyönyszeme volt ez a hsz. Desire HD(720p) "hordó fos":

[link]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#155) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Igen ez nyilvánvaló h ez a kis tűhegynyi optika labdába sem rúghat az N8 asé mellett.De ettől függetlenül szerintem elviselhető eredményt produkál.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#156) rep3at


rep3at
őstag

Ez a műanyag már így képen sem kellemes.. Kíváncsi leszek 1-2 hónap múlva mennyi lesz az ára.

Forward thinking. كرر

(#157) k850 válasza rep3at (#156) üzenetére


k850
addikt

Nem tudom, hogy a képek alapján, hogy lehet eldönteni ezt.
Én inkább abban bízok, hogy nem egy recsegős műanyag lesz, mint az X8-nak.
Egyébként nekem a hasonló kategóriájú készülékek közül, kimondottan a Sony Ericsson dizájn jön be.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#158) papi77 válasza GTaylor (#150) üzenetére


papi77
addikt

Igen,az látszik,hogy erős napfényben fátyolos a videó,ennél meg tisztán látszik,h felhős az ég;így egész jó az összkép. :C Talán lehet valahol állítani...

Az első: NOKIA 1611

(#159) Gergő24


Gergő24
csendes tag

jó és mikortól lehet kapni???

(#160) Misály


Misály
addikt

"A sebességgel most sincs sok gond, szépen pörög a felület, ha nem zúzúnk fel a kezdőlapokra túl sok widgetet és nem izzasztjuk a rendszert mozgó háttérképekkel, akkor akadás szinte nincs is." - Ez csak engem zavar? Komolyan 1Ghz-es fel Gb ramos telefonnal ez jo tulajdonsag, hogy alig akad? Ehhez kepest a video elso fel perceben ugy megall a telefon ahogy kell. Es akkor ajanlott pecsetet kap, mikor arrol is csak sejtesek vannak? Mi ez ha nem reszrehajlas, vagy ilyen jol fizet a Sony Ericcson egy jo tesztert?

Amugy a galeria pofas benne.

(#161) csab2


csab2
veterán

"Az anyaghasználat plasztik, ráadásul a csillogósabb fajtából, amin még egy véznaujjú maki ujjlenyomata is meglátszódna."

Föl nem foghatom, hogy a gyártók miért erőltetik ezt a fénylő, csúszós, ujjlenyomatgyűjtős festéket???!!! Az SGS is mindig ki akar esni a kezemből. Miért nem lehet egy kevésbé csillogó, kevésbé csúszós festéket használni???

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#162) #13260800


#13260800
törölt tag

egyáltalán nem mozdított meg benne semmit. Ez csak egy újabb Androidos teló lassan dunát lehet velük rekeszteni. Gondlom nagyon megerőltető lenne, valami egyediséget bele tenni. Valószínű az erőforrásaikat már az leköti, hogy a hardverre feltegyék az Androidot.

[ Szerkesztve ]

(#163) k850 válasza #13260800 (#162) üzenetére


k850
addikt

"Gondlom nagyon megerőltető lenne, valami egyediséget bele tenni."
:F
Ezt meghagyták neked! ;)
Valóban egy sokadik androidos mobil, a SE házán belül viszont nagy előre lépés az elődökhöz képest.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#164) #13260800 válasza k850 (#163) üzenetére


#13260800
törölt tag

oké abban igazad van, a szoftvert személyre szabom de a külseje egyszerűen unalmas! Dobják már fel valamivel! Tegyenek bele új ötleteket vagy valamit. Ez így már elnézést a kifejezésért nem "ingerel" :D

(#165) papi77 válasza Misály (#160) üzenetére


papi77
addikt

Azért érdemes más tesztoldalakat is megnézni pl [link]
nem tudom Bogéknál miért akadt,de figyeld meg,h itt direkt a 8mp-es fotókat nyitja meg a srác,és nem akad...egyébként más tesztekben sem akadt,majd még linkelek !

Az első: NOKIA 1611

(#166) GTaylor


GTaylor
csendes tag

[link]

Itt is elég gyorsnak tűnik mindkét telefon, külön kiemelném a fotózás sebességét! :)

(#167) Depression válasza stevve (#81) üzenetére


Depression
veterán

Miért, ez olyan nagy kérés? Igenis szeretnék egy olyan mobilt (vagy akármit), amivel gigapixeles 3D-s videókat lehet készíteni csúcs minőségben. :D
A szidás leginkább abból fakad, hogy alig van fejlődés ezen a téren. Bár azért ha egy 32-40''-os TV-n már jól mutatna, akkor sokan megelégednének vele.
Van egyáltalán olyan friss telefon, amibe (akár japánban is) nem gombostűnyi kamerát raknak?
Mert ez a telefon is vastagságban már felér egy kompakttal.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#168) rep3at válasza k850 (#157) üzenetére


rep3at
őstag

Hát a Vivazé is valami hasonló volt, az sem jött be. Az X8 burkolata legalább matt, nem csillogós, bár azt elismerem hogy recseg rendesen..

Forward thinking. كرر

(#169) aggleány


aggleány
addikt

Nekem nagyon tetszik :K Mindent tud, ami nekem kell :C Ha a többi Androidos telóhoz hasonlítjuk, akkor még a formája is egyedi, van stílusa. Ráadásul lesz a kedvenc körömlakkom színében is, ami nagyon kiráááály :D

Ami nekem tényleg fontos: nem egy nagy lapát (jelenleg SGS-em van), van rajta vaku (zseblámpa miatt), és van külön exponálógombja. Régebben elég sok pillanatképet csináltam telefonnal (pl. kolléga hatalmasat ásít, kutya teljesen idiótán ül stb.), de mióta a képernyőn kell matatni hozzá, azóta valahogy nem csinálok ilyen képeket.

(#170) xdx@


xdx@
aktív tag

Remélem a SE ugyanilyen ütemben halad a telefonokkal, jó telefon, az Arc mondjuk jobban néz ki szerintem, szerencsére megfelelő hardvert kapott ez is.

[ Szerkesztve ]

(#171) Bog válasza Misály (#160) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ne kezdd megint, szerintem. Tök felesleges. :(((

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#172) aggleány


aggleány
addikt

Nem lehetne valami hasonlót csinálni 3.2-es kijelzővel? Engem nem zavar nagyon, ha nem két kézzel kell kezelni a telefont, mert odaérek a kijelző minden pontjára.

Amúgy nagyon úgy néz ki, hogy megvan a következő telefonom :K

(#173) Phami


Phami
tag

Szerintem is egy "unalmas" telefon. Oké 1 Ghz meg sok ram és rom, de valahogy semmi extrát nem hoz ami miatt mondjuk megérné 10-szer elolvasni a tesztet (anno a Motorola Milestone:)) De a Play-re kíváncsi vagyok :)

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#174) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Egy nagy szívfájdalmam van, hogy az Xperia Pro (a Neo után szabadon) nem kapta meg a Vivaz formavilágát...
Tavaly volt Vivaz-om, és rettenetesen bejött az a formavilág. Amikor láthattuk az első hiteles képeket a Neo-ról, nagyon örültem. Aztán egy kicsit szomorú lettem, amikor láttam, hogy az Xperia Pro formája nem fog kicsit sem táplálkozni a Vivaz Pro-éból...

De ez a Neo, istentelenül szépre sikeredett... :B

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#175) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Hivatalosan is hekkelhetők a Sony Ericssonok

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#176) kaller1 válasza mrlujoak (#175) üzenetére


kaller1
veterán

Nem várt fordulat. :)

.::> <::.

(#177) r4z válasza kaller1 (#176) üzenetére


r4z
nagyúr

Ez szép gesztus a felhasználók felé :)
Már nem azért, de a HTC is megléphetné ezt. :(((

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#178) poci15


poci15
csendes tag

Sziasztok ...
piszkosul tetszik a telefon ... ez lenne az első okos telefonom az előző egy kőkorszaki sony ericsson w300i :P Már legalább 2 hete erre a tesztre vártam de szerintetek mikortól lehet már kapni ? ... Nem bírok várni :S ... T-nél venném s média csomagban ;) Csak már lehetne kapni ... ! Valahol olvastam egy kommentet hogy június közepére teszik a szolgáltatói megjelenést ... Ahhoz képest a samsung galaxy ace a teszt után 1 hónappal már bőven a szolgáltatói piacon volt sőt már árcsökkenésen is túl volt ... ! Remélem 1-2 héten belül már lehet kapni !

(#179) Yeffy válasza mrlujoak (#175) üzenetére


Yeffy
veterán

Nocsak, érdekes hír. Kedves "gesztus" a gyártól mindenképp!

Tetszik a telefon, bár nekem az Arc ezek közül a legbejövősebb, de végre éledezik a kedvenc márkám. Csak így tovább.

Kíváncsian várom a Play-t és a Pro-t, illetve a T-s árakat.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#180) Danny750


Danny750
őstag

Sztem a kamera főleg sötétben nyújt kiemelkedőt! :R
Sokkal szebb képeket/videókat csinál sötétedés után ,mint az ExmorR nélküli telók!
Grat Se ,ezek az új modellek nagyon jól sikerűltek! ;)
Nemhiába a kedvenc gyártóm! :DDD

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#181) mrlujoak válasza r4z (#177) üzenetére


mrlujoak
veterán

Már nem azért, de a HTC is megléphetné ezt.

Az htc pont az ellenkezőjét lépi meg...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#182) r4z válasza mrlujoak (#181) üzenetére


r4z
nagyúr

Ezért írtam.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#183) kaller1 válasza mrlujoak (#181) üzenetére


kaller1
veterán

A HTC meg úgy gondolja, kell egy kis kihívás a népnek. :)

.::> <::.

(#184) k850 válasza mrlujoak (#175) üzenetére


k850
addikt

Lehet, hogy a Sony Ericsson így próbál szürkeállományt lopni, amit a programozói nem tudnak megoldani, majd megoldják a civil zsenik. Majd az ötleteket lenyúlva felhasználják a hivatalos szoft. frissítéshez? :F
Ha így van, akkor érdekes üzlet politika. :B

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#185) mrlujoak válasza r4z (#182) üzenetére


mrlujoak
veterán

Mindhármótoknak: :DD

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#186) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Nekem tetszik! :R

(#187) tween


tween
őstag

Play teszt

[ Szerkesztve ]

(#188) crey válasza Brutális eb (#154) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Azért vagyok elvakult, mert elismerem, hogy az általam preferált és elégedetten használt telefon gyártója, nagyívben tesz a multimédiás képességekre, és a high-end csillagászati áru telefonjaikba épített képérzékelők jóval gyengébbek, mint a konkurenseké?

Ha már linkelsz egy ,,teszt videót,, olyat küldj, ami nem 82 csillió lux fény mellett készült. Csinâlj egyet sötétben... majd beszélgessünk utána :)

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#189) Ricardo válasza k850 (#184) üzenetére


Ricardo
félisten

A lényeg szerintem itt van
"mivel úgyis nyithatók lesznek a készülékek, teljesen feleslegesen nehezítik meg a felhasználók életét. Eddig a válasz konzekvens „nem” volt."

Előbb utóbb úgyis feltörik. Akkor már miért nem adjanak szabad utat és hasznosítsák az ötleteket? ;)

(#190) waterphone


waterphone
tag

Lehet, hogy elhangzott már, de jóóól nem találtam mikor is kerül a boltokba a NEJO?
Illetve szolgáltatói kínálatban hol, és mikor lesz elérhető?

Borzasztó komoly gátja a vásárlásnak, ha nem árulja a BOLT.
Az Interspar húsosztályán nem tudtak pontos dátumot mondani. ;]

(#191) k850 válasza Ricardo (#189) üzenetére


k850
addikt

Teljesen igazad van, az este egy kicsit cinikus voltam, ezért próbálkoztam be ezzel az olcsó poénnal.
Egyébként közös érdeke mindkét félnek a kölcsönös megelégedés.
Remélem nem hátrálnak, majd ki belőle.
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#192) k850 válasza waterphone (#190) üzenetére


k850
addikt

Még a baromfis udvaron se kotyogták el, annyira titkos! :P

Reméljük minél előbb piacra kerül nálunk is!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#193) CoolBoy323 válasza Ricardo (#189) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ezt meséld el az összes többi gyártónak is :D (Motorola, HTC stb.) ;)

(#194) zzzed


zzzed
csendes tag

Sziasztok.

Szívesen venném javaslataitokat.

Régóta várokm erre a készülékre. Ami nekem fontos lenne, egy kiváló kamera és egy használható opp rendszer. Volt HTC Legend-em, X10, X10 mini, Defy-m. A világ legjobb telója lenne a Defy egyébként, ha nem lenne olyan sz.r a kamerája. Mármint én jobbat akarok, ezért N8-on agyaltam, de hát ugye a symbian az egy elavult fo.s.
Mai naoig nem találtam jobb alternatívát, mint a NEO, DE eléggé letört a teszt, amiben lehúzzák a kameráját.
Mi a fenére számítsak? Jó képeket csinál ez a gép végre?? X10-em képminősége nem nyűgözött le btw...

N8 kéne nekem Androiddal... Vagy check tis out: Altek Leo

Szerintetek?

(#195) Probber


Probber
őstag

Ezekkel az új Xperia modellekkel az SE kezdi visszanyerni a régi formáját. Ez a készülék is tetszik, csakúgy mint az Arc. Viszont ahhoz képest, hogy szinte ugyan azt tudja mint az Arc, annál jóval olcsóbb. Nem tudom mi lódította meg ennyire az Arc árát, hacsak nem a dizájn...

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#196) mrlujoak válasza zzzed (#194) üzenetére


mrlujoak
veterán

Előrébb linkeltem egy összehasonlító tesztet, amiben az X10-hez is mérhető a kamerája a neo-nak és a pro-nak.

A teszterek a SONY-tól licencelt ExmorR technológia miatt vártak valami extrahiperszuper csodát, ezért az, ami az értékelésük.

Érdemes több oldal tesztjeit is megnézned, és a már meglévő tapasztalataiddal összevetve meghozhatod a döntésed...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#197) CoolBoy323 válasza zzzed (#194) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

20k-ért kuwa jó kompakt fényképezőt lehet kapni!!

(#198) slayer006 válasza CoolBoy323 (#197) üzenetére


slayer006
addikt

20k-ért lehet kompakt fényképezőt kapni!! :)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#199) CoolBoy323 válasza slayer006 (#198) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

:F :F :F

(#200) HunJa


HunJa
csendes tag

Várom már hogy mivel fog még elődrukkolni a Sony Ericsson! :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.