Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) DemonDani


DemonDani
addikt

80ban hazavinném a vodától ;)
jó kis teszt, ezúttal oly rég várt jó kis SE-ről, már csak egy jó KIS ár kell, aztán még engem is elgondolkodtat

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#102) Mspla


Mspla
csendes tag

Na ez már tetszik. Nagyon tetszik. Jöjjön már a Pro... : )

(#103) RaveForce


RaveForce
veterán

a belső egészen kellemes, de ez a csapnivaló vivaz design meg vivaz hidegkiráz-műanyag-ház :O
ellenben az arc még mindig piszkálja a fantáziám, sajtofotokon legszebb telefon ever, viszont élő fotokon, már csak fele olyan nagydurranás, mostmár élőben kéne fogdosni, remélem meetingen lesz belőle, mert ha tényleg olyan penge(nem feltétlen a vékonyságra értem), akk sztem mképpen megéri a felárat ezzel szemben, bár az igazi az lenne ha fémből lenne, dehát semmi sem lehet tökéletes :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#104) crey válasza Matthu (#82) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nem akarom felhozni, de nézd meg a különbséget a saját két kicsi szemeddel.

Igenis, az SE Neo és Arc videó felvételei teljesen vállalhatóak, sőt mobilos szinten jónak mondhatók.

mrlujoak:

Az SE Xperia család ellen egy HTC Desire kameráját tesztelni kb. olyan, mint Usian Bolt-nak indulni a paralimpia 100m-es számában, egyszerűen nem fair.

A Desire topikban is elismerik, hogy a HTC-be (jelzem az összes létező HTC telefonba) szerelt képérzékelő egy hordó fos.

Arra pont elég, hogy FB gyanús self-portrait képeket gyárts, vagy ha valami hülye belédhajt, azt le tudd fotózni, kb. semmi másra. Minden másra részemről ott a most még Pentax, év végén Nikon gép :)

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#105) janes74


janes74
senior tag

Ez igen!Rég nem volt ilyen jó készüléke az SE-nak.(szerintem) :C

(#106) Matthu válasza crey (#104) üzenetére


Matthu
aktív tag

Nézem a kicsi szememmel. De mit nézzek? Nem a sanyival van összehasonlítva. Az N8-nak a videófelvétele nagyon jó. Az én Iphoneomon nem tapasztaltam, hogy ilyen fátylasan rögzítene.

Részemről befejezem mert hihetetlenül elfogultak vagytok. Úgy csinál itt 1-2 ember mintha ők gyártanák a telót.

(#107) unyadavid


unyadavid
senior tag

Nekem is bejön, de egy launcherpro-t azért tolnék rá! :) :K

(#108) Bavid


Bavid
senior tag

Akkor most az, hogy kicsit nagyobb a kijelző, és vékonyabb a telefon, majd' 50 ezerbe kerül? :(

(#109) kaller1 válasza crey (#104) üzenetére


kaller1
veterán

(jelzem az összes létező HTC telefonba) szerelt képérzékelő egy hordó fos.

Egy picit a HTC védelmében: volt annó egy Prophet nevű winmos készülékük, amibe bizony az akkori mezőnyhöz képest elég jó képességű kamera került. Persze a mostani HTC már nem az a HTC, kár hogy picit elfelejtették, hogy honnan jöttek. :)

.::> <::.

(#110) Misály


Misály
addikt

Csunyan megakad a video elejen, ennyire keves az a fel giga ram?

(#111) kaller1 válasza Matthu (#106) üzenetére


kaller1
veterán

Részemről befejezem mert hihetetlenül elfogultak vagytok.

Itt egyedül Te vagy elfogult, de most már legalább tudom miért. ;)

.::> <::.

(#112) Matthu válasza kaller1 (#111) üzenetére


Matthu
aktív tag

Nem tudom feltűnt-e de én nem azzal kezdtem, hogy az én telefonom milyen jó videót vesz fel. Mint írtam az N8-nak is nagyon jó videóképességei vannak. Úgyhogy nem értem mire gondolsz :)

(#113) punky10 válasza Matthu (#106) üzenetére


punky10
addikt

Oldalt van egy másik klipp,Alma az Arc ellen,szerintem arra gondolt crey...És ha élességben nem,de szinhüségben veri az Almát...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#114) hdavid1


hdavid1
csendes tag

Itt azért elég jól teljesít az arc kamerája [majdnem]töksötétben, gondolom a neo-jé is ugyanaz.
[link]

Egyébként tetszik a telefon, szerintem ez lesz a következő... :)

[ Szerkesztve ]

(#115) kaller1 válasza Matthu (#112) üzenetére


kaller1
veterán

Ebben a postban pedig arra céloztál, felesleges ezt utólag már megmagyarázni.

.::> <::.

(#116) crey válasza Matthu (#106) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Mondjuk engem elfogultsággal vádolni... hát .... lelked rajta :D

Akkor máshonnan közelítem meg a dolgot:

Bizony az iPhone 4 is tud gyatra dolgokat rögzíteni, és ahhoz képest az SE felvétele maga a megváltás. Tiszteletben tartom a véleményed, de nem értek vele egyet. Azt hiszem így voltam politikailag korrekt :D

Az is igaz, hogy lehetetlen jelenleg az N8-al versenyezni, majdnem 1/2" az a képérzékelő, nagyon sokat számít.

kaller1:

Legyünk őszinték, nem fotóra/multimédiára van a HTC kihegyezve. Megbízható, jó minőségű üzleti telefonokat gyárt. Persze, most elkapta a gépszíj őket is, de az alap profiljuk a drága, minőségi, üzleti termék előállítása, amelyet csak a prémium kategória vásárlói engedhetnek meg maguknak. A HTC-től esélytelen egy ZTE Blade konkurrenst várni, ahogy a Samsung és az LG gyárt ilyen készülékeket.

Nem véletlen, hogy nincs low-end készülékük, és még a mid-range paletta is erősen túlárazott.

Mindamellett elkurvultak mostanság.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#117) lyzzard


lyzzard
aktív tag

jó, de az X10 kamerája mellett is jobban teljesít az arc meg a neo is

(#118) r4z válasza crey (#116) üzenetére


r4z
nagyúr

crey, minden szavaddal egyetértek, különösen az utolsó mondattal.

A Neo pedig bejön. Puhább, nem tükröződő műanyagokkal (Lásd: SE C905, HTC Desire - ezeket ismerem, de biztos van még rengeteg készülék ilyen anyagból) részemről már teljesen vállalható lenne, ilyen áron pedig főleg. Jó, hogy kezd felébredni a Sony Ericsson.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#119) rizso válasza r4z (#118) üzenetére


rizso
addikt

Vagy legalább valami olyasmi (külön vásárolható) hátlappal, mint amilyen a Vivaz PRO-nak van. Vivaz szintén ilyen lakkozott hátlapos, de a PRO egy "mattabb" hátlapot kapott.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#120) Kleroo válasza lyzzard (#117) üzenetére


Kleroo
veterán

Szerintem tök ugyanaz az érzékelő van mind a kettőben.
Hasonlóak:
Részlettelen,agyon-zajszűrt,ámde mégis szép,kontrasztos,színes képek.
3-4mp-es méretben teljesen jók.
Ennél jobb egy N8, és ennél rosszabb egy HTC.
De az ARC és X10 szerintem ugyanazt a szintet képviseli :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#121) kaller1 válasza rizso (#119) üzenetére


kaller1
veterán

Remélhetőleg ráharapnak a témára a (ha más nem, a kínaiak biztos) tartozékgyártók, és lesz lehetőség a hátlap cseréjére. :)

.::> <::.

(#122) Jassz


Jassz
tag

Egy Telenoros barátom szerint náluk "nagyon jó áron" fog kezdeni a készülék. A Vodkafonról nincs valakinek esetleg információja?

(#123) lyzzard válasza Kleroo (#120) üzenetére


lyzzard
aktív tag

nem akarok linkelni, mert azt itt nem szeretik tőlem, de fentebb belinkelték a kamera összehasonlítást, totál más képet csinál a két egység

(#124) rizso válasza kaller1 (#121) üzenetére


rizso
addikt

Úgy legyen! :K Ha hamarosan forgalmazza a T, akkor azt hiszem elkezdem hirdetni a Defy-t.

Más: Desire S-ről tud valaki valamit, hogy pl. mikor/mennyiért jön? Bár nem hiszem, hogy versenyezhetne a Neo árával, de tetszik az is...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#125) r4z válasza rizso (#124) üzenetére


r4z
nagyúr

A Desire S várhatóan a DHD és az Incredible S közé lesz árazva (135-140k gyári garival)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#126) KyseeD


KyseeD
csendes tag

jó kis teszt a teló meg bejövős :DDD

lenne egy első hallásra hülyének hangzó kérdésem.
a zárt rendszerű telefonokban SE Nokia stb. megvolt a magyar nyelv legtöbbször annak ellenére is h pl.: osztrákban vettem.
szoval ha én most vennék egy Neo-t kint ausztriában akkor lenne benne magyar nyelv.?
ha nem akk hogyan rakhatom rá.?

azért ebbe a topicba irom mert szándékonban áll beszerezni eggyet a fent említett telóból. :D :D

Lg Optimus 2X

(#127) Dave1984


Dave1984
őstag

Részemről,ha kapható lesz a T-nel 80 ezer körül,máris veszem meg.Régóta érzem,h. a Neo lesz az X8am utodja.
Kysee: Gondolom benne van,ha az Orosz X8 szoftver is tartalmazta.

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#128) hemaka


hemaka
nagyúr

Külsőre nem rossz, de elég gagyinak néz ki az a műanyag. Néha azért meg-megtorpan, legalábbis a videón látszik. Az meg, hogy a képnézegetőben egy thumb-ot nem tölt be, csak úgy kihagyja, az is elég érdekes. :U

(#129) papi77


papi77
addikt

Na,ez jó kis telefon!Ha a vodánál 70-80K lesz,akkor talán végre megvan az új telem :)
A képek egész jók,de a nappali videó csak gyenge közepes :U

Az első: NOKIA 1611

(#130) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Lehet állítani a kamera felbontását? 5 Mp-re le lehet csökkenteni? Nekem nem kellene 8 Mp.

(#131) r4z válasza VINIKOR (#130) üzenetére


r4z
nagyúr

Naná.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#132) Lirion


Lirion
addikt

Szerintem nem túl jók a képei és a video felvétele sem. Elmosott, részletszegény, hiába jók a színei. A képek meg kritikán aluliak teljes méretben.

(#133) Jassz válasza papi77 (#129) üzenetére


Jassz
tag

Szerintem sajnos kizárt, hogy olyan olcsó legyen. :(
Nézd meg pl. a SGS-t. alap előfizetéssel 106 pénz a vodánál, miközben még a közismerten nem túl olcsó edigitalban is megkapod 99ért...

(#134) Edween


Edween
őstag

A telefon gyönyörű, a videó karcsú, elveszett belőle a mélység élesség, tiszta fátyol sajnos.
Nem tudom lehet e a fénnyel játszani, alapból olyan, mintha nagyon fel lenne tekerve.

(#135) papi77 válasza Jassz (#133) üzenetére


papi77
addikt

Aha,de a Defy + tök olcsón kezdett,talán ez is hasonlóan alakul :U

Edween:Ja,sajna a videó olyan,mintha a nap szemből erősen belesütne...

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#136) Jassz válasza papi77 (#135) üzenetére


Jassz
tag

Neked legyen igazad, bár a Defy lehetne 990Ft is amennyit lehet belőle kapni a hírek szerint :(((

(#137) kali válasza Jassz (#133) üzenetére


kali
legenda

egyrészt a galaxy s 119900 ft az edigital üzletekben (link), másrészt sokan elfelejtik, hogy a szolgáltatós készülékek - a samsung esetében legalább is - nem 1 év jótállást kapnak, hanem 2 évet!
mondjuk a neo szolgáltatós árazására én is kívácsi leszek, de tippem azért lenne...

(#138) Jassz válasza kali (#137) üzenetére


Jassz
tag

Nekem 99-et mutat. :
http://www.edigital.hu/Mobiltelefon/Samsung_I9003_Galaxy_S_Super_Clear_LCD_%284GB%29_kartyafuggetlen_mobiltelefon_%28Android%29-p69624.html

Na igazából mindegy bocsi az offért, reméljük a legjobbakat.

(#139) joey04 válasza Jassz (#138) üzenetére


joey04
titán

Az a SCLCD-s 4 gb-os verzió, nem a 8GB-os SAMOLED, ami az "eredeti" SGS.
Mondjuk itt elég drágák a telefonok.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#140) kali válasza Jassz (#138) üzenetére


kali
legenda

i9003 kontra i9000 - 20 e ft különbözet!
szerintem a neo is közel a galaxy s (i9000) árában fog mozogni a szolgáltató(k)nál!

[ Szerkesztve ]

(#141) Dave1984


Dave1984
őstag

2 kerdesem lenne: Üveg mennyire karcálló,illetve a külső hangszóró hogy szól?

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#142) Vovi1 válasza Dave1984 (#141) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Maszatolós, mint mindegyik törhetetlen üveg, de karcálló. Valahol olvastam, hogy csak az oldalról jövő ütést nem bírja. A külső hangszórója meglepően erős és tiszta hangzású. Sokkal jobb, mint az X-10.

Ha a hátán fekszik (?) a hangszóró nyílása szabadon marad a görbület miatt.

(#143) Dave1984 válasza Vovi1 (#142) üzenetére


Dave1984
őstag

Köszönöm.Tehát van olyan jó a külső hangszórója,mint az X8nak?!

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#144) -=ZsocC=-


-=ZsocC=-
tag

egy pláza nem épp beltéri :D ettől függetlenül, nem elég erősek a kamerák :F
nem értem.. 30e forintos telókban jobb kamera van (még ha "csak" 5MP.. akkor is)
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
az alap lejátszó ebben sem készít lejátszási listákat? :F

javíts ki nyugodtan ha tévedek! :)

(#145) kaller1 válasza -=ZsocC=- (#144) üzenetére


kaller1
veterán

Én szoktam szidni az ilyen (és néha olcsóbb) kategóriás készülékek kameráit, de most nem éreztem erre késztetést, mert most talán annyira nem lenne jogos. :) :U

.::> <::.

(#146) Edween válasza kaller1 (#145) üzenetére


Edween
őstag

Lehet azért van problémánk a kamera és Hd képességével mert láttuk ez a videót!
( N8 nekem már etalon mobil videózásban )

(#147) JR.CSé válasza Edween (#146) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Nemis tudom nekem semmi bajo nincs vele.Örülnék én annak ha az enyém ilyet venne fel. :R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#148) kaller1 válasza Edween (#146) üzenetére


kaller1
veterán

Azért gondolom valahol Te is érzed, hogy nem releváns ez az összehasonlítás, már csak az optikák miatt sem, aminél az N8 nem kevés előnnyel indult. :)

.::> <::.

(#149) dokee78


dokee78
félisten

Szép az ARC,NEO is,de remélem dob ki kissebb kategóriás telokat is nem csak ilyen drágákat.

(#150) GTaylor


GTaylor
csendes tag

[link]

Szerintem nem rossz video ez egy mobiltól, persze csodát nem kell várni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.