Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) kengyel válasza retesz147 (#2150) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ja hogy neked a csúszós kell :D Én azt nem vállalnám be ,hamar kiejteném, elejteném.

kengyel

(#2152) retesz147 válasza kengyel (#2151) üzenetére


retesz147
addikt

LG-n is a csúszós kivitel volt, sose ejtettem el...most a minin egy gumi van és megőrülök tőle, hogy nem bírom kiszedni a zsebemből úgy, hogy ne hozna magával minedent....a szöszökről nem is beszélve, amit összeszed....

Xiaomi 13 eu dev...

(#2153) kengyel válasza retesz147 (#2152) üzenetére


kengyel
nagyúr

Na látod ezért vettem én plusz hátlapot, és simán övre fűzhető tokban hordom. Az eredeti hátlap meg a dobozban figyel. És ez is hasonlít az eredetihez és csúszik :D

kengyel

(#2154) Aryes válasza borist (#2121) üzenetére


Aryes
nagyúr

Most nézem csak, hogy a két program, amit írtál, csak ez a kettő 3,3 giga. Ehhez add hozzá a galéria thumbnail könyvtárát, ami nálam most épp 400mega, és sajnos ezt is mindig a belsőbe pakolja, de ha sok fotó van a kártyán akkor több is lehet, és kijön az 500 valamennyi mega üres hely. Azt nézd már meg, hogy a két játék fájljai látszanak az sdcard0 partíción, pl sdcard0/data könyvtár, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#2155) Z0C!


Z0C!
őstag

gyors kérdés srácok.

ha van nem fogadott hívás, sms, bármi, hogy értesülök róla?
mert olvastam a tesztben, hogy nincs visszajelzés...ez igaz?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#2156) szagabor válasza mediumgecso (#2129) üzenetére


szagabor
tag

Én tegnap a V4-et raktam fel eddig jó nem tapasztaltam gyorsabb merülést. Eddig nem is villogott nagyon hosszan! Péntek reggelre tudom kipróbálni hogy egy egész éjszakás villogás esetén mennyire nő a fogyasztás ! Úgyhogy pénteken leírom a tapasztalatokat! Addig is tesztelem :DD

(#2157) retesz147 válasza Z0C! (#2155) üzenetére


retesz147
addikt

hát kikapcsolt kijelzőnél annyit tudsz csinálni, hogy van egy olyan "opció", hogy amikor megmozdítod a telót rezzen egyet (pl asztalon pihen, felveszed, hogy zsebre rakd, akkor a kezedben picit megrezzen), na és ilyenkor tudod, hogy valami kapás volt...:D

vagy meg az egyéb megoldások : Noled és társai....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#2158) mediumgecso válasza szagabor (#2156) üzenetére


mediumgecso
őstag

Nah eddig jól hangzik...kíváncsian várom a pénteki beszámolót!:-)

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#2159) retesz147


retesz147
addikt

nálatok a mediaserver nem szokott elindulni csak úgy magától??

nem hallgattam zenét, se filmet semmit.....talán egy pdf-et néztem meg, meg neteztem....és most nézem 1,5 órája ébren tartja a telót.....az agyam eldobom ettől már.... és sokszor csinálja ezt....ilyen 2-3 órákra bekapcsol és akkor ébren tartja a telót és előveszem 2-3 óra nem használat után a zsebemből és esett vagy 20% az akksi...:D ilyenkor örülök.....

Xiaomi 13 eu dev...

(#2160) SpeaK válasza Aryes (#2145) üzenetére


SpeaK
tag

a minőség érzetét ha a kezembe van :) nem pedig a kinai műanyagot :P

A siker titka a nem kézenfekvő dolgok megszervezése.

(#2161) aicon


aicon
senior tag

Ez az app vajon működik ezen a telefonon?
Mivel nincs automatikus fény állítás esetleg ez lehetne egy megoldás...

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#2162) Aryes válasza retesz147 (#2159) üzenetére


Aryes
nagyúr

Megcsináltad, amit javasoltam? Biztos nálam is elindul magától, néha vannak rejtélyes merüléseim...

Más, mindenkitől kérdezem! Tudtok olyan facebook alkalmazást, ami nem lopja el az életemet a háttérben, de a naptárat meg a névjegyzéket tudom vele szinkronizálni? Rettenetesen pofátlan a hivatalos alkalmazás, kérés nélkül tölti fel a netre a gps pozíciómat, meg a képeket amiket fotózok, és még ki tudja miket, amikről nem is tudok... Elegem lett, inkább leszedem.

[ Szerkesztve ]

(#2163) borist válasza Aryes (#2154) üzenetére


borist
tag

sorry, már nem tudom megnézni, letöröltem a pi...ba a real racingot, gyakorlatilag semmi nem frissített kevés memória hibaüzenet miatt. A 2.3 as androidban volt ilyen sd kártyára helyezés gomb, itt nincs, marha jó hogy 32gb-os kártya szinte üresen csücsül a telóban,

(#2164) norbertember


norbertember
csendes tag

Sziasztok

Most vettem S3 mini-t.
Tudnátok abban segíteni, hogy honnan tudom letölteni a legújabb ROM-t? Esetleg egy oldalt mondani, ahol találok leírást arról, hogyan kell frissíteni?
T-mobile-os a drága, de nem szeretném ezzel használni

Köszi előre is.

(#2165) Mzombi válasza norbertember (#2164) üzenetére


Mzombi
aktív tag

ha jól emlékszem az első hozzászólásban mindent megtalálsz

(#2166) tonnni1


tonnni1
tag

Sziasztok!

Tegnap vettem át az S3 Minit. ACE-ről váltok a Minire, és azért ahhoz képest kicsit más a teló, ami nem baj majd megtanulom. Egy fontos kérdésem lenne, az új telefonon mobilnet is lesz. Azt szeretném kérdezni, hogy hogy tudom egyszerűen ki és bekapcsolni a mobilnetet. Honnan fogom tudni, hogy mikor WIFI és mikor mobilnet. Esetleg a telon belül látom a mobilnet adatforgalmat?

Előre is köszi

(#2167) Aryes válasza borist (#2163) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én letöltöttem, az egyik legjobb autós játék, amit telefonon láttam. Kösz a tippet. :)
Alapvetően nem lenne baj ezzel az sd kártya üggyel, ha meg lehetne mondani az alkalmazásoknak, hogy hová töltsék le a másfél gigányi szemetüket, nem érezné magáénak rögtön a belső sd-t. Vagy jó volna, ha a /sdcard link a külső kártyára mutatna a belső helyett. Mert amúgy 10-20 megás alkalmazásokból meg se lehetne tölteni 4 és fél gigányi tárhelyet... :)

tonnni1: egyszerű, az értesítési sávon lesz rá külön kapcsoló. Hogy mit használ azt meg az ikonból fogod látni. Van részletes forgalomszámláló is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2168) tonnni1


tonnni1
tag

Köszönöm. a "Mobil Int Kapcs" fül az, ugye? Hol találom a részletes forgalomszámlálót ?

(#2169) tomi5244 válasza tonnni1 (#2168) üzenetére


tomi5244
őstag

3G Watchdog Pro alkalmazást tedd fel azzal betudod állítani az előfizetésednek megfelelően, hogy számlálja a forgalmad, van lehetőség 3G ki/be kapcsoló widget kihelyezésére is! :)

(#2170) boken


boken
senior tag

Sziasztok,unalom képen rákérdeztem a Samunál a lehetséges frissitésre:

Tisztelt Samsung ügyfélszolgálat!
Arról szeretnék érdeklődni hogy belátható időn belül érkezik-e még frissítés a készülékre?GT-I8190 (4.2.1-4.2.2)

Válasz: Samsung Galaxy s3 mini frissités Érkezett: 2013. március 07.
Tisztelt Orbán Zoltán Úr!

Köszönjük, hogy hozzánk fordult.

Erre vonatkozóan egyelőre nincs hivatalos információnk, a frissítés, amennyiben érkezni fog, az év második felében várható. Legyen szíves időről időre a Kies program segítségével ellenőrizni a készüléket, amennyiben elérhetővé válik a frissítés, a Kies azonnal fel fogja ajánlani.

Bízunk abban, hogy válaszunk teljes körű és hasznos volt Önnek.
Üdvözlettel,
Samsung Electronics Magyar Zrt.
Ügyfélszolgálat

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2171) freddyadu válasza tonnni1 (#2166) üzenetére


freddyadu
senior tag

Beállítások -> Adatforgalom fül alatt találod a számlálót és ott be tudod állítani a limitet.
Azt is be lehet állítani, hogy mikor figyelmeztessen és mikor tiltsa le...

(#2172) tonnni1


tonnni1
tag

Köszi> ez a 3G WATCHDOG PRO magyar? és tudsz valami konkrét nevet (3G ki/be kapcsoló widget) hez?

(#2173) tonnni1 válasza freddyadu (#2171) üzenetére


tonnni1
tag

Igen, próbáltam de nekem ott nem ad be semmit. Lehet azért mert még nincs benne a Sim kártya?

(#2174) norbertember válasza Mzombi (#2165) üzenetére


norbertember
csendes tag

Köszi, de az első hozzászólásban nincs semmi ilyenről szó.

(#2175) boken válasza norbertember (#2174) üzenetére


boken
senior tag

ez a rész:Összefoglaló lenyitása

1 hsz:

A frissítés vagy a Kiesel történik, ami letölthető innen, vagy az az Odinal.
ROM-ok letöltése:
I8190XXALJL_PANALJ2_Hungary_Telenor_Android_4.1.1.zip
Innen tudod letölteni a Firmware GT-I8190 - Magyarország (T-mobil)
XEH független Hungary JB 4.1.1
A firmware update folyamata:
Kapcsoljuk ki a telefont, és vegyük ki az akkumulátort.
Futtassuk az Odin programot és ellenőrizzük a következő beállításokat: Auto-Reboot , Re-Partition ( Meg kell Pit fájl .)
Az Odinban kattintsunk a PIT gombra, és válasszuk a goldenxx.pit fájlt.
Majd a PDA gombra és válasszuk a: CODE_I8190xxxxxx_371424_REV00_ .... tar.md5 fájlt.
Végül a CSC gombra és válasszuk a: CSC_Oxx_I8190Oxxxxxx_371424_REV00_ .... tar.md5 fájlt.

Frissítéshez kapcsoljuk be a telefont „Download” módba: Tegyük vissza az akkumulátort , majd nyomjuk meg Hangerő LE gomb + Home gomb + Bekapcsoló gombokat egyszerre.
Csatlakoztassuk a telefont a számítógéphez az eredeti USB kábel segítségével.
Ha ez az első alkalom, hogy így csatlakoztattuk a PC-hez, akkor hagyjuk, hogy a Windows telepítse a szükséges illesztő programokat, és várjuk meg még végez!
Ellenőrizzük, hogy az Odin, felismerte-e a telefon com port számát, Így kell kinéznie: [COMxx] (Természetesen a xx helyén számoknak kell lenni.)
Ha a program valami oknál fogva, nem ismeri fel a telefont, próbáljuk meg, hogy kihúzzuk az USB kábelt, majd csatlakoztassuk újra, ha így sem ismernél fel, akkor indítsuk újra a számítógépet.
Ha a gép felismerte a készüléket, akkor a frissítést el lehet indítani a START gombra kattintva.
A frissítés, során ne kattintgassunk sehová és NE HÚZZUK KI az USB kábelt, mert tönkreteheti a telefont. A folyamat befejeztével láthatod a „PASS!” szót az Odin ablakban, ez azt jelenti, hogy sikeres volt frissítési folyamat.
Húzzuk ki a telefont és várjunk, amíg az teljes mértékben bekapcsol. Állítsuk alaphelyzetbe ennek a kódnak a megadásával: * # 87976633 #. Mikor a kódot beírtuk a telefon újraindul. Várjuk meg még a rendszer teljesen feláll, ha ez megtörtént, akkor ismét elkezdhetjük használni és élvezi az új frissítést.

4.1.2 rootolt verzió

[ Szerkesztve ]

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2176) tomi5244 válasza tonnni1 (#2172) üzenetére


tomi5244
őstag

Angol, de nem kell hozzá nagy nyelvtudás, eléggé egyértelmű minden. Ha feltelepíted a watchdog pro-t akkor a widget-eknél ott lesz egy - 3GW mobiladat kapcsoló - katt rá és kiteszi :) Egy zöld ikont fog kitenni egy kutya és fel/le nyíl társaságában.

(#2177) tonnni1 válasza tomi5244 (#2176) üzenetére


tonnni1
tag

ok, köszönöm

(#2178) freddyadu válasza tonnni1 (#2173) üzenetére


freddyadu
senior tag

Hát anélkül nemigen fog megjelenni a mobilnet számlálója... :F

(#2179) tonnni1 válasza freddyadu (#2178) üzenetére


tonnni1
tag

:) Igen, valószínű...

(#2180) norbertember válasza boken (#2175) üzenetére


norbertember
csendes tag

Én nem találtam ilyet :))

De köszönöm a gyors segítséget.

(#2181) tomi5244 válasza tonnni1 (#2177) üzenetére


tomi5244
őstag

Nincs mit!

Milyen az Ace után a MINI?? Írj pár sort, kíváncsi lennék.

Egy Ace tulaj ;)

(#2182) tonnni1 válasza tomi5244 (#2181) üzenetére


tonnni1
tag

Egyelőre még az ACE van használatban, ismerkedés fázisában tartunk az S3 Minivel, de az már most látszik, hogy sokkal gyorsabb. Persze még tök szűz semmi program nincs rajta. majd ha egy pár progit feltelepítek meglátjuk mit csinál. Mindenképpen szebb gyorsabb és talán kezelhetőbb mint az Ace.

(#2183) tonnni1


tonnni1
tag

a 3G Watchdog és a 3G WATCHDOG PRO között mi a különbség? Csak azért mert a Pro fizetős.

(#2184) boken válasza norbertember (#2180) üzenetére


boken
senior tag

NM,szívesen,ha nem akarsz rootoltat akkor tedd fel a 4.1.1 függetlent és utána kiessel tudod frissíteni a 4.1.2-re.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2185) Aryes válasza tonnni1 (#2183) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az, hogy a 3g watchdog csak felesleges, míg a pro az kidobott pénz. :DDD
Minek program olyan funkcióra, ami be van építve a rendszerbe?
A widget helyett meg ajánlom az any cut programot, igaz mivel jó régi program, jb alatt kicsit bugos, de bármilyen rejtett programhoz/almenükhöz lehet vele ikont tenni a home screenre, pl a 3g beállításhoz (a widgetek is csak ezt tudják). De csináltam vele linket az akkumulátor, az adathasználat, futó szolgáltatások stb. almenüpontokhoz is, így azok a home-ról csak egy kattintásnyira vannak. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2186) tonnni1 válasza Aryes (#2185) üzenetére


tonnni1
tag

Oké, köszönöm.

(#2187) freddyadu válasza Aryes (#2185) üzenetére


freddyadu
senior tag

Teljesen jogos!
Én is ezt akartam írni... :R

(#2188) Aryes válasza freddyadu (#2187) üzenetére


Aryes
nagyúr

Köszi! :)

Any cut progit már régebb óta akartam ajánlani, csináltam egy screenshotot a vele létrehozott ikonokról.

Ezeket egy kattintással elérem, így nem kell annyit bóklászni a menüben. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2189) norbertember válasza boken (#2175) üzenetére


norbertember
csendes tag

Még egy kérdés pit fájl nem volt a rar-ban, azt hol találok?

(#2190) norbertember


norbertember
csendes tag

Meg most nézem, igazából teljesen más fájlok vannak ebben a rar-ban.

[ Szerkesztve ]

(#2191) Robex válasza Aryes (#2188) üzenetére


Robex
csendes tag

Honnan töltötted le ezt a app-ot?Playen nem találom!

(#2192) Aryes válasza Robex (#2191) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hmmm, én még a play-ről töltöttem, 2 évig ott volt a letöltött alkalmazásaim közt erre mostanra úgy látom letörölték. :W

Innen letölthető. Ha sikerült telepíteni, kis használati utasítás: a menüből az appot indítva nem működik, úgyszintén nem működik a menü/widgetekből indítva. Így lehet csak linket kirakni vele:
Kezdőképernyőre hosszan nyomni -> alkalmazások és widgetek -> ezután kikeresni a widgetek közül, ráhúzni a kezdőképernyőre, és utána lehet választani, hogy mit tegyen ki linknek. Jó hosszú lista, minden ott van, amit a telefon csak el tud indítani, rejtett szervízmenüktől kezdve a telefon tönkretételére alkalmas programokig, úgyhogy ésszel használni! :)

(#2193) retesz147 válasza Aryes (#2192) üzenetére


retesz147
addikt

bocsánat, hogy közbeszólok....de ezt a teló tudja a program nélkül is...sztem....igaz nem mindent tudsz kirakni....de amiket te kiraktál, azok nagy részét ki lehet vele rakatni kezdőképernyőre.....

Xiaomi 13 eu dev...

(#2194) Robex válasza Aryes (#2192) üzenetére


Robex
csendes tag

Erről a linkről nem tölthető le,de máshonnan leszedtem,beállítás után azt írja any cut leállt!
Na majd próbálkozom még!
Köszi!

(#2195) Aryes válasza retesz147 (#2193) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mégis hogy tudod kirakatni a kezdőképernyőre?

Robex: olvasd el légyszi, direkt leírtam, hogy hogy működik...

(#2196) retesz147 válasza Aryes (#2195) üzenetére


retesz147
addikt

most épp biztonsági mentést csinálok adb-n keresztül(már 1,5 órája fut)....ha végez, leírom.....ha rosszra gondolok, akkor előre is elnézést....

Xiaomi 13 eu dev...

(#2197) Robex válasza Aryes (#2195) üzenetére


Robex
csendes tag

Hidd el úgy csináltam,amikor tenné ki az alkalmazást akkor leállítja és eltünik!

(#2198) Aryes válasza Robex (#2197) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hmmm. 4.1.1-el próbálod?

(#2199) boken válasza norbertember (#2190) üzenetére


boken
senior tag

Bocs, most értem haza, ezek egy fájlos romok, a pda-ba kell tallozni és mehet a start.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2200) adrianzen


adrianzen
csendes tag

sziasztok
s3 mini vásárlása előtt állok, lenne pár kérdésem.
1-mindegyikben a normál méretű sim kártya kell-e mert valahol írnak minit vagy microt
2- nfc van-e benne vagy melyik boltnál van nfc-s változat
3 -16 gb-ost melyik üzlet forgalmaz vagy van-e olyan aki netről rendelte és 16gigás és nfc is van benne
minden bolt másképp írja le az adatokat a telóról vagy nem is ír adatot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.