Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) kengyel válasza Aryes (#1950) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én ezen nem vitázok. Ha igazad is lesz akkor is csak itt a függetlenekről beszélgethetünk. A szolgáltató hamar " lerázza " a készülékeit ilyen téren. Ez nem vita ,csak eszmecsere :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1952) Aryes válasza kengyel (#1951) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mondj egy andoidos samsung telót az elmúlt két évből, ami nem kapott két főverzió frissítést? Ami gyárilag GB-vel jött, az ICS-> JB, ami Froyo-val jött ki, az GB-> ICS. Legalábbis amelyik hardveresen alkalmas volt rá. Ami 256M rammal jött ki a gyárból, az lehet, hogy nem kapott ICS-et, de annak nem is lett volna jó vége. :DDD

(#1953) kengyel válasza Aryes (#1952) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ha jól tudom a SAMSUNG GALAXY S I9000 es GB vel jött ki. Ez kapot gyári JB ? 1GHz proci, 512 ram nem fért volna el rajta ? Ja és 2010-es kiadás. Csak egy példa hirtelen :D

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1954) Aryes válasza kengyel (#1953) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az speciel pont froyoval jött ki. Ráadásul annak ellenére megkapta az ICS-et, hogy a megállapodás a frissítésről csak a kiadása után jött létre. /Fixme ha rosszul tudom/

(#1955) kengyel válasza Aryes (#1954) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ha jól tudom a hivatalos ICS.t nem kapta meg. Főztek rá az biztos :) De ha tévedtem akkor vedd tárgytalannak. De neked legyen igazad. Legyen hosszan támogatott készülék. Az csak jó lenne nekünk :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1956) retesz147


retesz147
addikt

réges-régen volt valami olyanról szó, hogy ha csinálok gyári visszaállítást, akkor utána automatán visszapakolja a programokat a teló.....

ezt hol lehet ki/be kapcsolni??mihez kötődik, google vagy samu accounthoz??tehát arra szeretnék kilyukadni, hogy most leszedem a fölös cuccokat a telóról és gyári visszaáll. után vissza telepíthetgetné azt, amit én mindenképp szeretnék rá....ne kelljen egyenként vele bíbelődnöm....

a progik között tudok válogatni, vagy feltolja mindent kérdés nélkül? ez a visszaállítást bármikor megcsinálhatom, vagy rögtön bekapcsolás után automatán visszatolj az előzőleg fent lévő progikat?(ergó 1 hetet szeretném szüzen használni és utána visszaállítani, ez lehetséges vagy nem?)

köszöntem!

Xiaomi 13 eu dev...

(#1957) retesz147 válasza dorika87 (#1926) üzenetére


retesz147
addikt

ezek engem is érdekelnének, hogy miket lehet/érdemes kilőni, ami még nem okoz galibát (root nélkül)??

Xiaomi 13 eu dev...

(#1958) Tarantula33 válasza Aryes (#1954) üzenetére


Tarantula33
tag

Nem kapott csak gb-t (2.3.6)

Huawei P30 pro

(#1959) Aryes válasza retesz147 (#1956) üzenetére


Aryes
nagyúr

- Google accounthoz kötődik
- bekapcsolod a szinkronizálást, kipipálsz minden boxot a google fiók menüpontban
- ami a reset előtt a telefonon volt, reset után bekapcsolod a fiókot, és visszakúszik minden
- se több, se kevesebb. Ha beállítod a reset után a fiókot, de kiveszed a pipát az alkalmazások szinkronizálása mellől, jó eséllyel elvesznek a telepített programokra vonatkozó információk (névjegyek persze nem), és nem fogja a programokat helyreállítani.
- ha reset előtt leszedsz programokat, azok a reset után NEM fognak felmenni természetesen.

Tarantula33: köszi, akkor rosszul tudtam. De mint írtam, a megállapodás előtt adták ki, pontosan nem tudom mikortól támogatják hosszabban a telóikat, talán 2011 eleje óta...

(#1960) retesz147 válasza Aryes (#1959) üzenetére


retesz147
addikt

köszi a kielégítő választ!

Update: egy apró kérdés, most nincs olyan lehetőség a google accounton belül a szinkronizálások között, hogy alkalmazások szinkronizálása.....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#1961) kp78 válasza kp78 (#1947) üzenetére


kp78
addikt

(#1962) Aryes válasza kp78 (#1961) üzenetére


Aryes
nagyúr

Olvass már vissza, írtam rá ötletet...
Ok :) Mindig mondtam, hogy marhaság ez az "egy hszbe szerkessz minden választ" szabály, így most sokkal több felesleges hsz keletkezett...

retesz147: akkor jól emlékeztem, hogy vagy a fiók felvételénél bepipálod, vagy soha többet.

[ Szerkesztve ]

(#1963) kp78 válasza Aryes (#1962) üzenetére


kp78
addikt

Bocs, csak gondolom a szerkesztés előtt olvastam amit írtál, utána meg már nem tűnt fel.
:R kipróbálom.

(#1964) tomi5244


tomi5244
őstag

Hali!

A telenoros szaküzletekben milyen körülmények között tudnék kipróbálni egy ilyen telót? Van wifi vagy csak ilyen demós telefonok vannak kirakva? Vidéki vagyok aztán gondoltam érdeklődöm mieltött beutaznék a boltig "feleslegesen"

Köszi!
T

(#1965) kengyel válasza Tarantula33 (#1958) üzenetére


kengyel
nagyúr

Köszi a megerősítést ,pedig nem gyenge telefon volt akkoriban.

kengyel

(#1966) dorika87


dorika87
őstag

Töröltem az adatokat a TouchWiz kezdőképernyőből, és így minden visszaállt alapra, újra kitettem a főképernyőkre a szükséges alkalmazásaimat. Csak arra nem tudok rájönni, hogy az elején a letöltött alkalmazásoknál, hogy oldottam meg a lista nézetet, mert alapból rács nézet van, mint ahogyan most is, és most sehogy sem találom hogyan tudnék nézetet váltani. Valaki tudna ebben segíteni?

(#1967) borist


borist
tag

egy nap alatt nem igazán tűnik úgy, hogy gyorsabban merülne,(4.1.2), a fényképező alkalmazással faraghattak valamit, de nem igazán tudom mit, csak azt látom, hogy a beállításaim visszaálltak alapállapotba, ezen kívül még semmit nem vettem észre, talán memória kezelésben, most 518/804MB, ez talán több szokott lenni, mármint az 518

(#1968) kengyel válasza borist (#1967) üzenetére


kengyel
nagyúr

Köszi szépen hogy röviden ezt így megosztottad. Én akkor személy szerint várok ezzel a frissítéssel, mert nem igazán látok benne " nagy ugrást " ilyen tekintetben. Nálam az aksi 4.1.1 alatt kitűnő a ram meg változó :)

kengyel

(#1969) Aryes válasza dorika87 (#1966) üzenetére


Aryes
nagyúr

Kezdőképernyő üzemmód/egyszerű üzemmód esetleg?

(#1970) retesz147


retesz147
addikt

most megy fel a 4.1.2, meglátjuk menyire bírja a strapát:D:D

Xiaomi 13 eu dev...

(#1971) Aryes


Aryes
nagyúr

Talált már valaki egy új ikont a menüben, ami magától települt a telefonra? :)

(#1972) maláj


maláj
őstag

cimbora vett 1 S3 minit de ha hívják nem jelzi ki a számot se a nevet pedig benne van a telefonkönyvben, SIM kártyán is, stb.
gyári rom, nem állítgatott semmit mivel most ismerkedik a droiddal :)

mi lehet a gebasz :U

(#1973) borist válasza Aryes (#1971) üzenetére


borist
tag

lett valami Play Zene ikon, meg egy zöld g+ beállítások

(#1974) Mzombi válasza borist (#1973) üzenetére


Mzombi
aktív tag

nekem csak a G+ beállítások ikon van meg, a Play Zene nincs.. hogy néz ki, vagy hol van? (Play után a menüben?)

(#1975) borist válasza Mzombi (#1974) üzenetére


borist
tag

alkalmazásokban, egy fülhallgató az ikonja és Play Zene a neve

(#1976) Aryes válasza borist (#1975) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ha megfeszülök se találok ilyet sehol.
Más: ma pár hét dolphinozás után visszatértem a gyári böngészőhöz, kíváncsi vagyok most mennyire találom bugosnak. A dolphin szövegbevitele az utóbbi időben eléggé idegesített, és mintha a gyári böngésző kevésbé merítené az akksit.

[ Szerkesztve ]

(#1977) borist válasza borist (#1975) üzenetére


borist
tag

ez egy zenelejátszó, megnéztem letölthető a playről, csak épp Magyarországon offline megy.
lehet jön lassan itt is a fizetős zeneszolgáltatás

[ Szerkesztve ]

(#1978) Mzombi válasza borist (#1977) üzenetére


Mzombi
aktív tag

ez érdekes, mert nekem sincs ilyen... Nem Te töltötted le vhonnan?

(#1979) borist válasza Mzombi (#1978) üzenetére


borist
tag

nem, hacsak a playről automatikusan??

(#1980) boken válasza borist (#1979) üzenetére


boken
senior tag

Nekem is fent van,4.1.2,egy narancs színű füles.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#1981) Mzombi válasza boken (#1980) üzenetére


Mzombi
aktív tag

enyém független készülék, tiétek (másra már nem tudok gondolni), nem mintha hiányozna még egy felesleges app...

(#1982) boken válasza Mzombi (#1981) üzenetére


boken
senior tag

elméletileg T-s,de ez a független rom rajta,és előtte nem volt.Én a gyári appok 90%törlöm.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#1983) kengyel válasza boken (#1982) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor hibátlan lesz az aksi időd :) szinte semmi nem fog enni a háttérben.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1984) borist válasza Mzombi (#1981) üzenetére


borist
tag

enyém is független, szintén narancs fülessel :-)

[ Szerkesztve ]

(#1985) Mzombi válasza borist (#1984) üzenetére


Mzombi
aktív tag

akkor nem nagyon értem :D én már min. egy hónapja megkaptam a frissítést, abban nem volt még benne, lehet hogy azóta még azt is belepakolták? :F érdekes...

(#1986) Aryes válasza Mzombi (#1985) üzenetére


Aryes
nagyúr

Emiatt kérdeztem. Nálam is a zöld G betűs ikon jelent meg, nem kis meglepetésemre. Fülhallgató nincs, de már ez sem hiányzott. :)

(#1987) boken válasza Aryes (#1986) üzenetére


boken
senior tag

:)) nekem meg ilyen nincs :))

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#1988) retesz147


retesz147
addikt

meg tudja nekem valaki mondani, hogy 4.1.2-nél a zárképernyő és a kezdőképernyőt, hogy lehetne ugyan olyanra állítani?

úgy szoktam, hogy a zárképernyő fekete-fehér a kezdőképernyő meg színes ugyan abból a képből és mikor feloldom kiszinesedik.....de ezt 4.1.2 alatt nem bírom megcsinálni, mert a kezdőképernyő mindig feljebb tolódik a zárképernyőhöz képest.....

Xiaomi 13 eu dev...

(#1989) t256 válasza t256 (#1877) üzenetére


t256
őstag

Piros pont a T-mobile-nak. Visszavették az LG L9-et egy szó nélkül. Hétvégén visszamegyek és nagy valószínűséggel elhozok egy S3 minit.

Meg is néztem ma a telefont élőben. Engem nagyon emlékeztet az i9000-re (S1), ez nem baj az a telefon nagyon jó minőségű.

A dobozban lesz külön töltő és adatkábel is? Vagy a HTC/LG/ZTE féle megoldás van? Az adatkábel USB csatlakozóját kell a töltőbe dugni.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#1990) kengyel válasza t256 (#1989) üzenetére


kengyel
nagyúr

Egyben van a töltő + külön adnak usb kábelt. Pedig az L9 sem egy gyenge telefon :) Akkor korrekt volt a T-mobil .

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1991) t256 válasza kengyel (#1990) üzenetére


t256
őstag

Szuper!

Nem gyenge az L9 csak a telefon anyagminősége gyenge. Valamint Nálam tönkrement a Jack csatlakozó.
Akkor ment el a kedvem Tőle.
Pár napra visszakértem anyámtól az i9000-et (SGS). Sokkal jobb minőségű műanyagból van, a kijelzőt is jobb élmény tapogatni.

Én is meglepődtem rajtuk. Azt hittem nagyon határozottan fel kell lépnem ahhoz, hogy visszavegyék a telefont, de semmi szükség nem volt rá. Webshopban vásároltam, 8 napon belül voltam, indokot azért kértek.

[ Szerkesztve ]

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#1992) kengyel válasza t256 (#1991) üzenetére


kengyel
nagyúr

Amúgy én is a két telefon között gondolkoztam, de nem is keveset :) Csak a kijelző mérete miatt vettem az S3 minit. Ha az LG kijelzője 4-es lett volna ő lett volna a befutó. De így a végén nem bántam meg.

kengyel

(#1993) maláj


maláj
őstag

erre vki :F

(#1994) d3kk


d3kk
senior tag

Üdv!

Egy ismerősöm talált angliában lononban egy gs II mini-t ami független.. a probléma annyi hogy valoszinu le van tiltva mert nem fogad és nem kezdeményez hivast.ellenben térerő van.

szerintetek meg lehet oldani? gondolom imei alapján van tiltva.. másik imei-vel mukodesre lehet esetleg birni? :)

[ Szerkesztve ]

(#1995) retesz147 válasza maláj (#1993) üzenetére


retesz147
addikt

a számot se írja ki?? mert ha a számot kiírja, akkor lehet, hogy ugyan az a szám 2 névhez van beírva és ütközik, de ezt nem tudom pontosan...régi nokiáknál találkoztam ilyennel...

Xiaomi 13 eu dev...

(#1996) Ayanlith


Ayanlith
tag

Sziasztok!
Nagyon jónak tűnik a telefon, a videofelvételnél lévő mono hangot azonban furcsállom. Mennyire jellemző ez a telefonokra általában? Előre is köszönöm a választ!

(#1997) Aryes válasza Ayanlith (#1996) üzenetére


Aryes
nagyúr

Egy mikrofon van a telefonban. Ebből te hogy csinálnál sztereo hangot? :)
Van telefon két mikrofonnal, ami nem tud sztereo hangot felvenni. Konkrétan a nokia 808-ról tudom egyedül biztosan, hogy sztereo hangot tud felvenni.

d3kk: lopott telefon, letiltott imeivel.

[ Szerkesztve ]

(#1998) Ayanlith válasza Aryes (#1997) üzenetére


Ayanlith
tag

Hát épp ezt furcsálltam. Előfordult már párszor (más modelleknél), hogy írták, hogy két mikrofon van a telefonon (pl.: a jobb zajszűrésért. hangfelvételért). A mono hangfelvételt azonban csak most látom először így kiemelve, ezért volt ezt kérdés számomra. Egyébként ebben az árkategóriában már valahogy kevésnek érzem ezt a teljesítményt, ebbe is be lehetett volna építeni még egy mikrofont. Azonban, ha a legtöbb készüléknél így működik, akkor elfogadható. Köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

(#1999) kengyel válasza Ayanlith (#1996) üzenetére


kengyel
nagyúr

De azért felvételnél nem is olyan rossz a hangminőség :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2000) szagabor


szagabor
tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.