Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Sztem bőven jó a cucc csak nem ennyiért... 60-70 ért jó vétel lenne.:)

[ Módosította: philoxenia ]

(#2) dali.78


dali.78
tag

Galaxy mini: 4" :))
Eszembe jut, mikor az iPad mini megjelenésekor mindenki nyomta a dumát: annyira fölösleges, neveccséges az épöl.
A samsung legalább nem!

(#3) pezs89 válasza mathaus=) (#1) üzenetére


pezs89
tag

60-70-ért meg már ott van alternatívaként az Xperia P.

(#4) Hennet


Hennet
aktív tag

El sem tudom kepzelni, hogy mekkora gyartosorai vannak a Samunak, hogy egyszerre gyart enyyi telefont...

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#5) mathaus=) válasza pezs89 (#3) üzenetére


mathaus=)
senior tag

Nemkéne a fém ház miatt.. Sokaknak az előny de engem zavar mert télen hideg mint az állat + könnyen karcolodik.:(

(#6) M3oH


M3oH
addikt

Ennyiert draga, de nagyon. Pedig, en is ugy gondolom, hogy ekkora meret+S3 hardverre utos lett volna, bar ugye az valoszinu nem ilyen arral kezdene. De igy kaptunk egy "tucat" telefont, amittol azt varja a samsung, hogy eladja a neve.

(#7) Loretto


Loretto
veterán

Kétségtelen, hogy ez a telefon tényleg használható és kezelhető egy kézzel is, noha a nemrég nálam járt Galaxy S DuoS-ra (formában és méretben egyaránt)?

Ez csak nekem kusza?

Ami érdekes lesz majd, hogy az S3 betegségei öröklődnek-e.

[ Szerkesztve ]

Soirée...

(#8) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Számomra továbbra is szomorú, hogy a csúcskészülék együtt jár a tepsimérettel :(

(#9) athomi


athomi
veterán

Nem tudom ki hogy van vele, de én férfiként a kezembe nem tudnék venni egy ilyen formájú telefont (női). Innentől kezdve meg akármit tudhat, akármilyen jól árazott is lehet, nem nyert. :)

[ Szerkesztve ]

(#10) raub


raub
tag

Ezért az árért kicsit komolyabb szivet is rakhattak volna bele... :F

(#11) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Köszi a tesztet! :R Kicsit magas az ára, meg nem annyira erős, de nem rossz ötlet! Úgy is jön belőle majd S4 Mini, na az erősebb lesz! :D
Tényleg jobb ötlet ez, mint a Nokia. ;]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#12) Goeg


Goeg
csendes tag

Igazából megörültem neki, amikor hallottam, hogy lesz mini változat, mert nagy tepsi a GSIII, valljuk be. :K
De ilyen áron nem az igazi :( . Ilyen hardvert és Androidot lehet kapni, más gyártónál jóval olcsóbban is. Pedig, ha normális áron jött volna ki még, az is lehet, hogy vettem volna egyet a fa alá :D . Így viszont nem :N

(#13) pezs89 válasza mathaus=) (#5) üzenetére


pezs89
tag

Megértem, van akinek nem jön be a fém ház, énis féltem tőle először, de hamar megszerettem, de nem karcolódik sztem jobban mint a többi anyag. Legalábbis saját tapasztalatom, hogy az Arc S tokban tartva két hónap után már a hátlapon 2-3 karccal büszkélkedhetett, míg a P-m ennyi idő után makulátlan állapotban van.

(#14) Goeg válasza pezs89 (#13) üzenetére


Goeg
csendes tag

Egyet kell értsek. HTC Desire tulajdonosként, azt kell mondanom, hogy ellenállóbb a fém ház és semmilyen karcolódást nem tapasztaltam, pedig nem tartom tokban :N . Én sepeckó szeretem a hűvös érintését a fém háznak :)

(#15) raper válasza Hennet (#4) üzenetére


raper
senior tag

Nálunk is van gyártósora a Samsungnak. Így nem nehéz sokféle telefont gyártani.

(#16) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Szép dolog az önbizalom, na de ennyire.....Annak idején a Nokia is innen indult, most meg hol tart!!!
Erre a gépre semmi szükség nem volt!!! Fényszenzor nincs benne közel 100e Ft-ért????????
Aki ezt megveszi meg is érdemli....

Akkor már inkább S Advance

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#17) Cyberpunk válasza mathaus=) (#5) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Télen hideg. :U Igen vigyázni is kell, nehogy odafagyjon a -20-ban a kezünkbe.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#18) stracker06


stracker06
aktív tag

Ez nagyon durva gép lehet, ha a készülék bal oldalán még dedikált hangszínszabályzó gomb is van. :D :DDD

("Lent van a microUSB, baloldalt a hangszínszabályzó, jobbra a bekapcsoló (ez még ilyen méretnél is nagyon kényelmes), felül pedig a 3,5 mm-es jack.")

:D (azért hangerőszabályzót is tehettek volna rá Samuéknál) :DD ;)

[ Szerkesztve ]

SFm™

(#19) Loretto válasza Cyberpunk (#17) üzenetére


Loretto
veterán

Ezért "harap"a Wave 3-am :DDD

Soirée...

(#20) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Az utolsó mondatig, nagyon szimpatikus volt a telefon, végre egy normálisabb 5MP-es optika, egész jó hardver, "kompakt" méret...de az árat elképzelni nem tudom, hogy sikerült ennyire mellé lőni....bár ezt mostanában egyébként is tendencia, ahogy látom :(

(#21) -B- válasza pezs89 (#3) üzenetére


-B-
senior tag

Az a 60-70 inkább 95!

(#22) youngboy válasza mathaus=) (#5) üzenetére


youngboy
senior tag

Nekem a fémházas Desire S-em nem karcolódik.
Viszont télen tud hideg lenni, nyáron meg elég meleg. :)
Azért nekem bejön a fém ház. Tetszik is az Xperia P.

(#23) Dominó85


Dominó85
veterán

Korrekt hardver, förtelmes ár, okostelókhoz mérten kiemelkedő fotók, alacsony tömörítési rátával
5/10

* Péter - 06302461862 *

(#24) pezs89 válasza -B- (#21) üzenetére


pezs89
tag

Igen, a P annyiba kerül, gyári garival, míg a S3 mini annyiba kerül bolti garival, bolti garanciával már 70e-ért hozzá lehet jutni P-hez. :K A cikkben megjelölt XXL gsm árait nézd meg:

Xperia P
S3 Mini

[ Szerkesztve ]

(#25) Angel1981 válasza Arthuro_Adam (#8) üzenetére


Angel1981
veterán

Kivéve; iPhone 5! ;]

(#26) youngboy


youngboy
senior tag

A bevezető rész nálam nagyot ütött. Szenzációs. :DD

A Samsung nem gondol magáról mostanában sokat? Mintha elég sok telefonját túlárazná. Nokia és HTC jut az eszembe.

(#27) JanFe


JanFe
aktív tag

Nincs benne semmi kulonos, jol hasznalhato, de ezert az arert tul draga.

"There is nothing permanent except change"

(#28) dobolson


dobolson
senior tag

Elfogult vagyok, de S Advance sokkal szebb szerintem és az 1 gb ramot leszámítva ugyanez a hardver, csak ott van fényérzékelő is és január, február körül jön a JB.
Nem beszélve arról, hogy nagyon leárazták a T-nél mostanában.

(#29) floatr válasza youngboy (#26) üzenetére


floatr
veterán

Pár hónap múlva olcsóbb lesz ez, mint minden. Sztem főként csereakciókban lesz majd jó ára szolgáltatóknál.

(#30) littlelion21


littlelion21
addikt

Nem szokásom ilyet írni egyetlen gyártó termékére sem, de remélem rájuk rohad ennyiért (úgysem fog...).

Btw, az új TW vagy mi a halál tényleg képtelen kezelni lezárt kijelző mellett a zenelejátszót? Arra még a több mint 2 éves Galaxy3-am is képes volt a gyári szoftverrel.

(#31) rizso válasza dobolson (#28) üzenetére


rizso
addikt

Szerintem is inkább egy Advance, ha már ebből a(z ár)kategóriából kellene Samsungot választanom.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#32) Versus


Versus
senior tag

Azt kérdezném a teszt szerzőjétől hogy nagy gond lenne-e a teszteredményeket tartalmazó táblázatot kiegészíteni az S2 pontszámaival ? Sokaknak érdekes lenne.

Premium Vintage

(#33) Rusi válasza Loretto (#7) üzenetére


Rusi
senior tag

Valamiért kimaradt a bekezdésnek a vele, és emiatt a linkelés is rossz volt, de most már a teljes szöveg szerepel és a linkeket is javítottam.

littlelion21:

A 4.0 óta a lezárt képernyőn is le tudod húzni a felső státuszsávot, abban pedig ott van a lejátszó vezérlője. Tudom, egy mozdulattal több, de a semminél azért jobb.

versus:

A táblázatba leginkább a tesztelt készülékhez kategóriában és hardverben közel álló készülékeket teszünk be, hiszen elsősorban a közvetlen konkurenciákkal kell összehasonlítani. Az S2-vel ráadásul az a baj, hogy tavalyi készülék, így pl. Smartbench 2012 vagy Quadrant 2.0 eredmények nincsenek vele, de a hardveréből logikusan következik, hogy jobb eredményeket hozna (erősebb processzor, azonos felbontás és 4.0-val feltételezve).

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#34) #43960832


#43960832
törölt tag

Rusi kérlek nézd át a cikket mégegyszer, mert tele van szerkesztési és helyesírási hibákkal. :(

Látom már többen jelezték.

[ Szerkesztve ]

(#35) gerbaudhu


gerbaudhu
tag

Kérdés: többen írják, hogy a (hideg) fém ház miatt nem kéne nekik. A tesztben viszont szó nincs fémről, csak jól összerakott műanyagról, Akkor most mi a helyzet? (S3-ban a forraszanyagon, meg a nyákon kívül nincs is fém, ebben meg igen?)

(#36) dobolson válasza gerbaudhu (#35) üzenetére


dobolson
senior tag

Más telefonokkal példálóztak a kollégák, nem arról volt szó, hogy ebben fém van.

(#37) rizso válasza gerbaudhu (#35) üzenetére


rizso
addikt

Ha figyelmesebben átolvasod, akkor láthatod, hogy nem az S3 mini-re gondolnak, mint fémes telefon;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#38) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Házon belül még mindig ott az S Advance is, normálisabb áron. Bár biztos lesznek, akik ennyiért ezt is megveszik.

<< Heimdal >>

(#39) schawo válasza Goeg (#14) üzenetére


schawo
titán

Mármint arra gondolsz, hogy a Desire műanyagházas, ugye? Fémből csak a frontkeret van, ami karcolódik is, mint az állat.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#40) Valentino K. válasza Cyberpunk (#17) üzenetére


Valentino K.
senior tag

-20 fokban az ember általában kesztyűt hord, nemde? :P ;]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#41) gerbaudhu válasza rizso (#37) üzenetére


gerbaudhu
tag

Jogos, elnézést :)

(#42) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Az induló ára egyáltalán nem rossz, az S3 majdnem kétszer ennyi volt elstartoláskor. 2-3 hónap múlva szépen lecsúszik a középmezőnybe, ahova való, és ott azért 2 év Samu garival, JB rendszerrel és minden tekintetben jó teljesítménnyel igen jó választás lehet, akinek nem kell csúcskategória. Kicsit ezért elfogultnak érzem a tesztet, az ár itt lehúzó tényező, de a PadFone 2 240.000-a meg nem? He?

(#43) total90 válasza Arthuro_Adam (#8) üzenetére


total90
veterán

iTelefon nem nagy :N

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#44) Peterson_


Peterson_
addikt

Köszi a tesztet, nagyon jóra sikerült-a magos poén is frankón ült:D-
Ami pedig a készüléket illeti, nem övezte túlzott titkolózás, így nem ért különösebb meglepetés, viszont pozitívan csalódtam.
Nyilván azért lett lehúzva anno a specifikációk nyilvánosságra kerültével, mert irreálisan magas elvárások előzték meg.
Jó kis készülék ez, külsőre is, igaz, a keret végett lehetett volna nagyobb a kijelző.
A makró módban lőtt fotók marha jók lettek, meg hát minden földi jó benne van, na..
Mindjárt veszek is kettőt egyszerre a mostani induló árból...
~70k környékén simán best buy lenne.
-Meg néptelefon.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#45) Mr President


Mr President
senior tag

Nem rossz telefon ez, csak tényleg az árral van nagyon elbaszva elrontva. S Advance körüli áron kellene árusítani.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#46) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát dehogy naaa mégis....... Nemértem :F
Mi ebbe a 90k? :F

All→M8

(#47) Beantech válasza Bone123 (#42) üzenetére


Beantech
tag

De a Padfone2-nél azért kapsz egy korszerű hardvert ami sztem jelenleg a legerősebb, jobb kijelzőt, és mellette egy "táblagépet" is.
Ennyiért az S3 mini sok, 105ért vettem másfél hónapja az lg 4x hd-t és azért az többet tud ennél.:)

(#48) Bone123 válasza Beantech (#47) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

240-ért viszont kapsz egy Nexus 4 és 10 kombót, ami kapásból 2 termék, és marad még jó pár ezer forint másra költeni. A gondom az, hogy ott az ár nem befolyásolja a végső értékelést, itt viszont igen.

(#49) TechData


TechData
tag

Jó lett a teszt csak egy kicsit olyan semmiyen.
Sim kártya milyne megy bele? Normál vagy micro sim?
4,5Gb tárhelyet kapunk ...emellett meddig bővithetjük? micro sd 32Gb-ig?
Tartós telefonnak néz ki?
Mert ,ha megveszem akkor legalább 3évig tartsa magát.

U.I.:
Elszőrnyedtem a képen látható útak állapotáról...Hol van ez Budapesten?
Mert ilyen útakat utóljára Ukrajnában láttam...Azt azért hozzá teszem hogy szlovákián élő magyar vagyok.
De akkor is,ilyen útakra felesleges az Audi...elég lenne oda Skoda is :)

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#50) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Nekem nem tetszenek ezek a minitelefonok. :(

(#49) TechData

Miről beszélsz? Ez még egy jobb utca, sajnos a legtöbb helyen ennél sokkal rosszabb. :(

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.