Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) _voodoo_ válasza _voodoo_ (#2750) üzenetére


_voodoo_
tag

Bocs az a három egyforma, itt a másik kettő:
Kép2
Kép3

[ Szerkesztve ]

(#2752) Mzombi válasza kengyel (#2748) üzenetére


Mzombi
aktív tag

Gondolom ez csak akkor működik, ha net is megy a telefonon...

(#2753) kengyel válasza _voodoo_ (#2750) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szerintem ezek sem rosszabbak mint az enyém. Nagyítva mindenhol látszanak a mosottságok ,színvesztés. Most csináltam még konyhai belső képeket. De ezek is nagyítva már durvák :)

Konyhai képek. Elég világos nagy ablakos konyha :)

(#2752) Mzombi Igen nem árt hozzá egy minimális net :) De olvasd el viszont mire képes. Az egyik kollégám lopott telefonját találta meg ezzel a módszerrel. Azért nem rossz az ilyen a mai világban :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2754) Mzombi válasza kengyel (#2753) üzenetére


Mzombi
aktív tag

Igen, ez szuper dolog... Előbb utóbb úgy is netre rakja az aki ellopta/megtalálta, akkor viszont jól jöhet. :) Köszi nagyon!!!

(#2755) kengyel válasza Mzombi (#2754) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nincs mit :) Én a két lányom nyomozására használom . Belépek és megnézem merre járnak :D Egy gond van vele hogy nem mindig sikerül. Ha vidékről van szó és gyengébb a jel akkor már neccesebb . De gps alapján is tájékozódik.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2756) _voodoo_ válasza kengyel (#2753) üzenetére


_voodoo_
tag

Képet mindig natív méretben érdemes nézni ha összehasonlításról van szó sztem.
Ezek átméretezett képek, vagy nem teljes felbontásban fényképezel?
Megnézném azt a képedet teljes felbontásban, amikor tócsa van, balra egy fehér autó, a háttérben sok autóval, nem tudnád feltenni 5MP-ben?

(#2757) kengyel válasza _voodoo_ (#2751) üzenetére


kengyel
nagyúr

Azért nekem ne hogy azt mond már hogy rosszak :) Még nagyítva sem olyan tragikus. Majd tényleg igazi napfényben kell ezt letesztelni. Meg ami még érdekel ,hogy a 4.2 ben még esetleg javulna a kamera egy kicsit. De lehet nem lesz rá hatással.

(#2756) _voodoo_ A tócsás kép teljes méretben 5MP

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2758) Icetee


Icetee
aktív tag

Tisztelt telefon tulajdonosok!

Van a készülékben NFC?
Mert a tesztben azt írták hogy régiónként változik. De ha mondjuk itthon veszem (pl Vodánál) akkor mi a helyzet? :)

(#2759) kengyel válasza Icetee (#2758) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szia ! Nekem T.s a telefon de nincs benne. Tudtommal ebben a szériában nem lett bele építve. De a vodánál nem tudom mi a helyzet :U Szerintem nincs. De ha tévedek akkor javítsatok ki. A Vodafone leírásában sem találtam.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2760) _voodoo_ válasza kengyel (#2757) üzenetére


_voodoo_
tag

Ehhez az optikához és ccd mérethez képest nem rosszak, talán az auto focus miatt vártam élesebb képeket, de végül is ki vagyok vele békülve, főleg hogy makróban nagyon ott van, én azt rengeteget használom...
A "nagyítva" kifejezés téveszt meg mindig :) , én az 5MP-en készült képet natív méretben nézve nem nevezem nagyításnak...a leméretezés már képjavításnak minősül...
Akkor várjuk együtt a napsütést... :)

Icetee Sztem sincs a mo.-on forgalmazottakban NFC..

[ Szerkesztve ]

(#2761) RedSix


RedSix
tag

Hello!

Én már nem értem ezt a telefont. Múlt héten factory reset, majd egyenként visszaraktam az appokat, semmi főzött rom, minden a play-ből letöltve. Öt napig semmi baja nem volt, most megint 40%-ot kerül az éjszaka során, valami fut a háttérben.

SEMMI nem lett módosítva, letöltve, egyik pillanatról a másikra megint kezdi.

Nem értem.

***Live online, love online***

(#2762) kengyel válasza _voodoo_ (#2760) üzenetére


kengyel
nagyúr

Más választásunk nincs megvárjuk a napos időt. :) Viszont akár hogy nézegettem a 4.1.1-és 4.1.2 vel készített képek közti különbséget ,nem látok az újhoz képest javulást vagy jobb hatást. Nekem a 4.1.1 alatt is ugyan ilyen képeket készített.

(#2761) RedSix Google alkalmazásaiból miket használsz ? Szinkronizációban miket szinkronizálsz ? Mit fut az alkalmazásokban ? Mert ez érdekes ! Éjszaka max átlagban 3-4 % merülés oké ,de 40 az már gáz !

(#2763) _voodoo_ Oké ez csak egy gondolat, szösszenet volt részemről :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2763) _voodoo_ válasza kengyel (#2762) üzenetére


_voodoo_
tag

Tuti hogy nem nyúltak a fényképezőhöz...

(#2764) Mzombi


Mzombi
aktív tag

hogyan lehet letiltani/eltűntetni a google kártyákat (vagy mit)?

(#2765) Tacsilaci


Tacsilaci
tag

Sziasztok!
Egy hete vagyok S3 mini tulaj!Letöltöttem a Samsungtól a Photo Editor programot,de nem tudok rájönni hogyan lehet a szerkesztett képeket eredeti méretben elmenteni!Valaki esetleg letöltötte hozzá?Tudna segíteni valaki?

(#2766) kengyel válasza Mzombi (#2764) üzenetére


kengyel
nagyúr

Most ne haragudj ,de milyen kártyákat akarsz letiltani ? :) Nem értelek :U Alkalmazásokra gondolsz ?

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2767) _voodoo_


_voodoo_
tag

Más: Pár hsz-el visszább kérdeztem a 4.1.1 gyári böngésző verziószámát. Abban volt olyan lehetőség, hogy a kijelző szélén ha húztam az ujjam akkor zoomolt, ha beljebb akkor görgetett, most ez nem működik, pedig jópofa dolog volt, csak nem tudom hogy a frissítéssel tűnt el, vagy egyéb okokból...

Egyébként rájött vki hogy miért lehet kezdőlapot beállítani, ha nem azzal kezd, hanem az utoljára megnézett oldallal?

(#2768) retesz147 válasza Mzombi (#2764) üzenetére


retesz147
addikt

Home gomb hosszan->középső Google assz. "gomb"->opciók érintőgomb->Beállítások->Google Asszisztens->és a jobb felső sarokban a kék Be kockát ki kell kapcsolni.....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#2769) Mzombi válasza retesz147 (#2768) üzenetére


Mzombi
aktív tag

ahhh, köszi! :) Nem tudtam máshogy körbeírni ezt a "kártya" dolgot... :)

(#2770) kengyel válasza Mzombi (#2769) üzenetére


kengyel
nagyúr

Így már értem a Home gombra előhozott kártyákra gondoltál :) És ezeket miért tiltod vagy miért akarod eltüntetni ?

Srácok S4 mini :) S4 mini

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2771) Mzombi válasza kengyel (#2770) üzenetére


Mzombi
aktív tag

mert nekem teljesen feleslegesek..., nem használom őket, akkor minek legyenek ott. Az értesítési legördülő menüben/listán mindig ott voltak és zavart... Használja ezeket vki?

(#2772) retesz147 válasza kengyel (#2770) üzenetére


retesz147
addikt

eléggé szívják az akksit, helymeghatározás nélkül nem érnek semmit, az meg ha be van kapcsolva, rögtön pörgeti a térképet is.....ha valaki nem Pesten él/mozog, teljesen felesleges(egyébként Pesten sincs sok haszna)
BKV menetrend,forgalom és időjárás, amit korrektül tud....

én használtam....nem rossz nem rossz, de nagyon szívja az akksit és nem tudott újat mutatni, mert időjárásba ua mutatta mint ami van widgetem,bkv menetrendem van külön és mindig ellenkező irányt mutatott, forgalom meg számomra nem érdekes....

a két kártyás dolog elég erősen érdekelne:D:D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#2773) kengyel válasza Mzombi (#2771) üzenetére


kengyel
nagyúr

Hm ez nekem érdekes mert az értesítési sávban nálam nem jelenik meg. Amúgy meg fogom oldalra tolom és ezzel megoldva :) Vagy mi nem is egyről beszélünk ? :F

(#2772) retesz147 Pont a kétkártyás verzió érdekelne engem is :D

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2774) martig57 válasza _voodoo_ (#2760) üzenetére


martig57
csendes tag

Sziazstok !
Jók ezek a képek telóhoz kápest..
A Renault Fluence is tűrhető, a konyhai képek is jók. Bár az enyém csinálna ilyet..
A natív felbontást mindkettőnél el lehet érni ! ( a box-ban jobbra lent a sarokban ) .Ha lementem eredeti méretben még az exif infó is benne van, tehát a szerver nem változtat rajta.

Mindemellett a Galaxy s jobb képet tudott csinálni.

(#2775) Mzombi válasza retesz147 (#2772) üzenetére


Mzombi
aktív tag

én nem használok BKV menetrendekhez semmit, egyik app, lehetőség se volt nekem soha pontos (lehet a forgalom miatt), de ha nagyon kell, akkor megnézem azt a 3-4 buszt, villamost PDFben lementettem már microSDre

(#2776) kengyel válasza martig57 (#2774) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én helyedben nem várnék sokat ,vagy bevinném a szervizbe, vagy garanciafutár. Így akár hogy nézzük " nem teljes a telefon " Az ilyen engem nyugtalanítana :K

kengyel

(#2777) martig57 válasza martig57 (#2774) üzenetére


martig57
csendes tag

GalaxyS_utcakép
GalaxyS_beltér
Elnézést, az előbb leidőzített :(

[ Szerkesztve ]

(#2778) kengyel válasza martig57 (#2777) üzenetére


kengyel
nagyúr

Meg kell mondani tényleg nem rossz képek :) Még a beltéri is elég éles. Ezt a telefont a fényképek terén nem ismertem.

kengyel

(#2779) Aryes válasza _voodoo_ (#2767) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ajánlom neked a quick ics browsert a playről, minden problémádra megoldást fog hozni, ezen kívül durván jól testre szabható. A legjobb mobil böngésző amit használtam, és az asztali böngészőkkel is versenyben van. :)
Ráadásul kevésbé bugos, mint a gyári, bár néha FC-zik, de az belefér.

(#2780) TechData válasza Aryes (#2779) üzenetére


TechData
tag

Ezt a Quick ICS Browsert ma én is kipróbálom,hogy milyen...kiváncsivá tettél!

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#2781) retesz147


retesz147
addikt

használ valaki közületek Airdroidot?

ha igen, akkor nektek se látja a fájlokban az SD kártyát? sajnos csak a telón lévő fájlokat látja, viszont, ha rámegyek a képekre vagy zenékre, vagy minden másra, akkor már megjelennek azok is amik az SD-n vannak....sajnos SD-ként ismeri fel a teló tárhelyét.....és az SD kártyát meg nem... :(

Xiaomi 13 eu dev...

(#2782) Aryes válasza TechData (#2780) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ha az internet szinkronizáció be van kapcsolva, a könyvjelzők automatikusan átmennek a gyári böngészőből a Quick-be. Viszont a kjelzők sorrendjét nem lehet benne módosítani, de itt jön a trükk: a sorrendet a gyári böngészőben lehet állítani, és amott is ugyanilyen lesz a sorrend. ;)
Webcímet vagy a gyorsmenü földgömb gombjával lehet beírni, vagy a menü gomb hosszú nyomvatartásával.

(#2783) Aryes válasza retesz147 (#2781) üzenetére


Aryes
nagyúr

Úgy néz ki még nem jb kompatibilis a program.

Ha már programajánló, akkor hadd ajánlom nektek a lightning nevű launchert, elképesztően testre lehet szabni ezt is és nagyon kevés erőforrást használ (nem mintha ez nálunk szempont lenne :DDD ). Akár olyan kezdőképernyőt is lehet vele csinálni, mintha WP8 lenne. ;)

(#2784) boken


boken
senior tag

Sziasztok,egy kis Off de szerintem tanulságként ide fér.
Fent vagyok egy lev.listán ahol droidos telók is vannak,egyik srácnak S3-as gondja volt.
Idézet:
Sziasztok,

ha már az összeomlásoknál járunk: tegnap ártatlanul nyomkodtam az
S3-ast, amikor gondolt egyet, és lefagyott, de úgy, ahogy még soha.
Amúgy is pár napja nagyon instabil volt. Először életemben kellett
belőle kivenni az akksit, és utána hiába is tettem vissza, a logó
bejött, hogy Galaxy S3, de onnan nem mozdult.
Google barátom megsúgta, hogy ez az úgynevezett "soft brick" állapot,
maga a jelenség pedig a "hirtelen halál szindróma", típushiba az
S3-asoknál, egy röpke alaplap-csere oldja meg. Samsungék is tudnak róla,
úgyhogy a kezdeti szigorkodásból, hogy a garancialevél meg a számla meg
minden kell, oda jutottunk, hogy elég egy másolat is a garancialevélről,
számlát meg felejtsük el, mert messze van. Ezenfelül kijönnek házhoz, és
helyben meg is csinálják, ami azért nem rossz... így "csak" 4 napot kell
kibírnom teló nélkül, ami azért gáz, mert ugye ebbe egy számmal kisebb
SIM kártya kell, de azért sikerült beleraknom egy régebbi telóba.
No ennyit a prémium minőségről :-)"

Kijött a samu szuper szerviz futár ime az eredmény:

Samsungos ember tök toleráns volt, nem is kért semmi számlát, csak a garijegyet. Megpróbálta 3.04-es Odinnal újrahúzni, persze neki volt hozzá jó PIT fájlja, fegyelmezett csendben végignéztem, ahogy háromszor nem sikerül neki. Akkor szétkapta a telót, mint foxi a lábtörlőt, pikk-pakk kicserélte benne az alaplapot, utána elővett egy elég komoly küllemű szervízboxot, felment a netre, fellőtte a céges VPN-t, és közvetlenül a koreai szerverről letöltött egy új firmware-t, ami a régi IMEI-t tartalmazta. Ezt rátolta a telóra, nyomott neki egy teljes tesztet (*#0*# a kód, amit be kell ütni), és készen is voltunk. Kaptam egy tapadó alátétet meg egy bocsánatkérő levelet, hogy ilyen történt, úgyhogy meg vagyunk békélve.
A száma 06 30 205 5968, és tényleg rendes volt, mert mondtam neki, hogy a feleségem Note-jára az istennek nem akar megérkezni a frissítés, erre azt mondta, hogy jelentsük be, hogy "gyakran lefagy", erre szó nélkül kijönnek és megfrissítik :-) Amúgy a 06-80-SAMSUNG számon is lehet kérni ilyen helyszíni javítást, meg a samsung.hu-n is, ha be van a teló regisztrálva. De nem minden telóhoz jár, nyilván.

Azért ez egy rendes hozzá állás. :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2785) kengyel válasza boken (#2784) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez tényleg korrekt hozzáállás . De vajon a mi készülékeinkre is így kijönnének ? Mert ugye itt csak a Miniről van szó ,ami a szemükben " nem olyan prémium készülék " Nem tudom mi mennyire igényelhetnénk ezt a változatot. Elvileg benne van a listában ,de most ki tudja :F

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2786) boken válasza kengyel (#2785) üzenetére


boken
senior tag

Ki kell hogy jöjjenek.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2787) kengyel válasza boken (#2786) üzenetére


kengyel
nagyúr

Még szerencsére nem kellett igénybe venni. De ha ilyen korrektek akkor megéri elsőnek őket felhívni, megrendelni.

kengyel

(#2788) Tacsilaci


Tacsilaci
tag

(#2765) Tacsilaci
Erre valaki esetleg tudja a választ? :(

[ Szerkesztve ]

(#2789) boken


boken
senior tag

Ismét egy kis Off: S3-ról nem lesz érdemes S4-re váltani!
S3-S4

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2790) kengyel válasza boken (#2789) üzenetére


kengyel
nagyúr

Köszönjük a híreket kolléga :) De viszont S4 Minire lehet megéri váltani. Elég jók lesznek a specifikációi :) Olvastad ?

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2791) boken válasza kengyel (#2790) üzenetére


boken
senior tag

Igen ,bár én még mindig az S3 Minvel szenvedek :(
ma 2x fagyott be megint hívás közben és csak restart-al tudtam letenni a hívást.
Most vissza teszem a T-s 4.1.1-et majd frissítem a 4.1.2-re de ha ott is ez lesz akkor hívom Samuékat.
a bináris számlálót lehet nullázni mert nekem 2 van.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2792) kengyel válasza boken (#2791) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ha nem megy akkor garanciafutár :K Lehet nálad is korrekt módon elintézik a javítást. Nálam a 4.1.2 vel semmi változás nem jelentkezett . Idáig !

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2793) Atish19 válasza boken (#2791) üzenetére


Atish19
őstag

Triangle away-el elvileg lehet nullázni. Privátban küldtem linket.

[ Szerkesztve ]

(#2794) boken válasza Atish19 (#2793) üzenetére


boken
senior tag

köszi!

Feltettem egy recoweryt és azt nem tudom törölni,ezért frissitéskor azt írja hogy ez egy módosított eszköz,frissités nem lehetséges.

[ Szerkesztve ]

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2795) Atish19


Atish19
őstag

Tedd vissza a gyári recovery-t

(#2796) kengyel válasza boken (#2794) üzenetére


kengyel
nagyúr

Most nem a T.s gyárit raktad fel ?

kengyel

(#2797) boken válasza Atish19 (#2795) üzenetére


boken
senior tag

Azt hogy tudom?tettem fel független 4.1.1-et,t-s 4.1.1et de a recovery nem változik.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2798) Atish19 válasza boken (#2797) üzenetére


Atish19
őstag

Amit most küldtem pm-ben azzal vissza tudod tenni elvileg. Meg nagyon sok minden másra is jó :) amúgy itt meglehet osztani xda-s linkeket?

[ Szerkesztve ]

(#2799) boken válasza Atish19 (#2798) üzenetére


boken
senior tag

én már osztottam meg,nem szóltak de ha gond akkor gondolom úgyis ránk szól valaki.
binaryt 0-tam köszönöm.
Ebböl kibogarászom a recoveryt mert az angolt nem vágom de a forditó nagyjából jól fordítja :)

[ Szerkesztve ]

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2800) kengyel válasza Atish19 (#2798) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nyugodtan megoszthatod nem tiltott :)

kengyel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.