Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) Aryes válasza adrianzen (#2200) üzenetére


Aryes
nagyúr

Magyarországon hivatalosan csak 8g-s nfc nélküli verziót lehet kapni. Normál méretű simet használ.

[ Szerkesztve ]

(#2202) adrianzen válasza Aryes (#2201) üzenetére


adrianzen
csendes tag

köszi a választ

(#2203) kengyel válasza boken (#2170) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ugyan ezt kérdeztem meg kb jó két hete :) , és ugyan azt a választ kaptam mint te :) Csak figyeld a kiest :D

kengyel

(#2204) retesz147 válasza Aryes (#2195) üzenetére


retesz147
addikt

Nova launcher alatt a kezdőképernyő hosszan tartása üres területen->Parancsikonok->Beállítások parancsikonja-> és itt már lehet választani ezek közül:Adathasználat,Akkumulátor,Alk.kezelő,BT,Hang,Helymeghat.,Internet megosztás,Képernyő lezárás,Kijelző,Kisegítő lehetőségek,VPN,Wi-Fi

igen, nem emlékeztem pontosan, nem lehet ugyan azokat kirakni, amiket te kiraktál, de majdnem....és még 1- ben tévedtem, hogy ezt Nova alatt tudom megtenni, a gyári TW alatt nem tudom, hogy ez működik-e.....

Xiaomi 13 eu dev...

(#2205) Aryes válasza retesz147 (#2204) üzenetére


Aryes
nagyúr

Természetesen nem lehet touchwiz alatt. :)

(#2206) retesz147 válasza Aryes (#2205) üzenetére


retesz147
addikt

akkor elnézést az elhamarkodott beleszólásomért.....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#2207) SpeaK válasza tomi5244 (#2169) üzenetére


SpeaK
tag

A CallMeter3G, 1000x jobb program :) ha normalisan bevan configurálva :)

A siker titka a nem kézenfekvő dolgok megszervezése.

(#2208) SpeaK válasza norbertember (#2174) üzenetére


SpeaK
tag

Nem azért vagy azért, de szerintem hadjad ezt a ROM frissitést... nekem is még pár embernek is tökéletes a Tré mobilos ROM, elöször használd egy pár hónapot és ha valami problémád van vele akkor cserélj.
De ha az első hsz-be nem találtál semmit a ROM frissitésel kapcsolatban, akkor tényleg nem neked való a ROM csere-bere, vagy mehet a kukába a telefon :)

A siker titka a nem kézenfekvő dolgok megszervezése.

(#2209) SpeaK


SpeaK
tag

Raktam fel 2 képet a CallMeter3G -ről

Februári adatok: [link]
mostani márciusi: [link]

Nagyon korrektűl mér! :) adatforgalmat is...

Egyetlen egy hibája van, a viber kimenő hívásokat is beleszámolja mintha sima gsm hivás lenne, de ezt a viber hivásom után törlöm a naploból, és igy megoldva a gond :)

Ez a legjobb program az adatforgalom illetve a hivásaid kordában tartására....

De nagyon nagyon nehéz jól beállítani, de hálisten a forumon vannak segítőkész emberek :)
Illetve ha valakinek pont Mozaik XS kell... vagy L vagy más azok konfig fájlai fentvannak valamelyik topic alatt

:R

A siker titka a nem kézenfekvő dolgok megszervezése.

(#2210) aicon válasza SpeaK (#2209) üzenetére


aicon
senior tag

Ez pontosan így van. Nagyon jó program, de a beállítása megkíván némi IQ-t.
Viszont ha csak az adatforgalmat szeretné a kérdező mérni és nem akar bonyolult beállításokkal bajlódni, akkor a 3G Watchdog (Pro) jó választás, már amennyiben a beépített mérőnél többet akar..

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#2211) Robex válasza SpeaK (#2209) üzenetére


Robex
csendes tag

Igen jónak tűnik,ki is próbálom!
Kérdésem az lenne,hogy az aksit mennyire nyúzza a háttérben?

(#2212) norbertember válasza SpeaK (#2208) üzenetére


norbertember
csendes tag

Na akkor tisztázzuk. Nem ez lesz az első ROM cserém, volt windows mobile-om is, bada-m is, mindegyiken számtalanszor cseréltem és nem lett egyik sem kuka. Csak azért kérdezek, mert ez az első android-om és még nem ismerem.
Itt egy kép az első hozzászólásról, ebben nem sok minden van.

És szeretném lecserélni, mert nem akarok T-mobile-os ROM-ot használni.

(#2213) kengyel válasza norbertember (#2212) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szia ! Egyenlőre hagyd a rom cserét. Ezt most jó indulatból írom . Van egy jó T.s ismerős. Beszéltem vele telefonon és megerősítették hogy a 4.1.2 pár hónapos csúszással de ki fogják adni. Említette mellette a 4.2 kijövetelét "lehet " ebben az évben. Ezt a készüléket még támogatniuk kell egy ideig. Ezt azért írtam mert én is fel akartam rakni a függetlent, de így semmi értelmét nem látok. Akkora eget verő változást "szerintem" nem hozott. Így tulajdonképpen kicsit várakozni kell a T.s tulajdonosoknak :) Azért a T.s 4.1.1 el nálam semmi gond, gördülékenyen üzemel.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2214) kengyel válasza norbertember (#2212) üzenetére


kengyel
nagyúr

Amúgy az első hozzászólást úgy értette a kolléga, hogy legfelül van egy Téma összefoglaló amit le tudsz nyitni. Azon belül megtalálsz majdnem mindent. :) A topic tetején.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2215) norbertember válasza kengyel (#2214) üzenetére


norbertember
csendes tag

Ok, köszönöm, így már értem, megtaláltam.

(#2216) aicon válasza kengyel (#2214) üzenetére


aicon
senior tag

Én igaz csak szemüveggel tudok már olvasni, a tájékozódásom sem a régi, de valahogy mégis sikerült egyből felfedeznem az oldal tetején. :DD

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#2217) kengyel válasza norbertember (#2215) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nincs mit szívesen. Olvasd át ,igaz vannak hiányosságai de ki lehet bogozni :)

(#2216) aicon Mindegy azért vagyunk itt többen hogy segítsünk egymásnak. Nem mindenki elsőre profi :)

Valaki látott már vezeték nélküli töltőt az S3 minihez ? Vagy lehet kompatibilis a nagy S3-é ?

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2218) aicon válasza kengyel (#2217) üzenetére


aicon
senior tag

Na ja. Azért vagyunk, hogy segítsünk. :)
A minihez nem hinném hogy van vezeték nélküli töltés, nincs meg benne az előkészítés.
Legfeljebb csak komoly buhera után...

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#2219) kengyel válasza aicon (#2218) üzenetére


kengyel
nagyúr

Oké köszi csak próbáltam rákeresni kíváncsiságból. :) Az egyik ismerős állította hogy van. :) Azért tényleg igaz a " kihagyott ziccer " az aréna részéről. :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2220) norbertember válasza aicon (#2216) üzenetére


norbertember
csendes tag

Az volt a gond, hogy én nem a cikkből jöttem erre a fórumra. Hanem a fórum listában kerestem ki ezt a topicot és úgy nincs benne
Mint a kép között is van különbség.

Tehát elnézést mindenkitől, de nem volt egyértelmű, mert nekem nem volt ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#2221) ntomi0730


ntomi0730
senior tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a kijelző, üveg (esetleg Gorilla Glas), vagy csak sima műanyag? Most készülök venni egy ilyen készüléket, és sehol nem találtam erről egyértelmű infót. (Van ahol azt írják, hogy GG, és van ahol azt írják, hogy nem GG)

[ Szerkesztve ]

(#2222) Mzombi válasza ntomi0730 (#2221) üzenetére


Mzombi
aktív tag

Nem az

(#2223) ntomi0730 válasza Mzombi (#2222) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Akkor ezek szerint sima műanyag, mint pl. a ace2-be? Vagy csak sima üveg?

(#2224) borist válasza ntomi0730 (#2223) üzenetére


borist
tag

érzésre ugyanaz mint a GG, én megpróbáltam a lekerekített szélén megkarcolni kihajtott gémkapocs végével, nyomot sem hagyott, ezért nem is vettem rá fóliát. az én véleményem az, hogy nem karcolódik, és szerintem üveg, tehát ha leejtjük valszeg törik
hívhatjuk gorilla glass pmpo-nak :)

[ Szerkesztve ]

(#2225) ntomi0730 válasza borist (#2224) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Köszönöm! :C

(#2226) kengyel válasza borist (#2224) üzenetére


kengyel
nagyúr

Azért igen jól mondtad ,mert nem gyenge üveg van benne :K

kengyel

(#2227) Aryes válasza borist (#2224) üzenetére


Aryes
nagyúr

Úgy karcolódik, mint a gorilla üveg, mikroszkóppal szúrófényben lehet látni a használat nyomait. Normál körülmények közt olyan tisztának látszik, mint a babapopsi. :DDD

(#2228) freddyadu


freddyadu
senior tag

Flac beállítható csengőhangnak? :F

(#2229) Aryes válasza freddyadu (#2228) üzenetére


Aryes
nagyúr

Igen, be.

@mindenki: van itt, aki használ facebook hivatalos app-ot és azt vette észre, hogy nagyon merül a telefonja? Mert én tegnap ledúrtam az egészet a telóról és azt vettem észre, hogy sokkal lassabban merül. Helyette feltettem az ubersync nevű appot a névjegyzék szinkronhoz, a naptárat meg a google naptáron keresztül szinkronizálom...

[ Szerkesztve ]

(#2230) Mzombi válasza Aryes (#2229) üzenetére


Mzombi
aktív tag

igen, nekem is elég gyorsan merül, lehet egy próbát megér majd..., max visszateszem a gyárit...

(#2231) Aryes válasza Mzombi (#2230) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem pont emiatt szedtem le, csak észrevettem, hogy lopja a képeket amiket fotózok meg állandóan trackeli a pozíciómat... Hát elegem lett és megszabadultam tőle. Igaz 3 különböző appal, de minden funkciót pótoltam (éljen az android). Pedig ez volt az egyik húzóerő, hogy androidra váltsak, sajnos ez van. Szerencsére nem vagyok fb függő. Viszont kezdem érteni, miért van annyi 3rd party app a facebookhoz. :)
Egyet nem sikerül sajnos, lementeni a facebookos kontaktokat a telefonról, nagy felbontású képekkel. Az eredeti fb acc-ról nem is lehet menteni se semmivel, se exportálni. Az ubersync kontaktokat már lehet az sd-re exportálni, de lebutítja az összes képet 90*90-es bélyegképre... Kies megint nem hajlandó segíteni. Valaki tud erre vmi tippet?
Még annyit, hogy ma jöttem rá, hogy hiába tudok a névjegyzékhez 255*255px méretű képeket rendelni, ha szinkronizálom a gmaillel, lebutítja az is 90*90-re. :-/

(#2232) retesz147 válasza Aryes (#2162) üzenetére


retesz147
addikt

ma megint beindult az a fránya mediaserver.... kipróbáltam amit ajánlottál, de sajnos az se segített... utánna toltam egy ujraindítást, de az se oldotta meg.... aztán meguntam és hagytam a fenébe.... 2óra után magától megállt szerencsére, cserébe ez alatt 0 használat melett lezabált 20%....megőrülök tőle....

Xiaomi 13 eu dev...

(#2233) Aryes válasza retesz147 (#2232) üzenetére


Aryes
nagyúr

Facebook fent van nálad? Nekem most főleg az a gyanús. :)

(#2234) retesz147 válasza Aryes (#2233) üzenetére


retesz147
addikt

Nincs, mert a tesztidőszakba láttam, hogy sokat zabál és nem tettem vissza... inkább helyette a gyári böngészővel nyitom meg, csak a Facebookra használom.... másra meg az operát...
nem vok nagy Facebook fun, nekem így tökéletes...

sajnos a képes problémádra nincs 5letem....

Xiaomi 13 eu dev...

(#2235) Mzombi válasza Aryes (#2231) üzenetére


Mzombi
aktív tag

ubersync-en kívül mivel "pótoltad" még a FB-os dolgokat?

(#2236) Aryes válasza Mzombi (#2235) üzenetére


Aryes
nagyúr

Gyári böngésző, g.calendar, és email kliens az értesítéseknek. :)

(#2237) SpeaK válasza Robex (#2211) üzenetére


SpeaK
tag

semennyire! :) 0%

A siker titka a nem kézenfekvő dolgok megszervezése.

(#2238) SpeaK válasza norbertember (#2212) üzenetére


SpeaK
tag

így már érthető, hogy félreértés miatt nem találtad meg... viszont ennek tudatába, hogy értesz is hozzá én is csatlakoznék az elöttem szolohoz, és nem javasolnám a feltételét, mert teljesen felesleges. :) de hát a te dolgod :) :R

A siker titka a nem kézenfekvő dolgok megszervezése.

(#2239) Robex válasza SpeaK (#2209) üzenetére


Robex
csendes tag

Szia!
Írtam PÜ-t!

(#2240) flu-shot válasza retesz147 (#2232) üzenetére


flu-shot
csendes tag

A mediaserver problémára megoldás lehet (nekem segített), hogy ki kell venni a file nevekből a speciális karaktereket, főleg az aláhúzást nem szereti " _ ".
Valamint van egy rescan media nevű app a playstore-ban, ezt érdemes telepíteni.

hja és a nem média típusú folderekbe érdemes csinálni egy ".nomedia" nevű, kiterjesztés nélküli üres file-t.
ahová ez be van téve, onnantól kezdve nem scannel a media server abban a folder struktúrában

így pl elkerülhető, hogy az egyik közkedvelt navigációs alkalmazás hang file-jait is berakja a lejátszóba

[ Szerkesztve ]

(#2241) retesz147 válasza flu-shot (#2240) üzenetére


retesz147
addikt

köszi...kipróbálom őket!!!

Xiaomi 13 eu dev...

(#2242) tonnni1


tonnni1
tag

Sziasztok!

Egyszerűen nem találom, hol tudom a 3G-t ki és bekapcsolni?

(#2243) bojgo


bojgo
csendes tag

Sziasztok!
Az akkuszint százalék kijelzését hogy tudom beállítani,hogy mutassa az információs sávban,vagy külön app kell hozzá?
Válaszokat előre is köszönöm.

(#2244) kengyel válasza tonnni1 (#2242) üzenetére


kengyel
nagyúr

Beállítások- Egyéb beállítások- Mobilhálózatok -Hálózat mód :)

(#2243) bojgo Beállítások- Kijelző -Töltöttségi érték mutatása :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2245) norbertember válasza SpeaK (#2238) üzenetére


norbertember
csendes tag

Már fent van, köszönöm.

(#2246) tonnni1 válasza kengyel (#2244) üzenetére


tonnni1
tag

Igen, ezt megtaláltam. Csak nekem ez a WCDMA nem mondott semmit, még nem hallottam róla, ez a 3G?

(#2248) kengyel


kengyel
nagyúr

(#2246) tonnni1 Pontosítok.

A GSM hálózaton keresztül megy a telefonálás. A WCDMA meg az Amerikában használatos mobilszéllessáv. Európában ez az UMTS. De mind a kettő 3. generációs mobilhálózat (3G)

Nálam jelenleg a 2G hálózat van beállítva. Sokkal tovább bírja az aksi. Igaz lassabb is a net.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2249) adrianzen


adrianzen
csendes tag

milyen bőrtokot tudnátok ajánlani hozzá ?

(#2250) Aryes


Aryes
nagyúr

Jó volt a tippem, facebook app nélkül egy egész napig bírja a telefon a kezemben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.