Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12852) Vebber válasza #20749568 (#12851) üzenetére


Vebber
tag

Úgy tűnik nem lehet teljesen törölni a play szolgáltatásokat: [link]

Erre esetleg tudsz mondani valamit, gyárilag hol van ez a könyvtár:
"És még egy dolog. Ez a ROM nem tartalmaz "gyárilag" My dokuments/files tárolót. A saját fájlok tárolására, a könyvtárszerkezetben hol kell létrehozni ilyen könyvtárat?"

Jó utángyártott nagyobb kapacitású akkuval nincs véletlen tapasztalatod?

[ Szerkesztve ]

(#12853) Norbi.Sz


Norbi.Sz
senior tag

CM11 Novafusion tudja az NFC-t használni???

i8190N telefonom van, ugye ez NFC-s, de nem nagyon használtam rajta. A múltkor raktam rá CM11 Novafusion-t, most akartam használni az NFC-t, de nem találom a Beállításoknál, hogy hol lehet bekapcsolni... Lehet, ezt nem is tudja???

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#12855) Norbi.Sz válasza #20749568 (#12854) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Sehol sem találom, hol lehetne bekapcsolni az NFC-t...

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#12857) Norbi.Sz válasza #20749568 (#12856) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Vagy esetleg másik 4.4.4 ROM??? :)

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#12859) Norbi.Sz válasza #20749568 (#12858) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Ez nagyon nem jött be, már próbáltam... Valahogy nagyon nem tetszik...

Azt hiszem, megérett az idő a cserére :) Valami normálisabb hardverben gondolkodom, tehát valószínűleg használt kütyü lesz. LG G3-at nézegetem, vagy a Huawei P8 Lite-ot. Valakinek esetleg van ezekkel valami tapasztalat? Vagy 30-35 körül más ajánlott típus (lehet használt)???

THX

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#12861) e-gyalogos


e-gyalogos
csendes tag

Egy régi-régi dilemmám / kérdésem: ha engedem települni az Android felajánlott frissítéseit, akkor a telefonom visszaáll gyári állapotra, vagy olyan, mint a Windows frissítés, hogy mindenem megmarad? S3 mini VE telefonom van 4.2.2 Androiddal, a vásárláskor már frissülni akart, de nem hagytam...

(#12863) dargelot


dargelot
senior tag

Sziasztok,

A minap találtam egy CA-75U nevű Jack-RGB kábelt. A neten sok forrást talátam, hogy összehozták a kálebellel a telefont és a TV-t, de sajna nem jöttem rá, hogy S3 minvel ezt meg lehet-e oldani. Itt és itt is ezt a kábelt használva oldotta meg, illetve az amazonos link hozzászólásaiban is ezt fejtik ki.
Eddig csak a hangot sikerült a kábellel TV-re varázsolnom, de bármilyen taácsot megpóbálok, hogy összejöjjön a teljes siker. Előre is köszönöm.

(#12865) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Hali,

már lassan több mint egy éve áll a telefon a fiókban, törött képernyővel.. Most viszont kellene róla néhány dokumentum, ami csak a telefonon van rajta :((( Mindent átfésültem, sehol máshol nincs, se dropbox semmi...
A gond az, hogy a képernyő teljesen fekete annyira gallyra ment.
A telefont a gép felismeri de mivel USB módot a képernyő hiányában nem tudok választani így csak a meghajtót látom, a rajta lévő fájlokat nem. Bármi okosság, hogy mégis hozzáférjek a teló tárhelyéhez? root van rajta. :R

halahala

(#12867) xenom0rph válasza #20749568 (#12866) üzenetére


xenom0rph
őstag

cwm volt rajta. Az jó?

Kiessel nem néztem, majd holnap. Most perpill nincs a környéken áram akkora vihar van.

halahala

(#12869) dargelot


dargelot
senior tag

Sziaztok!

USB tethering-et azaz usb internetmegosztást szeretnék véghezvinni a telefon-pc-n. Jelenleg egy FoxFi nevű appal csinálom, de nem stabli, megszakad a gépen a program müködése és lassú is. A beépitett funkció ami a beállításokban van arra meg a gép nem reagál, valami ötlet, hogy mit hogyan?
Elméletileg "Remote NDIS based Internet Sharing Device"-ként meg kéne jelenni és azáltal internetet szolgáltatni, de semmi nem csinál.
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#12871) dargelot válasza #20749568 (#12870) üzenetére


dargelot
senior tag

Windows 10, gyári miden a telefonon, 1-2 app-on kívül, de root meg semmi buhera nincs rajta. Nem value edition, hanem sima.

(#12873) Zedtaylor


Zedtaylor
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni abban, hogy jelenleg melyik a legstabilabb 7 vagy 7.1 ROM?
A lineage-14.1-20170609 katasztrófa, de a lineage-14.1-20170628 is újraindulgat.

Üdvözlettel: Z

(#12875) Papix


Papix
tag

Sziasztok, hátha valaki még figyeli ezt a forumot! A gyerek össze vissza állítgatta a jelszót és már sehogy se lehetett belépni a teloba, így hard resettel próbálkoztunk volna, de már 20 perce semmit nem csinál, csak az android figura van és downloading.... do not turn off target, de semmiz nem csinál. Ennyi ideig tölt valamit? Mit tudok csinálni? Segítsetek légyszi! Köszi
Bocsánat de kétszer csatoltam a képet.

[ Szerkesztve ]

(#12877) Papix válasza #20749568 (#12876) üzenetére


Papix
tag

Köszönöm szépen.

(#12878) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Lehet, hogy kiszállok a topikból. Reggel még ébresztett, elinduláskor működött, de már fél órával később nem adott magáról életjelet, se a power, se a home gombokra nem reagált. Akksi ki, be, töltőre, gépre rá, semmi. Akksi nem púpos.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12880) Dilikutya válasza #20749568 (#12879) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nincs se download, se recovery mód. És menet közben múlt ki. Otthon még ránéztem az időre, zsebre vágam, elindultam melóba. Félúton a pékség után néztem volna egy időt, de akkor már ki volt kapcsolva.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12882) Dilikutya válasza #20749568 (#12881) üzenetére


Dilikutya
félisten

4,5 év után sajnos én is kiszállok a topik aktív figyeléséből. Szerettem, elégedett voltam a készülékkel, valószínűleg megtartom. Benne a 15(!!) éves SIM kártyámmal, amit az utód miatt nyugdíjazni kellett szintén a nano-SIM és a 4G miatt. Az utód ismét Samsung, egy Galaxy A5 (2017). A sebességet, modernebb kamerát meg tudom szokni, a méretet azonban időbe telik majd, de sajnos le kellett mondanom arról, hogy kisebb méretben normális androidos telefonom legyen.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12883) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Sziasztok. i8190-re nincs vmi always on display-szerű étesitő app. Mutternak akartam felrakni hogy lássa ha jött értesités, de 2 appot próbálva el sem indultak. Gyári 4.1.2 van rajta. :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12885) Black_Raven válasza #20749568 (#12884) üzenetére


Black_Raven
veterán

Akkor marad a semmi. Köszi a helpet.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12887) Black_Raven válasza #20749568 (#12886) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez szuper lenne ha engedné hogy tegyek rá custom recoveryt.:) agyonütne ha megtudná hogy belenyúltam.:D de azért :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12888) Black_Raven válasza #20749568 (#12886) üzenetére


Black_Raven
veterán

Viszont lenne még 1 kérdésem. Tegnap vettem egy használt de jó akksit a 4 pólusut, néztem hogy nfc-s i8160-hoz való, de műxik jól az i8190-ben is. Nem okozhat ez gondot ugye hogy 3 helyett 4 pólus van?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12890) Black_Raven válasza #20749568 (#12889) üzenetére


Black_Raven
veterán

Semmi gond. Remélem jó lesz. Annyi a különbség hogy kikapcsolt állapotban töltésnél picit gondolkodik vagyis 4-5mp hosszan középen körbe forog mintha betöltene valamit és utána megjelenik az akku ikon és már tölt is rendesen. Kösz mindent.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12892) Vebber válasza Vebber (#12840) üzenetére


Vebber
tag

Bár nem pörög a topic, ha valaki véletlen erre téved, azóta is jól működik a 8200N készüléken az a ROM.

(#12893) La Magra


La Magra
tag

Sziasztok!
Gondolom, elég esélytelen, de valaki el tudná esetleg küldeni nekem az S3 mini "Phantom" fantázianevű csengőhangját (az első pár másodperce itt hallható: [link] ), vagy valamiféle forrást mutatni hozzá, ahonnan beszerezhetném?

(Nem csak ezen a telefonon, hanem Samsung Galaxy Youngon, és talán Ace-en is megtalálható volt anno.)

Előre is köszönöm, ha valaki látja ezt és tud segíteni! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.