Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Apaf3j válasza jabba001 (#3999) üzenetére


Apaf3j
tag

Akkumulátor használatfüggő, de valószínűleg nagyon szerény használattal sem bír többet két napnál. Egy napot viszont kibír, kivéve az extrém telefonbuzerálást. Erről feljebb bőven olvashatsz, nemrég eléggé népszerű téma volt itt.

Ami a feloldást illeti, nincs összehasonlítási alapom. Nálam kb. az animáció ideje, vagyis úgy fél másodperc lehet.

Climate is what you expect, weather is what you get.

(#4002) jabba001


jabba001
csendes tag

Értem. Köszönöm a segítséget. Hát az igaz, hogy használatfüggő, de konkrétabban telefonálásra meg egy kis netezésre kellene a kütyü. Nem vagyok az az állandóan online típus, csak elég sokat telefonálok és szeretnék egy elegáns telefont, ami nem merül le kb 1 nap alatt és ami ha kell, akkor kéznél van és kihúz a trutyiból :) Csak ugye a mai okostelefonoknak ez az egyik nagy bajuk, hogy hamar merülnek. Ez tudásban nagyon is jónak tűnik, az S3-as az nagyon nagy darab számomra és ugye az annyival hamarabb is merül, ez meg hasonló tudással, kisebb méretben tetszetősebb. A feloldást illetően arra gondoltam, hogy a home, illetve a bill.zár gomb megnyomása után mintha kissé "lassan" reagálna és jönne fel a kijelzőn a feloldó kis "ábra" .... De ezt csak olvastam valahol, emiatt kérdeztem! :)

(#4003) paxm válasza Apaf3j (#4001) üzenetére


paxm
aktív tag

Nálam 2G-n és wifi használatával,a szinkronizálások állandó jelenléte nélkül simán kibír 3 napot, min.5 óra kijelző idővel.

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#4004) Apaf3j válasza paxm (#4003) üzenetére


Apaf3j
tag

Az szép :)

Climate is what you expect, weather is what you get.

(#4005) Apaf3j válasza jabba001 (#4002) üzenetére


Apaf3j
tag

Nálam nincs ilyen késés.

Climate is what you expect, weather is what you get.

(#4006) jabba001 válasza Apaf3j (#4004) üzenetére


jabba001
csendes tag

3 napot??? Az nagyon jó :) Na hát nálam is ien körülmények között lenne használva. 2G és néha wifi, max alkalmanként ha nincs wifi akkor úgy netezni. de szinkron nélkül...stb... és mind1 hogy milyen android van rajta? .1 es vagy .2 es? Az akkut nem befolyásolja a verzio száma?

(#4007) jabba001 válasza paxm (#4003) üzenetére


jabba001
csendes tag

3 napot??? Az nagyon jó :) Na hát nálam is ien körülmények között lenne használva. 2G és néha wifi, max alkalmanként ha nincs wifi akkor úgy netezni. de szinkron nélkül...stb... és mind1 hogy milyen android van rajta? .1 es vagy .2 es? Az akkut nem befolyásolja a verzio száma?

(#4008) jabba001 válasza peterfon (#3718) üzenetére


jabba001
csendes tag

hello, melyik android van a telefonodon? Nagyon jól bírja akkor neked az akku :O

(#4009) Aryes válasza Apaf3j (#4001) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én a fejlesztői beállítások között levettem az összes animáció idejét 0,5-re, és volt amelyiket ki is kapcsoltam. Érzetre nagyon sokat gyorsult ettől a kezelőfelület.

Az említett lassú reakcióidő furcsa módon érezhető volt pl a telenornál kitett mintatelefonokon, de a sajátomon szerencsére semmi. Talán a szalonban a rajta lévő demo program okozhatja, esetleg vmi háttérben futó alkalmazás, néha nálam is előjön, ha pl videónézés közben rányomom a képernyőzárat, utána lassan old fel, de alapból asszem rögtön reagál a gombnyomásra, ha jó ritmusban húzom az ujjam a gombnyomás után, fél mp alatt már a kezdőkepernyőn vagyok.

(#4010) jabba001 válasza Aryes (#4009) üzenetére


jabba001
csendes tag

értem. És akkuidő szempontjából mind1 hogy melyik verzió van rajta androidból? vagy ha mostanság vennék, akkor a 4.1.2 vel kapnám alapból?

(#4011) Aryes válasza jabba001 (#4010) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem tudom, nekem egyre gyanúsabb, hogy a 4.1.2 tényleg gyorsabban merül. 4.1.1-el 7 órát is tudtam netezni egy feltöltéssel, de ezzel csak nem jön össze 5nél több, ha megfeszülök se. Cserébe viszont gyorsabb lett, sok helyen érezhetően.

(#4012) Winchester95 válasza jabba001 (#3999) üzenetére


Winchester95
őstag

Tökéletes.Ez az egy szó van rá.Még mindig!

(#4013) szunyi777 válasza ben016 (#3972) üzenetére


szunyi777
őstag

"Sziasztok!

Szeretném megcsinálni azt a szoftverfrissítést ami le van írva a téma összefoglalóban, de letöltöttem a t-mobile-os szoftvercsomagot és nincs benne se .pit fájl, se pedig csc. Amit a PDA-ba kell helyezni az sem úgy néz ki mint ahogy le van írva. Most akkor hogy van ez?"

Erre Én is kiváncsi lennék nagyon!!!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4014) boken válasza szunyi777 (#4013) üzenetére


boken
senior tag

letöltöd,szerintem az egy rar fájl(egyszerüen kiteszed az asztalra és megnézed hogy az odin PDA látja-e,ha nem akkor kibontod az asztalra és lesz egy tar fájl,odin PDA betallóz és start,ha elsőre is felismeri akkor már eleve tar,teló feltesz és had szóljon.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#4015) boken válasza boken (#4014) üzenetére


boken
senior tag

Ezeket hívják egy fájlos romnak!

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#4016) paxm válasza boken (#4015) üzenetére


paxm
aktív tag

Ha custom romról gyárira akar valaki visszatérni,akkor cwm-ből mindenképpen kellenek a vipe-ok,különben csak botlop lesz az eredmény.

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#4017) boken válasza paxm (#4016) üzenetére


boken
senior tag

Majd megpróbálom frissítetni az oldalt,nem kell cwm-ből van egy wipe fájl amit szintén odinból egyszerűen PDA-ból lefuttat és nem kell cwm-ben bóklászni.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#4018) paxm válasza boken (#4017) üzenetére


paxm
aktív tag

Így van az is jó! Mi van a gyári kernellel? Nekem egyedül még ez nem világos. Azt külön fel kell tenni,vagy a gyári rommal visszakerül az eredeti?

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#4019) boken válasza paxm (#4018) üzenetére


boken
senior tag

Nekem vissza tette a gyárit.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#4020) golyós


golyós
őstag

Megérkezett a feleségemnek szánt s3 mini a pikk-pakk pontba( inmedio újságos) :C
Este megyek érte , így én is valószinűleg csatlakozom néha hozzátok ha elakadok valamivel.
Ma fogtam a kezembe egy ilyet és meg kell mondjam nagyon tetszik.Tetszik fehérben,a 4" pont jó, ha néha majd hozzáférek megnyomkodom, hogy milyen a kicsike.Bár az első pár nap szerintem le sem fogja tenni az asszony maximum ha elakad szinkronizálás és beállítás közben.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#4021) Atish19


Atish19
őstag

Újabban mindenki panaszkodik, hogy alig hallanak engem meg halk vagyok. Hasonlót nem tapasztalt senki? nemlehet ezen állítani valahol?

(#4022) Aryes válasza Atish19 (#4021) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ezt nagyon sok minden okozhatja. Ugyanaz a partner panaszkodik, vagy többen is, többféle telefonnal?

(#4023) Atish19 válasza Aryes (#4022) üzenetére


Atish19
őstag

Eddíg hárman mindegyik másféle telefonnal.

(#4024) Aryes válasza Atish19 (#4023) üzenetére


Aryes
nagyúr

Esetleg nem esett le...?

(#4025) Atish19 válasza Aryes (#4024) üzenetére


Atish19
őstag

Valamelyik nap alvás közben lerántottam a töltőkábellel és nekilendült az ágy szélének, de igazából nem ütődött nagyot. Ezenkívül egyszer sem esett le.

[ Szerkesztve ]

(#4026) szunyi777


szunyi777
őstag

Hali

A GL To SD -n kivül esetleg más okosságot tud valaki, ami S3 minire jó, és át lehet vele mozgatni SD-re?
A GL To SD Szupi jó, de csak a játékok adatait lehet mozgatni, mondjuk már az is elég....
1-2 mostani játék 1 Gb fölött van, és azt szépen átmozgatta Nekem az sd-re, és Mount-olva simán mennek...
Igaz class 10 az SD-kártya!

köszi..

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4027) Aryes válasza szunyi777 (#4026) üzenetére


Aryes
nagyúr

Meg még mit szeretnél átmozgatni? 50megás játékokkal nem bírod megtölteni a belső memóriát. :) Azon kívül bármit csinálsz, a telepített programok egy részét úgyis mindig a belső memóriába teszi, kivéve, ha app2sd-t használsz, de azt nem tudom lehet-e JB alatt. Ahhoz viszont ketté kell partícionálni az sd kártyát, fat + ext partícióra.

Atish19: ennyi is elég lehetett, a mikrofon az usb aljzat mellett van, a rántástól is lehetett baja, bár elég kicsi esélyt adok neki... Ez előtt is panaszkodtak, vagy nincs összefüggés?

[ Szerkesztve ]

(#4028) Atish19 válasza Aryes (#4027) üzenetére


Atish19
őstag

Eddíg csak 3 ember panaszkodott de valaki már említette az esés elött pár nappal. Ami érdekes, hogy a többi partnernél nem áll fennt a hiba. Ha lesz időm újrahúzom a telefont aztán ha nem javul akkor szervíz.

(#4029) retesz147


retesz147
addikt

kinek milyen üzemidőket produkál a teló/jelly bean? szoktátok figyelni??

nálam most jár 400 óránál, de azért most már eléggé visszalassult.....gond nincs vele, csak érezhetően meg-megdöccen....hozzáteszem, nyúzom rendesen!

de ez már dicséretes, hogy több mint 2 hete nem volt újraindítva se és perfektül muzsikál!

Xiaomi 13 eu dev...

(#4030) Winchester95 válasza retesz147 (#4029) üzenetére


Winchester95
őstag

Átlag 2 nap mindig meg van.3G,GPS nélkül.
Gyári JB rendszer.Kezdetek óta nem volt újrahúzva se semmi.

(#4031) retesz147


retesz147
addikt

félreértettél......nem az akkuidőre vok kíváncsi, hanem, hogy újraindítás/kikapcsolás nélkül menyit megy el a teló, úgy hogy nem bolondul meg, nem lassul be számottevően......

Xiaomi 13 eu dev...

(#4032) Winchester95 válasza retesz147 (#4031) üzenetére


Winchester95
őstag

Ja, az más.
Nem tudom.Én ilyeneket nem nézem már.Amelyiknél 1024MB memória van felesleges nézni.(Kivéve a szoftveresen csökkentett memóriájú példányokat pl xperia s.)
Nekem eddig két telefonom volt az Xperia S-en kívül.
ZTE GrandX IN+Galaxy S III Mini.
Ezeknél (amik már 1gb rammal rendelkeznek ténylegesen) Nem jellemző hogy meghülyül, lassul stb.....)
Vagy csak én nem vettem észre.

(#4033) Aryes válasza Winchester95 (#4032) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem a memória miatt, de egy processz is meghülyülhet, ha sokat fut. Nálam is kb 400 óra, a múltkor én is feldobtam ezt a témát, és vki szintén 400 órát írt, hogy utána kicsit rigolyás lesz a teló, úgy látszik ez vmi lélektani határ a telónál. Szóval úgy 2 hetente érdemes újraindítani. Szerintem azért ez is szép.

(#4034) szunyi777


szunyi777
őstag

Hali

Ujabb build-ot váltott ma Enox ;)
Build v3.0, és Új firmware XXAMD3!!!

Enox reVenge one

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4035) Kasya válasza jabba001 (#4002) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ez a probléma úgy van jelen, hogyha beírod a jelszót és utána okézol. Az oké után az animáció miatt lassúnak tűnik a homescreen betöltése. Ez végülis mondható akár lassúnak is.

Retesz147: Lassulással nem szokott gond lenni, főleg ha a memória megtelik a telefon magától újraindul :) De sebességben mindig jó.

[ Szerkesztve ]

(#4036) Kasya


Kasya
nagyúr

Az MCM Mobile mukodik nektek, vagy csak NFC-s keszulekeken?

(#4037) szagabor válasza szunyi777 (#4034) üzenetére


szagabor
tag

Már használtam az előzőt is de az 2 alkalommal amikor a képernyőt akartam feloldani lefagyott :(( remélem megoldották !
Örömmel vettem hogy ebben a verzióban már visszakerült a fényerőállító csuszka a státuszbárba. :C

(#4038) szunyi777


szunyi777
őstag

Ez szép :)

Távcső Camera 8X

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4039) xenom0rph válasza szunyi777 (#4038) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ezt a gagyi Sz@rt :F

halahala

(#4040) szunyi777 válasza xenom0rph (#4039) üzenetére


szunyi777
őstag

Ezért is linkeltem :DD

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4041) golyós


golyós
őstag

Üdv!
Nem tudnátok megmondani a gyári naptárprogi nevét?Nagyon tetszik és ha megoldható rátenném az enyémre is.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#4042) Winchester95


Winchester95
őstag

Újabb pozitív csalódásról számolhatok be.
A tegnap este folyamán megnéztem milyen a rádió.Szépen vette az adást, hangos volt.Eddigi legjobb.
Viszont most láttam először hogy fel lehet venni a rádióból adásokat.Kiváló minőségben.
Van egyáltalán olyan dolog amiben nem szerepel jól a telefon?:D
Én nem vettem észre.

(#4043) jabba001


jabba001
csendes tag

Ehhez a 3800MaH akkuhoz mit szóltok? Lehet ilyen aksit rakni olyan telefonba, amihezalapból csak 1500-asat adnak?

http://viewitem.eim.ebay.hu/3800mAh-Extended-Battery-for-Samsung-Galaxy-S3-Mini-i8190-with-Pebble-Blue-Cover/230962103487/item

(#4044) szunyi777 válasza jabba001 (#4043) üzenetére


szunyi777
őstag

Igen , kiemelt kék hátlappal! :)
Ilyet már vettem másik készülékhez, szinte fillérekért az itthoni árakhoz képest és tökéletesen működött!!!
Ezt hozzá is adtam a termékmegfigyeléseimhez! ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4045) tomic válasza szunyi777 (#4044) üzenetére


tomic
addikt

Jól látom ehhez adják a hátlapot is?

(#4046) Bélaaaa


Bélaaaa
őstag

Valakinek van leírása, hogy lehet CWM-et feltelepíteni (letölteni) a készülékhez?

Tennék fel egy-két ROM-ot feleségem telefonjára...(pl. ezt)

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#4047) szunyi777 válasza Bélaaaa (#4046) üzenetére


szunyi777
őstag

Szia

Ezt a S3 MINI TOOLKIT -et ajánlom Neked...
Egy leirat itt
Egész sokmindent tud...
Én ezzel tettem fel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4048) Kasya válasza szunyi777 (#4047) üzenetére


Kasya
nagyúr

Es mi a tapasztalatod a rommal kapcsolatban? Gyorsabb, jobb valamiben?

(#4049) Bélaaaa válasza szunyi777 (#4047) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Köszi, megpróba.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#4050) szunyi777 válasza Kasya (#4048) üzenetére


szunyi777
őstag

A 2.2 többször leakad Nálam, és csak a power gomb 10mp-es reboot segitett!
Szerintem ez stabilabbra sikerült, visszakaptuk a fényerő szabályzást,megváltozott az alapsáv verzió AMD3 (nem veszek észre javulást a Wifi, hanghivás....)
Javitotta a zárképernyő kép cserelehetőséget...

Egyszer ezt is leakasztottam már a TB-vel felhasználói alkalmazás integrálása rendszeralkalmazássá ...
És csak a nandroid restore segitett....Pedig egyszerű app-okról volt szó, ami az előző készüléken simán ment rendszer Romból!
Tudom a hely spórolás :)
Megszoktam a regebbi telón a helyhiányt, de itt nincs :)
Igy, hogy a rendszer Rom-ban van Kb.500 Mb szabad hely ide itegráltam a dalvikot, mert azzal nincs baja...

Hirtelen ennyi...

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.