Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) szagabor


szagabor
tag

Egy kis érdekesség.
Teszt mód : tárcsávóban *#0* #

(#1552) Aryes válasza szagabor (#1550) üzenetére


Aryes
nagyúr

Roottal megy az is.
Jó az a szervízkód, már évek óta a vga kamera tesztet használom zsebtükörnek. :)

*#0228# : akkumulátor adatok, valamint szobahőmérő. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1553) szagabor


szagabor
tag

Rootolt a telefon .
Hogy lehet megoldani? Milyen progival ?

(#1554) Aryes válasza szagabor (#1553) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az xda-ról töltöttem le vmi programot, ami elvileg bekapcsolja ezt a funkcióit, azt hiszem ebben a topikban volt linkelve. De sztem ha jól keresel rá, kidobja a gugli is.

Ja, a nevét azért nem tudom, mert letöröltem, nálam nem ment mert nem vagyok rootolva.

Update: meg is van

[ Szerkesztve ]

(#1555) Dákesz


Dákesz
tag

Sziasztok!
Szerintetek S3 mini vagy Xperia P érdemesebb venni? :))

(#1556) Aryes válasza Dákesz (#1555) üzenetére


Aryes
nagyúr

Xperia P-t.

Remélem ezt megkérdezted az xperia P topikban is.

(#1557) Dákesz válasza Aryes (#1556) üzenetére


Dákesz
tag

Nemkérdeztem :D

(#1558) kengyel válasza Dákesz (#1555) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ha ez számít én pont P-ről váltottam erre :)

kengyel

(#1559) Dákesz válasza kengyel (#1558) üzenetére


Dákesz
tag

és ha szabad tudni miért? :)

(#1560) kengyel válasza Dákesz (#1559) üzenetére


kengyel
nagyúr

Küldök neked egy pü.t mert ez itt off lenne. :)

kengyel

(#1561) Dákesz válasza kengyel (#1560) üzenetére


Dákesz
tag

:R

(#1562) bubus66 válasza Dákesz (#1555) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#1555) Dákesz

Szerintem ha az Xperia P és a a Samsung Galaxy S3 mini közöl kellene választanom én biztos, hogy az S3 minit választanám. Hallgasd meg kengyel fórum tárasat ha jó meg számolom a napokat talán a 30 nap kijön neki ameddig megvolt az Xperia P-je. Én láttam a kengyel kollégától mint kettő telefonal készült képeket, hát a S3 mini röhögve veri az Xperia P-t.

(#1556) aryes

:C :B

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1563) kengyel válasza bubus66 (#1562) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ezzel teljesen egyet kell hogy értsek :C Te ismerted a P-met és most a Samsungot is. Leírtam neki pü-ben a rövid véleményem, de a döntés az ő kezében van :)

kengyel

(#1564) bubus66 válasza kengyel (#1563) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Igen ez így, van neki kell dönteni mi nem dönthetünk helyette.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1565) Aryes válasza bubus66 (#1564) üzenetére


Aryes
nagyúr

Miért? Én már döntöttem. :DDD

(#1566) kengyel válasza Aryes (#1565) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szerintem nem arra értette :)

kengyel

(#1567) szagabor válasza Aryes (#1554) üzenetére


szagabor
tag

Valami ilyesmire gondoltam de ez a minin nem megy már próbáltam . :(

[ Szerkesztve ]

(#1568) kengyel


kengyel
nagyúr

Csináltam két darab képernyőképet hirtelen hogy áll az aksim. Normál használat mellet ,folyamatos szinkronok, telefonálás, 2G, pár darab kép +videó. Net nincs,zene nincs. Időjárás óránkénti frissítéssel.

Kép 1
Kép 2

Már kérdezték hogy milyen az aksiidő . Válaszom változó. De nálam ilyen használat mellett ilyen :) Csak azt nem értem a második képen miért nem látszik rendesen a két nap !

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1569) Robex


Robex
csendes tag

Sziasztok!
1.Be lehet azt állítani,hogy ha facebookra üzenetet kapok,akkor azt a mobilon ne jelezze a felső sávban?
Szinkronizálás nincs bekapcsolva,de gondolom azért jelzi,mert a háttérben be vagyok jelentkezve facre!?
2.Van olyanra lehetőség,hogy ha kimondok egy "parancsot" (pl.bluetooth) akkor elindítsa az alkalmazást?

(#1570) Aryes válasza Robex (#1569) üzenetére


Aryes
nagyúr

1. Belépsz a facebook app-ba, beállítások, és kiveszed a pipát az értesítéseknél az üzenetek mellől.

2. Az s-voice nem erre lenne való?

(#1571) Robex válasza Aryes (#1570) üzenetére


Robex
csendes tag

Köszi a segítséget,sikerült mindkettő! :)

(#1572) Robex


Robex
csendes tag

Sms+galéria jelszavas védelmére nem tud valaki valami megoldást?
A Vault-ot próbáltam,nem a legjobb!

(#1573) Robex válasza Robex (#1572) üzenetére


Robex
csendes tag

Közben már találtam egy jót!
:))

(#1574) kengyel


kengyel
nagyúr

Módosítva lett az első hsz . :) Bele lettek téve a szolgáltatós romok + független is. Lehet használni :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1575) Nocsesz1 válasza kengyel (#1574) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Köszönjük. :K

HAJRÁ VIDI !!

(#1576) BuricsJ válasza Aryes (#1552) üzenetére


BuricsJ
tag

további szerviz kódok Samsung Galaxy-hoz:
link

Józsi

(#1577) kengyel válasza BuricsJ (#1576) üzenetére


kengyel
nagyúr

Köszönjük hogy megosztottad velünk :R Nagyon hasznos kódok vannak benne. A linket csatoltam a Logout bloghoz, ha bárki keresné.

kengyel

(#1578) trobi28


trobi28
addikt

Elhagylak benneteket nagyobbra váltás miatt,köszönöm mindenkinek az együtt működést :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#1579) Aryes válasza kengyel (#1577) üzenetére


Aryes
nagyúr

Fogalmazzunk inkább úgy, hogy igen veszélyes kódok vannak benne, alaposan el lehet velük kefélni a telót, de a fele minimum teljes adatvesztést okoz. Úgyhogy csak az piszkálja ezeket, aki ért hozzá. De amit én írtam, pl nincs is benne. :) Én direkt nem írtam veszélyes kódot.

trobi28: Te hűtlen! :) Mire váltasz? :( Legalább nem kevernek minket össze többet ;]

[ Szerkesztve ]

(#1580) kengyel válasza trobi28 (#1578) üzenetére


kengyel
nagyúr

Mire lett a váltás ?

(#1579) aryes Igen utánakérdeztem és van benne egy-két érdekes kód. Állítólag sok a JB alatt nem is működik.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1581) trobi28 válasza Aryes (#1579) üzenetére


trobi28
addikt

És kengyel: Ne kövezettek meg de kaptam egy jó ajánlatot egy Sony Xperia S-re és gondoltam kipróbálom.Majd kiderül hogy beválik-e (?) :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#1582) kengyel válasza trobi28 (#1581) üzenetére


kengyel
nagyúr

Használd egészséggel ,és problémamentesen . De azért néha benézel remélem :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1583) Aryes válasza trobi28 (#1581) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ha nem jön be, adok helyette egy s3 minit. ;)

(#1584) trobi28 válasza Aryes (#1583) üzenetére


trobi28
addikt

:DD

kengyel: Az asszonynak akarok majd venni egy ilyen minit ha lejjebb megy az ára úgyhogy biztos jövök még :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#1585) kengyel válasza trobi28 (#1584) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nagyon helyes :K Szerintem lassan csökken az ára. Jönnek megint az újabbak.

kengyel

(#1586) magich válasza szagabor (#1550) üzenetére


magich
csendes tag

Az miaz, hogy nem lehet engedélyezni?!?! Értsd nem látja a gép, mint különálló meghajtót? 2013-ban még van ilyen (na jó, az iPhone-on kívül :D)?? De és akkor a média tartalom hogy kerül bele a szervezetébe, külön Sámson alkalmazásval?

(#1587) magich válasza magich (#1586) üzenetére


magich
csendes tag

Vagy az OTG kábeles "nemlátjaapendrájvot" dologról van szó? Mert akkor elnézést a kikelésért :-)

(#1588) Aryes válasza magich (#1587) üzenetére


Aryes
nagyúr

MTP vagy mijarák módban látja a gép, és tudsz rá pakolgatni bármit. De csak vistától felfelé és csak az intézőn keresztül. Mondjuk én megoldottam, hogy total commanderen is tudjak pakolgatni, mert azt jobban csipázom. :)

(#1589) magich válasza Aryes (#1588) üzenetére


magich
csendes tag

Nyilván az sokkal kényelmesebb, nem is értem miért nem kap egy külön betűjelet, aztán ott és azzal nyitod meg, amivel nem akarod. Ez az Intézős dolog ez sok más hardvernél is kiakasztó :S

(#1590) Aryes válasza magich (#1589) üzenetére


Aryes
nagyúr

Úgy emléxem úgy csináltam, hogy az intézőben a telefonról csináltam egy shortcutot a desktopra, azt behúztam a TC-be, és ott megnyitottam. Miután ez sikerült, rögzítettem a fület, így ha csatolom a telót, csak rákattintok a fülre és mehet a másolás. :)
De próbaképp rátettem egy ftp szervert, ezzel xp alól is el lehet majd érni a fájlokat.

[ Szerkesztve ]

(#1591) Mzombi


Mzombi
aktív tag

http://www.gadget-extras.com/images/product/large/samsung-i8190-galaxy-s3-mini-screen-protector-2-in-1-by-terrapin-new.jpg

most kaptam meg ezt a fóliát angliából, este felteszem, kíváncsi vagyok hogy milyen (olvastam korábban, hogy panaszkodtatok a fóliákra), esetleg volt más is, aki ilyet vett?

(#1592) kengyel válasza Mzombi (#1591) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én fóliában Ezt ajánlom. nagyon jó minőség ,és könnyen felhelyezhető.

kengyel

(#1593) borist


borist
tag

szerintetek ennek a sebessége elég, vagy kell bele a class10?

32 GB MicroSDHC Card Samsung Plus (Class 6, UHS-1, 48 MB/s)

[ Szerkesztve ]

(#1594) Aryes válasza borist (#1593) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mire szeretnéd, hogy elég legyen? Nekem class 2-es van benne, és hd videó rögzítésre is bőven elég. ;)

(#1595) magich válasza borist (#1593) üzenetére


magich
csendes tag

Nekem ugyanez van, csak 16 gigás. Véleményt persze nem tudok mondani, mert a telefon csak a héten lesz meg :D Bizakodom :D Az biztos, hogy ez nem egy Canon 7D Full HD rögzítéssel, amihez KELL a Class 10, szóval ide szerintem totál fölösleges.

[ Szerkesztve ]

(#1596) Aryes válasza magich (#1595) üzenetére


Aryes
nagyúr

Jobb, ha tőlem tudod, hogy még a full hd videó rögzítéshez is nagyjából elég egy class 4-es kártya, feltéve, hogy jó minőségű, és teljesíti a szabványos írási sebességet, és a bitráta sincs indokolatlanul magasra állítva. A mini 720p videót 13Mbittel veszi, ha a fullhd bitrátája 30Mbit alatt marad, akkor elég a class 4. Márpedig tudtommal telefonok ennél magasabb bitrátát nem szoktak használni.

[ Szerkesztve ]

(#1597) Tarantula33 válasza borist (#1593) üzenetére


Tarantula33
tag

Nekem is ilyen van bőven jó hozzá

Huawei P30 pro

(#1598) magich válasza Aryes (#1596) üzenetére


magich
csendes tag

Na de azért össze ne merjük hasonlítani egy tükrös gép vagy egy videókamera felvételét egy "Minivel"...

(#1599) magich válasza Aryes (#1596) üzenetére


magich
csendes tag

Amúgy a Class 4 nem azért Class 4, mert nem tudja teljesíteni egy Class 6 vagy egy Class 10 írási sebességével?

(#1600) kp78 válasza magich (#1599) üzenetére


kp78
addikt

Amíg aktív a "szerkesztés" gomb, addig légy szíves azt használni, és szerkeszteni a hozzászólásod. :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.