Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Mzombi válasza kengyel (#1650) üzenetére


Mzombi
aktív tag

köszönjük, de előre megmondhattuk volna szerintem ezt... mindig ködösít minden gyártó...;)

(#1652) kengyel válasza Mzombi (#1651) üzenetére


kengyel
nagyúr

Pontos válasz !

kengyel

(#1653) Aryes válasza kengyel (#1652) üzenetére


Aryes
nagyúr

Kár ezen aggódni. Ha a samsung jelenlegi frissítési szokásait veszem alapul, akkor úgy kb nyár végére saccolom a 4.2 update-et, az 5.0-t meg mondjuk jövő tavaszra, kb a sgs5 kiadása környékére. Utána kezdhetsz aggódni, hogy nem lesz több frissítés. ;)

(#1654) Mzombi válasza Aryes (#1653) üzenetére


Mzombi
aktív tag

Akkor lehet vhogy vissza kellene tennem a 4.1.1-t, az akksi miatt... A frissitesek nekem azert gyenge pontom, mert ezelott egy Desire-m volt, amit a megvetele utan mar cseszett frissiteni a HTC, csak egy nyomi 2.3-t tettek fel a hivatalos weboldalra...stb, eleg idegesito volt...

(#1655) kengyel válasza Aryes (#1653) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez konkrétan nem is aggódás volt, csak kérdés. :) Mire kijönne akkor már szerintem én lecserélem. Jön az S4 mini .

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1656) Aryes válasza kengyel (#1655) üzenetére


Aryes
nagyúr

Milyen s4 mini? Még a maxit se adták ki. :DDD

(#1657) Mzombi válasza kengyel (#1642) üzenetére


Mzombi
aktív tag

nekem 5786 lett, de nekem is bent maradt az energia...
holnap rámegyek majd anélkül, bár így is kevésnek tűnik... :/

(#1658) kengyel válasza Aryes (#1656) üzenetére


kengyel
nagyúr

De akkor olvass utána :D Ha kijön az S4 akkor követi a mini !

Mzombi ! Nekem is bent maradt ,majd nélküle is csinálnom kell egyet.

S4 Mini

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1659) borist


borist
tag



átlagos

[ Szerkesztve ]

(#1660) kengyel válasza borist (#1659) üzenetére


kengyel
nagyúr

Na ez nagyon jó eredmény. Nálam mikor csináltam bolond fejemmel bekapcsolva hagytam az energiatakarékos módot. Arra nem figyeltem oda ! Ja és Wifi nélkül csináltam, mobilnettel.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1661) Rosszarcu01


Rosszarcu01
tag

Hy!

Hol tudom be ill.kikapcsolni hogy a tel.számom küldje hivásnál vagy sem?

(#1662) boken válasza Rosszarcu01 (#1661) üzenetére


boken
senior tag

Szia,telefontárcsázó,menü-hívás beállítások -további beállítások.
hivószám

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#1663) Aryes válasza Rosszarcu01 (#1661) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ha csak egy számot akarsz szám nélkül hívni gyakran, érdemes elé írni a névjegyzékben a #31# kódot. ;) Fordított esetben ( ha mindenkit szám nélkül hívsz, csak egy számot akarsz számmal hívni) meg *31#

(#1664) Mzombi válasza kengyel (#1658) üzenetére


Mzombi
aktív tag

6631 lett a test wifin, minimalis a kijelzo (mint mindig), energi nelkul... Kivancsi lennek egy 4.1.1-es tesztre is a telefonon. Ha vki megtenne, hogy megirja, hogy garivesztes nelkul hogyan tudom visszatenni a 4.1.1-et, azt nagyon megkoszonnem (persze PÜ-ben).

(#1665) peterfon


peterfon
csendes tag

Jajjj, Istenem, leejtettem ma. A jobb felső sarkáról ledobta a festést.
Lekopogom, semmi baja nincs, ráesett a jobb felső sarkára, majd a kijelzőn landolt. A kijelzőt 20 percig böngésztem, semmi de tényleg. Még hajszálkarc se.

Én ostoba fasz. Veszek hozzá 4000ért tokot, és akkor vagyok olyan gyökér, hogy anélkül berakom a kabátzsebbe és lehajolok, és kicsúszik.

Bocs, de tényleg a szememre nem vigyázok ennyire, és az ütő megállt bennem amikor landolt. Szerencsére hajolva voltam kb 60cm-t zuhant.

Sorry tényleg, off.

(#1666) Aryes válasza peterfon (#1665) üzenetére


Aryes
nagyúr

Őszinte együttérzésem. Én ugyanígy jártam, míg nem volt tokom, fürdőszoba kövön pattant kettőt, megállt a szívem. Szerencsére nem lett baja. Azért vettem a tapadós szilikon tokot, mert fejen is állhatok, akkor se csúszik ki vele a zsebemből, de ha mégis, olyan vastag, hogy két méterről se lenne baja, max a gumi miatt visszapattanna a kezembe. :)

(#1667) Aryes


Aryes
nagyúr

Emberek! Az én fülemmel van baj, vagy tényleg rohadt jól szól a mini a gyári fülessel? Nem tudom, valahogy sikk szidni a gyári füleseket, de nekem valahogy annyira bejön a hangzása. Még soha nem éreztem ennyire kevés késztetést EQ utánállítgatásoknak, vagy hangerő állítási kényszert, mint ennél a telefonnál, pedig az előzőt az egekbe dicsérték a DAC-ja miatt, és igen jól is szólt. Gondoltam megosztom ezt, hogy írjak már valami pozitívat is. :DDD

(#1668) kengyel válasza Mzombi (#1664) üzenetére


kengyel
nagyúr

Csinálok már ma egy normális tesztet energia nélkül :) A gyári T.s 4.1.1-en . Most neked milyen rom van fent ?

(#1667) aryes Én még nem próbáltam fülessel ,de kipróbálom. Csak előbb ki kell bontanom a csomagolásból :)

Kintről megrendeltem a hátlapot ( akkufedelet ) magyar ropogósban 1100 pénzt kóstált :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1669) Mzombi válasza kengyel (#1668) üzenetére


Mzombi
aktív tag

Nekem a gyari 4.1.2 van fent (fuggetlen a telo).

Fules: pont ezt irtam en is vmelyik postomban, hogy nekem van egy Sennheiser fulesem, de miota megvan ez a telo, csak a gyari headset-t hasznalom, nekem bejon...

(#1670) kengyel válasza Mzombi (#1669) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nekem sajnos T.s a telefon és még mi nem kaptuk meg a 4.1.2.-őt. Ezért akartam függetlent csak az sok ropogósba került volna :)

kengyel

(#1671) kengyel


kengyel
nagyúr

Megcsináltam a tesztet. energiatakarékos mód kivéve,Wifi, és sajnos egy no name 4GB-os sd kártya van benne. szerintem az is meghúzta a végén. Gyári T.s 4.1.1 :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1672) Robex


Robex
csendes tag

Szerintetek miért nem làtja a bluetooth headsetemet a teló??A régi telommal faszåul müködött.

(#1673) kp78 válasza Robex (#1672) üzenetére


kp78
addikt

A BT headseten a párosítás funkció aktív? (általában 2 különböző fénnyel, vagy sűrűbben villog).
Nekem SE PV703-at simán vette, semmi gondja nem volt vele.

[ Szerkesztve ]

(#1674) Robex


Robex
csendes tag

Közben már sikerült! :)

(#1675) Mzombi


Mzombi
aktív tag

Miert nem tudja ez a telefon, h ha kikapcsolom ejszakara es be van allitva ebresztes, nem kapcsol be az ebreszto

(#1676) SteveBeard válasza Mzombi (#1675) üzenetére


SteveBeard
senior tag

Ezt egyik androidos telo sem tudja....

Steve

(#1677) Gedeon31 válasza Mzombi (#1675) üzenetére


Gedeon31
addikt

Tedd repülő módba és úgy ébreszt majd :)

(#1678) Jorus válasza SteveBeard (#1676) üzenetére


Jorus
nagyúr

IPhone sem - ha ez számít. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1679) SpeaK


SpeaK
tag

Sziasztok,
Ez az OTG (usb2go) megoldás hogy otgkábel+pendrive működik az s3 minivel? valaki próbálta már? vagy az OTG nem támogatott?
köszi :R

A siker titka a nem kézenfekvő dolgok megszervezése.

(#1680) Aryes válasza SpeaK (#1679) üzenetére


Aryes
nagyúr

Próbáltam, nem működik, de úgy tudom rootolva működik, úgy viszont nem próbáltam.

(#1681) kengyel válasza SpeaK (#1679) üzenetére


kengyel
nagyúr

De szerintem minek erre a kis telefonra pl, külső adattárolót tenni. Teszem bele egy nagy micro sd karit ,és arra küldheted az anyagot akár filmben mint zenében, bármiben. Mégsem egy tabletről beszélünk.

(#1680) aryes Na mit szólsz az elvégzett teszt eredményéhez ? Igaz No Name kártya van benne lehet az is húzta lefelé az eredményt :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1682) Aryes válasza kengyel (#1681) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nálam is kb ennyi, azért nem szóltam semmit rá. :)
Azért az otg kábel jó még ezen kívül pár ügyes trükkre, mint külső billentyűzet, egér, meg pl a múltkor indulás előtt kellett volna a gyereknek feltenni pár mesét a telefonra, ami külső winyón volt, és ha nem kellett volna hozzá bekapcsolni az asztali gépet, akkor pont lett volna annyi időm, igy viszont maradt a gyerek mese nélkül. :)

(#1683) kengyel válasza Aryes (#1682) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én őszintén szólva a telefonon ilyen külső dolgokat nem is csatlakoztatnék. Nincs is rá szükségem ,és ott van ehhez a PC+tablet :) De persze ez kinek hogy alapon. :K

kengyel

(#1684) mediumgecso


mediumgecso
őstag

VÉGRE!!!!!! :D :D :D :D
BLN + Kernel
Nem is kell ide LED visszajelzés nemfogadott hívásokra..... :D
Ha valakit érdekel leírom hogy tettem fel....státusz hivatalos maradt, tehát binary counter nem nő, vagyis GARI MEGMARAD!!!!!
Aki nem ismerné: nemfogadott hívás esetén villogtatja a két érintőgombot

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1685) SpeaK válasza mediumgecso (#1684) üzenetére


SpeaK
tag

Csak hívásokra ? vagy lehet személyre is szabni? pl: email, sms, esetleg más? Engem érdekelne... de ez most 4.1.1 alatt is megy? rootolni is kell hozzá? :)

A siker titka a nem kézenfekvő dolgok megszervezése.

(#1686) SpeaK válasza Aryes (#1680) üzenetére


SpeaK
tag

Jólenne megtudnunk hogy megy-e rootolva, mert akkor megkéne rootolnom :P
Igen jó lenne néha... mert igazabol nekem is 32gigas kari van benne... es epp ezért, lehetne pendrive-ra másolni rá dolgokat... 1-2x kellett volna már... nembeszelve a billentyuzetről :) néha jó lenne

A siker titka a nem kézenfekvő dolgok megszervezése.

(#1687) SziberTomi válasza SpeaK (#1686) üzenetére


SziberTomi
tag

Sziasztok. A videólejátszó nálatok nem akad? És lehet rá varázsolni flash playert?

iPhone 5S

(#1688) SziberTomi válasza SziberTomi (#1687) üzenetére


SziberTomi
tag

És az állapotjelző hiányát lehet valamilyen progival pótolni? Gondolok olyanra, hogy a lezárt képernyőnél fekete háttérra kiírja az értesítéseket (email, hívás, sms, fb üzi)?

iPhone 5S

(#1689) Tarantula33 válasza SziberTomi (#1687) üzenetére


Tarantula33
tag

Az xda-n találsz flash playert.

Huawei P30 pro

(#1690) Aryes válasza kengyel (#1683) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az első hsz-be be lehetne tenni a flash player linkjét az xda-ról, már többen kérdezték.

SziberTomi: az eléggé leszívja az akksit a képernyő folytonos bekapcsolva tartása miatt, nekem az érintő gombok villogtatása jobban megmozgatta a fantáziám. :)

[ Szerkesztve ]

(#1691) Mzombi válasza mediumgecso (#1684) üzenetére


Mzombi
aktív tag

engem érdekelne..

(#1692) szagabor


szagabor
tag

Engem is érdekelne !
Egy jó magyar leírással be is kerülhetne ez első hozzászólásba mert a készülék egy (szerintem) alapvető hiányosságát lehetne megszüntetni !

(#1693) aicon válasza mediumgecso (#1684) üzenetére


aicon
senior tag

Azt írja root kell hozzá, azzal meg repül a garancia, ha nem tudod visszaállitni.

Van a playen is: link

[ Szerkesztve ]

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#1694) kengyel válasza Aryes (#1690) üzenetére


kengyel
nagyúr

Oké rendben van bele lesz téve. :) Köszi hogy szóltatok. Már a Logout Blogomból letölthető. :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1695) mediumgecso válasza aicon (#1693) üzenetére


mediumgecso
őstag

Ez nem igaz, garancia nem ugrik!
Ha hazaértem melóból (3 után) megírom és ki lehet próbálni.

Szerk.: Működik, kipróbáltam, viszont az érintőgomb világítás -BLN esetén- csak 30%-a az érintőgomb jelenlegi világosságának. Ennek tudatában tegyétek majd fel!!!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1696) kengyel válasza mediumgecso (#1695) üzenetére


kengyel
nagyúr

De ha csak rootolod a telót ,és nem tudod visszarakni a gyári romot már akkor is ugrott a garanciád . És az mivel jobb hogy nem fogadott híváskor világítanak a gombsorok ?

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1697) aicon válasza kengyel (#1696) üzenetére


aicon
senior tag

Hogy jobban leszívják az akkut, mint a noled vagy az iled appok. :D

(#1695) mediumgecso

A főoldalon le van írva mikor/mitől ugrik a garancia.
Egyébként meg nekem teljesen mindegy...

[ Szerkesztve ]

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#1698) kengyel válasza aicon (#1697) üzenetére


kengyel
nagyúr

Na ez az ,pont ezért írtam hogy minek az :) Így szerintem tök jó aksiidő van. Ha valamivel megzavarod akkor meg csodálkozik hogy hamar lemerül :D De mindenkinek saját döntése persze !

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1699) aicon válasza kengyel (#1698) üzenetére


aicon
senior tag

:K

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#1700) kengyel válasza aicon (#1699) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nálam hihetetlen jó aksiidőt produkál a telefon, nagyon elégedett vagyok vele. Átlagosan 2.5-napot simán megy csak utána kéri a töltést. A legnagyobb csúcsom ,4-nap volt de ebben csak telefonhívások voltak :) Na ezért nem piszkálom meg ,mert nálam nem mindegy mennyit megy készenlétben a készülék.

kengyel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.