Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) SpeaK válasza Aryes (#1846) üzenetére


SpeaK
tag

egyáltalan nem :(
4x ujrainditottam... most ugynézki nem csinálja... holnap derül ki :)

A siker titka a nem kézenfekvő dolgok megszervezése.

(#1852) Aryes válasza kengyel (#1848) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nekem wave volt az előző telóm és annak is 800x480 pentile a kijelzője, de 3,3"-on. Az a dpi és képminőség veri az iphone 4et, egymás mellé téve is. Megmondom őszintén mivel rövidlátó vagyok, én elég közelről nézem a kijelzőt és ezen már zavar, hogy látom a képpontok közti fekete részt, és az is zavar, hogy az wave-en (és a SGS I-en is) kritizált túlszaturált színeket a mostani telefonokon már visszavették, én speciel pont ezért imádtam az amoledet. Ezért sokkal mosottabbak a szinei, a fehér sem olyan hófehér rajta (igaz sötétben meg megvakultam tőle, ez viszont nem bántja a szemem, ugye pro és kontra), szerintem ezt szoftveresen butították le és vissza is lehetne csinálni megfelelő programmal.

De hogy elavult lenne? A samsung nemrég adott ki 800x480-as pentile kijelzőt 5"-os méretben. :) Akkor ennek a dpi-je még egészen az élvonalba tartozik. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1853) szagabor


szagabor
tag

Szia Én Defy+ -ról váltottam erre aminek 480*854 a felbontása de szerintem ennek szebb a képe !
Tehát nem minden a felbontás !

(#1854) kengyel válasza Aryes (#1852) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nekem a második telefonom volt a Wave 2 :) Már abban is minden tetszett kivéve a Bada OS. t . Nekem különösebb gondom nincs a 480x800 as felbontással ,szerintem a mi készülékünkön szépen teszi a dolgát. Nekem ami ebből a készülékből hiányzik az egyedül az 1080p videó felvétele. De az egész készüléket nem nevezném elavultnak. Én is nem régen gondolkoztam egy cserén ,de végül letettem róla. És nagyon tetszenek a készülék, kijelző színei. Akár mit fotózok ugyan abban a színvilágban kapom vissza :K

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1855) Aryes válasza kengyel (#1854) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én nemcsak az 1080p-s, de a 720p-s videót is hiányolom ebből a telefonból... ;) Ebben sajnos megint a wave győzött. Ritka jól összerakták azt a készüléket, és ugyanilyen jól el is cseszték a badával. Sajnos.
De távol álljon tőlem, hogy leszóljam a mini kijelzőjét. Szó sincs róla. Egyetlen készülék sincs a középkategóriában, aminek szebb lenne a képe. Még a felsőben is találni rosszabbat.

[ Szerkesztve ]

(#1856) kengyel válasza Aryes (#1855) üzenetére


kengyel
nagyúr

Igen a Wave telefonokat a badával szúrták el ,maga az egész készülék teljesen rendben van. Az S3 mini meg a középkategóriában szerintem van helye. Tényleg jönnek ki még telefonok 480x800 as és még kisebb felbontással is. Ennek a telefonnak nincs nagy eget verő nagy baja ,csak kivéve egyet. Az árát a kezdetektől fogva majdnem a felső szegmensbe szánták. :(((

kengyel

(#1857) retesz147 válasza SpeaK (#1851) üzenetére


retesz147
addikt

beragadt a mediszervered (géphez való csatlakoztatás után,videótól, rosszul megírt mp3-tól, vagy CD borítótól, amit keresett és nem talált, majd végtelen ciklusba került)....ezt nekem is csinálta és az összes 4.1 és felette csinálja, ez egy android bug....valakinél sokszor előjön, valakinél csak néha néha vagy soha...

nálam ez segített: rescan media

de sajnos van akinél ez se segít.....ott , akkor ROOT kell és hasonló okosságok (eddig én nem mentem el, mert nálam megoldotta)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#1858) retesz147


retesz147
addikt

Mesterek, szeretnék választ kapni, ha lehetséges, az összefoglalóimból 3 db kérdésre, amik úgy érzem kb 5 perc alatt kipróbálhatóak...

méghozzá ezekre:
I. rész: 3. és 4. kérdésére
II.rész 6. kérdésére

kérlek titeket a maps-ot próbáljátok már ki nekem és aki használja a Dolphint, annak is ezt csinálja a görgetés?

Köszönöm szépen!!!!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#1859) Aryes válasza retesz147 (#1858) üzenetére


Aryes
nagyúr

A dolphinos kérdésedre már aznap válaszoltam, de csinálj egy resetet és gyanítom mindhárom kérdésedre rögtön választ kapsz.
A google nowt betanitani nem öt perc, nem is ötven, úgyhogy arra nem tudok válaszolni.
A maps budapest részét mindjárt megnézem, eddig azért nem néztem, mert gondoltam majd egy pesti megteszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#1860) Aryes válasza retesz147 (#1858) üzenetére


Aryes
nagyúr

A maps nem engedi lementeni Pestet, valószínű vmi jogi korlátozás lehet, vagy még nem készült el az offline térkép, nemigen törik össze magukat a nagy igyekezetben, hogy megcsinálják. :) Érdekes, mert Debrecen pl már letölthető.
Ja bocs, hogy a "mester"-t magamra vettem, nem tudom ki volt a címzett. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1861) tomi5244


tomi5244
őstag

Akárhány tesztet/videót/képet nézek, egyre jobban bejön ez a teló!! :)

A jelenlegi Galaxy Ace-em hátlapja érdes kivitele nagyon bejön. Szerintetek az SIII Minihez lehet kapni ilyen kivitelű hátlapot? Googleban nézelődtem de nem nagyon találtam.

Továbbá az ami még szimpatikus, hogy a középső fizikai gombot meghagyták, ez számomra nyomós szempont mert így fel lehet ébreszteni a kijelzőt, nem kell "nyújtózkodni" a felső kikapcsoló gombhoz. :P

(#1862) kengyel válasza tomi5244 (#1861) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én olyan hátlapot nem találtam. Pont hasonlót kerestem a csúszás, és ujjlenyomat ellen. viszont csak beszereztem egy kék színű hátlapot :) Ez már gyűjtheti a karcokat és lenyomatokat :) ( persze nem eredeti )

kengyel

(#1863) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Tudtok egy képpel illusztrált leírást adni hogy kell KIES-sel SW-t frissíteni??
Még nem használtam és nem tudom hogy kell.

Kérdés: Ki kell kapcsolni a telót a frissítéshez, vagy netán download módba kell tenni???

Köszönöm.

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1864) kengyel válasza mediumgecso (#1863) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem igazán kell szerintem képekkel illusztrálni. Ha megnyitod a kies.t csatlakoztatod usb vel felteszi a drivereket, és mindent ki fog írni hogy mit csinálj. De mit akarsz kiessel frissíteni ? Tudtommal nincs frissítés :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1865) RicoRR


RicoRR
tag

Mobil adatforgalmam kb. 550 mb, ebből kb. 700 megát a chrome használt, kb. 200 megát a gmail.
Akkor most mi van? Lassan kicsúszok az 1 gigás előfizetésből? Vagy nem?

(#1866) Aryes válasza RicoRR (#1865) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az van, hogy térj át opera minire a hónap végéig. :DDD

(#1867) mediumgecso válasza kengyel (#1864) üzenetére


mediumgecso
őstag

Jól tudod nincs frissítés, csak szeretnék egy teljesen szűz gyári romot feltenni, sokat romoltam mostanában....magyarán vissza akarom tenni az eredeti telenoros rom-ot

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1868) Tarantula33 válasza RicoRR (#1865) üzenetére


Tarantula33
tag

550-ből 700mb?

Huawei P30 pro

(#1869) Aryes válasza Tarantula33 (#1868) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tényleg, most nézem. Automatikusan jól olvastam. :D

mediumgecso: akkor te a vészhelyzeti szoftver-helyreállításra gondolsz? Ahhoz ha jól tudom download módba kell tenni a telót.

[ Szerkesztve ]

(#1870) kengyel válasza mediumgecso (#1867) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor csináld meg a vészhelyzeti szoftver visszaállítást. Mindent feltesz a kies és írni fog minden utasítást. Nem igazán tudod vele elrontani.

kengyel

(#1871) RicoRR válasza Tarantula33 (#1868) üzenetére


RicoRR
tag

Pontosan. Össz időszaki adatforgalom 550. Alatta részletezve chrome 700 gmail 132, és ha mindent összeadok kijön kb 1080
Az ok, hogy teló és szolgáltató eltérhet egymástól, na de teló önmagától. Most melyik adatnak higgyek? 1gb van előfizetve a felett igen drága.
Nem merek mobilnetezni márc 5-ig! :(

[ Szerkesztve ]

(#1872) Rosszarcu01


Rosszarcu01
tag

Mielőtt megvettem ezt a telót ÉN mondtam itt, h. a kijelző feloldás késik 1-2 mp-et a gomb lenyomását követően. LE lettem ugatva, h. kamu!! Erre tessék!! Mint mindig igazam van!!!! :(((

(#1873) csiporgo válasza Rosszarcu01 (#1872) üzenetére


csiporgo
csendes tag

Érdekes,nekem nem késik a gomb lenyomását követően.Lehet valamilyen program bezavar,nem?

Samsung galaxy s3 mini blue(JB-4.1.2.)

(#1874) aicon válasza Rosszarcu01 (#1872) üzenetére


aicon
senior tag

Még soha nem tapasztaltam a késést

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#1875) Rosszarcu01 válasza csiporgo (#1873) üzenetére


Rosszarcu01
tag

Érdekes retesz147-es kollégánál és nálam is kicsit késik. Plusz amut anno nyomkodtam a Mm-bam annal is.
Nincs fent olyan program ami bármit is befolyásolna.

(#1876) kengyel válasza Rosszarcu01 (#1872) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nálam ilyen késés nincs,és nem is volt.

kengyel

(#1877) t256


t256
őstag

Sziasztok! Galaxy S után mekkora előrelépés ez a telefon? Csütörtökön vettem egy LG L9-et, de a nagy kijelzőn kívül semmi nem tetszik benne.
Ráadásul rossz a jack csatlakozója.
Megpróbálom 8 napon belüli elállás jogával vissza adni a t-mobile-nak.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#1878) retesz147 válasza RicoRR (#1871) üzenetére


retesz147
addikt

annyit tudok ebben segíteni neked, hogy van 500MB-os mobil netem......a teló az összes adatforgalomra az adathasználatnál a grafikon alatt 83,5 megát ír...
a programokat, ha külön külön összeadom az bővel 200MB fölött van.....
vodánál a netinfóban pedig 78MB-ot használtam el......
szóval az összesített a jó vagyis az közelít a valósághoz, nem pedig a programok által elhasznált....(lagalább is nálam)
ezt én se értem, hogy hogy számolja....

és ez az én tapasztalatom, nem tudom menyi az igazságalapja.....

Xiaomi 13 eu dev...

(#1879) kengyel válasza t256 (#1877) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ha jól tudom kijelzőben itt méretre gondolok semmi. Viszont azért ebben 2-mag "dübörög " és ezt segíti 1GB ram. Mindenképp gyorsabb a készülék. De te a GT-I9000 re gondoltál ? Mert én ehhez mértem :)

kengyel

(#1880) retesz147


retesz147
addikt

a késéshez annyit tudok hozzáfűzni, hogy kb 10-ből 8x késik....nálam aztán van mi befolyásolja, szóval meg is értem.....

ma csináltam egy tesztet:
10 percet böngésztem chrommal,dolphinnal,gyárival és maxthonnal....mindegyikel 10-10 percet, ugyan azokat az oldalakat nyitottam meg, ugyan annyit frissítettem és mindegyik wi-fin volt.....

az összes 3%-ot evett meg az akksiból(semmi más nem futott a háttérben és végig be volt kapcsolva a kijelző mindegyik alatt)....és a GSam-ben is elég hasonló 5-4,9-5,1-5%-ot ír használatra.....szóval...

(valakinek, akinek van ideje, böngészne valamelyikkel 10 percet wifiről? kíváncsi vagyok, neki menyit eszik....
jah semmi extra oldal nem volt....itt a fórum,vodafone oldala...és olyan egészséges frissítgetés volt,kb percenként a fórumot és kb ennyi)

Xiaomi 13 eu dev...

(#1881) t256 válasza kengyel (#1879) üzenetére


t256
őstag

Igen i9000, amit lecseréltem rá, illetve most anyám használja

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#1882) Balage180


Balage180
tag

Sziasztok!

Van már sammobilos vagy egyéb forrásos 4.1.2 amiben van magyar nyelv? Bocsi a láma kérdésért de nekem nem ilyen telóm van ez koléga nőmé és nem vagyok benne a témában.... (odinnal fel tudom pattintani csak azt nem tudom hogy van-e rom)

(#1883) Mzombi válasza Balage180 (#1882) üzenetére


Mzombi
aktív tag

Van

(#1884) Balage180 válasza Mzombi (#1883) üzenetére


Balage180
tag

És melyiket szedjem le sammobilról? Ez már lejött: I8190DXAMA2_I8190OLBAMA2_XTC

(#1885) kengyel válasza t256 (#1881) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor jó ,és arra írtam neked. Azért van különbség szerintem. Csak egy újabb vas :)

kengyel

(#1886) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Üdv Mindenki!
Megcsináltam a vészhelyzeti helyreállítást, le is futott, de a CSC-m unknown lett.
Mit lehet tenni ilyenkor? Tudtok vmi alternatívát???

Köszönöm.

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1887) Tarantula33 válasza retesz147 (#1880) üzenetére


Tarantula33
tag

Én a Dolphint még nem próbáltam de a többi 2-3% között van 10 perc alatt. A crome 2%.

Huawei P30 pro

(#1888) retesz147 válasza Tarantula33 (#1887) üzenetére


retesz147
addikt

köszi!!! akkor nincs problem (kicsit soknak tartottam, de akkor másnál is ennyi)

Xiaomi 13 eu dev...

(#1889) Rosszarcu01


Rosszarcu01
tag

A frissítést, ami asszem 4.1.2. érdemes feltenni? Van benne vmi változás?
(gyári független a telóm)

:R

(#1890) kengyel válasza Rosszarcu01 (#1889) üzenetére


kengyel
nagyúr

Már itt a topicban boken fórumtárs feltette. Ha kicsit visszaolvasol láthatod a bejegyzéseit erről a témáról. Ha jól emlékszem akkor jobban merítette az aksit, meg volt még benne elég sok gondja. Egy a lényeg hogy fogta és visszarakta a 4.1.1-et. De picit keress vissza leírja a problémát :)

kengyel

(#1891) Mzombi válasza Rosszarcu01 (#1889) üzenetére


Mzombi
aktív tag

nekem az van fent, de tény, hogy jobban merül az akksi, más gondom nekem nincs vele..., de szerintem nem fogom már visszatenni a 4.1.1-t, nem értek hozzá és nincs kedvem ezzel vacakolni és elrontani se akarok semmit...

(#1892) szagabor


szagabor
tag

Én is feltettem a 4.1.2-t ( ma ) egy pár nap és többet tudok mondani.

(#1893) Aryes válasza mediumgecso (#1886) üzenetére


Aryes
nagyúr

Valahol azt írták, hogy flasheld újra és rendbejön. (Google)

(#1894) mediumgecso


mediumgecso
őstag

SIKERÜLT!!!!!!!!!!!!!! YESSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!

Visszaálltam teljesen gyári telenor-os rom-ra, CSC helyreállt!!!! :D :D :D :D :D

GARI OK!!!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1895) kengyel válasza szagabor (#1892) üzenetére


kengyel
nagyúr

Lehet a T. telefonokra ki sem fogják adni :(( Remélem még mi is megkapjuk :) Tied is független ?

(#1894) mediumgecso Szép volt akkor teljesen gyári :C

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1896) Aryes válasza szagabor (#1892) üzenetére


Aryes
nagyúr

4.1.2-esektől kérdezem! Van-e vmi változás szövegbevitelnél? Mert nálam a 4.1.1-nél idegesítően bugos. Pl hosszabb szöveg írása közben (böngésző) képes nagyon belassulni és elveszíti a kurzorpozíciót, képes a szövegmezőben teljesen random helyekre írni. A gyári böngészőnél ez nagyon erősen jelen volt, a dolphinnál kevésbé, de itt is viccelődik...

(#1897) RicoRR


RicoRR
tag

Sms-eket számolja valahol?

(#1898) Mzombi válasza Aryes (#1896) üzenetére


Mzombi
aktív tag

Nekem nincs ilyen, csak amikor en nyomok mast a nagy ujjaimmal...:)

(#1899) kengyel válasza Mzombi (#1898) üzenetére


kengyel
nagyúr

És vettél valami komolyabb változást észre a 4.1.1 képest ?

kengyel

(#1900) Mzombi válasza kengyel (#1899) üzenetére


Mzombi
aktív tag

Nem, de anno ezt meg is beszeltuk ;)))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.