Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) trobi28 válasza RicoRR (#1049) üzenetére


trobi28
addikt

Nekem bent van megnéztem.Gondolom telepítve kell lenni a Facebook app-nak és nem árt ha be van kapcsolva a szinkronizálás.Nekem legalább is így van :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#1052) retesz147 válasza Aryes (#1030) üzenetére


retesz147
addikt

a Profiles app tudja állítani az értesítések hangerejét? mert én az EAR-t használom, de szegényem állít mindent, de azt kihagyja.... :( (egyéb média,csengőhang,értesítések,rendszer....mindent állítja?)

Xiaomi 13 eu dev...

(#1053) Aryes válasza retesz147 (#1052) üzenetére


Aryes
nagyúr

Úgy látom tudja.

(#1054) retesz147 válasza Aryes (#1053) üzenetére


retesz147
addikt

kösz... repülőmódot elfelejtettem megkérdezni :D
amúgy szuper.....

Xiaomi 13 eu dev...

(#1055) Aryes válasza retesz147 (#1054) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ezt találtam neked, nem olvastam végig, de úgy látom nem a telefonnal van a hiba:

http://code.google.com/p/android/issues/detail?id=22570

[ Szerkesztve ]

(#1056) retesz147 válasza Aryes (#1055) üzenetére


retesz147
addikt

köszi.....beleolvasgattam....hát igen....tehát f.s az egész :D

Xiaomi 13 eu dev...

(#1057) RicoRR válasza trobi28 (#1051) üzenetére


RicoRR
tag

Bemegyek galériába és a beállítások/megtekintés alatt lehet választani, hogy minden tartalom vagy eszközön lévő tartalom. Gondolom mindkettő a telefonon van tárolva, szóval az elnevezés elég béna. Gondolom akkor kaptam meg a face fotókat, amikor telepítettem, hiába nem volt engedélyezve a galéria szinkronizálás. Megpróbálom törölni őket

(#1058) RicoRR


RicoRR
tag

gmailben tényleg csak videókat és fotókat lehet csatolni, dokumentumokat nem?

volt róla szó, hogy tavasszal jön az ingyenes office androidra, valaki tud róla valamit?

(#1059) Aryes válasza RicoRR (#1057) üzenetére


Aryes
nagyúr

Csak úgy tudod törölni a faceb. képeket, ha kikapcsolod a szinkronizálást aztán a beállítások/alkalmazások/galéria/adatok törlése után fognak eltűnni. Ez vonatkozik a picasa-ról véletlenül beszinkronizált :) képek törlésére is.

(#1060) Tarantula33


Tarantula33
tag

Ezt próbálta már valaki? [link]

Huawei P30 pro

(#1061) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Ez kamu, nincs hivatalos 4.2.1...ha CM akkor sem kell feltenni mert kezdetleges, utána viheted szervízbe a telót....

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1062) Tarantula33 válasza mediumgecso (#1061) üzenetére


Tarantula33
tag

Megörültem neki, de ahogy keresgettem nem találtam én sem hivatalos update-t. Ez pedig az xda-n volt fent miért kellett official-nak írni :F

Huawei P30 pro

(#1063) Kami11 válasza Tarantula33 (#1062) üzenetére


Kami11
őstag

Valóban van ilyen fw. (XXAMA2 ) csak éppen nem 4.2.1, hanem 4.1.2 a verziószáma. A balti országokban jelent meg, ha jól tudom.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1064) peterfon


peterfon
csendes tag

Sziasztok,

Android vásárlás előtt állanék...

Xperia P vs. Galaxy S3 mini

Igazából a sonyt akartam, de valahogy lebeszéltem magam róla, és inkább ez lenne, nekem az túl szögletes, és az alsó része nem gyün be.

A t-mobile most jelentős kedvezménnyel adná netes rendelésre és előfizura.
Valakinek van tmobilos s 3 mini? Mi a vélemény? Tényleg jó? Nem akadozik a böngésző sem? Tmobilos szoftver nem köcsögködik?
Az xperia P hajlmaos megakadozni...láttam, ez meg sajna nem volt kirakva a tmobilenál.

Megéri megrendelnem?
Üzemidőre mit számítsak? (2g, napi 10-20 perc beszéd, 1-2 óra zene és kb 2x gmail check) 2-3 napig csak eldöcög...

köszi

(#1065) trobi28 válasza peterfon (#1064) üzenetére


trobi28
addikt

A sonyt nem ismerem de az S3 mini jó vas.Ilyen használat mellett el lesz 2 napig szerintem :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#1066) RicoRR válasza trobi28 (#1065) üzenetére


RicoRR
tag

Hol kapcsolgatjátok ki/be ezeket a 2g 3g-ket? És a fogyasztás csökkentése mellett még mi értelme?

(#1067) Aryes válasza peterfon (#1064) üzenetére


Aryes
nagyúr

Elég úgy 500hsz-t visszaolvasni és minden kérdésedre választ kapsz! Ilyen használat mellett megkockáztatom, hogy 3 napot is kihúzza nálad a mini. Nálam másfél nap, de állandóan kézben van, ha nem dolgozom vagy alszom. :DDD

RicoRR: egyéb beállítások/mobilhálózatok/hálózat mód => csak GSM
Pont arra jó amit írtál, kevesebbet fogyaszt, cserébe lassú lesz a mobilneted.

[ Szerkesztve ]

(#1068) peterfon


peterfon
csendes tag

Köszike.

Ennél a telefonnál maradok, márcsak a kinézet miatt is.
Az xperiaP nekem izléstelen...az alja nagyon nem tetszik, ráadásul az az átlátszó réteg iszonyat hajlik: a tmobilnál majdnem letörtem a kirakott készülék alját...

(#1069) Aryes válasza peterfon (#1068) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nekem rohadtul tetszik a P, mégis minit vettem végül mert nem a dizájn döntött. Amikor a P-t először megláttam, rögtön egy Delorean jutott az eszembe, ki tudja miért. :DDD És nekem nemcsak majdnem, hanem konkrétan a kezemben maradt az aljáról a kupak. :D

(#1070) dokee78 válasza peterfon (#1064) üzenetére


dokee78
félisten

Van itt ilyen topik is.

Viszont inkább Xperia P,ha kell a FHD videó is.
Szerintem a kijelző technológián kivűl az Xperia P,mindenben jobb.

Compare

[ Szerkesztve ]

(#1071) szagabor


szagabor
tag

Én is most vettem a T-nél 60800 pénz volt . Szerintem is 2 napot biztos kibír neked !
A 2G - 3G kapcsolgatást nem csak az akku kímélés miatt szoktam, hanem azt vettem észre, hogy ha olyan helyen telefonálok ahol gyenge a 3G térerő a készülék nagyon ragaszkodik hozzá. Már recseg, darabos a hang alig lehet érteni de nem vált át 2G-re, én átállítom és láss csodát tökéletes hangminőséggel lehet telefonálni !
Nem tudom hogy készülék vagy hálózat hiba mert több típusú készülékkel is tapasztaltam !
[link] Jó angolosoknak !

(#1072) peterfon


peterfon
csendes tag

Köszönöm srácok a segítséget, holnap kattintom a t-mobile webshop rendelést.

Szabogabor köszi a linket, angolos szakfordítónak készülök :D értem :)

Egy valamit nem értek:
Végigolvastam számtalan review-t angolul, spanyolul, felhasználói véleményeket a világ minden tájáról.
Nagyon sokan azt mondják szar, mert ostoba módon az S3-hoz hasonlítják...Miért????
Az egy premium high-end kütyü, ez meg egy mid-range solid phone.
Abban egyetértek, hogy a gyártó marketingfogásból rásütötte a S3 nevet, de ezt sokan félre értelmezik szerintem. Ezt nem kéne ahhoz viszonyítani. Ezt a kütyüt az S advance, X peria P, HTC One V készülékekkel kell összevetni.

Itt is a tesztben tetszett plecsnit kapott, mert végig a nagytesóhoz hasonlították...miért nem úgy kezelik a telefonokat, hogy kategórián belüli plecsnit kapnak.
Azt kéne írni a tesztek végére, hogy a 'kategóriájában tetszett, ajánlott'..stb.

A kezdőára húzós volt, én is 60000körül veszem meg. Igen, 100at nem hinném, hogy ér, de így már ok.

A tipikus conclusion a külföldi tesztek végén: "The galaxy s3 mini is a great device...actually is not. It is not because there is the S3."
WTF??

De azért az leesett nekem minden tesztből, hogy mint mid-range phone gyakorlatilag az egyik legjobb. :)

(#1073) Aryes válasza peterfon (#1072) üzenetére


Aryes
nagyúr

Itt csupa olyan tulajdonos van, akinek leesett, hogy nem kell az s3hoz hasonlítani. ;)
Azért a marketingen túl nem csak a készülékház hasonlít a nagy tesóra, hanem középkategóriás létére - elsőként a kategóriájából - megkapta az összes szoftveres fícsört, amit a nagy tesó. Én inkább azt nem értem, hogy miért nem kezdik végre a nagy méretük miatt lepontozni a készülékeket?!

[ Szerkesztve ]

(#1074) trobi28 válasza Aryes (#1073) üzenetére


trobi28
addikt

Mert azokat is veszik mint a cukrot.Én is szemezek egy 4x HD-val :DD

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#1075) Aryes


Aryes
nagyúr

Hali! Az csak nekem új, hogy a mini rendszerszinten, külön program nélkül is támogatja a sip protokollt? Tegnap vettem észre, mikor nézegettem a menü eldugottabb bugyrait. :)

(#1076) RicoRR válasza Aryes (#1073) üzenetére


RicoRR
tag

Imádom!

Tegnap fél órát nyomtam a héven, szólt a zene, mobilnet bekapcsolva, jött a facebook, meg gtalk, közben nyomtam a madarak vs disznókat, meg sem kottyant neki.

(#1077) magich


magich
csendes tag

Sziasztok királyok!

Új vagyok ezen a fórumon, de mostanában tervezem egy ilyen csuda beszerzését. És kérdésem lenne :-)
Flottás dolog lévén sajnos a T-re vagyok utalva, onnan lesz a vásár. Az első kérdés rögtön erre irányulna: még mindig szutykok/szutykabbak a T-s készülékek lévén, hogy belebabrálnak a szoftverébe? Vagy mostmár kiforrotta magát a dolog valamennyire. Több csalódott magentás ügyfelet olvastam itt, és kicsit kedvem szegte, de nincs más valasztásom. Okvetlen ajánlott a T-s szoftver egy rootolt gyárival való felülírása?

Ez az egyik. A másik, hogy most akkor támogatja a OTG kábeles USB Host-os dolgot vagy sem? Egy, eddig ultramegbízhatónak talált oldalon, a gsmarenán azt írják, hogy se USB Host, se MHL vagy mi... :D Aztán utána meg 20 másik oldalon írják, hogy de igen. Nekem ez nagyon fontos lenne.

Azt hiszem hirtelen ennyi. Köszönöm a válaszokat. Valaki árult itt ilyen kábelt az ki hol merre?

(#1078) simici válasza Mzombi (#1041) üzenetére


simici
csendes tag

Üdv!Olyat csinál az s3 minim,hogy ha hivnak felveszem és beleszolok akkor nem mindjárt halják csak ha beleszolok mégegyszer. Meg ha belépek a telefonba ahol a névjegyek vannak akkor lassan jönnek elő a névjegyek. Ha váltogatok a hivási info névjegyek billentűzet meg ilyenek közott akkor is nem mindjárt dobja be hanem szép lassan jön elő!

Samsung Note 3+Samsung Gear,Samsung Slll mini,Samsung Tab 2 7" Wifi,Samsung Tab 3 8"LTE

(#1079) simici


simici
csendes tag

Üdv!Olyat csinál az s3 minim,hogy ha hivnak felveszem és beleszolok akkor nem mindjárt halják csak ha beleszolok mégegyszer. Meg ha belépek a telefonba ahol a névjegyek vannak akkor lassan jönnek elő a névjegyek. Ha váltogatok a hivási info névjegyek billentűzet meg ilyenek közott akkor is nem mindjárt dobja be hanem szép lassan jön elő!

Samsung Note 3+Samsung Gear,Samsung Slll mini,Samsung Tab 2 7" Wifi,Samsung Tab 3 8"LTE

(#1080) Aryes válasza simici (#1079) üzenetére


Aryes
nagyúr

Még mindig? :D

Először is gondolom újraindítás megvolt. Utána gondold végig, hogy milyen programot telepíthettél, ami ennyire leterhelheti a rendszert. Szedj le minden programot, amit azóta telepítettél, mióta észrevetted ezt a hibát.

[ Szerkesztve ]

(#1081) simici válasza Aryes (#1080) üzenetére


simici
csendes tag

Nem lehet hogy azért mert ki szoktam üríteni a ramot?

Samsung Note 3+Samsung Gear,Samsung Slll mini,Samsung Tab 2 7" Wifi,Samsung Tab 3 8"LTE

(#1082) trobi28 válasza simici (#1081) üzenetére


trobi28
addikt

De,azért csinálja.Nem kell itt már ramot üritgetni,van elég bőven és ha szükség a rendszer megteszi a háttérbe.Én még sose tettem ezen a készüléken és mégis teszi a dolgát ahogy kell :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#1083) Aryes válasza magich (#1077) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát itt elég sokan panaszkodtak a T-s szoftverre, de a gondok megoldódtak gyári független fw ráflashelésével, ami nem kell, hogy rootolt legyen. Ez ne tántorítson el a telefontól, mert igazán megéri az árát, 60ezret főleg. Én jóval drágábban is megvettem, mert sajnos a telenor árképzése nem a legjobb... :W
Az usb host kérdést úgy két hét múlva vszleg meg tudom válaszolni, mert rendeltem kábelt (végülis nem attól a valakitől, ezért várok rá sokat), valószínűleg nemleges lesz a válasz, és még valószínűbb, hogy viszont rootolva biztosan képes az usb otg funkciókra, mert a hardver és a szoftver is képes rá, csak mesterségesen le van korlátozva. Az mhl-t nem tudom tesztelni, valószínű a fent említettettek erre is igazak.

(#1088) Aryes válasza simici (#1081) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ne ürítsd a ramodat, mert 1G rammal erre már nincs szükséged. Úgyis megtölti az android, mert így van megtervezve. Cacheli a gyakran használt alkalmazásokat, amik ettől gyorsabban fognak elindulni, de amíg nem indítod el, nem fogyaszt se akksit, se processzort. Csak a futó programok és a futó háttérprocesszek fogyasztanak, de ezeket nem is tanácsos kilőni, mert általában nem véletlenül futnak. Miután kiüríted, meg azért érezhetsz lassulást, mert olyankor újra megtölti a szabad helyet a rendszer a fent említett módon, ami pillanatnyi cpu és háttértár terhelést okoz.

(#1089) magich válasza Aryes (#1083) üzenetére


magich
csendes tag

Köszönöm a válaszod :-) Ilyen gyári és nem rootolt romot honnét szerzek? Ilyen van fenn esetleg a Samu oldalán is? És ezzel nem növekszik az a binary counter vagy mi? És a rootolt? Eleve várj: a rootolt az még nem egyenlő a függetlenítéssel, ugye? Vagy ugye? :D

(#1090) Aryes válasza magich (#1089) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ezt 15mp google kereséssel találtam: [link]
Olvasgasd át a topikot, ezer hsz simán megvan mire meghozzák a telefont. ;) Megtalálod a hivatalos rootolatlan rom linkjét és a választ az összes kérdésedre.

(#1091) magich válasza magich (#1089) üzenetére


magich
csendes tag

Meg az tényleg igaz, hogy a T-nél ha nagyon nyöszörgök, rádobják ők maguk garivesztés nélkül?

(#1092) magich válasza Aryes (#1090) üzenetére


magich
csendes tag

Végigolvastam én már az egészet, napok óta bújom, csak akkor még nem éreztem a jelentőségét ennek a kérdésnek.

(#1093) Aryes válasza magich (#1091) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ezt én írtam, ez egy wave-vel kapcsolatos info, de nem saját tapasztalat, egy másik tulaj írta, szóval biztosat nem tudok mondani. Meg kell próbálni. :)

(#1094) simici válasza Aryes (#1088) üzenetére


simici
csendes tag

Kösz akkor nem ürítgetem!

Samsung Note 3+Samsung Gear,Samsung Slll mini,Samsung Tab 2 7" Wifi,Samsung Tab 3 8"LTE

(#1095) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

Sziasztok.
Most váltottam erre a telóra. Olyan kérdésem lenne hogy van e lehetőség billentyűzetnél mikrofonra váltás hogy hang alapján gépeljen? HTC-nél úgy megszoktam. :O

HAJRÁ VIDI !!

(#1096) dokee78 válasza Nocsesz1 (#1095) üzenetére


dokee78
félisten

Megkérdezhetem miért váltottál?

(#1097) Nocsesz1 válasza dokee78 (#1096) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Nagyon hiányzott a fizikai gomb ébresztéshez. Hívás fogadás kesztyűben is működik a samsungnál home gomb nyomására. De másban a Desire X jobb. :F

HAJRÁ VIDI !!

(#1098) mediumgecso válasza Nocsesz1 (#1097) üzenetére


mediumgecso
őstag

Miben jobb?

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1099) borist válasza Nocsesz1 (#1095) üzenetére


borist
tag

van lehetőség, elég jól érti a magyart, csak csend kell hozzá az a tapasztalatom

(#1100) Nocsesz1 válasza mediumgecso (#1098) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Sebességben minden kép. Ebben nincs automata fényszabályzó :(( . Szerintem halkabb a telefonálás része Üzemidő majdnem a fele....... így hirtelen.

[ Szerkesztve ]

HAJRÁ VIDI !!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.