Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) Dilikutya válasza Dino69 (#4998) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hogyan?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5002) Dino69 válasza Dilikutya (#5001) üzenetére


Dino69
aktív tag

Beàllítások, egyéb beállítàsok, mobilhálózatok, mobil szolgáltatók. Itt kiválasztva a sajátod, regisztrál a hálòzatra. Ès hátha elküldi a telefonnak a beállítàsokat.

(#5003) szunyi777 válasza Atish19 (#4939) üzenetére


szunyi777
őstag

Sajnos ez a projekt befulladt! :-(
Nem kért engedélyt a rom alapjául szolgáló cm10 et készítő Meclaw tol....

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5004) Dilikutya válasza Dino69 (#5002) üzenetére


Dilikutya
félisten

Megoldódott, az lesz, amit lentebb írtak: kell valamilyen adatcsomag is a feltöltési bónuszhoz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5005) VD válasza Dilikutya (#5004) üzenetére


VD
őstag

Ez most komoly!? Mekkora görény dolog már, hogy ahoz, hogy megkapd a bónuszt előbb vegyél netet! :W
Se Telenornál, se a Vodafone-nál nem kell külön előfizetni egy net csomagra, ha net bónuszt kérsz!

(#5006) xenom0rph válasza VD (#5005) üzenetére


xenom0rph
őstag

Van olyan netcsomag dominora ami ingyenes.... Én azzal tudtam zérófacebookozni

[link]

[ Szerkesztve ]

halahala

(#5007) VD válasza xenom0rph (#5006) üzenetére


VD
őstag

Meseszép konstrukció!

"A NetStart csomagnak nincs havi díja, így
kizárólag a forgalmazott adatmennyiséget
számlázzuk.
Forgalmi díjak:
10 000 Ft forgalomig:
13,2 Ft/10 kB
"

Ha netán túlléped a bónusz kereted, nem lesz őszinte a mosolyod...

[ Szerkesztve ]

(#5008) xenom0rph válasza VD (#5007) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ez viszont igaz..! Nekem 2000forintot secperc alatt lelopott anno

halahala

(#5009) Dilikutya válasza VD (#5005) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akármilyen jó hozzá, a napi 10mb/195ft-os Go!Net is :).
Lényeg, hogy legyen aktív adatcsomagod. Azért lettem volna rá kíváncsi, mert megnéztem volna, mennyi adatforgalmat generálok (új okos tulaj vagyok), és esetleg vettem volna ennek megfelelő csomagot, mert azért nem árt, ha van kéznél net, sose lehet tudni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5010) Dilikutya válasza Dilikutya (#5009) üzenetére


Dilikutya
félisten

Amúgy mi a különbség a hozzáférési pontoknál a T-Mobile NET és a Web beállítás között?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5011) Atish19 válasza szunyi777 (#5003) üzenetére


Atish19
őstag

Sajnálom is! Ez engem is érdekelt volna, ha szépen meg tudta volna csinálni! :) De hát látod maclaw-ot is kétszer zárolták...:D De folytatja :D

(#5012) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Nagyon elkezdett melegedni töltés közben a telefon 41 fokos , mitől ? :(

halahala

(#5013) Aryes válasza xenom0rph (#5012) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mondjuk mert használod közben?

(#5014) lez68


lez68
csendes tag

Két hónapja használom a minit és most belefutottam egy ronda dologba. Tegnap törlődött a belső SD-m, fotók, felhasználói fájlok, stb. és helyette 1GB-os fájlokkal szemetelte tele a tárhelyet. A nevük FILL1, FILL2, FILL3 stb, kiterjesztésük nincs. :(((
Gugliztam egy kicsit, ketten jártak már így, de nem derült ki, hogy mi okozta.
Esetleg van ötletetek? Lehet, hogy vírus?

(#5015) Aryes válasza lez68 (#5014) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem tudom, de eléggé annak tűnik...

(#5016) tomic


tomic
addikt

Sikerült tegnap este elrepesztenem a kijelzőmet. Tudtok esetleg linkelni oldalt ahol be tudnék szerezni egy újat?

(#5017) szunyi777 válasza tomic (#5016) üzenetére


szunyi777
őstag

A kínai baratainknál a leg olcsóbb!
http://viewitem.eim.ebay.hu/LCD-Display--Touch-Digitizer-For-Samsung-MINI-Galaxy-SIII-S3-GTI8190-Blue/251280583133/item

Van fehérben is...
Én már több típushoz rendeltem, lcd-t és digitizert is, és eddig semmi problémám nem volt veluk...
Tökéletesen illeszkedtek, 2-2 hét alatt Ideért, mukodtek...
Ha jól tudom itthon 30.000 körül van plusz munladij...
Ha megoldod házilag a cserét, féláron kijőssz!
Gondolom, hogy nem árulok el nagy titkot, de nagyon sok sufni, garázs szerviz így dolgozik...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5018) tomic válasza szunyi777 (#5017) üzenetére


tomic
addikt

Köszi. Csak az a baj hogy ez kék. Az enyém meg fekete.

(#5019) xenom0rph válasza tomic (#5018) üzenetére


xenom0rph
őstag

a termék nevében a blue szó szerepel, valszeg ez nem fekete

halahala

(#5020) szunyi777 válasza tomic (#5018) üzenetére


szunyi777
őstag

Ez picit drágább, de fekete!
http://viewitem.eim.ebay.hu/Full-LCD-displayTouch-Screen-Digitizer-For-Samsung-Galaxy-S3-Mini-i8190-Black/190810720957/item

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5021) xenom0rph válasza xenom0rph (#5019) üzenetére


xenom0rph
őstag

na ezt benéztem de rendesen... :B :B

halahala

(#5022) tomic válasza szunyi777 (#5020) üzenetére


tomic
addikt

Köszi. Ha vennék ilyet te vállalnád a cseréjét? Szegedi vagy ugye?

xenom0rph Picit ;)

(#5023) szunyi777 válasza tomic (#5022) üzenetére


szunyi777
őstag

Meg oldjuk... ;-)

Ment PM

Mi történt, hogy berepedt?
Csak azért kérdezem, hogy mennyire strapabíró...
Nagy behatas kellett neki? Vagy könnyen sérül?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5024) tomic válasza szunyi777 (#5023) üzenetére


tomic
addikt

Nem tudom ,hogy történt. Születésnapi partim volt. Egyszer leesett de akkor (szerintem :U )nem lett baja.
De kitudja....
Most akartam eladni.

[ Szerkesztve ]

(#5025) The Manager


The Manager
csendes tag

Érdekes csinált a telóm. Reggel kicsit neteztem rajta wifivel, ezt az oldalt böngészve gsm módban. Az akksi 77%-on állt. Kb. 3 órával később ránéztem a telóra (wifi ki volt lőve és gsm módban volt még mindig) és az akksi 31%-on volt. Úgy volt földhöz b@szom! :W Mi a franctól esett ekkorát az akksi??!!! Megnéztem az akkumulátorban és a média 32%-on ment és még mindig megy, pedig lelőttem az alkalmazáskezelőben.
Minden gyári a telón, gyári független és 3 hónapos! A médiát el sem indítottam!
Még egy ilyen marhaság és adom el! Akkor már egy ájfos, pedig semmi pénzért nem kellene, de ott legalább nincs olyan, h. vmi fut a háttérben és lemeríti!

(#5026) xenom0rph válasza The Manager (#5025) üzenetére


xenom0rph
őstag

Érdekes... Mert nekem is ugyanez volt tegnap.. Sőt még a messenger app is 'beragadt', és 60 perc ébrentartása volt....

halahala

(#5027) The Manager válasza xenom0rph (#5026) üzenetére


The Manager
csendes tag

Ja és a Viber is futott, holott rendesen léptem ki a progiból tegnap és ma ki is lőttem az alkalmazáskezelőben. Nem értem én ezt a droidot! :W
Lehet szídni ,meg minden a Symbiánt, de azt ezerszer jobban szerettem! Ott csak magával a Nokiával voltak gondok, h. egy f*s volt!

(#5028) The Manager


The Manager
csendes tag

Kikapcsoltam egy óra hosszára a telót de még mindig 33%-on eszi az akksit.
Földhöz vágom!!!!

(#5029) xenom0rph válasza The Manager (#5028) üzenetére


xenom0rph
őstag

restart, program uninstall majd újra feltelepít!

Valaki tudna adni státusbar paramétereket? hányszor hány pixel?

halahala

(#5030) The Manager válasza xenom0rph (#5029) üzenetére


The Manager
csendes tag

Nem a Viber eszi az akksit 33%-on hanem a Media. És még mindig.Megoldás?

(#5031) xenom0rph válasza The Manager (#5030) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nálam is...
Nem használtál valami média lejátszót vagy usb-n keresztül raktál valamit a telefonra? Mert ez egy monitorozó folyamat

halahala

(#5032) The Manager válasza xenom0rph (#5031) üzenetére


The Manager
csendes tag

Nem és nem.
:W

(#5033) SteveBeard


SteveBeard
senior tag

Sziasztok!

A system status-t hogy tudnám Custom-ról Official-ra állítani?

[ Szerkesztve ]

Steve

(#5034) Bélaaaa válasza SteveBeard (#5033) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Triangle Away :DDD (Play-en megtalálod)

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#5035) szunyi777 válasza SteveBeard (#5033) üzenetére


szunyi777
őstag

A TriangleAway-el!!
Ez reseteli, és visszaállitja a cusom counter-t (letöltési módban is megtudsz nézni) eredeti állapotra, de ha szervizbe szeretnéd vinni akkor kell eredeti recovery és firmware...
Gondolom erre gondoltál.....

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5036) SteveBeard válasza szunyi777 (#5035) üzenetére


SteveBeard
senior tag

Szia!

Igen erre gondoltam, de nem szervizbe akarom vinni, csak vissza szeretném állítani a 4.1.1-es firmware-t eredeti recoveryvel, firmware-rel. Megmondom őszintén nálam a 4.1.2 úgy sz.., ahogy van.
Nem írom le miért, mert mások már megtették előttem és azok a hosszabb használat során szép lassan mind előjöttek.
A countert már nulláztam, eredeti firmware letöltve, de bármilyen recovery-t próbálok visszarakni nem akar összejönni.
Szóval t-s 4.1.1-et szeretném visszarakni, ehhez kéne a komplett csomag, ha egyáltalán van ilyen...

Steve

(#5037) szunyi777 válasza SteveBeard (#5036) üzenetére


szunyi777
őstag

Olvasd el fent a Téma összefoglalót!
Ott találsz irást a firmware frissitésre...

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5038) SteveBeard válasza szunyi777 (#5037) üzenetére


SteveBeard
senior tag

Köszi, már korábban elolvastam.
Ha jól láttam nincs t-s csomag. Csak független és telenoros.
Most megpróbálom a függetlennel....

Steve

(#5039) tojaaji


tojaaji
aktív tag

Szerintetek megvárjam az S4 minit vagy vegyem ezt?

(#5040) Atish19 válasza tojaaji (#5039) üzenetére


Atish19
őstag

Én megvárnám :D

(#5041) tojaaji válasza Atish19 (#5040) üzenetére


tojaaji
aktív tag

Oké köszi

(#5042) szunyi777 válasza tojaaji (#5039) üzenetére


szunyi777
őstag

Én is várok rá, az SIII minit meg odaadom a Nejemnek :K

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5043) SteveBeard válasza szunyi777 (#5037) üzenetére


SteveBeard
senior tag

Még egyszer nekifutok, azután feladom.

Leírás:

Az Odinban kattintsunk a PIT gombra, és válasszuk a goldenxx.pit fájlt.
Majd a PDA gombra és válasszuk a: CODE_I8190xxxxxx_371424_REV00_ .... tar.md5 fájlt.
Végül a CSC gombra és válasszuk a: CSC_Oxx_I8190Oxxxxxx_371424_REV00_ .... tar.md5 fájlt.

Ezeket a fájlokat nem találom sehol..... :(((

Bármelyik linkről töltök is le csak két fájlt kapok, az egyik egy dll fájl a másik ez: I8190XXAMB3_I8190TMHAMB1_HOME.tar.md5

Ezután hogy kövessem a leírást?

Steve

(#5044) szunyi777 válasza SteveBeard (#5043) üzenetére


szunyi777
őstag

Fentebb olvastam valahol, hogy a pit file és a dll nem is kell....És csak azt az egy-et kell flash-elni...
Használd a gyorskeresést fentebb, és keress rá, vagy várj 1 kicsit hátha kapsz választ. :K
Sajna Én nem használom az odin-t, csak CWM és Custom romok-at!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5045) takjoe


takjoe
tag

Kérlek segítsetek!
Tegnap vettem a telefont, de nem tudom összekötni a PC-vel. Összekötöm USB-vel,elkezdi a hardver hozzáadása című műveletet,a telón kiválasztom az MTP módot, a PC fel is ismeri, de a végén kiírja, hogy nem lehet telepíteni: az inf fájl szolgáltatás telepítési szakasza érvénytelen, és nem is jelenik meg meghajtóként vagy háttértárként.Közben a telón megjelenik egy szöveg ,hogy nem található olyan szoftver,ami felismeri az eszközt (XP 3-as szervízcsomag és 10-es Média Player, de mind a kettő rajta van a gépen) Ha viszont a telón a fényképezőgép módot választom, akkor simán megjelenik a PC-n ,de nem tudok vele mit kezdeni (képeket,zenét áttölteni).Kipróbáltam az USB hibakeresést is bekapcsolni, akkor is fényképezőgépként látja a PC, nem tudok vele semmit csinálni.A PC Kiest letöltöttem , felismeri a telefont, de nem tudok azzal sem csatlakozni, kétszer háromszor próbáltam 10-20 percig akart csatlakozni, aztán meguntam, Lefuttatam a hibaelhárítási módot,de így sem sikerült. Biztosan tök egyszerű csak én vagyok a béna?
Kösz a segítséget előre is...

(#5046) SteveBeard válasza szunyi777 (#5044) üzenetére


SteveBeard
senior tag

Köszi!
Egyébként most olvastam az eredeti leírást, annak az utolsó sorában jegyzi meg, ha egy nagy fájlod van, akkor nem kell semmi más...de...sajnos a 4.1.1 nem megy vissza bootloop a vége...

Steve

(#5047) szunyi777 válasza SteveBeard (#5046) üzenetére


szunyi777
őstag

Nem biztos, de azt hiszem, hogy elötte törölni kell az adatokat, vagy factory reset, stb....
Ilyesmit olvastam valahol, de járj utána...

takjoe Gondolom Reboot volt? Vagy telepisd újra..

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#5048) takjoe válasza szunyi777 (#5047) üzenetére


takjoe
tag

Ne haragudj, de nem értem.A telefon tök új,gyári, nem csináltam még vele semmit.

[ Szerkesztve ]

(#5049) SteveBeard válasza szunyi777 (#5047) üzenetére


SteveBeard
senior tag

Köszi még egyszer a segítséget!
Egy wipe.tar fájl kellett és ez megoldott mindent.
Lehet csak én vagyok ilyen elvetemült, hogy vissza akarok állni a 4.1.1-re, de nem ártana ezt berakni az összefoglalóba...

Steve

(#5050) szunyi777 válasza SteveBeard (#5049) üzenetére


szunyi777
őstag

Igen, akkor wipe-olt mindent előtte!!! :C
Ilyen kellene Nekem is, néha jól jönne cwm-hez...
Nem tudsz valami okosságot? :K
Főzőtt rommal nem vergődsz, hamár igy cserélgeted a rendszert? :D

takjoe A PC-re gondoltam, hogy indisd újra, és a kiest telepisd újra a PC-n... :K
Hátha valami beugrik...
Nemtudom, hogy szoktad-e frissiteni az xp-t?! Az is lehet, hogy fontos...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.