Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) csiporgo


csiporgo
csendes tag

Az előbb kérdezni akartam már,hogy be lehet-e állítani,hogy ne a gyári böngésző legyen az alapértelmezett?Ha igen,hogyan?pl.Kapok egy emailt,abban egy linket rányomok és ne a gyári böngésző nyissa meg,hanem egy másik.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy s3 mini blue(JB-4.1.2.)

(#2652) Mzombi válasza csiporgo (#2651) üzenetére


Mzombi
aktív tag

Beállítások->Alkalmazáskezelő->Mind-> itt kikeresed amit szeretnél használni-> rányomsz és legörgeted, megtalálod

(#2653) kengyel válasza L_YKing (#2648) üzenetére


kengyel
nagyúr

Tedd vissza a gyári 4.1.1 . És fog neked fodrozódni ahogy eddig :) Ez szerintem nem nagy gond.

kengyel

(#2654) csiporgo válasza Mzombi (#2652) üzenetére


csiporgo
csendes tag

Aham..ott csak törölni lehet az alapértelmezést.Töröltem a gyárit.Utána rányomtam egy linkre és megkérdezte mivel akarom megnyitni.És itt állítottam be a másik böngészőt alapértelmezettnek.
Köszi csak rájöttem a segítségeddel. :C

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy s3 mini blue(JB-4.1.2.)

(#2655) L_YKing válasza kengyel (#2653) üzenetére


L_YKing
addikt

hogyan kell visszarakni!

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2656) kengyel válasza L_YKing (#2655) üzenetére


kengyel
nagyúr

Olvasd el légyszíves a téma összefoglalót. Ott le van írva képekkel. Ment pü.
Milyen 4.1.1 et akarsz felrakni ? Függetlent, vagy szolgáltatós ? Most a fodrozódás miatt ?

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2657) fabula válasza Aryes (#2610) üzenetére


fabula
őstag

Köszi a segítséget.
A naptárat nem szinkronizáltam a g-vel, mivel már amúgy is túl sokat tud rólam, nem kell, hogy a napirendemet is ismerje :N
Más módon nem lehetne átrakni a naptárbejegyzéseket 8kivéve az egyenkénti beírogatást :) )

(#2658) kengyel


kengyel
nagyúr

Tegnap csináltam hirtelen 3db képet a 4.1.2 vel. Véleményezzétek ti is :) Szerintem a telefonhoz képest jók !

Kép1
Kép2
Kép3

kengyel

(#2659) _voodoo_ válasza kengyel (#2658) üzenetére


_voodoo_
tag

Mintha nem lennének annyira mosottak, nem rossz...

Egyébként nálam a frissítés óta kattog a billentyűzet, ha kikapcsolom a gombhangokat, akkor is.
Nálatok is így van, vagy én csesztem el vmit?

(#2660) kengyel válasza _voodoo_ (#2659) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nálam ilyen probléma nem tapasztalható. Hogy frissítetted ? Kies, Wifi ? Én viszont frissítés után szoktam egy visszaállítást csinálni. Minden telefonnal így tettem. Főleg hogy Wifin csináltam.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2661) tonnni1


tonnni1
tag

Sziasztok!

Tegnap este frissítette magát a telefon és azóta ha a fülemhez teszem nem kapcsol ki a képernyő így hívás közbe a fülemmel nyomogatok mindent. Ezt hol tudom beállítani?

(#2662) _voodoo_ válasza kengyel (#2660) üzenetére


_voodoo_
tag

Wifin frissített, vagy megpróbálom kiessel újrarakni, nem sok kedvem van a visszaállítás utáni mizériához...

(#2663) kengyel válasza _voodoo_ (#2662) üzenetére


kengyel
nagyúr

Tudom ismerős :) Megint belakni ..... Főleg ha sok minden van fent. Nálam is Wifi volt de semmilyen változást nem vettem észre ,egyenlőre még az aksiban sem. Akkor tegyél egy próbát a Kies-el .

kengyel

(#2664) _voodoo_ válasza kengyel (#2663) üzenetére


_voodoo_
tag

Főleg hogy a gyerekkel már majdnem végigvittük a cut the rope-ot, nagyon nincs kedvem újra kezdeni... ;]

[ Szerkesztve ]

(#2665) kengyel válasza _voodoo_ (#2664) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor isten ments hogy felkavard az álló vizet :D Teljesen megértelek :D

kengyel

(#2666) Aryes válasza kengyel (#2658) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez az 1280x960 felbontás új az új fwben? A régiben nem volt ilyen. Vagy a tárhely méretezte volna át? Videót milyet csinál teljes felbontáson? Változott vmi a kamera szoftverben, pl a fókusz sebessége/pontossága, új beállítás...?

(#2667) kengyel válasza Aryes (#2666) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem, bocsánat én méreteztem át csak nem írtam ki . :) Videót még ezzel nem készítettem ,de holnap mennem kell a családdal vidékre és készítek egyet. Ott legalább nyugodtan lehet "filmezni " :) A kamerán belül beállítás szempontjából ,semmi nem változott.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2668) kengyel válasza Aryes (#2666) üzenetére


kengyel
nagyúr

Már lejárt a szerkesztési időm. Felrakok egy eredeti méretű képet . Azért teljes méretben már nem olyan jó.

2560x1920

kengyel

(#2669) Atish19 válasza kengyel (#2668) üzenetére


Atish19
őstag

5mp-hez mérve szerintem szép képeket csinál :) én elégedett vagyok vele :D és egyre jobban kezd tetszeni ez a zárképernyő is

(#2670) _voodoo_ válasza kengyel (#2668) üzenetére


_voodoo_
tag

Ja azt nem is néztem hogy átméretezett, azért tűnt nekem kevésbé mosottnak...
Közben megoldódott a billentyűzet kattogás: az alkalmazáskezelőben a samsung billenty. beállításainál van eldugva a "speciális" fül alatt egy "hangjelzés gombérintésre" kapcsoló, az kapcsolódott be a frissítéskor...
Érdekes hogy a sima hangbeállításoknál hiába kapcsolom ki vagy be a gombhangokat, nem veszi figyelembe...

(#2671) kengyel válasza Atish19 (#2669) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én azt mondom nem rossz egy telefonhoz képest :) Aki sokkal szebbet ,élesebbet akar vegyen egy fényképezőt is a telefon mellé :)

(#2670) _voodoo_ Kerestem én is azt a beállítást ,de sehol nem találtam :(( Így most már én is tudom :)

kengyel

(#2672) Aryes válasza _voodoo_ (#2670) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez a hang/rezgés mizéria elég kiábrándító a samsungnál. Miért kellett nekik belepiszkálni ha ez az alap androidban teljesen jól működik. Mert ugye úgy kellene működni neki, hogy ha a rendszerhangot lehúzod nullára, se érintési hangok, se fényképező, se bekapcsolási hangoknak nem lenne szabad megszólalni, beállítástól függetlenül...

kengyel: ez a kephost eltünteti az exif adatokat, megnéztem volna az iso meg a záridő értékeket.

(#2673) tonnni1


tonnni1
tag

Sziasztok!

Tegnap este frissítette magát a telefon és azóta ha a fülemhez teszem nem kapcsol ki a képernyő így hívás közbe a fülemmel nyomogatok mindent. Ezt hol tudom beállítani?

(#2674) _voodoo_


_voodoo_
tag

Valszeg a hangbeállításoknál levő gombhang kapcsoló az egyéb billentyűzetekre van hatással, a samsung billentyűzetre pedig ez az eldugott samsungbillentyűzetgombhangkapcsoló :) vonatkozik.
Egyébiránt anno ugyanazt a témát lefényképeztem a 8MP-es s3-al is, hát élesség terén ott sem kellett hasra esni, nyilván az éles kép feltétele lenne a megfelelő méretű és minőségű optika, és a minél nagyobb szenzor is, a megapixel önmagában édeskevés, úgyhogy összességében nem csinál rossz képet sztem se...
Tegnap fóliáztam főnököm frissen vásárolt galaxy tab-ját, abban 3,2MP fix focus van, (2013-ban), na az nem gyenge képet csinál... ;]

(#2675) SteveBeard


SteveBeard
senior tag

Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek a tapasztalatokat a frissítéssel kapcsolatban.
Amit le tudtam szűrni belőle, hogy egy jól működő, belakott rendszer esetén nem sok értelme van. Mondjuk a verziószámból kiindulva nem is vártam többet.

Steve

(#2676) kengyel válasza Aryes (#2672) üzenetére


kengyel
nagyúr

De akkor hova kellene felrakni ? Szinte nincs már egy jó képfeltöltő oldal :) Tipp , link ?

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2677) _voodoo_ válasza tonnni1 (#2673) üzenetére


_voodoo_
tag

Állítani tudtommal nem lehet, de ha belépsz a szerviz menübe (*#0*#), akkor a sensor fül alatt a proximity szenzort meg tudod nézni hogy működik-e, ha az ujjaddal letakarod a szenzort.

(#2678) Aryes válasza kengyel (#2676) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát úgy látom most a dropbox a divat, fotókat-videókat oda érdemes feltenni, mert nem kódolja át őket. Ingyenes és van android kliens is. Még nem használtam eddig, bár évek óta van regisztrációm, lassan én is megismerkedem már vele. :)

(#2679) tonnni1 válasza _voodoo_ (#2677) üzenetére


tonnni1
tag

Ok köszönöm.

(#2680) kengyel válasza Aryes (#2678) üzenetére


kengyel
nagyúr

Na most már én is megnézem :) Ha jó akkor próba.

kengyel

(#2681) kengyel


kengyel
nagyúr

Kipróbáltam nézzétek meg így :)

Képek :)

kengyel

(#2682) Mzombi válasza Aryes (#2678) üzenetére


Mzombi
aktív tag

En mar egy ideje hasznalom es nagyon jo! Probaltam mast is, Drivetol kezdve mindent, de szerintem Dropbox a legjobb...

(#2683) kengyel válasza Mzombi (#2682) üzenetére


kengyel
nagyúr

De most láttok valami különbséget a feltöltött képek között ? Mert én úgy nem igazán veszek észre semmit :) De nem rossz ez a Dropbox :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2684) Aryes válasza kengyel (#2683) üzenetére


Aryes
nagyúr

Le lehet tölteni az albumot egyben zipben. Ha így albumként linkeled, ugyanúgy át van konvertálva mint a kephoston. :) De asszem be lehet egyesével is linkelni a feltöltött cuccokat és akkor eredetiben jön le. Ha lesz időm majd tanulmányozom én is.

(#2685) Aryes válasza kengyel (#2683) üzenetére


Aryes
nagyúr

Így lejön az eredeti kép, exif is látszik benne.

(#2686) kengyel válasza Aryes (#2685) üzenetére


kengyel
nagyúr

Igen erre utólagosan jöttem rá :) Csak így hogy egyben vannak a képek átnézhetőbb egyszerre több is. Na és véleményed a képről ? Holnap csinálok videót, hogy változott vagy sem. Szerintem az utóbbi :)

kengyel

(#2687) Aryes válasza kengyel (#2686) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nekem tetszik, igazából napfényes időben nem volt bajom eddig sem a képekkel, bár ilyen alacsony záridőt nem emléxem, hogy láttam már az én fotóim elkészítésénél:

ExposureTime - 1/865.1 seconds

Ez ha tényleg új, akkor fejlődik a szoftver. :) Zárt térben lennék kíváncsi, hogy gyenge fénynél is javult-e valamit, meg a videónál, szintén gyenge fénynél.

(#2688) kengyel válasza Aryes (#2687) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ha megfelel itthon 4.emelet ablak mellett tudok képet készíteni és akkor megnézzük. Holnap meg kültéri,és beltéri videó adott :) De most nem autóban :) Akkor lövök néhány belső képet.

kengyel

(#2689) kengyel


kengyel
nagyúr

Csináltam beltéri képeket,ami viszont már nem örvend a jó kinevezésnek. Sőt :(((

Nézzétek meg . Vegyük úgy hogy beltérben kis fényviszonyok mellett ,gatya :)

kengyel

(#2690) fabula


fabula
őstag

Sziasztok.

Én tegnap előtt vettem át a telefont és tegnap reggelre már frissítette is magát 4.1.2-re. A kérdésem az, hogy tényleg kell az a factory reset a wifis frissítés után? Az elég durva lenne, mert már gyorsan belaktam a telefont, felraktam mindent, amit használok és az nem kevés dolog. Ha most előlről kell kezdenem, akkor meg is őszülök :N .
Kérdezném még, hogy a rootolás menete ennél az 4.1.2-nél is változatlan-e és ha a PDA részt kicserélem a rootoltra, akkor is eltűnik-e minden eddig felrakott alkalmazásom, mint a teljes romolásnál, illetve a PDA kicserélése után is kell-e factory reset, mert akkor az is visz mindent :N .

Előre is köszi a válaszokat.

Ja és tegnapelőtt este kérdeztem az UMS módot, melyre egy kedves fórumtárs írta, hogy parancsikonból a TC-ben lehet látni a telefon belső tárhelyét. Közben rájöttem, hogy W7 alatt az Intézőben ikonkészítés nélkül is látszik, ha rádugom a gépre a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#2691) csiporgo


csiporgo
csendes tag

Ehhez mit szóltok?
Nem sikerül telefonnal a link.Na majd,ha géphez jutok belinkelem.Bocsi.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy s3 mini blue(JB-4.1.2.)

(#2692) ntomi0730 válasza kengyel (#2689) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Szerintem nem rosszak! Sőt...

(#2693) ntomi0730 válasza csiporgo (#2691) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Hát EHHEZ semmit :DD . Nem lehet megnyitni!

(#2694) csiporgo válasza ntomi0730 (#2693) üzenetére


csiporgo
csendes tag

Na most talán sikerült.:-)
ntomi0730:Ok.Köszi

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy s3 mini blue(JB-4.1.2.)

(#2695) ntomi0730 válasza csiporgo (#2694) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Most jó :) ! Hát nem is lenne rossz, ha lenne belőle valami! Persze sok a HA!!!

[ Szerkesztve ]

(#2696) csiporgo


csiporgo
csendes tag

Komolyan mondom telefonról nem tudok írni.Nem hiszem el,hogy ennyire béna vagyok.:-)Na a lényeg,hogy sikerült.
Elöbb vagy utóbb talán lesz belőle valami. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy s3 mini blue(JB-4.1.2.)

(#2697) kengyel válasza csiporgo (#2691) üzenetére


kengyel
nagyúr

Azért ezt már jobban eltalálták mint az S3 minit :) Nekem már tetszik ,és ha minden jól megy be is ruházok egyre :)

(#2692) ntomi0730 A kültéri nagyon ott van, ellenben a beltéri nagyon zajos, mosott ......

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2698) csacsi67


csacsi67
addikt

Valaki használ rá valami jó fözött romot vagy ajánlani tudd valaki valami jót?

(#2699) TechData


TechData
tag

Sziasztok.
Ma megvettem az első androidos telefonomat az S3 mini személyében.
Gördölékenyen megy...55% akukapacitással hoztam haza 6óra 41 perc alatt ki szivtam belöle az életett most töltöm fel 100%-ig...ugy letudom tesztelni mennyit birhat.
Lenne egy pár kérdésem..: Középsö megnyomásánál elöjönnek az előzöleg futatott aplikációk,internetoldalak stb.. Azokat állandóan nekem kell bezárogatni? Vagy azt miért menti oda el..nemértem.
Illetve a szolgáltató programjait nem engedi törölni...nem lehetne azokat valahogy törölni?
Android 4.1.2-es rendszer van rajta.

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#2700) Tarantula33 válasza TechData (#2699) üzenetére


Tarantula33
tag

"Középsö megnyomásánál elöjönnek az előzöleg futatott aplikációk,internetoldalak stb.. Azokat állandóan nekem kell bezárogatni? Vagy azt miért menti oda el"
Azt neked kell bezárni ha akarod de nem muszály, magától is bezárja ha szüksége van a ramra.
Beállítások-összes ott le tudod tiltani a programokat.
fabula
Ha ugyanazt a romot teszed fel ami roorolt akkor nem tűnik el semmi és nem kell reset.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.