Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Jorus válasza Robex (#1395) üzenetére


Jorus
nagyúr

Olvasd el a kézikönyvet, és konfigold be a telódat rendesen, hogy csak azok az alkalmazások használják a hálózatot, amiket engedélyezel. WiFi-t külön számlálja. Nálam közel 4 hét alatt lett 67 MB az adatforgalom, igaz, melóban és otthon is WiFi van. (A WiFi mondjuk 5.2 GB-nál jár. :) )

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1402) Icetee


Icetee
aktív tag

[Samsung galaxy s3 mini sürgős ]

"(dual sim kártyás ,de nem a clon hanem az eredeti változat)"

Szerintetek ebből volt dual sim-es? :D
Szemét egy eladó, ez a tipikus klón menü.

(#1403) Jorus válasza Icetee (#1402) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez a fehér vagy a zafírkék változat? :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1404) magich válasza kengyel (#1383) üzenetére


magich
csendes tag

Én az Intersparban vettem valami után-után-utángyártott akármit... az ára 900 Ft volt és van rajta egy kék LED-es visszajelzés meg egy USB aljzat a kábelhez. Remek vétel volt, azóta is vígan használom. Amúgy lassan nekem is meglesz ez a gyöngyszem, olyan reszketve várom, mintha 5 nőt ígértek volna egyszerre egy éjszakára :D

(#1405) magich válasza Aryes (#1400) üzenetére


magich
csendes tag

Ez a babrációs lehetőség gyárilag van a telefonban vagy külön alkalmazást telepítettél hozzá?

(#1406) RicoRR válasza Jorus (#1401) üzenetére


RicoRR
tag

+ aryes: hol? Olvasgattam a kézikönyvet, de nem emlékszem ilyen mélységekre, sőt, így visszagondolva elég felületes

Ez a mastercard ikonos appot használja valaki? Hogy működik? Vagy ehhez kellene az nfc?

(#1407) Aryes válasza magich (#1405) üzenetére


Aryes
nagyúr

Gyárilag babrálható :D
+RicoRR: adathasználat menü, le kell menni alulra, kiválasztani egy alkalmazást, rábökni, és legalul van egy checkbox, azt bejelölöd, és nem fog a háttérben mobiladatot használni, csak ha konkrétan megnyitod az appot és előtérben használod. A mobiladat fülön igy minden programnál látszik, mennyit fogyaszt elő és háttérben. Jól el van amúgy dugva, nem tagadom. :)

[ Szerkesztve ]

(#1408) Jorus válasza RicoRR (#1406) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mit keresel pontosan? Az adatforgalom WiFi-s mérését, vagy az egyes alkalmazások hálózati tevékenységét?
Főképernyőn Menu -> Beállítások -> Adathasználat -> Menu -> WiFi használat megjelenítése
Főképernyőn Menu -> Beállítások -> Adathasználat -> legörgetsz az egyes alkalmazásokhoz, és látod, hogy melyik, mennyit használt eddig. Ráböksz az alkalmazásra, ott látod, hogy az adott időszakban mennyit forgalmazott hálózaton és mennyit WiFi-n, mennyit előtérben, mennyit háttérben. Az oldal alján be tudod állítani, hogy ne fusson a háttérben, vagy csak akkor, ha WiFi-n vagy. Az egyes alkalmazásokat célszerű ezek alapján átnézni, mi az, amire szükség van mindig, hogy fusson a háttérben, és mi az, ami elég, ha WiFi-n megy.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1409) kengyel válasza magich (#1404) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én nem igazán szeretem annyira az után gyártott dolgokat ,de most nagyon sokat sem szeretnék kiadni érte :) Majd megyek a hétvégén és szétnézek mit ,milyet kínálnak. És köszi. Mondjuk az ára barátságos.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1410) magich


magich
csendes tag

Nekem most még egy ZTE Blade van és megakeményen gyilkolom, elég hárdkór felhasználó vagyok. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy Samu barátom mennyire fogja csípni a megpróbáltatásokat. Ja itt most persze nyilván nem arra kell gondolni, hogy elviszem raftingolni meg csalinak használom pontyozáskor... :D Net, net, net, orrba-szájba, kevés Facebook, még több rengeteg email, csatolmányokkal. Néha fotók szerkesztése is. A Bladenek botrányos a fényképezője, de attól "félek", hogy a Mini szuper lencséje miatt egy újabb tényező lesz, ami akksipusztítólag hat. Persze utálom, amikor szűzlányként kell bánni egy okostelefonnal, csak hogy bírja az akksija. Azért vannak benne az olyan funkciók, mint pl. a zenelejátszás, a fényképezés, az internetelérés, videotelefonálás, navigáció, hogy kihasználjuk. És én ki is használom. Csak remélem azt még megérem, hogy a 16"-os kijelzők helyett piacra dobnak egy olyan akksit, mint amivel hetekig szárnyalt anno a 3310-esem - persze nyilván arányaiban.

(#1411) magich válasza kengyel (#1409) üzenetére


magich
csendes tag

Azért utángyártott meg utángyártott között is tud elég durva különbség lenni. Jó, nyilván az általam vett szivargyújtós töltő nem a high-end kategóriába tartozik, de talán mégsem egy saját akksiról van szó, aminél én sem adnám le a színvonalat. Habár jártam már úgy is, hogy a tükrös fényképezőmbe az utángyártott akksi jobban helytállt, mint a gyári társa. Ki kell fogni. Vagy passz...

(#1412) kengyel válasza magich (#1411) üzenetére


kengyel
nagyúr

Sajnos már nem egy után gyártott dologgal sütöttem meg magam. Ezzel nem azt akarom mondani hogy mindegyik rossz . Megnézem majd mennyi a Samsung gyári és tudok hozzá mérlegelni.

kengyel

(#1413) bubus66 válasza Jorus (#1401) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#1401) Jorus

Mondj már nekem olyan alkalmazást amelyik alapból a Wi-fit akarja használni még a Weather widget is megkérdezik,hogy adat kapcsolat, vagy Wi-fi kapcsolat. Csak azt nem értem, hogy az adat kapcsolatnak és a Wifinek mi köze egymáshoz (lehet, hogy nem értek hozzá). Azt hogy az egyik ennyi mutat a másik annyit az meg azért van mert többet használod a wifit. Ha adta kapcsolatot használsz,és közben pedig be kapcsolod a wifit az adat kapcsolatot a wifi tallonba teszi.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1414) Jorus válasza bubus66 (#1413) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ezzel mit szeretnél mondani? Ha WiFin vagy, akkor azt használja minden alkalmazás, ha nem vagy WiFin, akkor meg be tudod állítani, mi fusson hálózaton és mi ne.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1415) bubus66 válasza Jorus (#1414) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

nem vitázok veled de a wifi felülírja belépésnél az adta kapcsolatot. legalább is az LG-nél biztos. Magyarul nem is kérdez hanem tallonba teszi. Miért használná olyan alkalmazás PL amelyik meg kérdezi, hogy adatkapcsolat vagy Wifi akkor már mindegyik nem használja csak abban az esetben ha bele nyúltál.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1416) magich


magich
csendes tag

Mi a véleményetek az ilyen akkuüzemidejétmeghatszorozó alkalmazásokról? JuiceDefender, Green Power és társai. Nekem a 2.3.7-es droidon még TALÁN volt értelme, de mi a helyzet a 4-es fölötti verziókkal? Használ valamit vagy csak ilyen placebo hatás?

(#1417) aicon válasza Icetee (#1402) üzenetére


aicon
senior tag

Legalább tudjuk kit kerüljünk.
más
Volt egy ember a vaterán, kártyafüggetlennek árulta az s3 minit, t-s garancia paírral 75 eFt-ért.
alig gyanús...

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#1418) kengyel válasza magich (#1416) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én személy szerint nem használok ilyen "külső" programokat. Szerintem a JB már elég jól van optimizálva ahhoz hogy ilyen programok kellenének. Az aksid úgy fog merülni ahogy és amilyen körülmények között használod a telefont.

(#1402) Icetee Érdekes egy hirdetés az már biztos :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1419) boken


boken
senior tag

Kezdem unni a telefon hülyeségeit :W :W

állandó jelleggel megszakítja a hívásokat,és azzal a mozdulattal le is fagy az egész telefon,csak a restart segít rajta :( :(

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#1420) magich válasza boken (#1419) üzenetére


magich
csendes tag

Hol vetted? T-mobile-os? Milyen verziójú rendszer fut rajta? Gyári? Hekkelt? Rootolt? Stb.

(#1421) rerebere válasza boken (#1419) üzenetére


rerebere
tag

Tuti jo firmware-t toltottel le? Csak mert nekem is csinalt hasonlokat, de akkor veletlenul valami holland firmwaret toltottem le. Kb. 1 hete kiessel csinaltam a szoftver helyreallitast, azota egyszer se fagyott.

(#1422) winhelper válasza winhelper (#1393) üzenetére


winhelper
tag

Valaki esetleg találkozott ilyen problémával? Megoldást tud rá valaki? :)
Köszöntem előre is. :R

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#1423) kengyel


kengyel
nagyúr

Beregisztráltam a készüléket a Samsung oldalán. Kaptam + 2-hónap garanciát :) Sose lehet tudni. És mellé jár a háztól-házig szervizfutár is .

kengyel

(#1424) boken válasza rerebere (#1421) üzenetére


boken
senior tag

T-s,rootolt,dec 23.án vettem,24.én rootoltam,de addig nem volt vele gond még fel nem tettem a 4.1.2-t,most ezt tettem vissza(szerintem, mert nem találom a gépen)I8190GBLALL2 vagy ezzel:I8190OXXALL1
a telóban már csak a rootét látom.
és ezzel rootoltam:I8190XXALK6_I8190XEFALK1_HOME_rooted_by_avicohh
de dec.-ben is ezzel rootoltam és nem volt baja.

[ Szerkesztve ]

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#1425) magich válasza boken (#1424) üzenetére


magich
csendes tag

Újabb indok a 4.1.2 ellen... :-(

(#1426) kengyel válasza boken (#1424) üzenetére


kengyel
nagyúr

Még most is rendetlenkedik ? Újrahúztad ?

kengyel

(#1427) boken válasza kengyel (#1426) üzenetére


boken
senior tag

Tegnap 2x,már nem tudom mit kellene fe tenni,kies nem ismeri fel a telót,de azt már első naptól nem(win 8 64 bit)

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#1428) kengyel válasza boken (#1427) üzenetére


kengyel
nagyúr

Már az első naptól nem tudtad a kies-el csatlakoztatni ? Nálam igaz Win7 x64 van de egyből felismeri a kies . Ha másik romot raksz fel tudtommal már a kies-el nem tudod frissíteni sem.

kengyel

(#1429) boken válasza kengyel (#1428) üzenetére


boken
senior tag

Így van,mert azt írta amikor egyszer véletlenül felismerte,hogy nem frissíthető az eszköz a kiessel.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#1430) kengyel válasza boken (#1429) üzenetére


kengyel
nagyúr

Valahonnan meg kellene szerezni a T.s romot ,és azt feltolni neki. Egy próbát megérne. Csak honnan szerezzük meg ?

kengyel

(#1431) magich válasza kengyel (#1430) üzenetére


magich
csendes tag

Valaki jófej és elküldi az működhet? Én megtenném, de még nincs telefonom se :D

(#1432) Aryes válasza kengyel (#1412) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az utángyártott dolgokkal vigyázni kell, nem érdemes spórolni pár száz forintot, hogy aztán több tízezret költs javításra... Egy autós töltő pl pont olyan, amivel biztosan nem spórolnék. Ha az utángyártott cucc azért olcsó, mert pl kimaradt a feszstabilizálás meg egyéb védelmek...

boken: ALJ a vége a fwnek, nem ALL, lehet mégis rosszat tettél fel.

[ Szerkesztve ]

(#1433) trobi28 válasza kengyel (#1423) üzenetére


trobi28
addikt

Tudtommal ehhez a készülékhez nem jár a szerviz futár.

Boken: Egy ismerősöd vagy melóhelyen csak tudsz egy gépet win 7-el amin Kies-el meg csinálod a gyári vissza állítást.Az leszedi a T-s romot.

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#1434) kengyel válasza trobi28 (#1433) üzenetére


kengyel
nagyúr

Legalább is fel van tüntetve a futár is.

(#1431) magich Én nem tudom hogyan lehetne leszedni a T. romot. Keresgetem de Hungary verziót nem is találok.

(#1432) aryes Ezért is gondolkoztam az eredeti gyári szivartöltőn . Csak sajnos az ára is dominál.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1435) magich válasza kengyel (#1434) üzenetére


magich
csendes tag

Annyira nem vagyok megaagy, csak egy tipp volt. Lehet, hogy az orig T-s ROM-ot a telefonról le sem lehet kapni. Na de és például a hivatalos, rootolt ROM?

(#1436) kengyel válasza magich (#1435) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez a gond hogy még a hivatalos gyári romot sem találom :) De a T.s nek is valahol meg kellene lennie :F

kengyel

(#1437) TODI1111


TODI1111
addikt

(#1438) trobi28 válasza kengyel (#1434) üzenetére


trobi28
addikt

Én megpróbáltam igényelni próba képen és ki írta hogy ehhez a készülékhez nincs csak S,S2,S3 :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#1439) kengyel válasza trobi28 (#1438) üzenetére


kengyel
nagyúr

Erre nem próbáltam rá :) De attól függetlenül ,már csak a +2 hónap is jól jött :K

(#1437) TODI1111 Na ezt te legalább megtaláltad. Én már itt keresem mindenhol :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1440) boken válasza trobi28 (#1433) üzenetére


boken
senior tag

megnézem mindjárt.
win7-en is azt írja hogy a "Az eszköz nem támogatja a kies rendszerén keresztül végrehajtott szoftverfrissítést.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#1441) bubus66 válasza trobi28 (#1438) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#1438) trobi28

Van a Samsunghoz szerviz futár nekem TV is Samsung és én is regisztráltam a Samsung honlapján, és bizony hogy Garancia alatt kijönnek. Meg adta magát a TV 6 hónap után, (és csak egy telefon hívásba, került Állítólagosan Budapestről jöttek az 250 Km tölünk) és kijöttek, és nem javítottatok,hanem adtak egy újat. Tehát amit a Samsung kiad készüléket akármit telefont TV micro stb és regisztrálsz az oldalukon biztos hogy van a 2 hónap ++ garancia meg a szerviz futár szolgálat.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1442) boken válasza TODI1111 (#1437) üzenetére


boken
senior tag

:R :R :R
Nagyon köszönömmm!

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#1443) kengyel válasza boken (#1442) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor ezt tedd fel ,és írd már meg milyen lett . Reméljük helyrejön. Akkor csak igazam volt a futárral kapcsolatban !

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1444) boken válasza bubus66 (#1441) üzenetére


boken
senior tag

Így van:
szervízfutár

Kengyel kolléga:felteszem és teszt alá vetem :))
+ megy a boxba.

[ Szerkesztve ]

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#1445) boken válasza boken (#1444) üzenetére


boken
senior tag

Rá is próbáltam és most már elfogadja,felveszi rögtön az adatokat időpont egyeztetést stb.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#1446) BuricsJ válasza BuricsJ (#1321) üzenetére


BuricsJ
tag

Feltettem a kérdést a MySamsung oldalon (lehet-e Picasaweb albumokat SD kártyára szinkronizálni?), válaszuk szerint csak a készülék memóriájába lehet :-( :-(
Esetleg ismeri-használja valaki a Picfolio for Picasa alkalmazást? Letöltés SD kártyára és automatikus szinkron tapasztalatok érdekelnek.
Köszönöm

Józsi

(#1447) kengyel válasza boken (#1445) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én mondtam ,és nem hülyeség. :) Háztól-házig garancia.

kengyel

(#1448) bubus66 válasza boken (#1444) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi pedig nekem csak TV-hez jöttek ki. Igaz azóta semmi baja nincs neki és a 2 év + a 2 hónap a cserétől számítva él.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1449) RicoRR válasza trobi28 (#1438) üzenetére


RicoRR
tag

Pedig emlékeim szerint van valami lista a prémium készülékekről - amikhez jár a szervízfutár - és azor rajta van.

Közben rápróbáltam mysamsungból prémium szervízfutár szolgáltatás igénylése lenyíló menüben kiválasztom melyik készülékem (regisztrált) hibásodott meg tovább és már adja is a formot kivagyok hova jöjjenek mikor stb..

Te ennél is tovább mentél?

[ Szerkesztve ]

(#1450) kengyel válasza RicoRR (#1449) üzenetére


kengyel
nagyúr

Már fentebb kicsit boken fórumtárs belinkelte . És benne is van a mienk :)

Itt megnézheted

[ Szerkesztve ]

kengyel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.