Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) Aryes válasza TechData (#2699) üzenetére


Aryes
nagyúr

A gyári programokat a beállítások/alkalmazások menüpontban le lehet tiltani, akkor se el nem indulnak a háttérben, se nem látszanak a menüben.
A home hosszú nyomás után látható programok nem feltétlenül futnak, ha a vissza gombbal rendesen kilépsz belőlük, de ugyanitt a bal alsó sarokban arra a tortára nyomva pontos képet kaphatsz a ramban zajló dolgokról, nézegesd meg!

fabula: nem kell resetelni, de ajánlott, mert a régi rom maradék beállításai sokszor összevesznek az új rommal. Ha nem érzel zavart, nem feltétlenül fontos resetelni.

[ Szerkesztve ]

(#2702) peterfon


peterfon
csendes tag

"100 ezerért nem jó vétel"

Nem, az biztos.
1 hónapja használok egy ilyet, teljes elégedettséggel.

55 ezerért vettem Tmobile pontok + hűség + 20% kedvezmény akció.
Ennyiért viszont határozottan jó vétel.
Kímélve használva 3-4 napig bírja, a kijelző nagyon jó, gyors, a zenelejátszó és a kamera meglepően jó. Semmi bajom vele.

(#2703) Aryes válasza kengyel (#2689) üzenetére


Aryes
nagyúr

Szerintem a beltéri képek teljesen vállalhatóak, lehet javult valamit a képminőség, de inkább ez amolyan placebo-hatás. :D

csiporgo: engem nem mozgat meg az s4 mini, ha tényleg ez lesz, amit leírtak. A kijelző 0,3"-al nagyobb, mint amit megvettem volna (ezt már tényleg röhelyes mini-nek titulálni, remélem jön egy s4 micro is 3,9"-os kijelzővel... :DDD ), ha a kamerája nem jobb, mint az s3 mininek, akkor nem sajnálom, hogy nem vártam meg. :)

(#2704) haramia70 válasza Aryes (#2703) üzenetére


haramia70
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is frissíteni szeretne a telefonom, én viszont nem szeretném. Mit tudok vele csinálni,hogy ne frissítse automatikusan? Ha letölti a frissítést, akkor telepíti is?

(#2705) Aryes válasza haramia70 (#2704) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem tudom, én letiltottam a frissítést a beállításokban. Nem hiszem, hogy akkor már meg tudod akadályozni.

(#2706) fabula válasza Tarantula33 (#2700) üzenetére


fabula
őstag

Köszi a válaszokat.
Erre a frissített 4.1.2-re van már rootolt PDA, vagy ami a fórum elején van leírás és letölthető PDA, az csak a 4.1.1-re jó?

(#2707) boken válasza fabula (#2706) üzenetére


boken
senior tag

Ment pm-ben a link.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2708) Szlopa


Szlopa
tag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy hogyan lehet beállítani, hogy a főképernyő háttérképe is lapozódjon?

(#2709) Aryes válasza Szlopa (#2708) üzenetére


Aryes
nagyúr

Másik launcherrel. :)

(#2710) #77299456


#77299456
törölt tag

találkozott már valaki azzal a problémával hogy amint hívást kezdeményez rezgőre állítódik autómatikusan a teló? elég zavaró hogy utána mindig vissza kell állítgatni, nem tud erre valaki valami megoldást?

(#2711) boken válasza fabula (#2706) üzenetére


boken
senior tag

Szólj rám hogy hülyeséget küldtem! :W

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2712) boken


boken
senior tag

Link a 4.1.2 Rootolt verzióhoz:

4.1.2 rootolt

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2713) golyós válasza kengyel (#2689) üzenetére


golyós
őstag

Szerintem teljesen rendben vannak a képek.A beltéri is jó szerintem.Azért ez csak telefon.
Gyári programmal csináltad?
Én a Camera Fv5-t használom, még az én telefonom gyenge fényképező képességeit is elég jól javítja.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#2714) _voodoo_


_voodoo_
tag

Akinek még a 4.1.1 van fenn nézze meg nekem a gyári böngésző verziószámát legyen szíves!

Thx

(#2715) martig57 válasza kengyel (#2668) üzenetére


martig57
csendes tag

Sziasztok !
Téma a fényképező képességei. Én sajnos el vagyok keseredve, mert a Galaxy S-em sokkal jobb fotókat készített. Azt tapasztalom, hogy foltokban homályos a kép. Már azon vagyok, hogy beviszem a T-hez garanciában, de sajnos előre tudom, hogy el fognak hajtani azzal, hogy ez csak egy telefon, nem fényképezőgép. :((
Teszek fel két képet, és kíváncsi vagyok a véleményetekre. Mindkettő optimális fényviszonyok mellett készült.

http://kepfeltoltes.hu/view/130324/20130303_101947_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Teljes méretben nézzétek, a középen álló figura, és tőle balra lévő lány arcát a többihez képest..

Vagy ezt:

http://kepfeltoltes.hu/view/130324/20130322_161654_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Itt szintén kb azonos helyen a bejárat feletti ablakok melletti ablakok, valamint a zászló homályos. A másik oldali zászló szintén. Fennt az eresz alatti kőcsipke pedig a jobb oldalon homályos..

Szerintetek ?
(Elnézést, úgy tűnik nem tudom belinkelni )

[ Szerkesztve ]

(#2716) martig57 válasza martig57 (#2715) üzenetére


martig57
csendes tag

Helyesen:
bejárat feletti ablakok melletti bal oldali ablakok, valamint a bal oldali zászló homályos. A másik oldali zászló az éles.

Még annyit hozzá tennék : az optikát ezerszer megtakarítottam

[ Szerkesztve ]

(#2717) martig57 válasza martig57 (#2715) üzenetére


martig57
csendes tag

(#2718) Tarantula33 válasza martig57 (#2715) üzenetére


Tarantula33
tag

Hát ilyen rossz képeket én még nem bírtam csinálni vele. Főleg kültérben.

Huawei P30 pro

(#2719) kengyel válasza martig57 (#2715) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ezek borzasztó képek. Nézd meg amit tegnap felraktam milyenek lettek. Nemsokára linkelem a készített videókat :)

(#2713) golyós Szerintem a beltériek soványak lettek :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2720) kengyel


kengyel
nagyúr

Csináltam két darab videót. Két különböző helyszín és időszak. Az első videó még -4 fokos hidegben és borult időben készült. A második viszont már jobb időben egy-két fokkal.

Videó 1

Videó 2

Lehet véleményezni a körülményekhez képest :) Igazi vidéki csendélet :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2721) martig57 válasza kengyel (#2720) üzenetére


martig57
csendes tag

Ezek olyan átlagos videók. Ilyen fényviszonyok mellett sokkal jobbra nincs esély szerintem..
Aranyos a "kajlafülű" :)

A tegnapi fotók szerintem rendben vannak. Elég éles, nem látom, hogy fedett lenne, de nincs rajta egy színorgia.. Persze majd nyáron, zöld mező, kék ég, ragyogó napsüés - az más. Mindenesetre elmondható, hogy a dinamika tartomány nem túl fényes, mert az ég mindenütt fehér, túlexponálódott..
A beltéri sem rossz..Ennél többet nem várhatunk tőle..

Az enyémre vissza térve. Láttok arra esélyt, hogy a szervíz elismerje azt, hogy valóban rossz az optikája a telefonnak ?

(#2722) kengyel válasza martig57 (#2721) üzenetére


kengyel
nagyúr

Köszi az elemzést ,ez a telefon ilyen időben és évszakban ennyire képes. Azért nem olyan vészesen rossz. Nem tudom hogy fog a szerviz hozzáállni . Az a gond hogy telefonban nézve minden tökéletes, de már monitoron közel sem . Ezért hogy tudod bizonyítani a szervizben a képek minőségét ? Vagy telefonban is így néznek ki ?

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2723) boken válasza martig57 (#2721) üzenetére


boken
senior tag

Csak abban az esetben ha két azonos telefonnal ugyan ott ugyan abban az időben készített képek eltérnek egymástól.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2724) kengyel válasza boken (#2723) üzenetére


kengyel
nagyúr

De vajon ezt ott abban a pillanatban meg is fogják csinálni mármint a két azonos telefonnal készített képeket ?

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2725) _voodoo_ válasza kengyel (#2724) üzenetére


_voodoo_
tag

A Te képeid kifejezetten élesek, én egyszerűen nem tudok ilyet kihozni belőle, az előbb már próbáltam időzítővel, asztalra letéve, hátha a bemozdulás végett ilyen, de akkor is mosott lett a kép.
A röhej az hogy munkatársam minije is ugyanilyen mosást produkál, még kipróbálom majd napsütésben esetleg, bár a rövidebb záridővel se lesz jobb sztem, ha asztalra letéve is tök homály...

(#2726) boken válasza kengyel (#2724) üzenetére


boken
senior tag

Valószínűleg nem,hacsak nincs éppen kéznél egy ugyanilyen készülék,azért mondom hogy kevés esély van rá hogy azt mondják hogy gyári hiba és neki esnek javítani.Vagy átveszik és kb 2 hét alatt tesztelik és vagy javítják vagy nem,de akkor 2 hétig nincs teló.
Bár ha regelt a Samu oldalán akkor a szuper szerviz lehet hogy gyorsan megnézi.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2727) kengyel válasza _voodoo_ (#2725) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én a kültéri képekkel meg is vagyok békülve a magam módján :) A beltéri képek viszont már annyira nem nyerték el a tetszéseimet. Oké hogy nem volt sok fényviszony. A vaku meg nagyon villan mert a táblán lévő szöveget nem lehet elolvasni a fénye miatt. Na majd egy "pár" hónap itt a jó idő és lehet vele fotózgatni :) Dobj már fel néhány képet hagy nézzem meg :K

(#2726) boken Azt hiszem igazad van ,mert egy darabig ha beadja lőttek a telefonnak. A szuper szerviz nem rossz ötlet. Egy regisztráció meg nem tart sokáig :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2728) boken válasza kengyel (#2727) üzenetére


boken
senior tag

Így van,ráadásul + 2 hónap gari is jön mellé,szóval kb 2 perc az egész.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2729) kengyel válasza boken (#2728) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nálad mi újság a képek terén ? Jókat készít ? Ha tudsz dobj már fel 1-2 képet. Már megnézném mert ahogy _voodoo_ fórumtárs is írja mosottak a képei. Kis azonos telefon képek összehasonlításai :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2730) _voodoo_ válasza kengyel (#2727) üzenetére


_voodoo_
tag

Dobok fel majd ha lesz napsütés, plusz kollega miniével is ugyanarról a témáról csinálok majd...
Bosszantó, mert nokia c7-ről váltottam, egyebek közt az auto focus miatt, és hát nem vagyok hanyatt esve tőle, bár a Te képeid sokkal élesebbek az enyémnél.
Viszont makróban nagyon ott van a c7-hez képest, azzal nem nagyon kellett makrózni, de pl. videó terén köszönőviszonyban nincsenek egymással, a c7 abban nagyon ott volt...

(#2731) boken válasza kengyel (#2729) üzenetére


boken
senior tag

Szia,ezeket most csináltam az üzletben válogatás nélkül tettem fel,nézzétek meg,kb 12 db 350w lámpa+50db spot égő világít a boltban.
képek

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2732) Atish19 válasza kengyel (#2720) üzenetére


Atish19
őstag

Az első videó véletlenül nem GyőrSzentivánon készült? :D Amúgy én úgy gondolom ez telefonhoz képest abszolút jó minőség.

(#2733) TechData


TechData
tag

Tarantula33 - Köszönöm a segitséget!

aryes - Ez nagyon hasznos hozzászolás volt! Köszönöm a segitséget!

Lenne még valami,aki tud segitsen.
Letöltöttem egy élö hátteret (Live Wallpapers),ami nem kompatibilis a telefonnal.
Elszeretném távolitani a rendszerböl ,de eddig még nem jöttem rá hogyan tudnám...
Aki tud segitsen nekem.

Köszben rájöttem,hogy az Beállitások/Alkalmazáskezelöböl eltudom távolitani,vagyis a kérdés már nem aktuális!

[ Szerkesztve ]

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#2734) kengyel válasza boken (#2731) üzenetére


kengyel
nagyúr

Beltéri képekhez képest nem rosszak. Bár nagyítva látszanak a gondok itt is mint nálam :) Ha nagyítom akkor mosott az egész ,és a színek is fakóbbak. :)

(#2732) Atish19 Nem ,nem ott készültek :N

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2735) boken válasza kengyel (#2734) üzenetére


boken
senior tag

Én is most néztem meg gépen szerintem katasztrófa :W

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2736) kengyel válasza boken (#2735) üzenetére


kengyel
nagyúr

A beltériről nekem is ez a véleményem. És még nálad volt is fény rendesen . De majd próbáld ki kinti viszonylatban is, akkor már más arculatot fog mutatni a gépen nézett kép :) Ez kinti használatos telefon a képek készítésében :) Persze nem is fotóbajnokságot akarok nyerni ezzel a telefonnal :D

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2737) boken válasza kengyel (#2736) üzenetére


boken
senior tag

igen,szerintem ezek arra jók tényleg hogyha valamit S.O.S le akarsz kapni akkor azt letolod és kész.Arra bőven jó.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2738) martig57 válasza boken (#2728) üzenetére


martig57
csendes tag

Sziasztok !
Hát ezek sem jó képek , szerintem sem...
Mosodottak, életlenek, nincs bennük szín, dinamika.. Ahol világos a háttér ott az kifakul, beég..
Mint írtam , a galaxy S -hez viszonyítva is visszafejlődés ez a kamera.
Ráadásul az enyém a kép bizonyos részein éles, másutt életlen.. Szerintem ez simán optikai (lencse) hiba.
A szuperszervizet automatikusan kapom, ha regisztrált a teló ?
Vállalnám a 2 hétet teló nélkül, ha kapnék egy másikat, ami jó ( mert szerintem ezt nem lehet javítani - ez ilyen)

(#2739) boken válasza martig57 (#2738) üzenetére


boken
senior tag

igen ,regisztráció után a samu oldalán tudod kérni hogy jöjjenek ki,megnézik és lehet hogy helyben cserélik.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2740) kengyel válasza boken (#2737) üzenetére


kengyel
nagyúr

Igen egy két hirtelen kép ami szükséges :) De ha nagyon ráérek ,tudok vele jó kinti képeket csinálni.

kengyel

(#2741) Tarantula33 válasza martig57 (#2738) üzenetére


Tarantula33
tag

Hát szerintem nem rosszabb a galaxy s-nél. Nekem az volt előtte odaadtam az asszonynak és összevetettem a kettőt szinte ugyanaz. Kis különbség van köztük de az valószínű azért van mert nem gyári a kernel rajta.

Huawei P30 pro

(#2742) kengyel válasza boken (#2739) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem hülyeség szerintem sem regisztrálni. 2-hó garancia, szuper szerviz ,és még nyomon is tudod követni a telefonodat merre van. Meg távolról is tudod vezérelni. A gyerek telefonját regisztráltam, és megnéztem éppen merre van :D Kis kémkedés :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2743) martig57 válasza Tarantula33 (#2741) üzenetére


martig57
csendes tag

Nem azt mondtam, hogy rosszabb.
A kamerája visszalépés a képek minőségét illetően - bár az enyám egyedi hiba meggyőrődésem..
Hiányzik a kijelző automata fényerő szabályozás ..
Nekem a 9000i sem tűnt lassúnak.
A többi tekinteteben jobb, vagy ugyan az.. Pl a GPS vevő ezerszer jobb !!

(#2744) Tarantula33 válasza martig57 (#2743) üzenetére


Tarantula33
tag

a fényerőszabályzó nekem is hiányzik nehezen tudok hozzászokni a gps meg a glonass támogatás miatt jobb(végre)

Huawei P30 pro

(#2745) Atish19 válasza kengyel (#2742) üzenetére


Atish19
őstag

Hogyan tudod nyomon követni a telefont? Megosztanád velem kérlek? :)

(#2746) Tarantula33


Tarantula33
tag

Úgy látom elkészült a cm10.1 :C

Huawei P30 pro

(#2747) Aryes válasza martig57 (#2743) üzenetére


Aryes
nagyúr

A galaxy S egy felső kategóriás telefon, az s3 mini pedig közép. Én wave-ről váltottam, az a galaxy S édes testvére hardver terén, és igazad van, a kamerájuk egy lapon se említhető.
Ne vedd trollkodásnak, de ugye a fóliát levetted a kameráról? :) Nem esett le a teló? Ha az ujjad hegyével keményen megkopogtatod (nem a körmöddel!) a kijelzőt, hallasz vagy érzel-e benne vmi rezgést? Mert mintha a kamera lencséje elmozdult volna, a kép alja is életlennek tűnik nekem.

(#2748) kengyel válasza Atish19 (#2745) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ha megvan a Samsung regisztrációt akkor felmész Erre az oldalra és szépen beállítasz mindent. Teljesen magyar útmutatóval. Nem mindig találja meg elsőre a telefont de itt Pesten simán :) De beállításokat kell végezni a készülékben is. Szépen tudom nézni a 17-éves lányom mozgási területeit :D

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2749) kengyel válasza martig57 (#2743) üzenetére


kengyel
nagyúr

De szerintem ha a te készüléked is javítani fogják a kamera terén, akkor nem biztos hogy a visszalépés szót fogod használni. Reméljük hogy csinálnak vele valamit. A gps az nagyon tuti a gépben ,egyből talál jelet ,és tartja is. Még ilyen jó gps-el egy telefonomban sem találkoztam. Pedig volt néhány :) Bár a Galaxy S annyira nem ismerem. Nem tudom milyen képeket készít . De anno jó telefon hírnévre tett szert.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2750) _voodoo_ válasza kengyel (#2727) üzenetére


_voodoo_
tag

Közben találtam a telefonban "napfényes" képeket, sajnos nem túl részletgazdag témáról, de itt is látszik a mosás, majd ha végre kisüt a nap akkor csinálok részletesebb témáról is, addig itt vannak ezek:
Kép1
Kép2
Kép3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.