Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15451) Zsolaf válasza zragon18 (#15450) üzenetére


Zsolaf
addikt

tedd újra a romot az vissza teszi az eredetit, 3 perc az egész ne csinálj wipe-ot csak húzd újra megmarad akkor minden. Ami rajta volt azt :K de a franciát is felteheted az van nekem is az frissebb

[ Szerkesztve ]

(#15452) zragon18 válasza Zsolaf (#15451) üzenetére


zragon18
tag

És most melyik a Legtutibb Gyári rom? Nekem a Swéd volt fent mondjuk azzal nem volt bajom..
De esetleg van jobb?

(#15453) bruti01


bruti01
őstag

note 2 appot csak deodex romra lehet felrakni.

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#15454) R2D20208 válasza zragon18 (#15452) üzenetére


R2D20208
addikt

[link]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#15455) kakuk100 válasza Gizmo94 (#15449) üzenetére


kakuk100
őstag

Te is a System app mappából vetted ki a Turkbey-ből nem? Oda kell visszatenni.A Root Explorer-el. Ha új apkt teszünk fel, előbb a régit el kell menteni, hogy ha nem jó az új vissza lehessen a régit tenni. Nem recovery-be kellett volna telepíteni, hanem a belső sd kártyára feltenni és onnan bemásolni a system app mappába és utána restart.

(#15456) zragon18 válasza R2D20208 (#15454) üzenetére


zragon18
tag

Köszi...:R

(#15457) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Lehet nagyon láma a kérdés, de a JB hivatalosan mikor érhető el S3-ra?
Lehet vissza kéne olvasnom, de ezért ne haragudjatok. OTA-n nézem a frissítést, de még semmi. A teló független.

[ Szerkesztve ]

(#15458) Zsolaf válasza Szellem. (#15457) üzenetére


Zsolaf
addikt

Pár nap és itt van, már a környező országok megkapták igaz javarészt csak a szolgáltatósak. De van független is már. Türelem :U

[ Szerkesztve ]

(#15459) Gizmo94 válasza kakuk100 (#15455) üzenetére


Gizmo94
veterán

Hát jahh... Jobban belegondolva így kellett volna csinálniuk... De gondoltam,hogy a cwm-es módszer is jó lesz.. Fukka...

(#15460) gyuri81 válasza Szellem. (#15457) üzenetére


gyuri81
veterán

Ebben a cikkben nyomogasd folyamatosan az F5-öt.... :)

(#15461) Szellem. válasza Zsolaf (#15458) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszönöm a választ! :)

(#15462) ray blu válasza Szellem. (#15457) üzenetére


ray blu
tag

Az enyém is független, és reggel megjött rá a JB:

MacBook Pro Retina 15" 2,6 GHz, MacBook Air 13" 2013 - Lumia 1020, iPhone 5S

(#15463) Pipiripi válasza zragon18 (#15450) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Töröld le a gyárit, és tedd fel marketről a quick pic-et. Én is ezt tettem, mert nekem is sikerült kinyírni :)

[ Szerkesztve ]

(#15464) kungzi válasza ray blu (#15462) üzenetére


kungzi
veterán

milyen product code-d van? mert hogy nem XEH az is tuti :D

(#15465) South Velen válasza ray blu (#15462) üzenetére


South Velen
addikt

Gondolom, hogy nem magyarországi független.

(#15466) ray blu válasza kungzi (#15464) üzenetére


ray blu
tag

Nem hát.
Asszem francia. :D
De a menü magyar, a többi nem érdekel. :)

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro Retina 15" 2,6 GHz, MacBook Air 13" 2013 - Lumia 1020, iPhone 5S

(#15467) kungzi válasza ray blu (#15466) üzenetére


kungzi
veterán

honnan vettél francia függetlent? csak nem az Expansys-tól?

(#15468) ray blu válasza kungzi (#15467) üzenetére


ray blu
tag

Nem.
Partnero.

MacBook Pro Retina 15" 2,6 GHz, MacBook Air 13" 2013 - Lumia 1020, iPhone 5S

(#15469) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

srácok!
sokat gondolkodom mostanában azon, hogy veszek egy sgs3-at.
hiába olvasgatok vissza, nem nagyon találok bődületes hibakról szóló post-okat, így megkérdezem, hogy milyen a telefon?
köszi az észrevételeket, tanácsokat! :R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#15470) Gizmo94


Gizmo94
veterán

Nahh, aki megszívta a Note2 gallery-t, annak kárpótlásul kakuk100 által vázolt verzióhoz innen letölthető a sec.gallery2 apk fájlt, amit root explorerrel be kell tolni a system/app mappába, onnan futtatni és reboot. Hátha így működni fog, remélem tudtam segíteni... :)

HUTCHDB: Ez a telefon egyszerűen nagyon jó... Egyetlen negatívum talán az 1 GB ram, de ha nem futtatsz nagyon sokminden egyszerre, akkor nem igazán zavaró...
Egyéb hibája akárhogy is nyúzom, nincs... Vegyél nyugodtan, ha SGS II-ről váltasz, én is gondolkoztam egy darabig, de nem bántam meg! Csak ajánlani tudom, mindenben sokkal jobb... :)

[ Szerkesztve ]

(#15471) ray blu válasza HUTCHDB (#15469) üzenetére


ray blu
tag

Jó. :)

MacBook Pro Retina 15" 2,6 GHz, MacBook Air 13" 2013 - Lumia 1020, iPhone 5S

(#15472) HUTCHDB válasza Gizmo94 (#15470) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

nem tudom, hogy mennyire zavaró a ram hiánya, de s2-ben sem éreztem hogy kevés lenne
nem használok ezer dolgot egyszerre.... :B
egyébként nem tudok dönteni, hogy milyen telefont vegyek....

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#15473) ray blu válasza HUTCHDB (#15472) üzenetére


ray blu
tag

Ha ebben a topicban kérdezed, szerinted mit fognak javasolni ?
Tedd fel ezt a kérdést az iPhone topicban is. :D

MacBook Pro Retina 15" 2,6 GHz, MacBook Air 13" 2013 - Lumia 1020, iPhone 5S

(#15474) Gizmo94 válasza HUTCHDB (#15472) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ha SII-nél nem zavart, itt sem fog, ha nem multitaskolod agyon akkor pláne nem. Bár ez azért kicsit több ramot fogyaszt, igaz, a teljesítmény is nagyobb. Mindenesetre, ha az SII-t szeretted, ezt méginkább fogod.. SII után jó választás szerintem.. :K

(#15475) Pipiripi válasza Gizmo94 (#15470) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Bemásoltam a system/app mappába, rányomtam, majd install. Ezután kiírta, hogy nincs telepítve, de újraindítás után megjelent a programok között. Viszont nem igazán működik. Képek helyett sötétség, és ha rányomok valamire, akkor leáll. Rosszul telepítettem?

(#15476) South Velen válasza HUTCHDB (#15469) üzenetére


South Velen
addikt

Nagyon király, egyetlen aggályom az volt, hogy képeken, videókon csúnyának, idétlen alakúnak tűnt még a fekete színű is, de most élőben, hogy napiszinten használom, a külsejével is maximálisan elégedett vagyok.
"belsőre" meg hát (szintén) nincs kompromisszum.

[ Szerkesztve ]

(#15477) Gizmo94 válasza Pipiripi (#15475) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem hinném,hogy rosszul telepítetted.. Sejtelmem sincs, hogy mi lehet vele... Saját romból másoltam ki, nálam hibátlanul fut. Lövésem sincs... :U Esetleg annyi lehet még, hogy csak custom romon fut, ami deodexed, mint a Turkbey..

[ Szerkesztve ]

(#15478) Pipiripi válasza Gizmo94 (#15477) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Francia office rom, csak root-olva van. Annyira működik, hogy háttérképet be tudok vele állítani quick pic-en keresztül. Képeket meg tudok nézni qp-ben, így jó lesz.

(#15479) gone_man


gone_man
csendes tag

Sziasztok!

A napokban elkezdtem nézegetni fóliákat,mert nem igazán jön be ez a flip cover (gyárim van,és szanaszét szakadt a cover "gumirámája",a belső textilt kezdi elengedni a ragasztás+összeszed minden szöszt,morzsát,amire figyelni kell,mert nagyobb kárt csinál a kijelzővel,mint amire ki lett találva..Szóval arra gondoltam,hogy veszek egy minőségi,full body fóliát,de nem igazán tudom,hogy melyik lenne jó..Találtam ZAGG márkájú fóliát,eléggé húzós ára van,érdemes ennyit adni érte,valóban olyan jó?Esetleg saját tapasztalat,ajánlás?Köszi a választ előre is! :)

(#15480) HUTCHDB válasza ray blu (#15473) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

itt szerintem több fórumtárs ismer, tudják mire vagyok kíváncsi, míg más topicban igen rossz néven vennék az e féle kérdéseket. :K

egyébként köszi mindenkinek az eddigi észrevételeket.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#15481) Piwi válasza gone_man (#15479) üzenetére


Piwi
addikt

Nem vennék rá ZAGG-ot, sárgulni fog és nekem nem jön be tapintásra sem, illetve mivel elég vastag fólia a kijelzőre negatív hatással lesz láthatóság szempontjából.

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#15482) ray blu válasza Piwi (#15481) üzenetére


ray blu
tag

Mármint a fólia sárgul ? :Y

MacBook Pro Retina 15" 2,6 GHz, MacBook Air 13" 2013 - Lumia 1020, iPhone 5S

(#15483) Piwi válasza ray blu (#15482) üzenetére


Piwi
addikt

Igen

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#15484) ray blu válasza Piwi (#15483) üzenetére


ray blu
tag

Mindig tanul az ember. :((

MacBook Pro Retina 15" 2,6 GHz, MacBook Air 13" 2013 - Lumia 1020, iPhone 5S

(#15485) Yeffy válasza South Velen (#15476) üzenetére


Yeffy
veterán

Pontosan. En is csak ajanlani tudom.
Nekem is eleinte kepekrol idetlennek, "lagynak" tunt, de abszolute nem bantam meg, sot... pedig nekem ez az elso droidos telom.
Szoval en is tudom maximalisan ajanlani, remek gep.
En ezt az 1g ram "hibat" sem vettem eszre, bar az erdekes, h miert sporoktak ki belole. Gondolom rokabor effektus vegett...
Viszont sztem tok meg folia erosen ajanlott hozza. Egybk perfekt...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#15486) Piwi válasza ray blu (#15484) üzenetére


Piwi
addikt

Pedig mintha már más is írta volna itt a fórumon...

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#15487) ray blu válasza Piwi (#15486) üzenetére


ray blu
tag

Lehet.

MacBook Pro Retina 15" 2,6 GHz, MacBook Air 13" 2013 - Lumia 1020, iPhone 5S

(#15488) South Velen válasza Yeffy (#15485) üzenetére


South Velen
addikt

Valóban ajánlott hozzá tok, fólia, de úgy elveszíti szépségét. Már az első napon kis túlzással tele lett mikro-nano karcokkal a hátlap. Nem tudom, a többi színnél ez mennyire jellemző. Viszont a Gorilla Glass 2 az nagyon ott van, tapintásra valami megmagyarázhatatlanul jó érzés, csak elvileg (vagy inkább gyakorlatilag) kevésbé ütésálló, mint a GG1.
Az 1GB RAM engem sem zavar, bár mániám, hogy nézegetem feladatkezelőben, de 700MB felett még nem járt. Persze járna, ha több lenne benne, és akkor nem lőné ki a folyamatokat sem közben, és nyilván ennél is gyorsabb lenne a teló, de ez átlagfelhasználással nem nagyon lehet zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#15489) lajki7 válasza South Velen (#15488) üzenetére


lajki7
senior tag

Tenyleg a telo mikor lovi ki?? 700nal mar kilovi vagy felett ?? :/ nem tudom pontosan azert kerdem:-)

iPhone 11 Pro

(#15490) gone_man válasza Piwi (#15481) üzenetére


gone_man
csendes tag

Oké,de akkor mégis milyet vegyek?:D Fontos lenne a "fullbodyság" is..

(#15491) Psytech válasza gone_man (#15490) üzenetére


Psytech
senior tag

Ha full body, akkor lehet ilyesmit keresel. Egyébként a zagg fóliáról nekem is ez a véleményem. Nagyon véd, nagyon megkarcolhatatlan a fólia, de cserébe nagy mértékben elvesz a fényerőből, rossz a tapintása és a színe is érdekes egy idő után.. Bár ez mosható és újratehető de akkor is :D
Amit linkeltem az ultra clear azt hiszem, ez ideális lehet.

(#15492) migabi24 válasza HUTCHDB (#15480) üzenetére


migabi24
nagyúr

szia, nyugodtan vedd meg ez a legjobb választás jelenleg, sokkal jobb az s2-nél, nem vészes a ram hiány kicsit takarítani kell a systembe, nem fogod megbánni :-)

(#15493) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Hiába raktam fel Appsd2 progit nem enged semmit áthelyezni a microsd -re?

[ Szerkesztve ]

(#15494) Yeffy válasza South Velen (#15488) üzenetére


Yeffy
veterán

Persze, engem is zavar, h elveszlik kicsit a szepsegebol, de inkabb ez, minthogy 3 havonta hatlapot vegyek ra...
Szal en inkabb teszek ra vedelmet.
A GG valoban utos, kegyeteln jo erzetre. Kellemes. Karcokat elvileg jol allja, ellenben az esest, ah te is irtad.
Memoria detto nalam is. Mondjuk en nem szoktam nezegetni, elvagyok vele remekul.
Akku lehetne combosabb, mondjuk 3 Ah-s.
Amugy pazar kis telo.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#15495) HUTCHDB válasza migabi24 (#15492) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

koszi.

miben nyilvanul meg a ram hianya itt s3-nal?
tobben irtátok, gondolom valahol jelentkezik ......

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#15496) spawn21 válasza HUTCHDB (#15495) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem abban, hogy ha tönn dolog fut a háttérben, és mellé még böngészel is (több oldallal) Mikor kilépsz, újraindul a touch wíííz :)

Még soha nem írt ki olyat, hogy memória ondja lenne.

iPhone 13p

(#15497) Varszegig válasza Piwi (#15486) üzenetére


Varszegig
veterán

bizony sárgul, régi symbis samun volt nekem, sárgul, olyan mintha 5 mm vastag óvszerben szexelnél, és még felis pöndörödik. Letéptem.
Aki jó fóliát akar: Steinhell. Nem ront semmit a kijelzőn, az érintésen sem, és észre sem veszed.

HUTCHDB: igen a legrosszabb, ami történik, hogy a launchert kilövi, és kell várni 1-2 mp-t amíg újraindul. Bár a Novában már olyan gyors az indulás, hogy szinte észre sem venni. Elvileg a JB-ben már több lesz a szabad ram.

[ Szerkesztve ]

(#15498) spawn21


spawn21
veterán

Kóddal nem tudok wipelni, hogyan lehet másképp?

iPhone 13p

(#15499) Gizmo94 válasza HUTCHDB (#15495) üzenetére


Gizmo94
veterán

Inkább csak mentálisan nyilvánul meg, ha nézed a feladatkezelőt. Őszintén be kell vallanom,hogy igazából nálam még sosem jelentett gondot semmiben, nem laggolt, nem lassult be, csak bántotta a szemem, hogy közel jár a használat a maximumhoz. :)

(#15500) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Megint jönnek a romok csak a magyar nem :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.