Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30351) Rinocerosz válasza mateglaj (#30349) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Nem olyan rég beszéltük itt fórumon, hogy a garanciánál hiába van 2 év gyártói, mert pédául az akkut már nem cserélik csak az első évben.
Én mindenképpen felkeresném a samsung szervízt, hogy szeretnél akkut cseréltetni mert gyorsan merül a telefon. (Nem lessz sokkal jobb de az a pici is valami + utána már fizetned kell az aku cseréért)

Nekem minden be van kapcsolva a telón de a éjszakai módot én úgy állítottam be, hogy reggel 7-től este 7-ig a világos téma azon kívül a sötét, mivel nekem sokszor zavaróbb volt és magasabb fényerő kellett a fekete téma miatt. De nem érzek változást. Nekem van olyan, hogy 7-8 óra kijelző idő amikor csak így itthon vagyok olvasgatok,zene,videó... de ha használva van nagyon akkor egy 2-3 óra alatt le is van merítve.

De mondom minél hamarabb keresd fel a szervízt az aksi csere miatt mert megéri.

[ Szerkesztve ]

(#30352) TaaT válasza kelly416 (#30347) üzenetére


TaaT
veterán

Most már jó a link. :K

Én amúgy most dual wireless chargerben gondolkozok itthon, hogy egy padon tudjam tölteni az S9+ és a Gear S3-t. De nem találok olyat ami jó lenne, ez volna a legközelebb de az óra része apple watch-hoz van. [link] A gyári samsung dual charger nem jó mert fém szíjat vettem a Gear S3-ra.

Give them hell Ukraine!

(#30353) TaaT válasza mateglaj (#30349) üzenetére


TaaT
veterán

BT, wifi és 2sim kártyával ilyet mutat az enyém (nem játszom, inkább youtube és böngészés). Több mint fél éves a telefon (S9+). [link] Készenléti állapotban hogy merül a tied?

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#30354) leslien


leslien
nagyúr

üdv, van használható Gcam? :R

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#30355) proly01


proly01
őstag

Sziasztok!
Van esetleg valami mikrofon hangszóró tesztelő program vagy app vagy kód?
Nem hallanak bárkit hívok 2 szeri kikapcsolás után sem.
Előre is köszi
:R

....Pr:)ly....

(#30356) mateglaj válasza TaaT (#30353) üzenetére


mateglaj
tag

Köszönöm a válaszokat!

@Taat: Viszonylag gyorsan merül sajnos úgy is, egy éjszaka alatt ha nem töltöm, 20 százalékot simán merül...

(#30357) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Képernyőtükrözést egy Bt és Wi-Fi nélküli TV-n meg lehet oldani valahogy anélkül, hogy haza kelljen hoznom a DeX-et?

[ Szerkesztve ]

(#30358) esbii22


esbii22
őstag

Én most ezt rendeltem meg [link]. Valakinek van tapasztalata vele?

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#30359) csorbajeno válasza .Szaki. (#30357) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ha mást nem, akkor kell egy ChromeCast vagy egy Type-C-HDMI kábel.

(#30360) TaaT válasza mateglaj (#30356) üzenetére


TaaT
veterán

Nekem a májusi frissítés előtt csinált ilyet, óránként több mint 2%-ot merült a telefon ha nem nyúltam hozzá. A májusi frissítés viszont megoldotta, azóta kevesebb mint 1%-ot merül ha nem nyúlok hozzá.

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#30361) .Szaki. válasza csorbajeno (#30359) üzenetére


.Szaki.
addikt

Magát a képernyőtükrózést egyébként hol kéne megtalálnom? USB-n elv mennie kéne, nem?

(#30362) csorbajeno válasza .Szaki. (#30361) üzenetére


csorbajeno
veterán

Az S3-féle MHL-t nem tudja a telefon, hogy csak simán összekötöd és megy minden. Legalábbis én nem tudok ilyenről. Ezért is vettem meg a DeX-et.

(#30363) pusszycat válasza TaaT (#30360) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Tegnap du. feltöltöttem 100% ma reggel 94 % volt úgy hogy nem értem hozzá. Szerintem ez a normális merülése az S9+ -nak.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#30364) .Szaki. válasza csorbajeno (#30362) üzenetére


.Szaki.
addikt

Értem. Az a baj, hogy az meg munkahelyemen van, kénytelen leszek bemenni érte akkor.. Netflixről töltött filmet szeretnék TV-n nézni, csak épp a kommunikációt nem tudom összehozni..Pendrivera meg nem lehet kitenni..

(#30365) csorbajeno válasza .Szaki. (#30364) üzenetére


csorbajeno
veterán

Igen, sajnos akkor szükség lesz rá :K
A Netflix hogy áll a magyar nyelvvel, milyen szinten támogatott?

(#30366) TaaT válasza csorbajeno (#30362) üzenetére


TaaT
veterán

Erre gondolsz? [link]

Give them hell Ukraine!

(#30367) TaaT válasza pusszycat (#30363) üzenetére


TaaT
veterán

Ahogy olvasom a topikot sok embernek jobban merül készenléti állapotban, sőt Linus is ezzel küzdött a Note9 telójával aszem.

Bár én már azzal is elégedett vagyok hogy óránként kevesebb mint 1%-ot merül. Persze BT meg Wifi/mobiladat mindig be van kapcsolva +dual sim.

Give them hell Ukraine!

(#30368) csorbajeno válasza TaaT (#30366) üzenetére


csorbajeno
veterán

Igen, mondhatni igen. Amikor én vettem a DeX-et, akkor még nem tudta, mert csak a Pie-vel jött, illetve az S3-nál ez képernyőtükrözést jelentett, nem pedig másik felületet. Az S9-féle mindenképpen jobb szerintem.

(#30369) csorbajeno válasza TaaT (#30367) üzenetére


csorbajeno
veterán

100%->93-94%-ra úgy merül egy éjszaka alatt, hogy minden be van kapcsolva. Ha repülőgépes módba teszem, akkor ez 2-3%-ra csökken.

(#30370) TaaT válasza csorbajeno (#30369) üzenetére


TaaT
veterán

Nálam is kb ezt tudja most. :K

Give them hell Ukraine!

(#30371) .Szaki. válasza csorbajeno (#30365) üzenetére


.Szaki.
addikt

Hát nézd, egy film miatt fizettem elő rá pár órával ezelőtt, ez speciel elérhető szinkronnal és felirattal is.

(#30372) pusszycat válasza .Szaki. (#30371) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az első hónap ingyenes. Ha másodjára más bank kártyát használsz akkor megint.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#30373) .Szaki. válasza pusszycat (#30372) üzenetére


.Szaki.
addikt

Fogom én ezt használni szerintem, egyébként pedig én a tipikis becsületes hülye vagyok.. :D

(#30374) csorbajeno válasza .Szaki. (#30371) üzenetére


csorbajeno
veterán

Váó. Akkor lehet, hogy nekem is lesz ilyenem, mert az tartott vissza, hogy utolsó infóm az volt -és nem találtam eddig ellenkező információt- hogy csak angol nyelv érhető el és magyar felirat is csak elvétve érhető el hozzá. De ezek szerint ezt akkor már tovább fejlesztették és van már benne magyar nyelv. :C :R

A Netflix az nem Dex-kompatibilis? Valamiért úgy emlékszem, hogy az volt, de most nem látom a listán :F

[ Szerkesztve ]

(#30375) .Szaki. válasza csorbajeno (#30374) üzenetére


.Szaki.
addikt

Vigyázz, ez csak egy film. :)

Hát jó lenne ha menne DeX-szel...ha nem, akkor elég morcos leszek.

(#30376) Rinocerosz válasza mateglaj (#30356) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Én elég sok alkalmazást használok a telefonon és úgy vettem észre minél több van annál gyakoribbak ezek az akkumulátor anomáliák.

Csinálj egy ram tisztítást az eszközkezelőben aztán indítsd újra a telefont hátha sikerülne megoldani a problémát.
Ha nem akkor érdemes lehet elgondolkozni egy gyári adatok visszaállításán is szerintem a 20% elég sok. Nekem jóformán minden megy a helymeghatározás, wifi, mobilnet, nfc, auto szinron, akkor a Shazam is ügyködik figyeli a körülöttem szóló zenéket (kisebb nagyobb sikerrel) 😊

De én elég gyakran újra húzom a telót mert türelmetlen vagyok a frissítsek miatt. :U De így nekem olyan 6-7 óra alatt este 4% merül.

(#30377) mateglaj válasza Rinocerosz (#30376) üzenetére


mateglaj
tag

Hát, ahogy itt olvasom a kommenteket, valamit nagyon rosszul csinálhatok... :D
Lehet kinéz egy FR a közeljövőben... Másik oldalról a júliusi frissítésben még bízok valamennyire, hogy javulást hoz...

(#30378) dkovizoli válasza Rinocerosz (#30376) üzenetére


dkovizoli
addikt

Csak úgy általánosságban, sokan nem veszik Ezt figyelembe, amit írsz. Minél több minden van rajta, annál több dolog fut a háttérben. Mind fogyaszt picit. Mondjuk én nem szeretem újrahuzgálni. Ha tehetem és jól működik, akkor home csc-vel frissítek.

[ Szerkesztve ]

(#30379) Depidemic válasza csorbajeno (#30374) üzenetére


Depidemic
csendes tag

Magyar felirattal / szinkronnal: Lista + hozzászólások

(#30380) .Szaki. válasza .Szaki. (#30375) üzenetére


.Szaki.
addikt

Update: DeX-en keresztül DeX módban nem lehet teljesképernyőre tenni, szóval nem ér semmit, ha viszont a telefont fektetett kijelző módba teszed, akkor képernyőtükrözéssel jó.

(#30381) Gesa68 válasza esbii22 (#30358) üzenetére


Gesa68
csendes tag

Szia nekem is ez van, fekvő és álló módban is tökéletesen megy a gyors töltés Spigen tokban.

(#30382) #33253120 válasza .Szaki. (#30380) üzenetére


#33253120
törölt tag

Esetleg LinuxOnDex-en keresztül?

(#30383) alcapone386


alcapone386
őstag

Volt mostanában megint szó az akksi üzemidőkről. Most sikerült nagyon átlagosan használnom. Mobilnet/wifi aktív volt mindig, bluetooth okosóraval, 30p telefonálás. 9%on raktam fel töltőre, SOT 4ó5p - töltés óta eltelt idő 2 nap. Ez nekem bőven elég. Ha sokat youtube ozok, 5-6óra SOT simán összejön. Azt azért megemlíteném, hogy package disable-ben minden felesleges app tiltva van. Pl facebook is tiltva van, csak akkor engedélyezem, ha használni akarom. Messenger nem izgat, vibert használok:)

(#30384) Rinocerosz válasza alcapone386 (#30383) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Szerintem most a samsung viszonylag jó úton halad, még lenne 1-2 dolog amiben erősíthetnének. Ilyen motorhaztető alatti dolgokra gondolok, mint a készenléti idő, még egy kis stabilitás... ha még ezeken egy picit javítana egy 4000 aksival szerintem lazán ki lehetne húzni egy keményebb napot.

(#30385) TaaT


TaaT
veterán

Megint próbálgattam az éjszakai módot, 3 képet csináltam. [link]
Az első normál módban készült, lehúztam a fényt, kb ennyit láttam szabad szemmel.
A második normál mód.
A harmadik az éjszakai.

Give them hell Ukraine!

(#30386) SteveJobs


SteveJobs
őstag


Szerintem ez nem rossz!

[ Szerkesztve ]

(#30387) .Szaki. válasza #33253120 (#30382) üzenetére


.Szaki.
addikt

Mindegy, az volt a lényeg, hogy menjen a TV-n és így megy. :)

(#30388) davtsik


davtsik
tag

Sziasztok,
good lock routines app-ban csak én nem találom az actionsok közt az éjszakai módot, vagy tényleg nincs? Andooid auto apphoz szeretném rendelni, hogy amikor az fut akkor kapcsoljon ki.

(#30389) alcapone386 válasza Rinocerosz (#30384) üzenetére


alcapone386
őstag

Igen, alakul a molekula. Másreszről ahogy olvasom végre a gyorstöltést is fejlesztgetik.

(#30390) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Ez milyen?

Ez automata.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#30391) esbii22 válasza Gesa68 (#30381) üzenetére


esbii22
őstag

Nekem is spigen tok van, várom h megérkezzen, 2 hét kb 🙂 köszi a visszajelzést 🙂

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#30392) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Tegnap én is próbálgattam az éjszakai módot. Szerintem jól sikerült!

[ Szerkesztve ]

(#30393) samu74


samu74
addikt

Megjött a vodafonosra is az update.

-----------

(#30394) zsolez76 válasza samu74 (#30393) üzenetére


zsolez76
tag

Hm.. Még az enyémre nem jött.

(#30395) zelos


zelos
aktív tag

Hogy rohadna meg a google, kilőtte a package disabler samsung appot, már nem működik. :W

(#30396) kungzi


kungzi
veterán

Üdv

A strandok medence vize ugye nem tesz kárt az S9+ -ban? Köszi

(#30397) Rinocerosz válasza kungzi (#30396) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Hát.. :DD
Nem egy életbiztosítás... attól függ mennyire félted ha tudsz venni egy másikat ha ez tönkre menne, akkor nincs gáz. Ha nem akkor inkább ne tedd bele vagy vegyél egy vízálló tokot.

Én 1x már próbáltam nem lett baja.. szerintem kibírja csak ne vidd nagyon mélyre kb 20-30cm aztán kész tovább nem érdemes. Szerintem ilyen 1-1,5m már bajlenne.

(#30398) pusszycat válasza kungzi (#30396) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A strandok vize klórt tartalmaz,a klór meg sót. Ha lemosod alaposan tiszta vízzel akkor nem lesz baja. Én mikor megvettem még nem tudtam,h a tulaj a strandon búvárkodott vele. Igy csak pár nap múlva mostam le. De még megyen,megvan 3 hónapja.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#30399) vihartigris


vihartigris
őstag

OTA-n XEH-ra ma kaptam meg a júniusi frissítést, hát nem kapkodták el :DDD :N

bármi reciproka a semmi

(#30400) alcapone386 válasza vihartigris (#30399) üzenetére


alcapone386
őstag

Kb 1 hete megjött;) Érdemes manuálisan is ráfrissíteni néha. Automatán később dobja fel:(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.